فهرست

آخرین پست‌ها

مدل مدیریت دولتی؛ تا چشم کار می کند فضای خالی است، اما در ورودی ورزشگاه نقش جهان اصفهان اینطور احمقانه طراحی شده تا تماشاگران برای ورود به استادیوم در معرض خطر جانی باشند/ عکس ساعتی پیش از آغاز بازی #پرسپولیس با سپاهان برداشته شده.
آی اسپورت - #ef07c36d
۶۷ ۳
بعضی از معامله‌ها را هر جور حساب کنی ضرر است. #طارمی از #پرسپولیس به الغرافه رفت تا به خیال خودش پیشرفت کند. در غیاب او پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسید اما الغرافه در آخرین بازی‌ هشت گل از السدی خورد که پرسپولیس در نیمه نهایی حذفش کرده بود. طارمی قطعا در ایرانجوان بوشهر هم شکست ۸گله را تجربه نکرده.
۱۱۴۷ ۳
قاب ویژه؛ گل سالم #پرسپولیس که به اشتباه آفساید گرفته شد
آی اسپورت - #a0926eb1
۱۱۰ ۲۲
کری خوانی تند و تیز هواداران تراکتور در بازی با #پرسپولیس؛ پرچم ژاپن روی سکوی آذری‌ها
آی اسپورت - #2ad65118
۴۱ ۱۱
اصرار عجیب طرفداران #تراکتورسازی برای دخالت کردن در مورد بلیت فروشی بازی‌های‌شان جلوی #پرسپولیس و #استقلال را درک نمی‌کنم. وقتی پرسپولیس و استقلال در تبریز بازی دارند طرفداران سرخابی‌ها به هر دلیلی جرات نمی‌کنند به تبریز بروند. اما تبریزی‌ها نه تنها راحت به آزادی می‌آیند بلکه همیشه بیش از چیزی که حق‌شان است سکو در اختیار می‌گیرند. انگار مساله میزبانی و حقوق میزبانی فقط وقتی آن‌ها میزبان باشند معنی پیدا می‌کند. اما وقتی میهمان هستند توقع دارندحتی نحوه بلیت فروشی هم باید باب میل آن‌‎ها باشد.
۵۵۳ ۴۲
عجیب‌ترین روش برای اهدای کاپِ سوپرجام به #پرسپولیس؛ برخلاف تمام دنیا که جام در ورزشگاه اهدا می‌شود، مدیر و کاپیتان پرسپولیس به ساختمان سازمان لیگ رفته‌اند و اینطور جام گرفته‌اند؛ نوبر است! امکان نداشت که این جام را در اولین بازی تیم در ورزشگاه آزادی در حضور هواداران بدهند؟
آی اسپورت - #ccb8b0fa
۱۲۰۸ ۵
دعوای سخیف بین اینکه #استقلال تیم حکومتی است یا #پرسپولیس مدت‌هاست آغاز شده و حالا حالا هم تمام نمی‌شود. متاسفانه خبر بد این است که تا وقتی دو تیم زیر نظارت وزارت ورزش باشند، تیم حکومت هستند. چه خوش‌تان بیاید، چه بدتان بیاید باید این بحث را تمام کنید
۹۱ ۲۰
حماسه چهارده سرباز فداکار #برانکو را با پاسخ دادن به کری های کودکانه رقبا مخدوش نکنید. بدخواهان چه بخواهند چه نخواهند تصویر #پسران_سرخ #پرسپولیس نود و هفت برای همیشه تاریخ دریادها ثبت شد. سال ها بعد این ما هستیم که با افتخار برای نسل بعد تعریف می کنیم یکی بود یکی نبود؛ یه تیمی بود که با #پنجره_بسته؛ مشتی بی معرفت تنهایش گذاشتند و رفتند. ماندند چهارده سرباز و یک فرمانده. آن ها تا آخرین نفس جنگیدند تا ته رمقشان؛ اما...
عظمت این قصه را آلوده به کری های کودکانه رقبا نکنیم. آن ها مقهور این عظمت شده اند بگذارید دست و پا بزنند و چه زیبا گفته #حسین_منزوی

خیال خام پلنگ من به سوی ماه جهیدن بود
و مـاه را زِ بلندایش به روی خاک کشیدن بود
پلنگ من ـ دل مغرورم ـ پرید و پنجه به خالی زد
که عشق ـ ماه بلند من ـ ورای دست رسیدن بود

آی اسپورت - #2fe624ff
۲۱۵ ۳۳
هیچ معجزه ای رخ نداد. درست مثل ۲۴ اردیبهشت ۹۵. #پرسپولیس #برانکو عادت به کسب #جام های با اما و اگر ندارد. جام های این تیم همه بعد از چند بار زمین خوردن و با اقتدار به ویترین اضافه می شوند. پس منتظر قهرمانی مقتدرانه می مانیم
۱۹۴ ۱۰
صف خانم‌هایی که در راه «آزادی» هستند؛ ۸۵۰ زن تماشاگر ویژه فینال ⁧‫#پرسپولیس‬⁩ با کاشیما آنتلرز هستند. ‏⁦‪
آی اسپورت - #7efdab30
۳۷
آمار فنی #پرسپولیس در دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا
آی اسپورت - #6116d545
۱۲
در کنار طرح‌های تاکتیکی #برانکو برای شکست #کاشیما در آزادی، هواداران #پرسپولیس هم نقشه خود را برای کمک در کسب قهرمانی آسیا اعلام کردند: هر هوادار یک شیپور!
فقط هنگامی که مالکیت توپ با کاشیماست شیپورها به صدا در می‌آیند تا تمرکز بازیکنان تیم ژاپنی به هم بریزد.
۱۱۸۶ ۹
#استقلال با دو بازی کمتر دو امتیاز با #پرسپولیس ، تیم چهارم جدول، اختلاف داره و ۱۱ امتیاز از #پدیده صدرنشین کمتر. یعنی استقلال بحران زده میتونه جای یکی از چهار تیم بالای جدول رو بگیره و شانس صود داشته باشه؟ سه تیم بالای جدول پرسپولیس و #تراکتور و #سپاهان هستند که بعیده ادامه فصل کمتر از استقلال امتیاز بگیرند. پدیده هم شاید قهرمان نشه، اما بعیده تیم #گل_محمدی بقدری افت کنه که بشه ۱۱امتیاز اختلاف رو جبران کرد. با حذف از جام حذفی، میشه از همین الان ادعا کرد که استقلال #سهمیه آسیایی رو از دست داده؟
۱۱۰ ۵
کاریکاتور: وزارت ورزش به #استقلال و‌ #پرسپولیس به یک چشم نگاه می‌کند/ کارتون: محمدرضا میرشاه‌ولد
آی اسپورت - #a1364a76
۸۳ ۳۱
بازی پرسپولیس مقابل راه آهن، #پرسپولیس باید با اختلاف گل، تیم حاضر در منطقه سقوط را می برد. همه عوامل و هواداران تیم صحبت از قهرمانی با #معجزه می کردند. آن هم با ربط دادن اعداد به هم. اما کسی حواسش نبود که #معجزه در اطمینان شکل نمی گیرد. #معجزه زمانی نمی آید که شما منتظرش هستید تا او فقط برایتان کاری بکند.
#معجزه جای نیست جز انتهای شب سیاه؛ انتهای ناامیدی؛ دقیقا جایی که حتی فکر می کنی معجزه هم کاری از دستش برنمی آید. درست مثل نظر مردم در سایت ما.

http://isport.ir/fa/content/da0c5d2bb67d
آی اسپورت - #e78db37f
۹۳ ۱۳
این عکس هیچ ارتباطی به اردوی ⁧‫#کاشیما‬⁩ قبل از فینال ⁧‫#آسیا‬⁩ برابر ⁧‫#پرسپولیس‬⁩ ندارد! ‏این عکس مربوط به کمپ ۱۶۶نفره‌ای ا‌ست که در ماه آگوست در این استادیوم برگزار شده. این ۱۶۶نفر علاقمندان به ستاره‌شناسی هستند که در روزهای آخر تابستان به کمپین «نگاه به ستاره‌ها» دور هم جمع شده‌اند.
آی اسپورت - #cda08d33
۴۴
‏اعتقاد دارند بلیت فینال باید با قیمت ۱۰۰ و ۱۵۰ هزارتومانی به‌ فروش برسد اما آیا کسی اعتراف می‌کند که خدماتی که داده می‌شود در حد ۳۰هزارتومان هم نیست؟
‏آیا می‌دانید بخشی بزرگی از هواداران #پرسپولیس قشر ضعیف جامعه هستند و تامین همچین هزینه‌ای برایشان غیرممکن است؟
آی اسپورت - #ff0bb4d8
۱۰۶۶ ۴
زیرسوال بردن افتخارات #استقلال و #پرسپولیس از سوی هواداران تیم رقیب بخشی است از فرهنگ رواج یافته سیاسی تمام این سال‌ها. گزینه اصلاح‌‌طلب بد و اصول‌گرای بد و احمدی‌نژادی بد و معتدل بد و استقلالی بد و پرسپولیسی بد، کشور را نابود می کند. خوبی ها و افتخارات طرف مقابل را به رسمیت بشناسیم. دور شدن از همدیگر سودی ندارد.شرم آور است بخواهیم برای کری خواندن، هویتی را زیر سوال ببریم که جزو افتخارات ملی و بخشی از کارنامه فوتبال ایران در میادین بین المللی است. همین حالا هم کم داریم.کمترش نکنیم و کمترش نخواهیم.
۸۸ ۱۵
نمی‌گوییم از صعود #پرسپولیس به فینال آسیا خوش‌حال باشید که اگر بگوییم هم نباید خرده‌ای بگیرید ولی بگذارید حداقل برای لحظه‌ای فکر کنیم که شما در مثلا رسانه‌تان بیخیال #کری_خوانی‌های دو زاری کوچه و خیابان شده‌اید. برای لحظه‌ای فکر کنیم که این مثلا #تیتر ، بعد از یک اتفاق تاریخی، اشتباه تایپی بوده و بس. باور کنید این عکس، هرچه هست روزنامه نیست، این تیتر یک هرچه هست روزنامه نگاری نیست!
آی اسپورت - #12cb5cf6
۱۴۶۲ ۲۶
قهرمان فوتبال ایران در سال ۹۷؛ گلری که حتی هواداران ⁧‫#پرسپولیس‬⁩ هم تا چند ماه پیش دوستش نداشتند اما پنالتی رونالدو را گرفت، ضربه سر ژاوی را مهار کرد و حالا در قلب تک‌تک ماست... چطوری آقای ⁧‫#بیرانوند‬⁩ ؟
آی اسپورت - #b76c6517
۱۳۵۱ ۴
رونمایی از بهترین ستاره #پرسپولیس در شب صعود؛ آنها نه ۹۰ دقیقه، که از ده صبح در استادیوم سنگ تمام گذاشتند
آی اسپورت - #bfed33b4
۲۸۰ ۱
رختکن #پرسپولیس بعد از صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا
آی اسپورت - #b6160b8a
۲۵۰
در آستانه بازی حساس ‎#پرسپولیس و السد، خانم‌های پرسپولیسی در اقدامی جالب با اشاره به عدم امکان حضورشان در استادیوم آزادی اعلام کردند هر یک هزینه خرید بلیت چند نفر را که مشکل مالی دارند متقبل می‌شوند.
۱۰۰ ۲۰
‏بلیت فروشی اینترنتی موجب پدید آمدن بازارسیاه و باز شدن پای دلالان گردید بطوریکه صحبت از قیمت پانصدهزار تا یک میلیون تومان است!
وقتی قابل پیش‌بینی بود که از بازی ‎#پرسپولیس و السد استقبال زیادی خواهد شد می‌بایست بلیت فروشی در استادیوم انجام می‌شد. با این وضعیت هیچ بعید نیست بخش‌هایی از سکوها خالی بماند.
۲۹ ۸
تشویق #برانکو در بازی ایران و بولیوی نمی‌تواند دلیل محکم و مطمئنی برای احتمال تصاحب جایگاه #کی‌روش توسط او باشد.
با موقعیتی که #پرسپولیس و برانکو برای یکدیگر ایجاد کرده‌اند هیچ پیشنهادی نمی‌تواند طرفین را برای جدایی وسوسه کند.
۱۰۳۷ ۱۱
‏عزم جزم و تاکتیک‌های پیچیده السد برای شکست #پرسپولیس و رسیدن به فینال آسیا ادامه دارد.
اول جنجال عجیب و ظاهرا ساختگی بغداد بونجاح و حالا بازی با الریان بدون استفاده از حتی یک بازیکن اصلی و شکست با هشت گل که در نوع خود نوبر است. این سبک ریکاوری السد یک اخطار جدی برای پرسپولیس است‌.
۵۲ ۶
‏قهرمان شدن ‎#پرسپولیس یا داشتن ‎#برانکو ؛ یقینا شانس بزرگ ‎#علی_اکبر_طاهری یکی از این دو مورد بود و اشتباهات مدیریتی‌اش را تا حدودی پوشش داد.
۴۲ ۴
از روز اولش هم پیراهن مقدس شماره ده #پرسپولیس برای تنت گشاد بود نیمکت نشین #اسلاسک_وروکلاو.
سوال اول : #فرشاد_احمدزاده کلا با خودش چه فکری میکرد که برای #پرسپولیس طاقچه بالا گذاشت. کجای فوتبال ایران بود. جز اینکه نیمکت نشین #تراکتور_سازی بود
سوال دوم : اگر از #احمدزاده سوال کنند تو چه تیمی بازی میکنی خودش کلا جوابش چیه. اصلا توانایی این را دارد که اسم تیمش را سه بار تکرار کند
سوال سوم : #لیگ_لهستان کجای فوتبال اروپاست و #اسلاسک_وروکلاو کجای این لیگ ؟
سوال چهارم : تا حالا کدوم بی معرفتی رستگار شده؟
آی اسپورت - #7fc973fc
۱۵۳ ۲۰
فوتبال همینه، مسعود همامی پولش رو میخواد چون شغلش فوتباله. وقتی پول رهن خونه اش رو نداشته باشه #پرسپولیس یا هر تیم دیگه‌ای بودن چه فرقی میکنه براش؟
پول واسش مهمه همانطور که واسه همه ما مهمه. بره تو مترو دستفروشی کنه؟ مگه خود ما برای منوچهر شفقتیان که با موتورسیکلت مسافرکشی میکنه گلریزان پنج هزار تومانی راه ننداختیم؟ منکر تندروی و گاها بداخلاقانه هماهی نیستم اما با مذاکره و رایزنی می‌شد تخفیف گرفت و توافق کرد.
۱۶۸ ۳
پیش از هر چیز فراموش نکنید پرسپولیسی که حالا به قهرمانی آسیا فکر می‌کند روزی بهترین بازیکنانش را از دست داد و از دو پنجره نقل و انتقالات محروم شد! همه دستاوردهای امروز مدیون تدبر برانکو، غیرت بازیکنها و حمایت همه جانبه هواداران با اصالت سرخدل است. حالا که #پرسپولیس درآستانه بازی فینال قرار گرفته است؛ بزرگترین حمایت یعنی پر شدن ورزشگاه هشتاد هزار نفره آزادی.
# همه در کنار هم
۲۲۱ ۲۳
پرسپولیس در روز‌های محرومیت هم می‌برد. امید‌هایش برای رسیدن به فینال را از زمان دیگری بیشتر است و می‌داند عوامل خیریت‌ساز بیرونی دیگر وجود ندارد و نداشتن یازده بازیکن باکیفیت آماده بزرگترین چالش آن‌هاست.
پسران برانکو دیگر نه نیازی به بودن عکسشان در دیوار اتاقی در زاگرب دارندو نه نیازی به دلسوزی نیمکت‌نشین تیم لهستانی و درنهایت هم دیگر فریب ندای‌قلب گویان را نمی‌خورند.
هواداران و بازیکنان هم به اندازه‌ای از لحاظ ذهنی بالغ شده‌اند که بتوانند تصور کنند می‌توانند از هر مانعی عبور کنند و موفق شوند.
#پرسپولیس
#برانکو
۱۶۸ ۱
#پرسپولیس از ابتدای تاسیسش نزدیک ترین حالت ممکن به مهم ترین جام را دارد. اما #پیمان_یوسفی گل از پیش محتمل روی ضربه پنالتی را طوری گزارش می کند که انگار در حال گزارش دیدار دوستانه بین الجزایر و مالی است. همینقدر بی تفاوت
۱۷۸ ۸
رختکن #پرسپولیس پس از پیروزی شیرین
آی اسپورت - #667a1496
۱۲۷ ۳
قاب ویژه؛ شادی بعد از گل بازیکنان #پرسپولیس در قطر
آی اسپورت - #0b9641c1
۹۹
#السد که تاکنون در تاریخ لیگ قهرمانان آسیا در خانه خود برابر تیم‌های ایرانی نباخته بود، سرانجام پس از پنج برد و سه تساوی مغلوب #پرسپولیس شد
آی اسپورت - #2a8daf09
۹۴ ۲
پیمان یوسفی هرچقدر تلاش کرد نتوانست ژاوی و اسوالدو فریرا را به حسن ختام بازیگری و مربیگری شان برساند! در حالی که #پرسپولیس زخمی و غرورمندانه داشت مقابل حملات بی هدف و غیر خطرناک السد دفاع جانانه میکرد استاد داشت از پایان شیرین دوران بازیگری ژاوی و مربیگری فریرا با جام قهرمانی اسیا حرف میزد و از برتری مالکیت و تعداد پاس های صحیح حریف آمار می‌داد! نقاله‌خوانی استاد در حملات پرسپولیس مونوتون و بی روح و در عوض در هر سانتر حریف پرشور و هیجانی میشد!
یوسفی روشن‌ترین نقطه شب تار السد مقابل برانکو و شاگردانش بود. به عدالت هم که باشد بازی برگشت سهم #فردوسی_پور است. البته اگر #وزیر_پرسپولیسی اجازه بدهد!
۱۶۳ ۱۲
#ژاوی در دیدار با #پرسپولیس به رکورد ۱۰۰۰ بازی در دوران فوتبال رسید.
آی اسپورت - #3d310f6e
۲۸
#پرسپولیس شبیه به بیمار بستری در سی‌سی‌یو با ماسک اکسیژن زنده است و همچنان سوالات مهمی بی پاسخ مانده:
عامل محرومیت پرسپولیس از نقل و انتقالات چه کسی بود؟
آیا پیگرد قانونی متخلف انجام گرفت؟
آیا برخوردی حتی در حد یک توبیخ انجام شد؟
آیا مصونیت قضایی مدیران متخلف در فوتبال ایران یک اصل ثابت شده است؟
۹۰ ۲۰
بازنده‌های #دربی را بشماریم:

#علیرضا_فغانی قضاوت غیر معمولی داشت. او با سوت‌های متعدد و بعضا اشتباه تا می‌توانست بازی را از جریان انداخت! انگار حوصله هیجان انگیز شدن بازی را نداشت!

#استقلال به تلافی دربی سوپرجام و با این تصور که پرسپولیس روی السد متمرکز است وارد دربی شد تا برنده شود. اما باز هم پرسپولیس بود. کمی بهتر!

#پرسپولیس ماهینی را از دست داد و برای بازی با السد کارش سخت‌تر شد. انتظار طرفدارانش را برآورده نکرد.

#سازمان_لیگ یک دربی دیگر برگزار کرد. در حاشیه بازی هر کاری که می‌شد برای فرهنگ‌سازی بکند کرد اما دریغ از ذره‌ای همت برای بالا رفتن سطح کیفی دربی.
۴۱ ۵
عکس تیمی #پرسپولیس در ابتدای دربی: پیراهن متفاوت بیرانوند با دیگران
آی اسپورت - #82394c28
۲۷
رختکن #پرسپولیس و پیراهن های تازه تیم، آماده برای دربی۸۸
آی اسپورت - #648275f5
۲۲
اختصاصی آی‌اسپورت؛ رونمایی از پیراهن #استقلال و #پرسپولیس برای دربی فردا
آی اسپورت - #bed1c91f
۱۸ ۳
‏ظاهرا کسی دلش برای محسن ربیع خواه تنگ نشده است.
تماشاگران ضمن اعلام نگرانی و آرزوی سلامتی‌ برای او‌ از زحماتش قدردانی ‌کردند اما شواهد نشان می‌دهد علیرغم کمبود شدید بازیکن، کسی جای خالی برای او در ترکیب ‎#پرسپولیس متصور نیست.
۳۷ ۵
‏قدیما یک عرفی بود و بازیکنی که استوک قرمز می پوشید یعنی‌ پرسپولیسی دو آتیشه و متعصب است. از جمله #استیلی و #میناوند که به عشق #پرسپولیس حتی تو تیم ملی هم استوک قرمز می‌پوشیدند.
یکی از فانتزیام این بود که بازیکنان پرسپولیس در ‎#دربی، یکدست از استوک قرمز استفاده کنند.
۷۸ ۹
جوجه‌ را اول پاییز می‌شمارند؛ ⁧‫#پرسپولیس‬⁩ با صعود به نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا، ده روز سخت را در ابتدای مهر خواهد داشت

‏۱ مهر
‏پرسپولیس - سپیدرود

‏۵ مهر
‏استقلال - پرسپولیس

‏۱۰ مهر
‏السد - پرسپولیس
۳۷ ۱۲
همانگونه که #پرسپولیس حاضر نشد سوپرجام به تعویق بیفتد و خواستار جام شد، طبعا مدیران #استقلال هم نباید اجازه دهند که دربی مهرماه لغو شود، این موضوع خواسته اصلی هواداران استقلال است. احساساتی کردن جو و به وسط کشیدن موضوعات ملی جوگیری محض است و معنایی ندارد. از تشویق #السد در آزادی توسط هواداران قرمز هنوز ۲۴ ساعت نگذشته.
۷۹ ۶۳
علوان زاده، درویشوند، آدام همتی، حسین پور، شایان مصلح، رادوشوویچ، طاهرخانی. این اسامی را به یاد داشته باشید. شاید به جز دو سه نفر، هیچ کدام آینده روشنی در فوتبال نداشته باشند. اما همه نیمکت #پرسپولیس همین بود و #برانکو با این پشتوانه در یک نیمه سر #الدوحیل با اون آمار ماورایی را برد.
۱۲۳ ۲
‏⁧‫#برانکو‬⁩ مرد دوران تحریم‌ها؛ سرمربی تیمی که تنها سیزده بازیکن دارد، از پنجره نقل و انتقالات محروم بوده و بدون اینکه تقویم لیگ‌برتر برای بازی در آسیا جابه‌جا شود، به نیمه نهایی رساند. سرمربی ⁧‫#پرسپولیس‬⁩ برای بازی با السد تنها ۱۰بازیکن دارد اما هواداران نگران نیستند؛ او کاربلد است
آی اسپورت - #e1a70b41
۱۶۴ ۵
اتفاقی که پرسپولیس را به بازی برگرداند، نه آن فرار علیپور روی گل دوم بود، نه آن دریبل منشا روی گل سوم. در شبی که کسی باورش نمی‌شد ⁧‫#پرسپولیس‬⁩ برگردد این ضربه دقیق و ماهرانه بود که ⁧‫#برانکو‬⁩ را امیدوار به صعود کرد. ⁧‫#سیدجلال‬⁩ بی‌اشتباه در دفاع و البته گلزنی!
آی اسپورت - #20cf2b2b
۱۳۵ ۲
‏معجزه #برانکو و پسرانش، #پرسپولیس شیرزخمی فوتبال ایران باشکست دراماتیک الدحیل قطر برای دومین سال پیاپی در یک قدمی فینال لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفت.
۱۳۷
بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر