فهرست

آخرین پست‌ها

باید قبول کرد که #عرب بدتر از #گرشاسبی و #افتخاری و گرشاسبی بدتر از #فتحی و #افشارزاده بوده اند. #طاهری هم بهتر از دو مدیر بعدی #پرسپولیس. اما برگ برنده #برانکو باعث می شود تا نتوان به راحتی با فتحی و افشارزاده مقایسه کرد.
هواداران #استقلال چون طعم برانکو را نچشیدند، گمان کردند #وزیر با استقلال عناد دارد. هواداران پرسپولیس هم چون طعم جام های برانکو زیر زبانشان مانده بود، متوجه نشدند که چه مدیران بی کفایتی بلای جان تیمشان شده است.
۷۶ ۹
#عربستان برای اولین بار پس از سال ۱۹۹۴ و برد مقابل بلژیک، در جام‌جهانی برنده شد.
آی اسپورت - #d1f6edc5
۱۹
عملکرد #چریشف در دیدار برابر #عربستان
آی اسپورت - #3cad0e8a
۱۳

تغییر برای #عربستان همیشه مثل یه نمایشه. چه زمانی که صحبت از #اصلاحات میشه. چه توی زمین فوتبال که جلوی #روسیه هم گلباران میشن. بازی با #آلمان و #ایتالیا هم فقط یه تصویر کاریکاتوری بود از پیشرفت #فوتبال این کشور.
۴۶ ۹
قصه #عربستان در #جام_جهانی به قدری تکراری بوده که باید خود را عادت بدهیم. عادت بدهیم به اینکه آن‌ها بازم تقصیررا سر شخص خالی می کنند؛ اخراج، قانون نانوشته مدیران به اصطلاح فوتبالی عربستان است.
اخراج تئوریسین های به نامی چون: فن مارویک و احتمالا پیتزی، چیزی جز ضربه زدن به برنامه های بلند مدت برای توسعه فوتبال در این کشور ندارد.
آی اسپورت - #79674e64
۲۹ ۲
باز خوبه که مثل بقیه اپل نداشتند. وگرنه موضع و عملکرد #وزارت_خارجه مثل بحث میزبانی اجباری از تیم های #عربستانی در #عمان، در مقابل #سامسونگ کره هم سکوت بود.
۴۳ ۲
در قراردادی که بین فدراسیون فوتبال عربستان و #لالیگا امضا شد، سه ستاره فوتبال #عربستان به تیم های اسپانیایی ترانسفر شدند
آی اسپورت - #cb455d16
۱۴ ۲
درست روزی که درهای ورزشگاه در #عربستان سعودی هم به روی #زنان باز شد، دختر پرسپولیسی مشهدی را قبل از ورود به ورزشگاه دستگیر می‌کنند و «تحویل خانواده‌»اش می‌دهند. این فصل هم در کتاب تاریخ خواهد گذشت جنابان!
۸۰ ۵
‏رئیس فدراسیون فوتبال ⁧‫#عربستان‬⁩ ادعا کرده برای حضور قدرتمند در ⁧‫#جام_جهانی‬⁩ بازیکنان می‌توانند ⁧‫#روزه‬⁩ نگیرند.
‏⁧‫
۴۵ ۲
علیرغم ادعای فدراسیون، دوباره جنگ رو به #عربستان باختیم. کاش حداقل فدراسیون بتونه تاییدیه میزبانی تو #ترکمنستان رو بگیره. این که دیگه توقع زیادی نیست. هست؟
۶۵ ۱۰
بعد از اجازه ورود بانوان به استادیوم های فوتبال، #عربستان در قانونی جدید پوشیدن لباس‌های راحتی و آستین کوتاه را برای تماشاگران ورزشی در استادیوم‌ها ممنوع کرد.
آی اسپورت - #66954e3d
۱۳ ۲
باشگاه #بوکس زنان در جده افتتاح شد. این اقدام پس از دادن حق رانندگی به #زنان، اجازه صدور فتوا برای زنان صورت می‌گیرد. شهروندان #عربستان از شاهزاده محمد بن سلمان به عنوان "معمار مدرنیزه کردن عربستان" نام می‌برند.
آی اسپورت - #d1bc36fa
۶۲ ۱۰
بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر