فهرست

آخرین پست‌ها

حسین قهار روزنامه نگار ورزشی توییت کرد: «نمیدونم چرا می‌گید اشتباه داوری؟ تو هر بازی #سپاهان داورا پنالتی حریفان این تیم رو نمی‌گیرن. اگر یک بار یا اصلا دوبار این اتفاق می افتاد میشد بگیم اشتباه داوری ولی وقتی این اتفاق تکرار و تکرار میشه، دیگه نباید بگیم اشتباه داوری... باید بگیم #اراده_داوری! نمی‌خوان به ضررشون پنالتی بگیرن»
آی اسپورت - #f1191e7c
۷۳
#سوپرجام فقط یک جام نیست. چون گرفتن جام با یک بازی ارزش چندانی ندارد. سوپرجام درست شده تا جشن شروع فصل باشد و یک جام برایش در نظر گرفته‌اند تا اهمیتش بیشتر شود. قانون نداشتید،قبول. حداقل حریف #پرسپولیس را با مسابقه بین #سپاهان و #داماش تعیین کنید.با جام دادن بدون بازی، همش نزنید.
۳۸ ۲
بالاترین میانگین شوت؛ #سپاهان / تیم امیرقلعه‌نویی در این فصل بیشتر از بقیه تیم‌ها شوت می‌زد. سپاهان به طور متوسط در هر مسابقه ۱۳.۱ مرتبه دروازه حریفانش را با شوت تهدید می‌کرد.

بالاترین میانگین شوت در هر بازی در لیگ هجدهم:
سپاهان ۱۳.۱
استقلال ۱۲.۵
تراکتورسازی ۱۲.۴
آی اسپورت - #abaa75ae
۱۰ ۱
افشین خماند روزنامه‌نگار ورزشی نوشت: « #سپاهان نه به ساق‌ها که به زبان‌ها باخت، اهانت‌های داخل زمین در ادامه مصاحبه‌های قبل از بازی بود، آن‌ها فکر می‌کردند حساس شدن بیشتر به نفع شان است اما زبان ها طوری چرخید که دو بازیکن اخراج شدند و آن یکی هم گرفتار مانده در اهانتی عیان با گل به خودی دچار کارما شد»
آی اسپورت - #9859ae37
۷۱ ۵
بهترین تیم لیگ هجدهم در بازی‌های خارج از خانه #سپاهان با میانگین امتیاز ۱.۸۵ است. آن‌ها در حضور قبلی خود در ورزشگاه آزادی،‌ استقلال را هم شکست دادند.
آی اسپورت - #61e11b59
۹
سپاهان با استنلی و سپاهان بدون استنلی؛ تفاوت کم نبوده. سپاهان با #استنلی هم بیشتر گل زده و هم امتیازات بیشتری گرفته. استقلال پس از مهار خط حمله الهلال، حالا هدفش مهار خط حمله قدرتمند #سپاهان است‌.
آی اسپورت - #b84d4475
۱۵
#استقلال با دو بازی کمتر دو امتیاز با #پرسپولیس ، تیم چهارم جدول، اختلاف داره و ۱۱ امتیاز از #پدیده صدرنشین کمتر. یعنی استقلال بحران زده میتونه جای یکی از چهار تیم بالای جدول رو بگیره و شانس صود داشته باشه؟ سه تیم بالای جدول پرسپولیس و #تراکتور و #سپاهان هستند که بعیده ادامه فصل کمتر از استقلال امتیاز بگیرند. پدیده هم شاید قهرمان نشه، اما بعیده تیم #گل_محمدی بقدری افت کنه که بشه ۱۱امتیاز اختلاف رو جبران کرد. با حذف از جام حذفی، میشه از همین الان ادعا کرد که استقلال #سهمیه آسیایی رو از دست داده؟
۱۱۰ ۵

چرا #گرشاسبی گیر داده به #سپاهان؟ مگه قرارداد #مسلمان تا آخر فصل تموم نمیشه؟ مگه #پرسپولیس پارسال همین موقع ها با #منشا تموم نکرد؟ مگه مذاکره با بازیکنی که شش ماه آخر قراردادش هست، جرمه؟
۱۹۰ ۱۳
#سیدجلال در ۹۹ بازی در لیگ برتر برای #پرسپولیس به میدان رفته و بازی با #سپاهان صدمین بازی او با پیراهن سرخ است
۷۹
در میان خیل عظیم طلبکاران تنها سه بازیکن بودند که در وانفسای بگیر و ببند های اِی‌اف‌سی پیگیر طلب هایشان از پرسپولیس بودند: #مسعود_همامی، #جلال_اکبری و #جعفرپور. از سرِ اتفاق هر سه سبقه و سابقه‌ای در باشگاه #سپاهان دارند و باز از سرِ اتفاق در صورت محرومیت #پرسپولیس، سپاهان جایگزین خواهد شد! البته که اتفاقی است، باشگاه سپاهان جوانمردتر از آنست که برای رسیدن به آسیا به این حربه‌ها متوسل شود.
۲۳۵ ۲۹
رکوردهای منفی #سپاهان در هشت بازی ابتدایی فصل جدید؛ برای اولین بار در رده چهاردهم جدول قرار گرفته، برای اولین بار به تفاضل گل منفی ۵ رسیده، برای اولین بار میانگین امتیازی کمتر از یک دارند، برای اولین بار موفق به کسب پیروزی در خانه نشده‌اند، برای اولین بار در ۸ بازی متوالی در نیمه اول موفق به گلزنی نشده‌اند.
۱۹ ۱
بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر