فهرست

آخرین پست‌ها

#طارمی برنگرد، اگه برگردی نمیگن سرش به سنگ خورد پشیمون شد، نمیگن دلش هوای وطن کرد، نمیگن فهمید که چه ظلمی به حق هواداران کرده، میگن حتما #پرسپولیس صاحاب نداره که یک بچه هرسال داره مسخرش میکنه، بابا توروخدا نذارید حرف دهن اعراب بشیم!
۱۳۸ ۴
جناب #طارمی خواستیم خودمان را بی‌خیال و سرخوش نشان بدهیم اما چه کسی است که نداند این خنده‌های قباسوختگی است! دلمان میسوزد از این همه جفایی که در حق خودت روا می‌داری! و در حق ما، مایی که تو دردانه را روی چشمانمان پروردیم. پروردیم تا روزی عصای دستمان شوی، افسوس که استخوانی در گلو شدی. آقا مهدی برنگرد، بخاطر خودت، اندک خاطرات خوب باقی‌ مانده‌مان را تاراج نکن، لطفا!
۱۵۱ ۴
جدا هیچ کس نمیتونه یک مشورت درست و حسابی به #طارمی بده؟ چرا اینقدر انتخاب‌های اشتباه و مسیر پُر از خطا؟ چرا گام‌هاشو درست برنمی‌داره؟
۸۱ ۸
یکی از #طارمی بپرسه که با رفتن به #الغرافه به کدوم یکی از اهدافش به جز پول و عکس یادگاری با #اسنایدر میرسه؟ لطفا از پیشرفت توی فوتبال حرف نزنه که آدم موهای تنش سیخ میشه!
۸۲ ۴
#طارمی رفت.
بازیکنی که برای همه‌ چیز عجله داشت.
برای پیشرفت، کسب افتخار و لژیونر شدن.
فقط حیف که شخصیتش به اندازه ی بقیه چیز هاش رشد نکرد...
۱۲۴ ۱۰
#طارمی پیشنهاد #تمدید قرارداد باشگاه پرسپولیس را #نپذیرفت. مقصد احتمالی یونان، قطر، شاید هم چین.
۹۴ ۸
پست اینستاگرامی #علیپور برای #طارمی
آی اسپورت - #9126bd3f
۱۱۷ ۲
شما هم مثل من هروقت اسم "محمدصادق بارانی" رو می شنوید پس کله تون درد می گیره؟

#طارمی #بارانی
۱۷۷ ۱۱
#مسلمان در غیاب دو قل دیگرش، #احمدزاده و #طارمی، برد دربی را به تنهایی جشن می گیرد
آی اسپورت - #0c095dcf
۵۱ ۱
خوشبخت ترین فرد این روزهای فوتبال ایران نه #کی‌روش است نه #قدوس و نه شاید تارتار!بی شک #کاوه_رضایی است که با یک انتخاب شجاعانه و ریسک پذیر و عملکردی درخشان و بی حاشیه به هدفش که دعوت به تیم ملی بود رسیده و توفیق اجباری محرومیت 4 ماهه #طارمی فعلا نصیبش شده است!
۹۰ ۵
‏⁧‫#طارمی‬⁩ با کمک یک میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومانی هدایتی برای فسخ قرارداد با ترک‌ها، این پورشه را خرید تا ⁧‫#پرسپولیس‬⁩ و خودش محروم شوند.
‏⁧‫#نود‬⁩
آی اسپورت - #bbab3f76
۱۱۹ ۱۵
بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر