فهرست

آخرین پست‌ها

#وینفرد_شفر استقلال ورشکسته #منصوریان را تحویل گرفت و طی رنسانسی شورانگیز متحول کرد. این را همه می‌دانند اما بنظر می‌رسد مربی ژرمن باید در اظهار نظرهایش بیشتر دقت کند. چه آن اوائل که با نشناختن #فرهاد_مجیدی جنجال آفرید، چه مدتی بعد که طعنه زد لااقل در آسیا ۶ گل نخواهد خورد و چه امروز که مدعی شد استقلال را از سقوط به دسته پایین‌تر نجات داده است!
۵۰ ۱۲
چند شب پیش کتاب "زن آینده" از کریستین بوبن را می‌خواندم. جایی نوشته بود: "امتیاز سالمندان و کوکان نامرئی بودن آنهاست". داشتم فکر می‌کردم چقدر شبیه شفر، در سایه بودن و دیده نشدن همه چیزی است که #استقلال از #منصوریان نگرفت و برعکس اما، تا دل‌تان بخواهد در سکنات و رفتار #شفر وجود دارد.
۱۰۷ ۶
چهل‌ و هشت ساعت پس از دربی؛ هنوز دارم به این فکر می‌کنم که کادر فنی سابق استقلال پس از #فاجعه العین چطور توانست دست از سر استقلال بر ندارد و اینطور با احساسات میلیون‌ها هوادار بازی کند؟ احتمالا #منصوریان #خرمگاه و #چینی خودشان را در موفقیت‌های کنونی استقلال سهیم می‌دانند اما محض یادآوری این استقلالِ شما نیست رفقا. چقدر خوب که سایه سنگینِ توهمِ خود خوب پنداری آنها از سر استقلال کم شد. این نفسِ راحتی که امروز می‌کشیم دو فصلِ تمام در سینه ما غمباد شده بود و اگر عدالتی باشد باید یک روز به خاطرش پاسخگو باشید.
۱۴۳ ۱۴
خب البته توی این یک مورد حق با رحمتی است. واقعا کجا بهتر از استقلال؟ اینجا می شود با همه بست و برای همه زد. #صادقی #حنیف #نکونام #قلعه‌نویی و #منصوریان راحت‌ تر می‌توانند پاسخ این سوال را بدهند که برای رحمتی کجا بهتر از استقلال؟
۱۲۰ ۱
شارلوا بلژیک #امید_نورافکن را می‌ خواهد، #منصوریان اما با شعار جوانگرایی هروقت کارش گیر می‌کرد به او بازی می‌داد. هرچه می‌گذرد بیشتر می‌فهمیم سرمربی سابق چه بر سر #استقلال آورد. راستی از #مگویان چه خبر؟ هنوز حقوق می‌گیرد و راست راست راه می‌رود؟
۱۵۸ ۴
کشورهای عربی حوزه خلیج فارس؛ سالهاست روی به خدمت گرفتن مربیان خارجی درجه یک اصرار دارند. نتیجه اش را هم لااقل در لیگ قهرمانان آسیا با حضور مداوم در نیمه نهایی و فینال این رقابت‌ها گرفتند. حرفم این نیست که از آنها الگو برداریم اما تفاوت چشمگیر استقلالِ #منصوریان با #شفر، پاسخ مناسبی به چرایی رفتار آنهاست.
۵۱ ۳
#استقلال در لیگ ۳برد به دست آورده که هر یک از بردها با یک مربی بوده. برابر تراکتورسازی با سرمربیگری #منصوریان / برابر سپیدرود با سرمربیگری #درموت / برابر نفت طلاییه با سرمربیگری #شفر
۵۰
وقتی فست‌فود شماره ده اینطور محل اعتراضات شود، قابل پیش‌بینی است که در استادیوم آزادی چه جهنمی برای او به وجود بیاید

#منصوریان
آی اسپورت - #98a7cd0d
۷۷
بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر