فهرست

آخرین پست‌ها

#سیدجلال بهترین بازیکن پرسپولیس در روز شکست برابر الاهلی؛ سیدجلال در این بازی ۵تکل موفق و ۵قطع توپ داشت.
آی اسپورت - #386244b0
۲۳
نگرانی بزرگ برانکو؛ آیا مصدومیت #سیدجلال جدی است؟
آی اسپورت - #a8e67dfa
۳۵
تشویق #سیدجلال وقتی که تیم ملی گل خورد، نشون میده که #کیروش دقیقا داره از کنار پرتگاه به سمت قله میره. یعنی قهرمان نشدن مساوی با #سقوط
۶۹ ۱۰
اتفاقی که پرسپولیس را به بازی برگرداند، نه آن فرار علیپور روی گل دوم بود، نه آن دریبل منشا روی گل سوم. در شبی که کسی باورش نمی‌شد ⁧‫#پرسپولیس‬⁩ برگردد این ضربه دقیق و ماهرانه بود که ⁧‫#برانکو‬⁩ را امیدوار به صعود کرد. ⁧‫#سیدجلال‬⁩ بی‌اشتباه در دفاع و البته گلزنی!
آی اسپورت - #20cf2b2b
۱۳۵ ۲
‫وضعیت عجیبی داریم؛ دوست داشتن ⁧‫#تیم‌ملی‬⁩ در آستانه جام‌جهانی به خودفروشی و بیگانه‌پرستی تعبیر می‌شود. نمی‌توانیم حذف ⁧‫#سیدجلال‬⁩ و ⁧‫#وریا‬⁩ از سوی ⁧‫#کی‌روش‬⁩ را اشتباه بدانیم و باز هم تیم ملی را دوست داشته باشیم؟‬
۴۶ ۲۳
جوّی که الان به‌خاطر خط خوردن #سیدجلال_حسینی به‌وجود آمده چقدر شبیه وقتی است که #کی‌روش در اقدامی ناباورانه #رحمتی را خط زد. هنوز به سی‌کیو اعتماد پیدا نکردید؟
۹۵ ۱۹
#وریا به لیست باز می‌گردد، #سیدجلال بعید است! استندبای موقت وریا صرفا برای پیشگیری و دفع حملات سرخ‌ها به سرمربی تیم ملی برای عدم قرارگیری سوپرمن در لیست نهایی است.نیمکت نشینی سیدجلال در بازی های ملی مدت هاست که تداوم دارد و شاید اگر درخشش خیره کننده او و مصدومیت ها و ناآمادگی دیگر مدافعان ملی‌پوش نبود، #کی‌روش خیلی زودتر خط قرمز روی خط قرمز هوادارن پرسپولیس می‌کشید!

طبعا اکنون استقلالی‌ها گلایه کمتری نسبت به پرسپولیسی‌ها به لیست دارند چراکه فعلا در تیم ملی ۴به ۲ از پرسپولیس جلو هستند!پرسپولیسی ها هم خشم‌شان از نبود جلال را با نبود وریا تا حدودی تسکین می‌دهند! یک استراتژی زیرکانه برای نگهداری نبض تیم ملی ولو ضعیف و نامنظم تا پیش از روسیه! شاید سی کیو، آی.سی.یو را نسبت به اغما فعلا برای تیم ملی ترجیح داده. البته که این ها همه حدس و گمان برای توجیه یک انتخاب غیرمنطقی است.

به هرحال ما باز می‌مانیم پشت در آی.سی.یو تا با افتخار از سردخانه روسیه بیرون بیاییم. آن داخل فرزندی به نام #ایران در حال احیاست...
۵۳ ۱۱
#حسین ماهینی در واکنش به خط خوردن #سیدجلال از لیست نهایی تیم ملی در صفحه رسمی در توییتر نوشت: «مگه می شه سید جلال رو نبرد جام جهانی؟»
۵۰ ۱
نبود #سیدجلال و #ووریا یعنی فشار بیشتر روی خط دفاع از ترس اشتباهات و مقایسه با این دو نفر. بازگرداندن سیدجلال و ووریا یعنی بی روحیه کردن دو نفر از بهترین‌ها بابت عدم #اعتماد اولیه.
واقعا چه نفعی مهم‌تر از این ضررها بود که این #لیست بیرون آمد آقای رئیس؟
۷۳ ۸
#مسلمان پس از ناراحتی بابت گل #سیدجلال روی نیمکت در جشن #پرسپولیس در رختکن هم غایب بود
آی اسپورت - #56b0516c
۱۱۳ ۳
هیت مپ #سیدجلال در بازی با السد؛ نمایش ضعیف پرسپولیس در دفاع راست او را مجبور کرد بیشتر سمت راست را پوشش دهد
آی اسپورت - #5388802d
۱۰۰ ۲
هیت‌مپ #سیدجلال در بازی با #نسف‌قارشی
آی اسپورت - #efcb53f6
۴۷
پست #سیدجلال برای #سیدمهدی
آی اسپورت - #7c24e853
۳۲ ۲
پست #سیدمهدی برای روز تولد #سیدجلال
آی اسپورت - #082c9fe7
۳۲ ۶
#سیدجلال در ۹۹ بازی در لیگ برتر برای #پرسپولیس به میدان رفته و بازی با #سپاهان صدمین بازی او با پیراهن سرخ است
۷۹
#پرسپولیس در ۷ بازی بدون #سیدجلال ۳ کلین شیت ‌داشته و ۵ گل دریافت کرده. این آمار با حضور سیدجلال در ۵بازی پرسپولیس به یک گل خورده و ۴ کلین شیت بهتر شده.

۲۲
بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر