فهرست

آخرین پست‌ها

#رحمتی فصل قبل در بین همه دروازه‌بان‌های لیگ، بهترین آمار را در میانگین گل خورده داشت. فقط پنج تیم موفق شده بودند دروازه مهدی رحمتی را باز کنند و او در ۱۷ مسابقه، دوازده کلین‌شیت ثبت کرده بود. ۸۲.۴ درصد مهار توپ‌های در چارچوب نشان می‌دهد هیچکس به اندازه خود رحمتی در ثبت این آمار نقش نداشت.
آی اسپورت - #1cd9451c
۱۷
قاب ویژه: واکنش #رحمتی روی گل پرسپولیس در دربی
آی اسپورت - #f58f76f9
۴۴ ۲
#رحمتی و #بیرانوند با ۱۱ و ۱۳ کلین شیت بهترین دروازه‌بان‌های این فصل لیگ برتر هستند.
آی اسپورت - #aa391143
۲۸
اینفوگرافی اختصاصی آی‌اسپورت/ آزادی، آشیانه مطمئن #رحمتی
آی اسپورت - #def5cbb7
۲۲
جوّی که الان به‌خاطر خط خوردن #سیدجلال_حسینی به‌وجود آمده چقدر شبیه وقتی است که #کی‌روش در اقدامی ناباورانه #رحمتی را خط زد. هنوز به سی‌کیو اعتماد پیدا نکردید؟
۹۵ ۱۹
بیست ساعت پس از صعود به جمع هشت تیم برتر قاره آسیا، هنوز دارم به رفتار #رحمتی در واپسین دقایق بازی دیشب فکر می‌کنم که می‌رفت تا استقلال را از بزرگترین دستاورد یک فصلِ سخت #محروم کند.
اینکه بازی را به بهانه مصدومیت از جریان بیاندازیم و توپ را در نیمه زمین خودی به بیرون بزنیم و همان توپ بیاید و برود توی گل و میلیون‌ها هوادار را سرشکسته و نا امید کند چقدر می‌تواند اتفاق غم انگیزی باشد. اینطور نیست آقای رحمتی؟ بهتر نیست شجاعانه از اندوخته تیم دفاع کنیم و یک برنده واقعی و سربلند باشیم؟ رحمتی برای استقلال زحمت می‌کشد اما یادم نمی‌رود قبلا دو بار از این کارها ضربه خوردیم و خاطره بد داریم.
۵۴ ۶
قابی پس از برد چهارتایی #استقلال که نشان می دهد نه #شجاعیان بابت تعویض زودهنگام از #شفر دلخوری دارد نه #رحمتی به خاطر نیمکت‌نشینی عصبانی است
آی اسپورت - #349a7b8a
۹۴
‏پس از انتقادات بابت ارتباطات نامتعارف ⁧‫#تیم‌ملی‬⁩ با شرکت اوول، ⁧‫#کی‌روش‬⁩ در کنفرانس پیش از بازی با تونس ⁧‫#بامداد_میرزایی‬⁩ را کنار خود نشاند؛ رفتاری شبیه به روزهای پس از حذف ⁧‫#رحمتی‬⁩، که ۴گلر دیگر تیم را به کنفرانس برد. تاکتیک ساده مرد پرتغالی: اگر به تو حمله می‌کنند، تو شدیدتر حمله کن!
آی اسپورت - #155a523f
۱۰۱ ۲
شادمانی #رحمتی به یاد پادوانی
آی اسپورت - #4b7a5b60
۱۸۹
#رحمتی با این رفلکس پنالتی سینک را مهار کرد تا #استقلال یک #کلین‌شیت دیگر را ثبت کند.
آی اسپورت - #c592b826
۳۰ ۱
#رحمتی درباره #علی_قربانی: صحنه خیلی بدی بود. واقعا نمی دانم چه بگویم. حال علی در رختکن خیلی بد بود و ما سعی کردیم به او دلداری بدهیم.
۳۱
آرامش این روزهای #رحمتی در #استقلال، نشان دهنده تفاوت‌های وینفرد شفر با #علیرضا_منصوریان است. یا در یک نگاه کلی‌تر تفاوت‌‌های یک مربی خارجی عملگرا با یک مربی داخلی اهل شعار! همه ما رفتارهای رحمتی را در سال گذشته به یاد داریم.
۷۴ ۴
کنایه اينستاگرامى #میک_درموت به #رحمتی: در زندگی، شيرهای جوان در نهايت كنترل را در دست می‌گيرند! در فوتبال، شيرهای پير بی‌دندان سعی می‌کنند آينده شيرهای جوان را خراب کنند

آی اسپورت - #235359ea
۹۵ ۱
#رحمتی روی نیمکت #استقلال، گلری که در دروازه ذکر می‌گوید و روی نیمکت ذخیره‌ها صلوات شمار در دستش دیده می‌شود
آی اسپورت - #83f8329b
۳۴
شما هم در این تصویر دلخوری #رحمتی از #شفر را احساس می‌کنید؟ او دربی را هم روی نیمکت #استقلال خواهد بود؟
آی اسپورت - #177df65e
۳۵ ۳
بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر