فهرست

آخرین پست‌ها

از #محمد_قاضی که همیشه جلوی #پرسپولیس خون ریخته یا #آرام‌طبع و #همامی که با هزار امید و آرزو آمدند و بازی بهشان نرسید انتظاری نمی‌رود. اما نگاه هواداران پرسپولیس به #علی_دایی در مقام یک سرمایه، ذخیره و تکیه‌گاه محکم برای آینده باشگاه بود؛ دروغ است اگر بگوییم نرنجیده‌اند.
۷۳ ۱۱
شخص #برانکو توی کنفرانس خبری‌اش اعلام کرده که با پرسپولیس قرارداد جدید نبسته و قضیه توافق است. همین یک خبر چند جور واکنش داشته. بعضی در ادامهٔ روند جایگزینی #کیروش با برانکو تفسیرش می‌کنند؛ برخی هم پیشنهادهای خارجی‌اش را وسط می‌کشند. بحث مربی‌گری #علی_دایی هم مطرح شده. این وسط آنهایی را درک نمی‌کنم که از پوشش خبری این موضوع شاکی شدند و معتقدند شب بازی با الجزیره هدف از انتشار این خبر تخریب پرسپولیس است. عزیزان! خود برانکو این زمان را برای انتشار این خبر انتخاب کرده.
۴۰ ۶
#رونالدو با ۲ گلی که شب گذشته به مصر زد، با ۸۱ گل ملی در رتبه سوم برترین گلزنان ملی تاریخ قرار گرفت. او تنها ۳ گل با پوشکاش و ۲۸ گل با #علی_دایی فاصله دارد.
آی اسپورت - #496ac7be
۲۳
کیک تولد #علی_دایی در حاشيه تمرين سايپا
آی اسپورت - #46138028
۳۷
بعد از بازی #پرسپولیس و #تراکتورسازی تو ورزشگاه آزادی، کاظم محمودی گفته بود: «همه تمهیدات لازم اندیشیده شده بود تا ۹۰دقیقه به صورت هماهنگ ۶۰هزار نفر فحاشی کنند و این توهین‌ها به صورت سازماندهی شده از سوی لیدرهای تیم میزبان انجام شد.» حرف درستی به نظر می‌رسید. حالا علی حاتم سرپرست سایپا درباره فحاشی‌های روز گذشته علیه #علی_دایی گفته: «مگر کنترل چند لیدر کار سختی است؟ چرا مدیریت باشگاه تراکتورسازی با این افراد برخورد نمی‌کند؟ متاسفانه رفتار برخی از تماشاگران تراکتورسازی در هر بازی بی‌پرواتر از بازی قبل می‌شود. آیا کنترل ۴ لیدر کار سختی است؟» حالا نظر شما چیست آقای محمودی؟ اصلا گیرم رقابت با #پرسپولیس و #استقلال این فحاشی‌ها رو توجیه کنه. اما علی دایی چرا؟ منتظریم ببینیم دوستان فحاشی به دایی در #تبریز رو چطور توجیه می‌کنن.
۶۱ ۲
#استقلال هشت نفره است اما تیم #علی_دایی توپ را بیرون نمی‌زند. همینطور که #سایپا حمله می‌کند و بهت زده‌ایم از رفتار آن‌ها؛ یادم می‌آید از پرسپولیس-استیل آذین، اشک‌های #سوشا_مکانی ... اشاره دستش به آسمان و این جمله معروفش که "خدا اون بالاست" دوست دارم از علی دایی بپرسم درباره این موضوعِ خاص به بازیکنانش چه می‌گوید؟
۲۴۵ ۱۹
آنتونی جاشوا، بوکسور انگلستانی، دستکش‌های امضا شده خودش را به زلزله زدگان کرمانشاه اهدا کرد. این هدیه در روزهای آینده به دست #علی_دایی می‌رسد.
آی اسپورت - #f0d678fe
۲۸
برای کمک به زلزله‌زدگان غرب ایران ۶میلیارد و ۸۰۰میلیون تومان به حساب #علی_دایی واریز شده
۲۷ ۳
شادی #علی_دایی پس از گل برتری #سایپا به #سپیدرود
آی اسپورت - #33b50d32
۱۷ ۱
بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر