فهرست

آخرین پست‌ها

ساسان آقایی روزنامه‌نگار در واکنش به حذف وریا غفوری از لیست تیم ملی نوشت: «آن مردی که با شمشیری در دست، همه‌ی دست‌های آلوده را از ریشه برید و سپر فولادین و حصار امن تیم ملی بود، حالا رفته است؛ آن هشت سال از یادمان برد که فهرست تیم ملی می‌تواند سفارشی و توصیه‌ای باشد؛ آقای #وریا، کاپیتان تاجی، ارزشش را داشت!»
آی اسپورت - #d9ae3915
۴۷ ۶
‫وضعیت عجیبی داریم؛ دوست داشتن ⁧‫#تیم‌ملی‬⁩ در آستانه جام‌جهانی به خودفروشی و بیگانه‌پرستی تعبیر می‌شود. نمی‌توانیم حذف ⁧‫#سیدجلال‬⁩ و ⁧‫#وریا‬⁩ از سوی ⁧‫#کی‌روش‬⁩ را اشتباه بدانیم و باز هم تیم ملی را دوست داشته باشیم؟‬
۴۶ ۲۳
#وریا به لیست باز می‌گردد، #سیدجلال بعید است! استندبای موقت وریا صرفا برای پیشگیری و دفع حملات سرخ‌ها به سرمربی تیم ملی برای عدم قرارگیری سوپرمن در لیست نهایی است.نیمکت نشینی سیدجلال در بازی های ملی مدت هاست که تداوم دارد و شاید اگر درخشش خیره کننده او و مصدومیت ها و ناآمادگی دیگر مدافعان ملی‌پوش نبود، #کی‌روش خیلی زودتر خط قرمز روی خط قرمز هوادارن پرسپولیس می‌کشید!

طبعا اکنون استقلالی‌ها گلایه کمتری نسبت به پرسپولیسی‌ها به لیست دارند چراکه فعلا در تیم ملی ۴به ۲ از پرسپولیس جلو هستند!پرسپولیسی ها هم خشم‌شان از نبود جلال را با نبود وریا تا حدودی تسکین می‌دهند! یک استراتژی زیرکانه برای نگهداری نبض تیم ملی ولو ضعیف و نامنظم تا پیش از روسیه! شاید سی کیو، آی.سی.یو را نسبت به اغما فعلا برای تیم ملی ترجیح داده. البته که این ها همه حدس و گمان برای توجیه یک انتخاب غیرمنطقی است.

به هرحال ما باز می‌مانیم پشت در آی.سی.یو تا با افتخار از سردخانه روسیه بیرون بیاییم. آن داخل فرزندی به نام #ایران در حال احیاست...
۵۳ ۱۱
گل یازده نفره استقلال؛ در گل دوم، ١١ بازيكن #استقلال حداقل یک لمس توپ داشتند، آبی‌ها ٢١ پاس متوالی دادند كه در اين تعداد ١٠ بازيكن سهيم بودند تا در نهایت #وریا_غفوری گل را بزند.
آی اسپورت - #3cfd22ad
۱۵۰ ۱
در گزارش ناظر بازی #استقلال با #صنعت‌نفت، گل دوم آبی پوشان به نام #محسن_کریمی ثبت شده. در آن صحنه شوت #وریا_غفوری بعد از برخورد به کریمی به گل تبدیل شد. با این حساب او «فعلا» هت تریک کرده اما در روزهای آینده درئسازمان لیگ گل به نام وریا ثبت شود.
۲۵
البته سوال و ابهام درباره رای کمیته انضباطی زیاده اما فقط می‌خوام بدونم توجیه آقایون درباره رای #وریا_غفوری چیه!
۱۰۶ ۸
بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر