فهرست

آخرین پست‌ها

احسان محمدی روزنامه‌نگار ورزشی نوشت: «سالها گفته می‌شد ⁧‫#فوتبال‬⁩، جنگِ بدون ⁧‫#گلوله‬⁩ است. گلادیاتورها، ⁧‫#شمشیر‬⁩ را کنار گذاشتند و با توپ فوتبال رقابت می‌کنند... آنچه این روزها در فوتبال ایرانی می‌بینم؛ بازگشت به بربریت است. کنار گذاشتن توپ، برداشتن ⁧‫#سنگ‬⁩! غلبه نفرت بر لذت. مثل زندگی‌مان!»
آی اسپورت - #637fa048
۵۳ ۵
ایده‌ای جذاب برای تکرار/ نوید مظفری دعوت #محمدحسین_میثاقی را برای حضور در #فوتبال_برتر رد کرد: «با تشکر از دعوت مجدد دوستان در فوتبال برتر جهت حضور به عنوان کارشناس داوری، حضور در این برنامه را قبول نکردم چراکه آن را جایگزین #نود می‌دانم؛ به امید حضور دوباره با عادل عزیز»
آی اسپورت - #f884de9a
۱۰۶ ۳
#آنتن_پرکنی یعنی ۴۰ دقیقه بعد دربی بدون هیچ خلاقیت، آیتم جذاب یا ایده متفاوتی برنامه را با حرف‌های الکی کارشناسانه، تکراری و سوالات ستاره،مربع‌ پر کنی!
#فوتبال_بدتر
۵۱ ۱

تغییر برای #عربستان همیشه مثل یه نمایشه. چه زمانی که صحبت از #اصلاحات میشه. چه توی زمین فوتبال که جلوی #روسیه هم گلباران میشن. بازی با #آلمان و #ایتالیا هم فقط یه تصویر کاریکاتوری بود از پیشرفت #فوتبال این کشور.
۴۶ ۹
بی رحمی #فوتبال رو دوست دارم؛ ترکیبی از سادیسم و مازوخیسم
۳۶ ۱
اگر همین الان هم مقابل #پرسپولیس #برانکو بنویسیم نقطه، سرخط.

باز هم این تیم یکی از زرین ترین برگ های #تاریخ #فوتبال ما خواهد بود.
۱۳۷ ۱
نمایش بارسا در نیمه دوم فوق العاده بود، نتیجه فلسفه ای که پشت استخدام سرمربی در مجموعه باشگاه وجود دارد و عدم تمایل به جذب سرمربیان مطرح دنیا.

#فوتبال #فلسفه
۵۵ ۱
#سحر_قریشی نه در طیف های مختلف جامعه زنان جایگاه ویژه و مقبولیتی دارد نه در گفتار، رفتار، دانش و هوش او می‌توان زمینه ظهور یک پرچمدار مشهور را متصور شد.
او صرفا یک #سلبریتی پرحاشیه و پردردسر است که تازگی‌ها حلوای شیرین #فوتبال دهانش را آب انداخته است. لطفا به او نپردازید.
۱۵۲ ۱۷
وقتی با 300 میلیون تومان در ایران کل یک تیم فوتبال رو دربخش زنان میبندند دیگه حساب کنید که اوضاع ازچه قراره و رسیدگی ها و امکانات چقدر برابر! #ورزش_زنان #فوتبال
۴۴ ۱۷
گزینه ۵ در برنامه ی ۹۰ امشب گُل زهرا قنبری در بازی ایران با ویتنامه..انصافا هم گُل قشنگیه..حمایت های ما باعث دلگرمی این بچه هاست..اگر علاقه مند بودید ، گزینه ی ۵ رو به ۲۰۰۰۹۰ ارسال کنید..
#فوتبال_زنان #زهرا_قنبری
۵۶ ۱۷
بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر