فهرست

آخرین پست‌ها

#برانکو هم رفت و این فصل میشه قضاوت کرد که در سه سال اخیر، #وزیر پرسپولیسی‌ها رو قهرمان کرده یا برانکو!
۵۴ ۱۲
باید قبول کرد که #عرب بدتر از #گرشاسبی و #افتخاری و گرشاسبی بدتر از #فتحی و #افشارزاده بوده اند. #طاهری هم بهتر از دو مدیر بعدی #پرسپولیس. اما برگ برنده #برانکو باعث می شود تا نتوان به راحتی با فتحی و افشارزاده مقایسه کرد.
هواداران #استقلال چون طعم برانکو را نچشیدند، گمان کردند #وزیر با استقلال عناد دارد. هواداران پرسپولیس هم چون طعم جام های برانکو زیر زبانشان مانده بود، متوجه نشدند که چه مدیران بی کفایتی بلای جان تیمشان شده است.
۷۶ ۹
پیمان یوسفی هرچقدر تلاش کرد نتوانست ژاوی و اسوالدو فریرا را به حسن ختام بازیگری و مربیگری شان برساند! در حالی که #پرسپولیس زخمی و غرورمندانه داشت مقابل حملات بی هدف و غیر خطرناک السد دفاع جانانه میکرد استاد داشت از پایان شیرین دوران بازیگری ژاوی و مربیگری فریرا با جام قهرمانی اسیا حرف میزد و از برتری مالکیت و تعداد پاس های صحیح حریف آمار می‌داد! نقاله‌خوانی استاد در حملات پرسپولیس مونوتون و بی روح و در عوض در هر سانتر حریف پرشور و هیجانی میشد!
یوسفی روشن‌ترین نقطه شب تار السد مقابل برانکو و شاگردانش بود. به عدالت هم که باشد بازی برگشت سهم #فردوسی_پور است. البته اگر #وزیر_پرسپولیسی اجازه بدهد!
۱۶۳ ۱۲
بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر