فهرست

آخرین پست‌ها

چند شب پیش کتاب "زن آینده" از کریستین بوبن را می‌خواندم. جایی نوشته بود: "امتیاز سالمندان و کوکان نامرئی بودن آنهاست". داشتم فکر می‌کردم چقدر شبیه شفر، در سایه بودن و دیده نشدن همه چیزی است که #استقلال از #منصوریان نگرفت و برعکس اما، تا دل‌تان بخواهد در سکنات و رفتار #شفر وجود دارد.
۱۰۶ ۶
اگه #شفر از اول فصل سرمربی #استقلال می شد، الان آبی ها واسه قهرمانی با #پرسپولیس رقابت می کردند نه اینکه امیدوار به نایب قهرمانی باشند
۱۸۶ ۲
خوشحالی #شفر از بازگشت به اهواز
آی اسپورت - #021e1a57
۱۱۷
از زمان مربیگری #شفر ، #باقری ۱۳بار در ترکیب اصلی قرار گرفته که در این مسابقات #استقلال فقط ۳بار گل خورده؛ در ۵بازی بدون باقری استقلال ۵گل دریافت کرده
۱۰۰ ۱
روزی که عکس ساحلی #قائدی در ساعت چهار صبح منتشر شد هشدار دادیم و هشیار نشدید. حتی با خمیازه‌های گاه به گاه، با دمپایی‌های تا به ‌تا، با غائله‌ی ناتمام اینستاگرام هم به صرافت نیفتادید این جوان را دریابید. به #شفر گفته‌اند برای رسیدگی به کارهای دانشگاه مرخصی گرفته؟ کدام دانشگاهی ساعت ۱:۳۰ شب باز است؟ ظاهرا تا مصیبتی به بار نیاید مسئولین باشگاههای ما از خواب زمستانی بیدار نمی‌شوند.
۱۳۰ ۹
از روزی که #شفر هدایت #استقلال را برعهده گرفته این تیم در ۹بازی ۱۴گل زده و فقط یک گل از روی نقطه پنالتی دریافت کرده.
۱۱۵ ۱
‏کاش یه بار برای همیشه بپذیرن فوتبال ایران برای پیشرفت ده تا #برانکو و #شفر و #کی‌روش لازم داره. رسما نجات داد #استقلال رو شفر.
۷۳ ۱۵
#شفر در کنفرانس: تشکر می‌کنم از #امید_ابراهیمی که مریض بود ولی گفت می‌خواهم بازی کنم و عالی بود.
آی اسپورت - #a1f330a9
۱۲۲
کشورهای عربی حوزه خلیج فارس؛ سالهاست روی به خدمت گرفتن مربیان خارجی درجه یک اصرار دارند. نتیجه اش را هم لااقل در لیگ قهرمانان آسیا با حضور مداوم در نیمه نهایی و فینال این رقابت‌ها گرفتند. حرفم این نیست که از آنها الگو برداریم اما تفاوت چشمگیر استقلالِ #منصوریان با #شفر، پاسخ مناسبی به چرایی رفتار آنهاست.
۵۱ ۳
#استقلال با سرمربیگری #شفر در ٧ بازی تنها یک گل از روی نقطه پنالتی دريافت كرده و ٧ گل زده.
۱۱۳
واکنش #شفر به قرعه ایران؛ غیرممکن نیست!
آی اسپورت - #765072d0
۲۱ ۴
#استقلال در لیگ ۳برد به دست آورده که هر یک از بردها با یک مربی بوده. برابر تراکتورسازی با سرمربیگری #منصوریان / برابر سپیدرود با سرمربیگری #درموت / برابر نفت طلاییه با سرمربیگری #شفر
۵۰
ادعای #شفر در کنفرانس پس از برد #استقلال؛ آنهایی که علیه من در #۹۰ رای دادند قرمز بودند!
۹۶
شما هم در این تصویر دلخوری #رحمتی از #شفر را احساس می‌کنید؟ او دربی را هم روی نیمکت #استقلال خواهد بود؟
آی اسپورت - #177df65e
۳۵ ۳
#شفر اجازه تمرين با دیگر بازیکنان را به #قائدی نداد. دليل اين اتفاق هنوز از سوی باشگاه استقلال مشخص نشده اما گویا او روز گذشته به نیمکت‌نشینی در بازی با فولاد اعتراض داشته!
آی اسپورت - #07f02171
۱۲ ۲
جریمه عجیب #شفر برای #نورافکن/ او به دلیل تاخیر در حضور در تمرین مجبور شد با دستور شفر برای دیگران آواز بخواند و بازیکنان هم با حالت تمسخرآمیز او را همراهی کردند.این آوازخوانی با خنده‌های شدید #شفر همراه بود.
۴۳ ۲
#دین‌محمدی عضو کمیته فنی #استقلال در دفاع از انتخاب خودش به عنوان دستیار #شفر: سرمربی جوانان و امیدهای استقلال بودم و هدایت راه آهن را بر عهده داشتم. در استقلال دستیار هم بودم. حتی آنالیزور هم بوده‌ام. با امیرقلعه نویی، مظلومی، مرحوم حجازی و پورحیدری هم کار کردم. فکر می کنم رزومه خیلی خوبی دارم. چون مدتی در آلمان بودم شناخت خوبی از شفر دارم. تمام تلاشم را می کنم تا به استقلال کمک کنم.
۲۰ ۱
فرم عجیب #قائدی و #شجاعیان در عکس یادگاری پایان اولین تمرین #استقلال با #شفر
آی اسپورت - #390ec4f3
۳۶ ۳
مسأله بی ربط به فوتبال که #شفر رو به ایرانی‌ها نزدیک میکنه اینه که سال 2004 عضو شورای شهر بوده
۳۷
۶۷ سالشه، دوسال بزرگتر از کی‌روش و پنج سال بزرگتر از برانکو؛ اینقدر ننویسیم: پیرمرد
#شفر
۶۶ ۶
بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر