فهرست

آخرین پست‌ها

باز خوبه که مثل بقیه اپل نداشتند. وگرنه موضع و عملکرد #وزارت_خارجه مثل بحث میزبانی اجباری از تیم های #عربستانی در #عمان، در مقابل #سامسونگ کره هم سکوت بود.
۴۳ ۲
در قراردادی که بین فدراسیون فوتبال عربستان و #لالیگا امضا شد، سه ستاره فوتبال #عربستان به تیم های اسپانیایی ترانسفر شدند
آی اسپورت - #cb455d16
۱۴ ۲
درست روزی که درهای ورزشگاه در #عربستان سعودی هم به روی #زنان باز شد، دختر پرسپولیسی مشهدی را قبل از ورود به ورزشگاه دستگیر می‌کنند و «تحویل خانواده‌»اش می‌دهند. این فصل هم در کتاب تاریخ خواهد گذشت جنابان!
۸۰ ۵
‏رئیس فدراسیون فوتبال ⁧‫#عربستان‬⁩ ادعا کرده برای حضور قدرتمند در ⁧‫#جام_جهانی‬⁩ بازیکنان می‌توانند ⁧‫#روزه‬⁩ نگیرند.
‏⁧‫
۴۵ ۲
علیرغم ادعای فدراسیون، دوباره جنگ رو به #عربستان باختیم. کاش حداقل فدراسیون بتونه تاییدیه میزبانی تو #ترکمنستان رو بگیره. این که دیگه توقع زیادی نیست. هست؟
۶۵ ۱۰
بعد از اجازه ورود بانوان به استادیوم های فوتبال، #عربستان در قانونی جدید پوشیدن لباس‌های راحتی و آستین کوتاه را برای تماشاگران ورزشی در استادیوم‌ها ممنوع کرد.
آی اسپورت - #66954e3d
۱۳ ۲
باشگاه #بوکس زنان در جده افتتاح شد. این اقدام پس از دادن حق رانندگی به #زنان، اجازه صدور فتوا برای زنان صورت می‌گیرد. شهروندان #عربستان از شاهزاده محمد بن سلمان به عنوان "معمار مدرنیزه کردن عربستان" نام می‌برند.
آی اسپورت - #d1bc36fa
۶۲ ۱۰
بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر