فهرست

آخرین پست‌ها

پست نوید محمدزاده درحمایت از #عادل و #نود و طعنه به مدیر جوان شبکه سه
آی اسپورت - #624155f0
۱۰۲۷ ۱۲
آقای مدیر؛ اینجا سیاست زور جواب نمیده، یعنی اگه جواب بده برای #عادل_فردوسی_پور جواب نمیده! ‏بابا به خدا خود ⁧‫#من_و_تو‬⁩ و ⁦‪#BBC‬⁩ هم دوشنبه شبا میشستن ⁧‫#نود‬⁩ نگاه میکردن!
#فروغی
#نود
۱۰۸۹ ۴
بنر تماشاگران همسایه‌ی ورزشگاه وطنی قائمشهر برای #عادل_فردوسی‌پور؛ همانهایی که روی دیوار خانه می‌نشستند، هندوانه و تخمه می خوردند، بازی دو هفته پیش #نساجی را به هم ریختند و البته عادل در #نود حسابی ازشان حمایت کرد.
آی اسپورت - #cff9acce
۲۶ ۱
دیدار با عادل فردوسی‌پور: جمعه ۱۹ مرداد ساعت ۱۹:۳۰ _ ۱۷:۳۰
به مناسبت چاپ دهم کتاب هنر خوب زندگی کردن، جشن امضایی در نشرچشمه‌ی رایزن برگزار خواهد شد/ هنر خوب زندگی کردن سومین ترجمه‌ی #عادل_فردوسی‌پور است که همزمان با نمایشگاه کتاب اردیبهشت‌ماه وارد بازار شد و هم‌اکنون به چاپ دهم رسیده. دو کتاب دیگر از عادل فردوسی‌پور به نام‌های فوتبال علیه دشمن (چاپ یازدهم) و هنر شفاف اندیشیدن (چاپ شصتم)، هم توسط نشرچشمه به چاپ رسیده که با استقبال خوبی روبه‌رو شده.
آی اسپورت - #70128233
۸۷۴ ۶
این روزها همانند میلیون‌ها نفر، #عادل_فردوسی‌پور را به جرات یکی از مبارزان حقیقی با فساد در ورزش می‌دانم. از سحر و جادو گفت، از منصور عظیمی گفت، از قاچاق فرش گفت، شوالیه را به فرش کشاند، از مدیر بی کفایت پرسپولیس گفت، از فساد در لیگ های پایین گفت، از قلعه عقاب ها ‌و چشمان پسر قائمشهری گفت، از تبانی و رشوه تیم متمول لیگ برتری گفت، از فساد فدراسیون و طعنه به شهردار گفت، از ورود زنان به استادیوم گفت، از نقد تند به نمایندگان مجلس گفت، از سیاست در ورزش گفت، از ناصر حجازی و سیمین بهبهانی و استاد شجریان گفت. هم سایه مان آمد، گام به گام مان آمد.
بیاییم نقد به عادل فردوسی پور را در لابه لای احساسات بچگانه‌مان جای ندهیم، او را به بهانه های سخیف مواخذه نکنیم، از رنج‌های روانی مان فاصله بگیریم و عادل را همانطور که هست دوست داشته باشیم. یک انسان شریف، که یا بانگ تحریم آبی ها را می شنود یا اتهامات بی اساس ارتش سرخ مان را. اما واقعیت این است شرافت عادل فردوسی پور زمانی رنگ واقعیت به خود گرفت که پشت صندلی اش ایستاد و گفت «اگر این صندلی وفا داشته باشد همراه تان میمانم»، و همان هفته تمامی استادیوم های کشور با حمایت شان حجت را بر او تمام کردند. رک بگویم؛ آنهایی که عادل فردوسی پور را به بهانه های مضحک ترور شخصیت میکنند همان هایی هستند که تیتراژ برنامه اش را هم از دست نمی دهند.
۱۱۶ ۳۶
‏⁧‫#عادل_فردوسی_پور‬⁩ در پشت صحنه برنامه ۲۰۱۸؛ چه تلخ است که اعتبارِ صداوسیما باشی ولی صداوسیما اینطور علیه تو باشد؛ تلویزیون قدر ستاره‌هایش را می‌داند
آی اسپورت - #2c06ccd2
۸۰
‏حشمت مهاجرانی برای اولین بار پس از انقلاب به تلویزیون آمد و علی پروین برای اولین بار در یک برنامه زنده حضور پیدا کرد. آغاز ⁧‫#بیست‌هجده‬⁩ با سدشکنی جدید ⁧‫#عادل_فردوسی‌پور‬⁩
آی اسپورت - #7672decc
۶۸ ۶
میشه تکرار بازی رم و بارسا رو بدین به #عادل_فردوسی پور گزارش کنه؟ جناب مزدک‌خان یکی از بزرگترین کامبک‌های تاریخ لیگ قهرمانان اتفاق افتاده‌ها!
۴۶ ۴
دوست دارم یکی از مدیران صدا و سیما رو توی یک کوچه بن بست گیر بندازم و بگم سانسوری که همون لحظه بیننده متوجه عنوان سانسور میشه دقیقا چه کاربردی داره جز بازنشر میلیونی همون سانسور در رسانه‌های اجتماعی و ضریب چندبرابری بیننده‌هاش؟
#عادل
#دورهمی
۵۷ ۴
متن بیانیه جدید #کی‌روش، دو نکته را نشان می‌دهد:
اول اینکه کی‌روش متوجه تاکتیک غلطش برابر #علی_کریمی شده. با اینکه بر مواضعش پافشاری کرده و خواهان عذرخواهی علی کریمی است، اما این بار لحنش فرق کرده و کلماتش به دقت انتخاب شده‌اند. از طعنه به استعفای کریمی و صفات تحقیرآمیز خبری نیست و به جای «اتهامات بزدلانه» (coward accusations) از «اتهامات غیرمنصفانه و ناعادلانه» استفاده شده که بار احساسی کمتری دارند. کی‌روش حتی یک قدم هم جلوتر رفته و گفته «منابعی در پشت صحنه» به علی کریمی اطلاعات غلط داده‌اند.
دوم اینکه کی‌روش از آمادگی مصاحبه با #عادل_فردوسی‌پور گفته و اینکه علی کریمی «بعد از» جوابهای او باید عذرخواهی کند، یعنی به‌طور ضمنی گفته نمی‌خواهد رودررو مناظره کند، چیزی که آن شب علی کریمی خواسته بود: «چشم تو چشم».
۸۸ ۱۱
بعضیا توقع دارن #عادل شخصا بره متخلف‌ها و فاسدها رو کت بسته ببره زندان. نود کارش فقط مطرح کردن مشکلات و فسادهاست. همین. این که فدراسیون یا قوه قضاییه کارای بعدی رو انجام نمی‌دن ربطی به #نود نداره. نهایت کاری که بعدا می‌تونه بکنه، پیگیری پرونده‌های قبلیه که بگه به سرانجام رسید یا هنوز همون آشه و همون کاسه.
۴۶ ۱۸
باید به بعضی از رفقا بگیم که نه #عادل قاضی و نه #نود دادگاه که بخواد جلوی فساد رو توی فوتبال بگیره! رسانه قراره گل و لای داخل آب رو نشون بده، تصفیه خانه جای دیگری است. لطفا خلط مبحث نکنید.
۵۱ ۱۲
یعنی با این دست فرمونی که #عادل داره میره، از هفته آینده کی جرات میکنه بیاد پشت خط برنامه؟ شما هم قبول دارید که مشکلات کشور با چندتا فردوسی پور و چندتا #نود توی موضوعات مختلف برطرف میشه؟ البته به این جمع باید دوتا مدیر برای تشییع پیکر جان باختگان بعد از برنامه ها هم اضافه کرد!
۴۵ ۴
کنایه #عادل_فردوسی پور در گزارش بازی #استقلال و سپاهان: با این روشی که نیمکت نشین‌ها سرشون رو پوشوندن میتونن برن کبدی بازی کنن!
۳۱
‏⁧‫#عادل_فردوسی‌پور‬⁩ در فروشگاه ⁧‫#نشر_چشمه‬⁩ در مجتمع کوروش کتاب‌هایش را به نفع زلزله‌زده‌ها امضا کرد. تمام رقم حاصل از فروش کتاب‌های مجری ⁧‫#نود‬⁩ به آوارگان ⁧‫#زلزله‌‬⁩ در ⁧‫#سرپل_ذهاب‬⁩ رسید.
آی اسپورت - #084a5c7b
۲۶ ۳
#عادل_فردوسی‌پور در روز کتاب گردی کتاب‌های خود را به نفع زلزله زدگان استان کرمانشاه امضا کند.این مراسم روز پنج‌شنبه ۲آذر از ساعت ۱۷ الی ۱۹ در بزرگراه ستاری مجتمع تجاری کوروش در طبقه پنجم برگزار می‌شود.
آی اسپورت - #728387d6
۱۵ ۲
در هفده #دربی که #عادل_فردوسی‌پور گزارش کرده #استقلال چهار بار برنده شده و #پرسپولیس ۵بار پیروز از میدان خارج شده و هشت بازی هم به تساوی رسیده
۲۳
بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر