فهرست

آخرین پست‌ها

برای من یکی که مسجل شده در ماجرایی که بر #نود و #عادل_فردوسی‌پور رفت، همه حرف‌ها و دلایلی که مطرح شد بهانه بود. منظورم دلایلی مثل تغییر در برنامه و محتوا و ... بود. مشکل برنامه ۹۰ نبود. مشکل عادل بود. وگرنه باز هم صدای عادل را روی گزارش زنده بازی‌ها می‌شنیدیم. لطفا نگویید صدایش را در فوتبال ۱۲۰ می‌شنویم. اولا همه آیتم‌هایی که صدای عادل روی آنهاست «ضبط شده» است و دوما محتوای این برنامه فوتبال خارجی است. عادل فوتبال داخلیِ زنده را گزارش نمی‌کند تا دیگر مدیران، طعنه‌ها و انتقاداتش را زنده روی آنتن نشوند.
۴۷ ۲
پایان دوشنبه شب و کلی سوال که کسی جواب‌شان را نمی‌داند...

‏۱- واقعا فروزان شرط‌ بندی کرده بود؟

‏۲- چه کسی از برکناری ⁧‫#شفر‬⁩ نفع برد؟

‏۳- مرگ تلخ تماشاگرِ بازی ⁧‫#پرسپولیس‬⁩ با سپاهان، چه دلیلی داشت؟

‏وقتی ⁧‫#نود‬⁩ حذف شود و ⁧‫#عادل_فردوسی‌پور‬⁩ نباشد، فوتبال پر از سوال بدون جواب است
۴۱۴۶ ۵
طرح زیبای بزرگمهر حسین‌پور؛ لجبازی کودکانه برای حذف #نود
آی اسپورت - #0930cfd0
۲۰۳۷
ایده‌ای جذاب برای تکرار/ نوید مظفری دعوت #محمدحسین_میثاقی را برای حضور در #فوتبال_برتر رد کرد: «با تشکر از دعوت مجدد دوستان در فوتبال برتر جهت حضور به عنوان کارشناس داوری، حضور در این برنامه را قبول نکردم چراکه آن را جایگزین #نود می‌دانم؛ به امید حضور دوباره با عادل عزیز»
آی اسپورت - #f884de9a
۱۰۶ ۳
اعتراضات به حذف ⁧ #نود⁩ به زمین چمن هم رسید؛ ساسان انصاری مهاجم تراکتور گل به صنعت‌ نفت را اینطور به ⁧ #عادل_فردوسی‌پور⁩ تقدیم کرد

آی اسپورت - #ae1b0191
۶۴ ۱۶
واکنش همسایگان معروف وی‌آی‌پی ورزشگاه وطنی قائمشهر به حذف #عادل_فردوسی‌پور و #نود

آی اسپورت - #00e91f18
۵۴
شاهرخ دولکو منتقد سینما نوشت: «درفیلم ⁧‫مردی برای تمام فصول‬⁩ ریچ شهادت دروغی علیه تامس مور می‌دهد که به مرگ او منجر می‌شود.مور که فهمیده ریچ به پاداش این دروغ دادستان ولز شده به او می‌گوید:"ریچارد! اگر مردی وجدان خود را در مقابل تمامی دنیا بدهد نفعی نبرده است، چه برسد به ولز"... ‏حکایت ⁧‫#محمدحسین_میثاقی‬⁩ است و ⁧‫#نود‬⁩»
۷۰
حسین قدوسی روزنامه‌نگار ورزشی نوشت: «می‌شد فوتبال برتر که یکشنبه شب با اجرای #میثاقی پخش شد را برنامه نود ندانست، منتهی وقتی که آیتم‌های دربی بدون بررسی ویژه جنجال های دربی با برنامه ای مصاحبه محور و بدون چالش پخش شد و بازی دیگر تیم‌ها مورد بررسی قرار گرفت دیگر مطمین شدیم که این برنامه دستپخت شبکه سوم به عنوان جایگزین #نود است. دیگر کسی نبود بیاید مصاحبه کند؟»
۴۴ ۱
حسین قدوسی روزنامه‌نگار ورزشی نوشت: «اگر رسانه ملی طوفان اعتراض اهالی فوتبال و فوتبال دوستان و دیگر ترکش‌های حذف فرزند خود را به جان بخرد، تازه #آغاز یک راه پر پیچ و خم خواهد بود. آغاز روزهایی که این فوتبال بداند بدون #نود_واقعی، چه روزهایی انتظارش را می‌کشد؟ شاید لازم است فوتبال بدون عادل فردوسی پور را تجربه کرد! آن وقت است که جمعیت بیشتری رفته رفته به این جمع ملحق خواهند شد؛ #تحریم_نود_بدون_عادل »
۵۰ ۳
فهمیه طباطبایی روزنامه‌نگار حوزه اجتماعی نوشت: «ببينيد تو رو خدا ما بايد استرس چه اتفاقاتی رو بكشيم و براش غصه بخوريم؟ يه دوشنبه شب‌ها می‌نشستيم پای تلويزيون كه #نود ببينيم اون رو هم دارين رسما نابود ميكنين. چرا انقدر شوميد شما؟»
۵۶
از نظر امیر قلعه نویی، برنامه #نود فقط وقتی خوب و مفیده که به ایشون جایزه مربی ماه رو تقدیم کنه. در باقی اوقات این برنامه مضرترین برنامه تلویزیون هست و مجریش هم می‌شه‌ عمر و عاصِ میکروفون به دستِ آلوده!‌
۱۳۰۱ ۱۶
پست نوید محمدزاده درحمایت از #عادل و #نود و طعنه به مدیر جوان شبکه سه
آی اسپورت - #624155f0
۱۰۲۷ ۱۲
عکس یادگاری بچه‌های #نود پس از دومین هفته #حذف
آی اسپورت - #a377ca24
۱۰۸۲ ۱۳
آقای مدیر؛ اینجا سیاست زور جواب نمیده، یعنی اگه جواب بده برای #عادل_فردوسی_پور جواب نمیده! ‏بابا به خدا خود ⁧‫#من_و_تو‬⁩ و ⁦‪#BBC‬⁩ هم دوشنبه شبا میشستن ⁧‫#نود‬⁩ نگاه میکردن!
#فروغی
#نود
۱۰۹۰ ۴
کارتون محمد‌رضا میرشاه ولد؛ #نود در تعلیق!
آی اسپورت - #ce1829ee
۹۷۹ ۱
به جرات می‌نویسم یکی از سه مصاحبه دوست‌داشتنی #کی‌روش در هشت‌سال گذشته را در #نود شاهد بودیم.

توضیحات مفصل و تامل‌ برانگیز، استدلال‌های هوشمندانه، صبوری در پاسخ‌‌گویی، ادله منطقی، و احترامی ویژه به تمامی باشگاه‌ها و ستاره‌های دورمانده از تیم‌ملی. جایی که کارلوس کی‌روش در مورد پرسپولیس، برانکو و سیدجلال حسینی با لبخند و صبوری می‌گوید «مربی‌ای که با تیم مفتخر آسیا دشمن باشد عقل ندارد، هفت سال و نیم در کنار سیدجلال حسینی بودم در مورد او چه بگویم؟ یک رهبر، یک لیدر، یک بازیکن استثنایی و منحصر به فرد برای من، هرچه بگویم کم است».

«من کارلوس کی‌روش ۳۷سال مربی‌گری کردم، نمی‌خواهم در مورد پیشنهادات سایر کشورها صحبت کنم، حتی نمی‌خواهم به جزئیات آن ورود کنم. به ایران برگشتم چون من به مردم ایران بدهکارم، به مردم مدیونم، من عاشق ایران و تمامی مردم ایران هستم؛ ما ماه را نشان دادیم، دیگر بر عهده دیگران که می‌خواهند چه چیزی را ببینند.»

صحبت‌های کارلوس کی‌روش را یک اتفاق خوب در مسیر پیش‌رو تلقی می‌کنم، مطمئنا آنهایی هم که منطق را قربانی تعصبات رنگی‌شان نمی‌کنند و اندکی قدرت تحلیل فوتبال و ورزش را دارند با بیشتر صحبت‌های کارلوس کی‌روش موافق خواهند بود.
آی اسپورت - #3624182b
۹۳۵ ۵۸
اگر تماشای نود را در نیمه‌شب دوشنبه از دست دادید، نگران نباشید. #تیوااسپورت به عنوان تنهارسانه‌ای که تکرار نود را پخش می‌کند از سه‌شنبه ۱۱صبح #نود را پخش می‌کند

www.tva.tv
آی اسپورت - #f9d87f1f
۱۴
بنر تماشاگران همسایه‌ی ورزشگاه وطنی قائمشهر برای #عادل_فردوسی‌پور؛ همانهایی که روی دیوار خانه می‌نشستند، هندوانه و تخمه می خوردند، بازی دو هفته پیش #نساجی را به هم ریختند و البته عادل در #نود حسابی ازشان حمایت کرد.
آی اسپورت - #cff9acce
۲۶ ۱
نامه #محمد_خاکپور به #کی‌روش پس از مناظره #نود؛ آقای متشخص! درست می‌فرمایند، #استعداد را می‌توان خرید {البته استعداد ذاتی است ومی‌توان آن را پرورش داد} اما #شخصیت را نه... به همین دلیل ما پول دادیم شما را خریدیم تا از استعدادت استفاده کنیم ولی نمی‌توانیم شخصیت تو را تغییر دهیم.
۷۳ ۱۱
برنده اصلی مناظره #نود عادل فردوسی پور بود که تونست با دعوت به موقع #کریمی و #ساکت و کنار کشیدن خودش از دعوای طرفین، برنامه‌اش رو سرپا نگه داره.
۷۷ ۱۳
#کریمی امشب به استودیوی #نود می‌رود تا با محمدرضا ساکت مناظره کند. اگر تا شب تصمیم دیگری گرفته نشود و کریمی به ۹۰ برود بعد از سال‌ها شاهد یک مصاحبه زنده از جادوگر خواهیم بود. جادوگر بدون سانسور! چه شود...
۴۷ ۶
کاش #فردوسی‌پور به‌دلیل مسائل شخصی و تحصیلی یکی دو ماه نباشد و #نود را مزدک، پیمان، علیفر یا شفیع اجرا کنند. آن وقت می‌توان فهمید که عادل با چه کیفیتی نود را سرپا نگه داشته و آیا گزینه بهتری برای اجرای یک شوی فوتبالی داریم یا نه؟
نود اتاق فکر له یا علیه هیچ دسته و گروهی نیست؛ اتاق شیشه‌ای فوتبال ایران است. همه کسانی که نسبت به نود موضع و زاویه دارند در واقع اعتراف می‌کنند فوتبال ایران به این برنامه احتیاج دارد. پرسش اینجاست که علت خشم و پرتاب میکروفن نود بخاطر مشکل با عادل است یا برنامه نود؟
۱۰۹ ۱۹
بعضیا توقع دارن #عادل شخصا بره متخلف‌ها و فاسدها رو کت بسته ببره زندان. نود کارش فقط مطرح کردن مشکلات و فسادهاست. همین. این که فدراسیون یا قوه قضاییه کارای بعدی رو انجام نمی‌دن ربطی به #نود نداره. نهایت کاری که بعدا می‌تونه بکنه، پیگیری پرونده‌های قبلیه که بگه به سرانجام رسید یا هنوز همون آشه و همون کاسه.
۴۶ ۱۸
باشگاه رو ای‌اف‌سی محروم میکنه میگن #نود مقصره،
تیم در آستانه سقوطه میگن #نود مقصره،
مربی نتیجه نمیگیره میگن #نود مقصره،
بازیکن افت میکنه میگن #نود مقصره،
داور سوت اشتباه میزنه میگن #نود مقصره،
تیم ملی موفقه میگن عادل کی‌روشی‌پوره
آقایون #نود فقط یه برنامه تلویزیونیه،
حرف حسابتون چیه؟ تعطیل بشه؟
۱۰۶ ۲۴
#فتح‌اله‌زاده‌خویی در پاسخ به انتقادات #حسینی از خوابگاهش در کمپ استقلال که در #نود گفته بود، این تصاویر را در استقلال جوان منتشر کرده" با این تیتر: «کمپ با عظمت را نمی بینند اما خلا بخاری را می‌بینند» در این سه فریم چه عظمت یا امکاناتی از #کمپ_استقلال وجود دارد که ایشان توقع دارد آن را ببینیم؟ تابلوی سردر؟
آی اسپورت - #52db081e
۵۵ ۵
باید به بعضی از رفقا بگیم که نه #عادل قاضی و نه #نود دادگاه که بخواد جلوی فساد رو توی فوتبال بگیره! رسانه قراره گل و لای داخل آب رو نشون بده، تصفیه خانه جای دیگری است. لطفا خلط مبحث نکنید.
۵۱ ۱۲
یعنی با این دست فرمونی که #عادل داره میره، از هفته آینده کی جرات میکنه بیاد پشت خط برنامه؟ شما هم قبول دارید که مشکلات کشور با چندتا فردوسی پور و چندتا #نود توی موضوعات مختلف برطرف میشه؟ البته به این جمع باید دوتا مدیر برای تشییع پیکر جان باختگان بعد از برنامه ها هم اضافه کرد!
۴۵ ۴
«خطرناک‌ترین دستیار لیگ برتر»

این لقبی است که در #نود برای #بهزاد_غلامپور و شادی‌های عجیب‌اش در کنار زمین در نظر گرفته‌اند.
۱۷
«پولدارهای واقعی به سراغ فوتبال نمی آیند».

#پرهام مالک سابق #نساجی در#نود
۲۵
«کاکام ژاوی»

شوخی #سروش_رفیعی با #مرتضی_پورعلی‌گنجی در #نود دوشنبه‌شب
۴۴
«اگر انتقاد می‌کنید، حداقل برنامه را ببینید».

پاسخ مجری #نود برای یک سلبریتی فیس‌بوکی!
۳۳ ۵
«چهار سال قبل اگر #رضا_قوچان‌نژاد سرما می‌خورد، تا صبح کابوس می‌دیدم».

#کی‌روش در #نود
۳۰
واکنش‌ها در استودیوی #نود به قرعه سخت ایران
آی اسپورت - #beffaa65
۹۹
کاملا اتفاقی از زمانی که #نود به موضوع «جادوگری» ورود کرد، روند پیروزی‌های سریالی #پیکان با یک باخت و یک تساوی پاره شد، #پارس_جنوبی هم ۲شکست نوبرانه دشت کرد!
۵۴ ۴
‏⁧‫#عادل_فردوسی‌پور‬⁩ در فروشگاه ⁧‫#نشر_چشمه‬⁩ در مجتمع کوروش کتاب‌هایش را به نفع زلزله‌زده‌ها امضا کرد. تمام رقم حاصل از فروش کتاب‌های مجری ⁧‫#نود‬⁩ به آوارگان ⁧‫#زلزله‌‬⁩ در ⁧‫#سرپل_ذهاب‬⁩ رسید.
آی اسپورت - #084a5c7b
۲۶ ۳
#نود استاد نخ نما کردن ایده های قشنگه! یکی شم همین گزارش ویژه‌های میثاقی!هر هفته چقدر زمان صرف می‌کنن براش نثر مسجع بنویسن که با این لحن تکراری بخونه؟
۱۷۱ ۶
مهم‌ترین سوالی که در #نود از چمنیان پرسیده نمی‌شود این است که او واقعا در روز مسابقه با اسپانیا 30 دقیقه با #علیفر تلفنی صحبت کرده؟
۴۴
سیمرغ بلورین بهترین لبخند سال #نود، به #عابدزاده تقدیم می‌شود.
آی اسپورت - #074be141
۱۲۳ ۴
آیا شکست #پرسپولیس به الهلال ارتباطی به پرونده افشاگرانه شب گذشته #نود داشت؟ نود مقصر است؟
۴۱ ۱۳
‏⁧‫#طارمی‬⁩ با کمک یک میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومانی هدایتی برای فسخ قرارداد با ترک‌ها، این پورشه را خرید تا ⁧‫#پرسپولیس‬⁩ و خودش محروم شوند.
‏⁧‫#نود‬⁩
آی اسپورت - #bbab3f76
۱۱۹ ۱۵
بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر