فهرست

آخرین پست‌ها

سپاهان با استنلی و سپاهان بدون استنلی؛ تفاوت کم نبوده. سپاهان با #استنلی هم بیشتر گل زده و هم امتیازات بیشتری گرفته. استقلال پس از مهار خط حمله الهلال، حالا هدفش مهار خط حمله قدرتمند #سپاهان است‌.
آی اسپورت - #b84d4475
۱۵
#استقلال با دو بازی کمتر دو امتیاز با #پرسپولیس ، تیم چهارم جدول، اختلاف داره و ۱۱ امتیاز از #پدیده صدرنشین کمتر. یعنی استقلال بحران زده میتونه جای یکی از چهار تیم بالای جدول رو بگیره و شانس صود داشته باشه؟ سه تیم بالای جدول پرسپولیس و #تراکتور و #سپاهان هستند که بعیده ادامه فصل کمتر از استقلال امتیاز بگیرند. پدیده هم شاید قهرمان نشه، اما بعیده تیم #گل_محمدی بقدری افت کنه که بشه ۱۱امتیاز اختلاف رو جبران کرد. با حذف از جام حذفی، میشه از همین الان ادعا کرد که استقلال #سهمیه آسیایی رو از دست داده؟
۱۱۰ ۵

چرا #گرشاسبی گیر داده به #سپاهان؟ مگه قرارداد #مسلمان تا آخر فصل تموم نمیشه؟ مگه #پرسپولیس پارسال همین موقع ها با #منشا تموم نکرد؟ مگه مذاکره با بازیکنی که شش ماه آخر قراردادش هست، جرمه؟
۱۹۰ ۱۳
#سیدجلال در ۹۹ بازی در لیگ برتر برای #پرسپولیس به میدان رفته و بازی با #سپاهان صدمین بازی او با پیراهن سرخ است
۷۹
در میان خیل عظیم طلبکاران تنها سه بازیکن بودند که در وانفسای بگیر و ببند های اِی‌اف‌سی پیگیر طلب هایشان از پرسپولیس بودند: #مسعود_همامی، #جلال_اکبری و #جعفرپور. از سرِ اتفاق هر سه سبقه و سابقه‌ای در باشگاه #سپاهان دارند و باز از سرِ اتفاق در صورت محرومیت #پرسپولیس، سپاهان جایگزین خواهد شد! البته که اتفاقی است، باشگاه سپاهان جوانمردتر از آنست که برای رسیدن به آسیا به این حربه‌ها متوسل شود.
۲۳۵ ۲۹
رکوردهای منفی #سپاهان در هشت بازی ابتدایی فصل جدید؛ برای اولین بار در رده چهاردهم جدول قرار گرفته، برای اولین بار به تفاضل گل منفی ۵ رسیده، برای اولین بار میانگین امتیازی کمتر از یک دارند، برای اولین بار موفق به کسب پیروزی در خانه نشده‌اند، برای اولین بار در ۸ بازی متوالی در نیمه اول موفق به گلزنی نشده‌اند.
۱۹ ۱
بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر