فهرست

آخرین پست‌ها

برای #مهدی_طارمی - پادشاهِ قلب‌های شکسته. کاش اینقدر مویه نمی‌کردی پسر. برای مردی که از فقر، از داغی بوشهر، دست‌ به زانویش گرفته و برخاسته تا ابرها را رو شانه‌اش بگذارد و هرجا اراده کرد ببارد و دنیا را سبز کند خوب نیست بیچاره‌ها گریه هایش را تماشا کنند.
سبک عزاداری تو، شبیه جنوبی‌ها ناگهان تمام دنیا را برای بیننده سیاه می‌کند و چقدر بد که هیچکدام از ما هشتاد میلیون آنجا نبودیم تا دانه‌های اشک از چهره‌ات برداریم و تا دنیا دنیاست نگه‌اش داریم. که این قطرات در تلفیق سحرآمیزش با عرق پیشانی‌ات، انگار که اکسیر جاودانه جنگجو ساختن، معجون شفابخش شکست‌ها و ناامیدی است . واقعا چطور می‌شود از همه تحقیر‌ها و فحاشی‌ مردم بگذری و برای قلب‌های شکسته آنها اینطور مشت به زمین سفت بکوبی؟ از بین همه دلاوری‌های جامانده از جام‌جهانی، لابه‌لای این همه ستاره، با اقتدار پادشاه قلب ما هستی آقای طارمی... شک ندارم قابِ بعدی ما، تصویر شما با کاپ قهرمانی آسیاست.
آی اسپورت - #1d196abb
۵۲۹ ۹
یک بار هم #بیرانوند برای قهرمانی با #پرسپولیس بعد از ۹سال سر هواداران منت گذاشت؛ نه اینکه با نفت سال‌ها قهرمان ایران بود! بهش یادآوری کردیم که یک سال قبل‌تر پرسپولیس داشت با #سوشا_مکانی قهرمان می‌شد اگر فقط یکی از اشتباهات پرشمار داوری علیه پرسپولیس در آن فصل نبود. حالا هم #مهدی_طارمی منت می‌گذارد. بد نیست نگاهی به جدول گلزنان لیگ بیندازد. همینطور به جدول بهترین پاسورهای لیگ. و ببیند که چطور رفیق شفیقش پاس می‌دهد و #علی_علیپور گل می‌زند. رفقا! در مقابل بزرگی پرسپولیس شما هیچ هم نیستید!
۳۲۶ ۹
بنر جالب هواداران اهوازی #پرسپولیس در حمایت از #مهدی_طارمی
آی اسپورت - #9a6a4a9a
۲۴
#عمرالخریبین مهاجم سوریه‌ای الهلال عربستان با هت‌تریک در بازی باپرسپولیس انجام داد گل‌های خود در این مسابقات را به عدد 7 رساند. خریبین پیش از این به تیم های استقلال خوزستان (1گل)، الوحده امارات (1 گل) و الریان قطر (2 گل) گل زده بود. #مهدی_طارمی که از حضور در مسابقات محروم است با غیبت در این بازی تعداد گلهایش در عدد 7 باقی ماند.
۸۸
بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر