فهرست

آخرین پست‌ها

درست روزی که درهای ورزشگاه در #عربستان سعودی هم به روی #زنان باز شد، دختر پرسپولیسی مشهدی را قبل از ورود به ورزشگاه دستگیر می‌کنند و «تحویل خانواده‌»اش می‌دهند. این فصل هم در کتاب تاریخ خواهد گذشت جنابان!
۷۷ ۵
اولین لباس‌های ورزشی مخصوص #زنان مسلمان را وارد بازار شد. #نایکی با شعار «ورزش برای همه» لباس‌های حجاب را تولید کرده.
آی اسپورت - #74dde8d6
۲۱ ۲
بعد از بازی ایران و سوریه وعده کردم که تا ورود خانم‌ها به ورزشگاه آزاد نشده منم دیگه نرم. ولی شرایط پرسپولیس حسّاسه و چند وقته که ورزشگاه خیلی خالی می‌مونه؛ استثنائا با دل ناراضی فردا می‌رم ورزشگاه و البتّه کیه که ندونه اگر حضور خانم‌ها آزاد بود ورزشگاه‌ها اینقدر یخ‌زده نبود این روزا.
#زنان_ورزشگاه
۱۰۵ ۱۳
در ورزشگاه المپیک کیش #زنان می‌توانند از اتاق شیشه‌ای جایگاه ویژه استادیوم، تمرین #استقلال را تماشا کنند. این اقدام را در راستای رفع ممنوعیت می‌دانید یا یک محدودیت جدید؟
آی اسپورت - #f32b543d
۲۷ ۱۳
باشگاه #بوکس زنان در جده افتتاح شد. این اقدام پس از دادن حق رانندگی به #زنان، اجازه صدور فتوا برای زنان صورت می‌گیرد. شهروندان #عربستان از شاهزاده محمد بن سلمان به عنوان "معمار مدرنیزه کردن عربستان" نام می‌برند.
آی اسپورت - #d1bc36fa
۶۲ ۱۰
‏سکوهای ورزشگاه در شب ⁧‫#ایران_سوریه‬⁩ پر بوده از تصاویری در حمایت از ⁧‫#مسعود_شجاعی‬⁩ و حضور ⁧‫#زنان‬⁩ ایرانی در ⁧‫#آزادی‬⁩
‏کی گفته ورزشگاه جای لمپن‌هاست؟
آی اسپورت - #298fbb99
۱۰۸ ۱۷
‏طنز تلخ؛ ⁧‫#دختران‬⁩ برای ورود به ورزشگاه آزادی، یا باید پاسپورت خارجی می‌داشتند یا پرچم سوریه را دست‌شان می‌گرفتند
‏⁧‫#زنان_ورزشگاه‬⁩
‏⁧‫#ایران_سوریه‬⁩
۶۳ ۶
میگن: آیا واقعا "حضور #زنان در ورزشگاه" اولویت شماست؟ آیا واقعا مشکل جامعه ما اینه؟
جواب من: بله. سلامت روانی #جامعه که پیش زمینه رشد و توسعه #اقتصادی هم هست از همین مجموعه اتفاقات تامین میشه. همین حضورهای اجتماعی. همین شادی های جمعی. همین که همه #مردم در کنار هم باشن. نه همه مردها در کنار هم.
۶۸ ۴
بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر