فهرست

آخرین پست‌ها

انتخاب ناعادلانه؛ چرا جپاروف بهترین پاسور فصل گذشته انتخاب شد؟ #مسلمان بهترین پاسور فصل پیش بود با ۱۰پاس گل! جپاروف تنها ۲ پاس گل داده و حتی در بین ۱۵پاسور برتر هم نبود. انتخاب او برای تقسیم جایزه‌ها بین #استقلال و #پرسپولیس بود؟ عجیب اینکه جپاروف در سالن نبود تا جایزه‌ را بگیرد!
آی اسپورت - #ea2b1b3b
۱۶۵ ۱۶
#مسلمان پس از ناراحتی بابت گل #سیدجلال روی نیمکت در جشن #پرسپولیس در رختکن هم غایب بود
آی اسپورت - #56b0516c
۱۱۳ ۳
واکنش #مسلمان به گل صعود #پرسپولیس ؛ مشکل با برانکو اینطور او را از پیروزی ناراحت کرده؟
آی اسپورت - #a69d0782
۷۸ ۶
برای کامل شدن عیش سرخ‌ها فقط ورود #مسلمان را کم داشتند. تعویض دقیقه ۶۵ را باید به فال نیک گرفت؛ این یعنی پایان یک نیم فصل کشمکش و مناقشه و شروع فصل جدیدی از آرامش. باید دید پالس مثبت #برانکو را مهندس لبیک می‌گوید تا فتح بابی باشد بسوی صلح و دوستی یا در همچنان بر همان پاشنۀ عداوت می‌چرخد.
۸۵۰ ۶
بودجه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در لایحه سال۹۷ برابر است با ۵۰میلیارد تومان. این در حالی است که در سه سال متوالی جایزه بهترین بازیکن سال لیگ انگلیس را سه بازیکن #مسلمان ریاض محرز، انگولو کانته، محمد صلاح دریافت کرده اند.
کدام یک بیشتر اسلام را #تبلیغ و کدام یک اسلام را بیشتر #تحدید کرده‌اند؟
۸۹ ۱۵
به #برانکو اعتماد کنید. با تدبیر و تمهید او #محرمی و #نعمتی آنچنان تشنۀ بازی شدند، تا به ستارگانِ امروز پرسپولیس بدل گشتند. راز تثبیت قدرت این #پرسپولیس همین است که باید تشنه‌ی بازی باشی نه اشباع و شکم‌سیر. دربارۀ #مسلمان ‌هم در کار پرفسور مداخله نکنید. اگر محسن ماند که مطمئنا احیا خواهد شد و اگر رفت خدا به همراهش اما سرنوشت #رضاییان و #صادقیان و #سروش و دیگران پیش رویمان است. معمار تیم ما بهتر میداند که چه میکند. دوران پیش و پس از او گواه این مدعاست.
آی اسپورت - #8fa45b0e
۹۳۰ ۲۲

چرا #گرشاسبی گیر داده به #سپاهان؟ مگه قرارداد #مسلمان تا آخر فصل تموم نمیشه؟ مگه #پرسپولیس پارسال همین موقع ها با #منشا تموم نکرد؟ مگه مذاکره با بازیکنی که شش ماه آخر قراردادش هست، جرمه؟
۱۹۰ ۱۳
#مسلمان در غیاب دو قل دیگرش، #احمدزاده و #طارمی، برد دربی را به تنهایی جشن می گیرد
آی اسپورت - #0c095dcf
۵۱ ۱
بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر