فهرست

آخرین پست‌ها

‫وضعیت عجیبی داریم؛ دوست داشتن ⁧‫#تیم‌ملی‬⁩ در آستانه جام‌جهانی به خودفروشی و بیگانه‌پرستی تعبیر می‌شود. نمی‌توانیم حذف ⁧‫#سیدجلال‬⁩ و ⁧‫#وریا‬⁩ از سوی ⁧‫#کی‌روش‬⁩ را اشتباه بدانیم و باز هم تیم ملی را دوست داشته باشیم؟‬
۴۶ ۲۳
جوّی که الان به‌خاطر خط خوردن #سیدجلال_حسینی به‌وجود آمده چقدر شبیه وقتی است که #کی‌روش در اقدامی ناباورانه #رحمتی را خط زد. هنوز به سی‌کیو اعتماد پیدا نکردید؟
۸۸ ۱۹
#وریا به لیست باز می‌گردد، #سیدجلال بعید است! استندبای موقت وریا صرفا برای پیشگیری و دفع حملات سرخ‌ها به سرمربی تیم ملی برای عدم قرارگیری سوپرمن در لیست نهایی است.نیمکت نشینی سیدجلال در بازی های ملی مدت هاست که تداوم دارد و شاید اگر درخشش خیره کننده او و مصدومیت ها و ناآمادگی دیگر مدافعان ملی‌پوش نبود، #کی‌روش خیلی زودتر خط قرمز روی خط قرمز هوادارن پرسپولیس می‌کشید!

طبعا اکنون استقلالی‌ها گلایه کمتری نسبت به پرسپولیسی‌ها به لیست دارند چراکه فعلا در تیم ملی ۴به ۲ از پرسپولیس جلو هستند!پرسپولیسی ها هم خشم‌شان از نبود جلال را با نبود وریا تا حدودی تسکین می‌دهند! یک استراتژی زیرکانه برای نگهداری نبض تیم ملی ولو ضعیف و نامنظم تا پیش از روسیه! شاید سی کیو، آی.سی.یو را نسبت به اغما فعلا برای تیم ملی ترجیح داده. البته که این ها همه حدس و گمان برای توجیه یک انتخاب غیرمنطقی است.

به هرحال ما باز می‌مانیم پشت در آی.سی.یو تا با افتخار از سردخانه روسیه بیرون بیاییم. آن داخل فرزندی به نام #ایران در حال احیاست...
۵۳ ۱۱
#حسین ماهینی در واکنش به خط خوردن #سیدجلال از لیست نهایی تیم ملی در صفحه رسمی در توییتر نوشت: «مگه می شه سید جلال رو نبرد جام جهانی؟»
۵۰ ۱
نبود #سیدجلال و #ووریا یعنی فشار بیشتر روی خط دفاع از ترس اشتباهات و مقایسه با این دو نفر. بازگرداندن سیدجلال و ووریا یعنی بی روحیه کردن دو نفر از بهترین‌ها بابت عدم #اعتماد اولیه.
واقعا چه نفعی مهم‌تر از این ضررها بود که این #لیست بیرون آمد آقای رئیس؟
۷۲ ۸
#مسلمان پس از ناراحتی بابت گل #سیدجلال روی نیمکت در جشن #پرسپولیس در رختکن هم غایب بود
آی اسپورت - #56b0516c
۱۱۳ ۳
هیت مپ #سیدجلال در بازی با السد؛ نمایش ضعیف پرسپولیس در دفاع راست او را مجبور کرد بیشتر سمت راست را پوشش دهد
آی اسپورت - #5388802d
۱۰۰ ۲
هیت‌مپ #سیدجلال در بازی با #نسف‌قارشی
آی اسپورت - #efcb53f6
۴۷
پست #سیدجلال برای #سیدمهدی
آی اسپورت - #7c24e853
۳۲ ۲
پست #سیدمهدی برای روز تولد #سیدجلال
آی اسپورت - #082c9fe7
۳۲ ۶
#سیدجلال در ۹۹ بازی در لیگ برتر برای #پرسپولیس به میدان رفته و بازی با #سپاهان صدمین بازی او با پیراهن سرخ است
۷۹
#پرسپولیس در ۷ بازی بدون #سیدجلال ۳ کلین شیت ‌داشته و ۵ گل دریافت کرده. این آمار با حضور سیدجلال در ۵بازی پرسپولیس به یک گل خورده و ۴ کلین شیت بهتر شده.

۲۲
بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر