فهرست

آخرین پست‌ها

در هفتمین و آخرین اپیزودِ این فصلِ #پادکست_پیرامید با مهدی پاکزاد گپی می‌زنیم از خطوط روایی بسیارِ فینال چمپیونز لیگ؛ از سقوط صلاح، از نبوغ بیل، از انزوای کریوس و از چشمک راموس... جمعه شب منتظرمون باشید. و مثل همیشه سوال، نکته، نظر، انتقاد، پیشنهاد؟
آی اسپورت - #0376e642
۱۶ ۶
این هفته با بازگشت به استودیوی خودمون پنجمین اپیزود از سری جدید #پادکست_پیرامید را فردا (جمعه) ضبط و منتشر می‌کنیم، اپیزودی شامل گپ‌هایی درباره‌ی مغز مایکل کریک، تتویِ فرناندو تورس، آینده‌ی آنتوان گریزمن، روحیه‌ی حساس هری کین، روز جهانیِ «وقتی رونالدو گریست»، پیروزی حیاتی بارسا مقابل قهرمان آفریقای جنوبی و احترام متقابل بین ژوزه مورینیو و آنتونیو کونته. هر گونه نظر، نکته، سوال، پیشنهاد، انتقاد؟
آی اسپورت - #4dff6c56
۲۵ ۵
اگر علاقه دارید نغمه‌های غمگین مهدی پاکزاد را در وصف فوتبال ایتالیا بشنوید، یا بدتون نمیاد با پدیده‌یِ غریبی به نام نفرین گاتمن و ارتباطش با فینال یوروپا لیگ آشنا بشید، با کلیک روی لینک زیر یک ساعتی همراه بشید با ما در چهارمین اپیزود از فصل جدید #پادکست_پیرامید


http://isport.ir/fa/content/c6e427583e39
آی اسپورت - #f1f1e2ee
۲۱ ۲
#پادکست_پیرامید مثل تاتنهام عمق اسکواد لازم را نداره و برای همین وقتی صدابردارمون، فرشاد حداد، از ناحیه روده مصدوم میشه، ضربه‌ای جدی به تیم میخوره و ضبط و انتشار اپیزود این هفته از دیروز به امروز منتقل میشه. سعی میکنیم تویِ این تابستون وارد بازار نقل و انتقالات بشیم و این مشکل را برطرف کنیم. عذرخواهی رسمی ما را بپذیرید. امشب با اپیزود چهارم، که به جای وایت هارت لین خودمون توی ومبلی ضبط میشه برمیگردیم
۳۳ ۱
ریکاوری سر الکس و منتقل شدنش از آی‌سی‌یو به بخش حالا این اجازه را بهمون میده که به نکاتی غیر از این اتفاق هولناک و باورنکردنی در هفته گذشته فوتبال اروپا بپردازیم؛ نکاتی از جمله سلطنت مطلق یوونتوس در ایتالیا با پیروزی مقابل میلان، آینده‌ی الگری و ساری در پایان فصل، ال کلاسیکویی به معنای واقعی کلاسیک، یک جدالِ کاملا برابر در فینال "کوپ دو فرانس"، نظرات احتمالی کانتونا و کین درباره‌ی دست و دلبازی‌های سیلوا و فرایند جنگیری دیگو سیمئونه و شاگردانش در آستانه فینال یوروپا لیگ. فردا با من و مهدی پاکزاد همراه بشید در چهارمین اپیزود از سری جدید #پادکست_پیرامید. و طبق سنت همیشه: سوال، نکته، نظر، انتقاد، پیشنهاد؟
آی اسپورت - #5f0fd049
۲۵ ۴
بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر