فهرست

آخرین پست‌ها

آقای #علی_کریمی؛ شما #سپیدرود رو که هوادار داره، بازیکن داره، لیگ برتریه و سکو داره رو نمیتونی جمع کنی میخواهی کل فوتبال ایران رو سامان بدی؟ کسی ازت پرسیده با کدوم سابقه مربیگری رفتی نشستی رو نیمکت تیم ملی یا چطور تیم لیگ برتری نفت تهران و سپیدرود رو دو دستی تقدیمت کردن؟ سالها پرسپولیس، بایرن مونیخ، شالکه و تیم ملی بودی بحثی نیست اما اینها توجیهی برای مربیگری جهشی نمیتونه باشه.
۳۳۸ ۳۷
متن بیانیه جدید #کی‌روش، دو نکته را نشان می‌دهد:
اول اینکه کی‌روش متوجه تاکتیک غلطش برابر #علی_کریمی شده. با اینکه بر مواضعش پافشاری کرده و خواهان عذرخواهی علی کریمی است، اما این بار لحنش فرق کرده و کلماتش به دقت انتخاب شده‌اند. از طعنه به استعفای کریمی و صفات تحقیرآمیز خبری نیست و به جای «اتهامات بزدلانه» (coward accusations) از «اتهامات غیرمنصفانه و ناعادلانه» استفاده شده که بار احساسی کمتری دارند. کی‌روش حتی یک قدم هم جلوتر رفته و گفته «منابعی در پشت صحنه» به علی کریمی اطلاعات غلط داده‌اند.
دوم اینکه کی‌روش از آمادگی مصاحبه با #عادل_فردوسی‌پور گفته و اینکه علی کریمی «بعد از» جوابهای او باید عذرخواهی کند، یعنی به‌طور ضمنی گفته نمی‌خواهد رودررو مناظره کند، چیزی که آن شب علی کریمی خواسته بود: «چشم تو چشم».
۷۴ ۱۱
#علی_کریمی در مناظره بارها #فردوسی‌پور را "عادل جان" خطاب کرد. البته سه روز قبل هم گفته بود "سوشاجان" لطفا به حیوانات توهین نکن!
۱۷۷ ۱۳
تشویق #علی_کریمی در ورزشگاه آزادی از سوی هواداران #استقلال
۴۷ ۵
همشهری‌های آقای تاج از #علی_کریمی شکایت می‌کنند و عوامل فدراسیون می‌گویند حق مصاحبه قبل از بازی ندارد. آن وقت ملت باید باور کنند که انتقادهایش درست نیست؟ باز هر جور خودتان صلاح می‌دانید!
۱۳۳ ۵
صدای اعتراضِ چند نفر را با شکایت و تهدید ساکت کرده‌اید؟
با همین تاکتیکِ فشار از بالا دهان چند معترض را بسته‌اید؟ آقایان اگر دستگاه‌تان سالم است چرا همه چیز را شفاف توضیح نمی‌دهید؟ قرارداد فوتبالیست رسانه‌ای می‌شود، مربی، اسپانسر لباس و همه چیز. این وسط هیچکس نباید بپرسد قراردادهای شما چرا علنی نمی‌شود؟ صدای #علی_کریمی را نمی‌شنوید؟ اگر ریگی به کفش‌تان نیست پاسخ او را بدهید. حتما باید تهدید به افشاگری و سمبه پُر زور باشد که به خودتان بیایید؟
#علی_کریمی_تنها_نیست و تنها نخواهد ماند. فکری به حال خودتان بکنید که این تازه ابتدای بازی است.
۱۷۶ ۱۴
#داریوش_شجاعیان با دریافت اخطار از داور بازی با #ذوب‌ دیدار با #سپیدرود را که هفته آینده انجام می‌شود از دست داد.
استقلال پنجشنبه میزبان شاگردان #علی_کریمی است.
۲۰
«من اگر می‌خواستم به هر قیمتی در این فوتبال باشم ... اگر اهل سیاسی كاری و ائتلاف و بودن به هر قیمتی بودم ... با پیراهن پرسپولیس از این فوتبال خداحافظی می‌كردم!»

#علی_کریمی در مصاحبه امروزش با روزنامه «اعتماد» یادی هم از خداحافظی‌اش با فوتبال در تیر ۹۳ کرده است. چه روزگار غریبی بود نازنین!
۱۶۰ ۹
بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر