فهرست

آخرین پست‌ها

خوش‌حالی جنجالی #طارمی بعد از گل زدن به یمن و اخم‌های #سردار_آزمون بعد از تعویض در بازی ویتنام ثابت کرد که نرود میخ آهنی در سنگ! پس باید فعلا سوخت و ساخت!
۳۶۰ ۱۸
چه می‌شود که یک جوان ملی پوش مستعد مثل #سردار_آزمون اینطور از قلب و مهر هموطن هایش فاصله می گیرد و مورد ناسزا و‌ کنایه قرار می گیرد؟ قطعا بخش مهمی از پاسخ در ناآگاهی سردار از اصول درست استفاده از رسانه ها و نابلدی در زمینه ی رفتار حرفه ای اجتماعی است.

ویترینی که سردار آزمون از خودش جلوی دیدگان ملت خسته ی ایران گذاشته، ناامید کننده تر از کاری است که او باید در مستطیل سبز انجام می داده و نداده. جوانک مستعدی که شاید تعریف فعلی از میزان بلوغ اجتماعی و فردی لازم و مناسب برای زندگی و فعالیت حرفه ای دور از کشور و خانواده را به طور جدی با چالش مواجه کرد.
۷۰ ۷
خجالت‌‌آور، تاسف‌بار، شرم‌آور؛ عکس #سردار_آزمون را در بیلبوردهای تهران پاره کردند. سردار حتی اگر ضعیف‌ترین بازیکن #تیم‌ملی باشد، که قطعا نیست، مستحق این رفتار زشت نیست. پسر از روی تو شرمساریم، ۲۳گل در ۳۵ بازی ملی و این مردم قدرنشناس
آی اسپورت - #4e6b7864
۵۱ ۱۸
#کاوه_رضایی در اولین فصل حضورش توی اروپا و لیگی مثل بلژیک تا الان ۱۵گل زده و ۶پاس گل داده، بیشتر از مجموع گل‌ها و پاس گل‌های #سردار_آزمون در دو سال گذشته در لیگ روسیه. اما هنوز هم تعداد خبرها و تیترها و پست‌هایی که از سردار آزمون می‌بینیم چند برابر کاوه رضایی هست. چرا؟
۸۰ ۸
تشکر عجیب #سردار_آزمون از مجری مراسم قرعه کشی جام جهانی!
آی اسپورت - #0e30c221
۱۰ ۱۱
#سردار_آزمون و #علیرضا_جهانبخش در جمع نامزدهای برترین لژیونر آسیایی سایت انگلیسی فوت هید
آی اسپورت - #8d5144b9
۱۱
بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر