فهرست

آخرین پست‌ها

#ترابی تبرئه شد.
به همین راحتی؟ خیلی شیک و مجلسی با سلام و صلوات جمعش کردند. آقا جان #تراکتور به صورت غیرقانونی با ترابی صحبت کرده و پیش قراردادی هم نوشتند و ترابی نرفته. حداقل باید یه طرف محکوم بشه. خب وقتی اینجوری حکم میدید باشگاه ها هم فکر می کنن #فیفا هم اینطوریه
۱۵۹ ۵
اعتراض استقلال به رای #سوپرجام و طرح شکایت به #فیفا با استناد به برگزاری سوپرجام اسپانیا در مراکش یا سوپرجام ایتالیا در ماه ژانویه منافات کامل با تمکین به قانون دارد. برنامه‌ سوپرجام از چند ماه قبل تعیین، ابلاغ و بر اجرای آن تاکید شده و نقض قانون اساسا توجیهی ندارد.
۸۰ ۱۲
کاپیتانت را #مرگ و کسالت گرفت. گلرت را #زندان و حماقت، آقای‌گلت را #فیفا و خیریت، هافبک محبوبت را مصدومیت، دو بازیکن موثرت را خدمت، دفاع راستت را کتانی‌ فروش بد‌صفت، هیئت مدیره‌ات را خرفتی و حسادت، مترجمت را خیانت، #مدیرعامل هماهنگت را وزارت، بازوی اجرایی‌ات را فدراسیون بی‌کفایت! پس چطور متوقف میشوی لعنتی!
آی اسپورت - #22167ff6
۳۱۰ ۲۷
عکس روز در اکانت توییتر #فیفا؛ جغرافی خود را با #کی‌روش امتحان کنید/ می‌توانید #ایران را در این نقشه بدون مرز پیدا کنید؟
آی اسپورت - #dca3abba
۲۹ ۴
حساب رسمی #فیفا در توئیتر با یادآوری بازی ۲۰ سال پیش ایران و استرالیا نوشت: خداداد عزیزی ۲۰ سال پیش در چنین روزی٬ یکی از خاطره‌انگیزترین گل‌های تیم ملی ایران را به ثبت رساند.
آی اسپورت - #5c9e8e51
۳۱
بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر