فهرست

آخرین پست‌ها

#علیپور تلاش می‌کند تا از عنوان آقای گلی دفاع کند و #منشا انگیزه بالایی دارد تا با گلزنی در دربی هم محبوب هواداران استقلال شود و هم به برانکو ثابت کند درباره او اشتباه کرده. علیپور آمار گلزنی بهتری دارد.
آی اسپورت - #e91439ff
۱۵ ۱
ممکن بود دریبل آخر #منشا نگیرد و حالا حذف شده باشیم؛ آن وقت پرسپولیس و برانکو بد بودند؟ نه. ما که با فوتبال زندگی می‌کنیم همان بازی رفت فهمیدیم پرسپولیس طرف خوش این قصه است و جانانه مبارزه می‌کند؛ چه صعود نمی‌کرد و چه حالا که صعود کرد.
برای من سخت است که از دل این بازی شیرین، چیزی علیه دیگری در آورم. نمی‌شود بیخیال دعوای شخصی #برانکو و #کی‌روش شوید و از هر دو تیم بی‌نظیر تاریخ فوتبال ایران لذت ببرید؟ نمی‌شود در هر تحلیلی که می‌نویسیم لگدی هم به کی‌روش نزنیم؟ من یکی که از امشب کنار هایلایت سه بازی جام جهانی ۲۰۱۸ تیم ملی، هایلایت این حماسه پرسپولیس را هم مدام مرور خواهم کرد و تمام تنم خواهد لرزید. کاش از فوتبال لذت ببریم.
آی اسپورت - #cd6086ff
۱۰۱۰ ۱۸

چرا #گرشاسبی گیر داده به #سپاهان؟ مگه قرارداد #مسلمان تا آخر فصل تموم نمیشه؟ مگه #پرسپولیس پارسال همین موقع ها با #منشا تموم نکرد؟ مگه مذاکره با بازیکنی که شش ماه آخر قراردادش هست، جرمه؟
۱۹۰ ۱۳
آمار #منشا برای #پرسپولیس در آسیا؛ ۵ بازی ۵ گل! او در لیگ برتر تنها چهار گل زده
۳۸
گادوین #منشا و فرشاد #احمدزاده به دلیل مسائل انضباطی از پرسپولیس کنار گذاشته شدند.
۲۳۴ ۲۷
#منشا چهارمین خارجی تاریخ #پرسپولیس / آلن ویتل با ۱۶ گل بهترین گلزن خارجی تاریخ پرسپولیس است و پس از او ابراهیم توره با ۱۳ گل و ایمون زائد با ۱۲ گل در رده‌های دوم و سوم هستند. اشپیتیم آرفی و منشا هم با ۹ گل به صورت مشترک چهارمین گلزن خارجی تاریخ پرسپولیس لقب گرفتند.
۱۹ ۱
#منشا اگه گل هم نزنه که میزنه، طوری بازی میکنه که نه کسی را حرص میده نه برانکو را سکته!
۱۴۴ ۸
#مزدک_میرزایی پس از اینکه در بازی با الهلال گلزن پرسپولیس را به اشتباه «منشاه» صدا می‌زد و سوژه کاربران شبکه‌های اجتماعی شد، در بازی با نفت باز هم نام #منشا را اشتباه تلفظ کرد.
۴۲ ۴
‏پست معنادار ⁧‫#منشا‬⁩: «وقتی می بینی بعضی اتفاق ها نرمال و طبیعی نیست،بهترین کار اینه که سکوت کنی و نظاره گر باشی»
‏⁧‫#پرسپوليس‬⁩
آی اسپورت - #d3432733
۲۷ ۱۳
بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر