فهرست

آخرین پست‌ها

به جرات می‌نویسم یکی از سه مصاحبه دوست‌داشتنی #کی‌روش در هشت‌سال گذشته را در #نود شاهد بودیم.

توضیحات مفصل و تامل‌ برانگیز، استدلال‌های هوشمندانه، صبوری در پاسخ‌‌گویی، ادله منطقی، و احترامی ویژه به تمامی باشگاه‌ها و ستاره‌های دورمانده از تیم‌ملی. جایی که کارلوس کی‌روش در مورد پرسپولیس، برانکو و سیدجلال حسینی با لبخند و صبوری می‌گوید «مربی‌ای که با تیم مفتخر آسیا دشمن باشد عقل ندارد، هفت سال و نیم در کنار سیدجلال حسینی بودم در مورد او چه بگویم؟ یک رهبر، یک لیدر، یک بازیکن استثنایی و منحصر به فرد برای من، هرچه بگویم کم است».

«من کارلوس کی‌روش ۳۷سال مربی‌گری کردم، نمی‌خواهم در مورد پیشنهادات سایر کشورها صحبت کنم، حتی نمی‌خواهم به جزئیات آن ورود کنم. به ایران برگشتم چون من به مردم ایران بدهکارم، به مردم مدیونم، من عاشق ایران و تمامی مردم ایران هستم؛ ما ماه را نشان دادیم، دیگر بر عهده دیگران که می‌خواهند چه چیزی را ببینند.»

صحبت‌های کارلوس کی‌روش را یک اتفاق خوب در مسیر پیش‌رو تلقی می‌کنم، مطمئنا آنهایی هم که منطق را قربانی تعصبات رنگی‌شان نمی‌کنند و اندکی قدرت تحلیل فوتبال و ورزش را دارند با بیشتر صحبت‌های کارلوس کی‌روش موافق خواهند بود.
آی اسپورت - #3624182b
۹۳۲ ۵۸
اگر تماشای نود را در نیمه‌شب دوشنبه از دست دادید، نگران نباشید. #تیوااسپورت به عنوان تنهارسانه‌ای که تکرار نود را پخش می‌کند از سه‌شنبه ۱۱صبح #نود را پخش می‌کند

www.tva.tv
آی اسپورت - #f9d87f1f
۱۴
بنر تماشاگران همسایه‌ی ورزشگاه وطنی قائمشهر برای #عادل_فردوسی‌پور؛ همانهایی که روی دیوار خانه می‌نشستند، هندوانه و تخمه می خوردند، بازی دو هفته پیش #نساجی را به هم ریختند و البته عادل در #نود حسابی ازشان حمایت کرد.
آی اسپورت - #cff9acce
۲۶ ۱
نامه #محمد_خاکپور به #کی‌روش پس از مناظره #نود؛ آقای متشخص! درست می‌فرمایند، #استعداد را می‌توان خرید {البته استعداد ذاتی است ومی‌توان آن را پرورش داد} اما #شخصیت را نه... به همین دلیل ما پول دادیم شما را خریدیم تا از استعدادت استفاده کنیم ولی نمی‌توانیم شخصیت تو را تغییر دهیم.
۷۳ ۱۱
برنده اصلی مناظره #نود عادل فردوسی پور بود که تونست با دعوت به موقع #کریمی و #ساکت و کنار کشیدن خودش از دعوای طرفین، برنامه‌اش رو سرپا نگه داره.
۷۷ ۱۳
#کریمی امشب به استودیوی #نود می‌رود تا با محمدرضا ساکت مناظره کند. اگر تا شب تصمیم دیگری گرفته نشود و کریمی به ۹۰ برود بعد از سال‌ها شاهد یک مصاحبه زنده از جادوگر خواهیم بود. جادوگر بدون سانسور! چه شود...
۴۷ ۶
کاش #فردوسی‌پور به‌دلیل مسائل شخصی و تحصیلی یکی دو ماه نباشد و #نود را مزدک، پیمان، علیفر یا شفیع اجرا کنند. آن وقت می‌توان فهمید که عادل با چه کیفیتی نود را سرپا نگه داشته و آیا گزینه بهتری برای اجرای یک شوی فوتبالی داریم یا نه؟
نود اتاق فکر له یا علیه هیچ دسته و گروهی نیست؛ اتاق شیشه‌ای فوتبال ایران است. همه کسانی که نسبت به نود موضع و زاویه دارند در واقع اعتراف می‌کنند فوتبال ایران به این برنامه احتیاج دارد. پرسش اینجاست که علت خشم و پرتاب میکروفن نود بخاطر مشکل با عادل است یا برنامه نود؟
۱۰۹ ۱۹
بعضیا توقع دارن #عادل شخصا بره متخلف‌ها و فاسدها رو کت بسته ببره زندان. نود کارش فقط مطرح کردن مشکلات و فسادهاست. همین. این که فدراسیون یا قوه قضاییه کارای بعدی رو انجام نمی‌دن ربطی به #نود نداره. نهایت کاری که بعدا می‌تونه بکنه، پیگیری پرونده‌های قبلیه که بگه به سرانجام رسید یا هنوز همون آشه و همون کاسه.
۴۶ ۱۸
باشگاه رو ای‌اف‌سی محروم میکنه میگن #نود مقصره،
تیم در آستانه سقوطه میگن #نود مقصره،
مربی نتیجه نمیگیره میگن #نود مقصره،
بازیکن افت میکنه میگن #نود مقصره،
داور سوت اشتباه میزنه میگن #نود مقصره،
تیم ملی موفقه میگن عادل کی‌روشی‌پوره
آقایون #نود فقط یه برنامه تلویزیونیه،
حرف حسابتون چیه؟ تعطیل بشه؟
۱۰۶ ۲۴
#فتح‌اله‌زاده‌خویی در پاسخ به انتقادات #حسینی از خوابگاهش در کمپ استقلال که در #نود گفته بود، این تصاویر را در استقلال جوان منتشر کرده" با این تیتر: «کمپ با عظمت را نمی بینند اما خلا بخاری را می‌بینند» در این سه فریم چه عظمت یا امکاناتی از #کمپ_استقلال وجود دارد که ایشان توقع دارد آن را ببینیم؟ تابلوی سردر؟
آی اسپورت - #52db081e
۵۵ ۵
باید به بعضی از رفقا بگیم که نه #عادل قاضی و نه #نود دادگاه که بخواد جلوی فساد رو توی فوتبال بگیره! رسانه قراره گل و لای داخل آب رو نشون بده، تصفیه خانه جای دیگری است. لطفا خلط مبحث نکنید.
۵۱ ۱۲
یعنی با این دست فرمونی که #عادل داره میره، از هفته آینده کی جرات میکنه بیاد پشت خط برنامه؟ شما هم قبول دارید که مشکلات کشور با چندتا فردوسی پور و چندتا #نود توی موضوعات مختلف برطرف میشه؟ البته به این جمع باید دوتا مدیر برای تشییع پیکر جان باختگان بعد از برنامه ها هم اضافه کرد!
۴۵ ۴
«خطرناک‌ترین دستیار لیگ برتر»

این لقبی است که در #نود برای #بهزاد_غلامپور و شادی‌های عجیب‌اش در کنار زمین در نظر گرفته‌اند.
۱۷
«پولدارهای واقعی به سراغ فوتبال نمی آیند».

#پرهام مالک سابق #نساجی در#نود
۲۵
«کاکام ژاوی»

شوخی #سروش_رفیعی با #مرتضی_پورعلی‌گنجی در #نود دوشنبه‌شب
۴۴
«اگر انتقاد می‌کنید، حداقل برنامه را ببینید».

پاسخ مجری #نود برای یک سلبریتی فیس‌بوکی!
۳۳ ۵
«چهار سال قبل اگر #رضا_قوچان‌نژاد سرما می‌خورد، تا صبح کابوس می‌دیدم».

#کی‌روش در #نود
۳۰
واکنش‌ها در استودیوی #نود به قرعه سخت ایران
آی اسپورت - #beffaa65
۹۹
کاملا اتفاقی از زمانی که #نود به موضوع «جادوگری» ورود کرد، روند پیروزی‌های سریالی #پیکان با یک باخت و یک تساوی پاره شد، #پارس_جنوبی هم ۲شکست نوبرانه دشت کرد!
۵۴ ۴
‏⁧‫#عادل_فردوسی‌پور‬⁩ در فروشگاه ⁧‫#نشر_چشمه‬⁩ در مجتمع کوروش کتاب‌هایش را به نفع زلزله‌زده‌ها امضا کرد. تمام رقم حاصل از فروش کتاب‌های مجری ⁧‫#نود‬⁩ به آوارگان ⁧‫#زلزله‌‬⁩ در ⁧‫#سرپل_ذهاب‬⁩ رسید.
آی اسپورت - #084a5c7b
۲۶ ۳
#نود استاد نخ نما کردن ایده های قشنگه! یکی شم همین گزارش ویژه‌های میثاقی!هر هفته چقدر زمان صرف می‌کنن براش نثر مسجع بنویسن که با این لحن تکراری بخونه؟
۱۷۱ ۶
مهم‌ترین سوالی که در #نود از چمنیان پرسیده نمی‌شود این است که او واقعا در روز مسابقه با اسپانیا 30 دقیقه با #علیفر تلفنی صحبت کرده؟
۴۴
سیمرغ بلورین بهترین لبخند سال #نود، به #عابدزاده تقدیم می‌شود.
آی اسپورت - #074be141
۱۲۳ ۴
آیا شکست #پرسپولیس به الهلال ارتباطی به پرونده افشاگرانه شب گذشته #نود داشت؟ نود مقصر است؟
۴۱ ۱۳
‏⁧‫#طارمی‬⁩ با کمک یک میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومانی هدایتی برای فسخ قرارداد با ترک‌ها، این پورشه را خرید تا ⁧‫#پرسپولیس‬⁩ و خودش محروم شوند.
‏⁧‫#نود‬⁩
آی اسپورت - #bbab3f76
۱۱۹ ۱۵
بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر