فهرست

آخرین پست‌ها

استاندار آذربایجان شرقی به تاج نامه نوشته که با توجه به حساسیت بازی و مردمی بودن #تراکتورسازی، محرومیت این تیم بخشیده بشه. انگار خون تراکتورسازی از #پرسپولیس ،#نفت آبادان و #استقلال رنگین تره.
کی مسولین آذربایجان شرقی و نمایندگان مجلس می‌خوان یاد بگیرن نباید برای کسب محبوبیت از دیوار فوتبال و تراکتورسازی بالا برن؟
#تراکتورسازی کم‌ از رانت سپاه برای استخدام بازیکنان سرباز استفاده نکرده، حالا هم از اینجور لابی می‌خوان استفاده کنند.
ای کاش مسئولین استانها به جای لابی‌گری، مقداری فرهنگ هواداری به طرفداران تیمهای شهرشون یاد می‌دادن
۸۸ ۱۰
شاهد یکی از یک‌طرفانه‌ترین گزارش‌های تاریخ لیگ برتر بودیم. #محمدرضا_بالاپور مانند یک هوادار افراطی #استقلال با اظهارنظرهای جانبدارانه درباره اکثر صحنه‌های داوری، نه تنها با مداخله بی‌دلیل در کار داور برای او ایجاد هزینه می‌کرد، بلکه دنبال کردن بازی برای بیننده عادی را نیز دشوار می‌نمود. برای مسابقه بین دو تیم ایرانی که از شبکه سراسری پخش می‌شود، انتخاب چنین گزارشگر دو آتشه‌ای که بارها به #نفت کم‌لطفی کرد جای سوال دارد!
۵۵۵ ۱۵
کارنامه شگفت‌انگیز #هومن_افاضلی در نفت: ۷ امتیاز از سه بازی مقابل #تراکتور، #پرسپولیس و #سیاه‌‌جامگان! پیش از او #نفت در هفت بازی آخرش، تنها یک امتیاز گرفته بود
۵۲
عکس تیمی عجیب #نفت در بازی با #پرسپولیس؛ بازیکنان نفت به صورت عرضی و ایستاده عکس تیمی خود را ثبت کردند.
آی اسپورت - #5bd32d87
۲۶
به دلیل اختلاف #پرسپولیس با شرکت #برهان_مبین، هواداران تیم تا نیم ساعت مانده به شروع مسابقه با #نفت هنوز موفق به ورود به ورزشگاه آزادی نشده‌ بودند. البته در نهایت در نهایت کارمندان برهان مبین ورزشگاه را ترک کردند و تماشاگران پرسپولیس با خرید بلیت ۵هزار تومانی وارد ورزشگاه شدند.
آی اسپورت - #a0f8420e
۳۲
اتفاقات #نفت در حال حاضر دیگه حتی در قالب ساختار آماتوری فوتبال ایران هم نمی‌گُنجه! این وضع دیگه سوژه ای برای تیتر ساختن و جوک ساختن نیست، یک شرمساری بزرگه! فردی از ناکجا آباد اومده (شاید هم آورده شده!) و صحنه این فوتبال رو با سیرک اشتباه گرفته! واقعا هیچ نهاد، ارگان یا مقام دلسوزی نیست که این بساط بی آبرویی رو جمع کنه؟
۸۹ ۱
بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر