فهرست

آخرین پست‌ها

حالا که #بهداد_سلیمی عذرخواهی کرد ولی ما آخرش نفهمیدیم دوست ورزشکارمون از پاداش گرفتن فوتبالیست‌ها اینقدر عصبانی شده یا اینکه به خودش هم همینقدر پاداش ندادن.
ادبیات زشت شما رو می‌بخشیم آقای سلیمی ولی قبول کنید مسئله #مردم و #افتخار و #بیت_المال نبود.
۴۹ ۱۴
در تمام این سالها هرگز نبوده که منتظر باخت #تیم_ملی باشم، معتقدم انرژی یک ملت که از روستاهای دور افتاده و نقاط صفر مرزی به این تیم منتقل می‌شود مثل همیشه کلید موفقیت و آبرومندی ایران می‌شود. برای ما حالا اصلا اهمیتی ندارد که #یونان نشد و بازی تدارکاتی مناسب نداشتیم، فوتبال در ابعاد ملی همواره تحت تاثیر #مردم #تعصب و #انگیزه‌ها بوده. یک روز #سنگال می‌آید و با مربی مو فرفریِ چشم رنگی‌اش همه معادلات را بهم می‌زند و یک روز کاستاریکا از گروه مرگ صعود می‌کند. کمتر از دو هفته به #جام‌_جهانی مانده و کاش اینقدر به پر و پای این تیم نپیچیم، حتی اگر با کیروش مشکل داریم و ستاره تیم‌ باشگاهی‌مان خط خورده، رفقا اسم این تیم #ایران است، هرچند بی تدبیری مدیران و کمبود امکانات ریشه‌اش را خشکانده اما باور کنیم حمایت مردم به سیاهی اینروزها روشنی می‌بخشد. من به این تیم امیدوارم و باور دارم #امید همیشه آخرین چیزی است که خواهد مُرد.
۷۳ ۲۴
میگن: آیا واقعا "حضور #زنان در ورزشگاه" اولویت شماست؟ آیا واقعا مشکل جامعه ما اینه؟
جواب من: بله. سلامت روانی #جامعه که پیش زمینه رشد و توسعه #اقتصادی هم هست از همین مجموعه اتفاقات تامین میشه. همین حضورهای اجتماعی. همین شادی های جمعی. همین که همه #مردم در کنار هم باشن. نه همه مردها در کنار هم.
۶۸ ۴
بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر