فهرست

آخرین پست‌ها

#عادل_فردوسی‌پور پس از حضور زنان در ورزشگاه: «عمیقا و قلبا بسیار خوشحالم که پس از سال‌ها محرومیت،زنان عزیز در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کردند.تماشای بازی در ورزشگاه‌ها حق طبیعی زنان شایسته کشور ماست و امیدوارم این حضور در ورزشگاه‌ها به شکل حداکثری تداوم پیدا کند.»
آی اسپورت - #0daeefe7
۳۲
هر خانواده پدرسالارانه‌ یک فرزند شبیه به #عادل_فردوسی‌پور دارد که روی اصول می‌ایستد و زیربار حرف زور نمی‌رود؛ یک فرزند شبیه #محمدحسین_میثاقی که حرف گوش‌کن است و بله قربان‌گو؛ یک فرزند هم شبیه #مزدک_میرزایی که با دلگیری قهر می‌کند، می‌رود و تا چند روز بعد هم کسی نمی‌فهمد...
آی اسپورت - #a0a8e6a5
۶۱ ۲
برای من یکی که مسجل شده در ماجرایی که بر #نود و #عادل_فردوسی‌پور رفت، همه حرف‌ها و دلایلی که مطرح شد بهانه بود. منظورم دلایلی مثل تغییر در برنامه و محتوا و ... بود. مشکل برنامه ۹۰ نبود. مشکل عادل بود. وگرنه باز هم صدای عادل را روی گزارش زنده بازی‌ها می‌شنیدیم. لطفا نگویید صدایش را در فوتبال ۱۲۰ می‌شنویم. اولا همه آیتم‌هایی که صدای عادل روی آنهاست «ضبط شده» است و دوما محتوای این برنامه فوتبال خارجی است. عادل فوتبال داخلیِ زنده را گزارش نمی‌کند تا دیگر مدیران، طعنه‌ها و انتقاداتش را زنده روی آنتن نشوند.
۴۷ ۲
پایان دوشنبه شب و کلی سوال که کسی جواب‌شان را نمی‌داند...

‏۱- واقعا فروزان شرط‌ بندی کرده بود؟

‏۲- چه کسی از برکناری ⁧‫#شفر‬⁩ نفع برد؟

‏۳- مرگ تلخ تماشاگرِ بازی ⁧‫#پرسپولیس‬⁩ با سپاهان، چه دلیلی داشت؟

‏وقتی ⁧‫#نود‬⁩ حذف شود و ⁧‫#عادل_فردوسی‌پور‬⁩ نباشد، فوتبال پر از سوال بدون جواب است
۴۱۴۵ ۵
اعتراضات به حذف ⁧ #نود⁩ به زمین چمن هم رسید؛ ساسان انصاری مهاجم تراکتور گل به صنعت‌ نفت را اینطور به ⁧ #عادل_فردوسی‌پور⁩ تقدیم کرد

آی اسپورت - #ae1b0191
۶۴ ۱۶
واکنش همسایگان معروف وی‌آی‌پی ورزشگاه وطنی قائمشهر به حذف #عادل_فردوسی‌پور و #نود

آی اسپورت - #00e91f18
۵۴
#عادل_فردوسی‌پور⁩، سوار بر تراکتور در مناطق سیل زده گلستان⁩/ او برای همدردی با مردم سیل‌‌زده به محله‌های آسیب دیده سر زد
آی اسپورت - #f292492a
۴۳ ۳
احسان محمدی روزنامه‌نگار ورزشی نوشت: «مربیان فوتبال همیشه تلاش می کنند بازیکنان را به شکلی مدیریت کنند که احساس نکنند از تیم بزرگتر شده‌اند، اتفاقی که هم به تیم و هم بازیکن صدمه می زند. آیا #فروغی گمان می کند، #عادل_فردوسی‌پور از تلویزیون بزرگتر شده و باید به او یادآوری کرد که فراموش نکند کُت تن کیست؟»
۲۵۵۴ ۳
هیوا یوسفی سردبیر هشمهری ورزش نوشت: «بعیده #عادل_فردوسی‌پور پیشنهاد ریاست صداوسیما رو هم قبول کنه چه برسه به قائم‌مقامی یک شبکه. منظورم این نیست که شایستگی مدیریت صداوسیما را داره یا نداره، چیزی که روشنه اینه که دوست داره همین‌جایی بایسته که الان هست.»
۲۵۵۹
بنر تماشاگران همسایه‌ی ورزشگاه وطنی قائمشهر برای #عادل_فردوسی‌پور؛ همانهایی که روی دیوار خانه می‌نشستند، هندوانه و تخمه می خوردند، بازی دو هفته پیش #نساجی را به هم ریختند و البته عادل در #نود حسابی ازشان حمایت کرد.
آی اسپورت - #cff9acce
۲۶ ۱
دیدار با عادل فردوسی‌پور: جمعه ۱۹ مرداد ساعت ۱۹:۳۰ _ ۱۷:۳۰
به مناسبت چاپ دهم کتاب هنر خوب زندگی کردن، جشن امضایی در نشرچشمه‌ی رایزن برگزار خواهد شد/ هنر خوب زندگی کردن سومین ترجمه‌ی #عادل_فردوسی‌پور است که همزمان با نمایشگاه کتاب اردیبهشت‌ماه وارد بازار شد و هم‌اکنون به چاپ دهم رسیده. دو کتاب دیگر از عادل فردوسی‌پور به نام‌های فوتبال علیه دشمن (چاپ یازدهم) و هنر شفاف اندیشیدن (چاپ شصتم)، هم توسط نشرچشمه به چاپ رسیده که با استقبال خوبی روبه‌رو شده.
آی اسپورت - #70128233
۸۷۴ ۶
این روزها همانند میلیون‌ها نفر، #عادل_فردوسی‌پور را به جرات یکی از مبارزان حقیقی با فساد در ورزش می‌دانم. از سحر و جادو گفت، از منصور عظیمی گفت، از قاچاق فرش گفت، شوالیه را به فرش کشاند، از مدیر بی کفایت پرسپولیس گفت، از فساد در لیگ های پایین گفت، از قلعه عقاب ها ‌و چشمان پسر قائمشهری گفت، از تبانی و رشوه تیم متمول لیگ برتری گفت، از فساد فدراسیون و طعنه به شهردار گفت، از ورود زنان به استادیوم گفت، از نقد تند به نمایندگان مجلس گفت، از سیاست در ورزش گفت، از ناصر حجازی و سیمین بهبهانی و استاد شجریان گفت. هم سایه مان آمد، گام به گام مان آمد.
بیاییم نقد به عادل فردوسی پور را در لابه لای احساسات بچگانه‌مان جای ندهیم، او را به بهانه های سخیف مواخذه نکنیم، از رنج‌های روانی مان فاصله بگیریم و عادل را همانطور که هست دوست داشته باشیم. یک انسان شریف، که یا بانگ تحریم آبی ها را می شنود یا اتهامات بی اساس ارتش سرخ مان را. اما واقعیت این است شرافت عادل فردوسی پور زمانی رنگ واقعیت به خود گرفت که پشت صندلی اش ایستاد و گفت «اگر این صندلی وفا داشته باشد همراه تان میمانم»، و همان هفته تمامی استادیوم های کشور با حمایت شان حجت را بر او تمام کردند. رک بگویم؛ آنهایی که عادل فردوسی پور را به بهانه های مضحک ترور شخصیت میکنند همان هایی هستند که تیتراژ برنامه اش را هم از دست نمی دهند.
۱۱۶ ۳۶
‏حشمت مهاجرانی برای اولین بار پس از انقلاب به تلویزیون آمد و علی پروین برای اولین بار در یک برنامه زنده حضور پیدا کرد. آغاز ⁧‫#بیست‌هجده‬⁩ با سدشکنی جدید ⁧‫#عادل_فردوسی‌پور‬⁩
آی اسپورت - #7672decc
۶۸ ۶
متن بیانیه جدید #کی‌روش، دو نکته را نشان می‌دهد:
اول اینکه کی‌روش متوجه تاکتیک غلطش برابر #علی_کریمی شده. با اینکه بر مواضعش پافشاری کرده و خواهان عذرخواهی علی کریمی است، اما این بار لحنش فرق کرده و کلماتش به دقت انتخاب شده‌اند. از طعنه به استعفای کریمی و صفات تحقیرآمیز خبری نیست و به جای «اتهامات بزدلانه» (coward accusations) از «اتهامات غیرمنصفانه و ناعادلانه» استفاده شده که بار احساسی کمتری دارند. کی‌روش حتی یک قدم هم جلوتر رفته و گفته «منابعی در پشت صحنه» به علی کریمی اطلاعات غلط داده‌اند.
دوم اینکه کی‌روش از آمادگی مصاحبه با #عادل_فردوسی‌پور گفته و اینکه علی کریمی «بعد از» جوابهای او باید عذرخواهی کند، یعنی به‌طور ضمنی گفته نمی‌خواهد رودررو مناظره کند، چیزی که آن شب علی کریمی خواسته بود: «چشم تو چشم».
۸۸ ۱۱
‏⁧‫#عادل_فردوسی‌پور‬⁩ در فروشگاه ⁧‫#نشر_چشمه‬⁩ در مجتمع کوروش کتاب‌هایش را به نفع زلزله‌زده‌ها امضا کرد. تمام رقم حاصل از فروش کتاب‌های مجری ⁧‫#نود‬⁩ به آوارگان ⁧‫#زلزله‌‬⁩ در ⁧‫#سرپل_ذهاب‬⁩ رسید.
آی اسپورت - #084a5c7b
۲۶ ۳
#عادل_فردوسی‌پور در روز کتاب گردی کتاب‌های خود را به نفع زلزله زدگان استان کرمانشاه امضا کند.این مراسم روز پنج‌شنبه ۲آذر از ساعت ۱۷ الی ۱۹ در بزرگراه ستاری مجتمع تجاری کوروش در طبقه پنجم برگزار می‌شود.
آی اسپورت - #728387d6
۱۵ ۲
در هفده #دربی که #عادل_فردوسی‌پور گزارش کرده #استقلال چهار بار برنده شده و #پرسپولیس ۵بار پیروز از میدان خارج شده و هشت بازی هم به تساوی رسیده
۲۳
بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر