فهرست

آخرین پست‌ها

مسابقه #سوپرجام در کشورهای صاحب فوتبال مثل یک جشنه برای شروع فصل جدید فوتبال که برای بازگشت هیجان فوتبال به طرفداران و آماده کردن اون‌ها برای شروع فصل جدید انجام میشه و البته کسب سود اقتصادی؛ وقتی هیچ‌کدام از این دلایل برای ما موضوعیت نداره پس بهتره برگزار نکنیم!
۵۱
فدراسیون چرا #پرسپولیس را قهرمان #سوپرجام کرد؟
چون در اینجا هیچ سازمان و دستگاهی حوصله برگزاری مسابقه‌ی فوتبال رو نداره، چون فدراسیون زور کسب درآمد از یک مسابقه‌ی فوتبال رو نداره، چون ممکنه یکی از تیم‌ها اردوی خارجی باشه، چون افراطی ‌‌گری روی سکوها حاکمه و در نهایت سری که درد نمیکنه رو دستمال نمی‌بندن و پرسپولیس قهرمان سوپرجام فوتبال ایران!
۵۲ ۳
#سوپرجام فقط یک جام نیست. چون گرفتن جام با یک بازی ارزش چندانی ندارد. سوپرجام درست شده تا جشن شروع فصل باشد و یک جام برایش در نظر گرفته‌اند تا اهمیتش بیشتر شود. قانون نداشتید،قبول. حداقل حریف #پرسپولیس را با مسابقه بین #سپاهان و #داماش تعیین کنید.با جام دادن بدون بازی، همش نزنید.
۳۸ ۲
اعتراض استقلال به رای #سوپرجام و طرح شکایت به #فیفا با استناد به برگزاری سوپرجام اسپانیا در مراکش یا سوپرجام ایتالیا در ماه ژانویه منافات کامل با تمکین به قانون دارد. برنامه‌ سوپرجام از چند ماه قبل تعیین، ابلاغ و بر اجرای آن تاکید شده و نقض قانون اساسا توجیهی ندارد.
۸۰ ۱۲
همان‌طور که بوکسورها پیش از رفتن داخل رینگ، مراسم وزن‌کشی برگزار و کُری‌ و رجزخوانی پرهیجانی دارند امسال هم رقبای دیرینه و سنتی فوتبال ایران با برگزاری یک مچ‌اندازی تمام عیار به استقبال ماراتن فصل جدید خواهند رفت.
قهرمان‌ها در ایستگاه آخر؛ #سوپرجام می‌بینمت!
۳۴ ۱
بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر