فهرست

آخرین پست‌ها

محمد امیرپور روزنامه‌نگار ورزشی توییت کرد: «#نکونام این همه سال تو لالیگا بازی کرد اما کنار زمین جوری رفتار میکنه و دادوبیداد راه میندازه که میثاقیان و تارتار و رسول خطیبی جلوش دکتر کارلوس بیلاردو هستن!»
آی اسپورت - #b3f54c7e
۳۳ ۱
#نکونام تمام امیدهای فوتبال ایران برای ظهور یک مربی جوانِ با دانش و حرفه‌ای را نقش بر آب کرد. حرکات جواد در بهترین حالت نوید یک علیمنصور دیگر را می‌دهد.استادش #برانکو هم علیرغم پیروزی در این جدال نفسگیر نشان داد از رفتارهای شاگرد سابقش که اکنون در مقام مربی روبرویش قرار گرفته بود ناراحت و ناراضی بوده و بعد از سوت پایان بازی سریعا راه رختکن را در پیش گرفت تا از نکونام که به سمت او می‌آمد دوری کند.
درگیری پانادیچ و مارکو با کادر نساجی هم مشخص کرد که برانکو دلخوری‌اش از حرکات و حاشیه‌های شاگرد سابقش را با دستیاران خود در میان گذاشته است.
۲۱۴ ۲۳
#نکونام از #کی‌روش حتی اعتراض بیهوده کردن کنار زمین و جنگ روانی راه انداختن رو هم خوب یاد نگرفته، دفاع کردن که بماند!
«ناامید کننده» بهترین توصیف از نکونام بعد از پرسپولیس_نساجی هست.
۱۶۴ ۲۲
‏از #نکونام انتظار بیشتری می‌رود. در آستانه بازی پرسپولیس نساجی جریان‌سازی‌هایی شکل گرفته که جای تاسف دارد. اول طرح شایعه جاسوس برانکو در تمرین‌ نساجی و امروز انتشار مصاحبه‌های حساسیت برانگیز هاشمی‌نسب. بحث استاد و شاگردی را هم که کنار بگذاریم از نکونام با سابقه سالها حضور در لیگ اسپانیا و بیش از صد بازی ملی انتظار می‌رود بار فنی و حرفه‌ای لیگ را بالا ببرد نه ابتکار در ایجاد حاشیه های عجیب و غریب.
۱۲۷ ۱۰
شاهکار سرمربی ٣٧ ساله؛ #نکونام در #نساجی
٩ بازی، ٧ برد، بدون باخت
٧ کلین شیت
٢١ زده، ٢ خورده
آی اسپورت - #726cabc9
۳۰ ۱۰
اگر قرار باشه نیمکت تیم‌ها تغییری نداشته باشه؛ جدال فصل بعد مربیان روی نیمکت به اندازه جدال ستاره‌های داخل زمین جذاب میشه! #نکونام و #فکری مقابل دایی و کریمی! فصل آینده چشم‌تان را تیزتر کنید!
۳۸
خب البته توی این یک مورد حق با رحمتی است. واقعا کجا بهتر از استقلال؟ اینجا می شود با همه بست و برای همه زد. #صادقی #حنیف #نکونام #قلعه‌نویی و #منصوریان راحت‌ تر می‌توانند پاسخ این سوال را بدهند که برای رحمتی کجا بهتر از استقلال؟
۱۲۰ ۱
بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر