فهرست

آخرین پست‌ها

خوش‌حالی جنجالی #طارمی بعد از گل زدن به یمن و اخم‌های #سردار_آزمون بعد از تعویض در بازی ویتنام ثابت کرد که نرود میخ آهنی در سنگ! پس باید فعلا سوخت و ساخت!
۳۶۰ ۱۸
بعضی از معامله‌ها را هر جور حساب کنی ضرر است. #طارمی از #پرسپولیس به الغرافه رفت تا به خیال خودش پیشرفت کند. در غیاب او پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسید اما الغرافه در آخرین بازی‌ هشت گل از السدی خورد که پرسپولیس در نیمه نهایی حذفش کرده بود. طارمی قطعا در ایرانجوان بوشهر هم شکست ۸گله را تجربه نکرده.
۱۱۴۷ ۳
‏آتشفشان خشم پرسپولیسی‌ها نسبت به #طارمی فعال و چاشنی نفرت هم به آن اضافه شده. آیا او از خود پرسیده کجای کارش ایراد داشته که بخواهد ترمیم‌اش کند یا برایش اهمیتی ندارد؟ لازم است طارمی در کنار ورود به عرصه هنر و همراهی‌ سحر قریشی، از نصایح و توصیه‌های مشاوران فوتبالی هم بهره‌مند شود.
آی اسپورت - #e8d91b18
۷۹ ۱۲
#محسن_مسلمان این پست‌های نیم شوخی نیم جدی‌ را در کانالش گذاشت و بلافاصله حذف کرد، اما می‌شود به ذهنیتش پی برد. به شکاف عمیقی که میان خودش و بازیکنان منضبط تیم حس می‌کند.
جناب #مهندس؛ ️از روز اول ایراد بزرگت همین سیاه و سفید دیدن اوضاع و تقسیم تیم به "ما" و "آنها" بود. کاش یک‌روز بفهمی یارڪشی از بازیکن و هیئت مدیره علیه مربی فایده ندارد. کاش دستگیرت میشد که "وری" وجود ندارد، فقط یک #پرسپولیس است که باید برایش کارگری کنید نه سرکشی! کاش به جای «من» به فکر «ما» بودی! اما همین تقسیمات ذهنی میان خودت #طارمی #فرشاد و بقیه چنان شکاف عمیقی انداخت که هرگز نگذاشت با "تیم" یکی شوید. کاش قبل از آنکه خیلی دیر شود بفهمید.
آی اسپورت - #2cae9554
۹۰۶ ۱۱
#طارمی عادت داره به همه بگه #هیس. یه بار با دستاش به تماشاچیا. یه بار هم با گل هاش به همه ما.
بازی امروز طارمی جلوی #تراکتور، یعنی
هیس؛ من هنوزم مهدی طارمی بهترین بازیکن ایرانم.
۱۲۴ ۹
جوری که #راموس داره برای مادرید بازی می‌کنه ما رو امیدوار می‌کنه که #طارمی توو جام‌جهانی هت‌تریک می‌کنه!
۳۶ ۲
فرمول آسیب شناسی این فصل #پرسپولیس و #استقلال: #طارمی و #افتخاری باید مورد عنایت قرار ‌گیرند؛ چه تیم ببرد چه ببازد، چه آنها عضو باشگاه باشند یا نباشند!
۸۱ ۲
به نظر شما #علی‍پور با پوشیدن این تی‌شرت به #طارمی طعنه زده؟
آی اسپورت - #731cdb06
۹۴ ۵
تا کی قراره رد پای #طارمی توی تیترهای شکست و پیروزی، #پرسپولیس باشه؟ طارمی مرد، انقدر درخشش منشا و علیپور رو به این اسم وصله و پینه نکنید!
۱۶۳ ۲
فیفا وارد پروندهٔ #طارمی شده، جریمه‌اش را کرده و رفته. بازی کردن با اعصاب هواداران #پرسپولیس در پوشش گرفتن قهرمانی، پست و رذیلانه‌ست.
۱۰۲۶ ۵۰
وسط همه این دعواهای #طارمی و #مجیدی و #عمادرضا و #پروپییچ و #عالیشاه و #نورالهی پای فدراسیون هم گیره. تا وقتی آبشخور متهم و قاضی یکی هست، حتی امیدی هم به بررسی این پرونده ها نیست تا مشخص بشه کدومش ادعاست و کدومش تخلفه.
۶۱ ۳
دوستان طوری از قرارداد #طارمی ایراد می‌گیرند انگار فراموش کردند که #فرهاد_مجیدی چطور غیرقانونی به لیست#استقلال اضافه شد یا #پروپئیچ که این یکی بعد از پایان زمان رسمی نقل و انتقالات یک نیمه کامل هم برای تیمش بازی کرد! طارمی به عنوان بازیکن آزاد به پرسپولیس پیوسته و دوستانی که می‌خواهند از نمد اظهارات ناپخته این جوان برای خودشان کلاه بدوزند، بهتر است وقت تلف نکنند.
۱۱۲۶ ۳۸
#طارمی برنگرد، اگه برگردی نمیگن سرش به سنگ خورد پشیمون شد، نمیگن دلش هوای وطن کرد، نمیگن فهمید که چه ظلمی به حق هواداران کرده، میگن حتما #پرسپولیس صاحاب نداره که یک بچه هرسال داره مسخرش میکنه، بابا توروخدا نذارید حرف دهن اعراب بشیم!
۱۴۳ ۵
جناب #طارمی خواستیم خودمان را بی‌خیال و سرخوش نشان بدهیم اما چه کسی است که نداند این خنده‌های قباسوختگی است! دلمان میسوزد از این همه جفایی که در حق خودت روا می‌داری! و در حق ما، مایی که تو دردانه را روی چشمانمان پروردیم. پروردیم تا روزی عصای دستمان شوی، افسوس که استخوانی در گلو شدی. آقا مهدی برنگرد، بخاطر خودت، اندک خاطرات خوب باقی‌ مانده‌مان را تاراج نکن، لطفا!
۱۵۲ ۴
جدا هیچ کس نمیتونه یک مشورت درست و حسابی به #طارمی بده؟ چرا اینقدر انتخاب‌های اشتباه و مسیر پُر از خطا؟ چرا گام‌هاشو درست برنمی‌داره؟
۸۱ ۷
یکی از #طارمی بپرسه که با رفتن به #الغرافه به کدوم یکی از اهدافش به جز پول و عکس یادگاری با #اسنایدر میرسه؟ لطفا از پیشرفت توی فوتبال حرف نزنه که آدم موهای تنش سیخ میشه!
۸۶ ۴
#طارمی رفت.
بازیکنی که برای همه‌ چیز عجله داشت.
برای پیشرفت، کسب افتخار و لژیونر شدن.
فقط حیف که شخصیتش به اندازه ی بقیه چیز هاش رشد نکرد...
۱۲۷ ۱۰
#طارمی پیشنهاد #تمدید قرارداد باشگاه پرسپولیس را #نپذیرفت. مقصد احتمالی یونان، قطر، شاید هم چین.
۹۴ ۸
پست اینستاگرامی #علیپور برای #طارمی
آی اسپورت - #9126bd3f
۱۱۷ ۲
شما هم مثل من هروقت اسم "محمدصادق بارانی" رو می شنوید پس کله تون درد می گیره؟

#طارمی #بارانی
۱۷۷ ۱۱
#مسلمان در غیاب دو قل دیگرش، #احمدزاده و #طارمی، برد دربی را به تنهایی جشن می گیرد
آی اسپورت - #0c095dcf
۵۱ ۱
خوشبخت ترین فرد این روزهای فوتبال ایران نه #کی‌روش است نه #قدوس و نه شاید تارتار!بی شک #کاوه_رضایی است که با یک انتخاب شجاعانه و ریسک پذیر و عملکردی درخشان و بی حاشیه به هدفش که دعوت به تیم ملی بود رسیده و توفیق اجباری محرومیت 4 ماهه #طارمی فعلا نصیبش شده است!
۹۱ ۵
‏⁧‫#طارمی‬⁩ با کمک یک میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومانی هدایتی برای فسخ قرارداد با ترک‌ها، این پورشه را خرید تا ⁧‫#پرسپولیس‬⁩ و خودش محروم شوند.
‏⁧‫#نود‬⁩
آی اسپورت - #bbab3f76
۱۱۹ ۱۵
بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر