فهرست

آخرین پست‌ها

#برانکو کمی دل نازک شده انگار. همه این انتقادات فقط و فقط به خاطر باخت دربی است که پذیرفتنی نبود. پذیرفتنی نبود که شفر بعد از فقط پنج ماه که به استقلال آمده مچ پروفسور را بخواباند. وگرنه از یاد نبرده‌ایم که برانکو در این دو سال چه‌ معجزاتی در #پرسپولیس رقم زده. همین الان پرسپولیس برای قهرمانی از 5 بازی بعدی‌اش حتی یک امتیاز هم نمی‌خواهد. کافی است ذوب‌آهن یکی از 5 بازی‌اش را نبرد! می‌بینی آقای برانکو؟ خودت توقع‌ها را بالا برده‌ای.
۶۷ ۵
تیم‌های ایرانی نیاز به حضور مداوم و پیاپی در سطح اوّل آسیا دارند تا به تدریج شخصیت حضور در این رقابت‌ها را پیدا کنند. سال گذشته پرسپولیس مقابل الهلال یا #استقلال برابر العین به دلایل اغلب فنّی شکستی سنگین پذیرا شدند امّا، در تصویری بزرگتر تیم‌های محبوب ما اساسا وصلهٔ ناجور قدرت‌هایی از شرق و غرب هستند که در آسیا برای خودشان جایی دست و پا کرده‌اند؛ تیم‌های ما غریبه‌اند. به تیم‌های‌مان فرصت تجربه و قد علم کردن در سطح بین‌المللی بدهیم. دست از سر «خریبین» و «عبدالرّحمن» برداریم.
من مشتاق پیروزی‌های #پرسپولیس برابر حتّی تیم دوم الوصلم و سخت منتظرم که استقلال انتقام شکست سال گذشته را از العین بگیرد. نه به مفهوم کلیشه‌ای ملّی‌گرایانه؛ بدنهٔ فوتبال ایران آن‌قدر نحیف است که نیاز به جهشی دست‌جمعی دارد. هر وقت جایی میان قدرت‌ها پیدا کردیم، توی آسیا هم هم‌دیگر را بدریم!
۸۶ ۲
آمار فنی #پرسپولیس در بازی با الوصل امارات
آی اسپورت - #7007e37d
۲۶
#دختر هوادار #پرسپولیس که موفق شد وارد استادیوم آزادی شود و دربی ۸۶ را بین تماشاگران #مرد تماشا کند.
آی اسپورت - #23bcf2fb
۶۴
توییت خبرنگار انگلیسی: فکر کردید هواداران #آرسنال زیاده خواه‌اند؟ امروز، چندصد هوادار ناراضی #پرسپولیس پس از باخت دربی تهران به تمرین رفتند آن هم وقتی ۱۵ امتیاز از تیم دوم جلوا هستند
آی اسپورت - #ff24ef55
۹۰ ۱۰
نعره‌های شادمانه #داریوش_شجاعیان پس از شکست #پرسپولیس
آی اسپورت - #12f67b82
۲۲۵ ۲
چهره ناکام #پرسپولیس در روز دربی؛ #شجاع
آی اسپورت - #23836c9d
۲۴۷ ۴
اگه #شفر از اول فصل سرمربی #استقلال می شد، الان آبی ها واسه قهرمانی با #پرسپولیس رقابت می کردند نه اینکه امیدوار به نایب قهرمانی باشند
۱۸۶ ۲
از حرف‌های #برانکو در نشست خبری روز گذشته معلوم بود که در سر او و بازیکنانش چه می‌گذرد. امروز هم در ارنج و تعویض و مدیریت بازی اشتباه کرد. بدترین روز برانکو. حتی بدتر از روزی که #پرسپولیس ۴-۰ به الهلال باخت.
۲۰۳ ۵
اسپانسر و مالک یکسان #پرسپولیس و #استقلال تنها برای این یکی دو فصل گذشته نیست. از وقتی که پس از انقلاب این دو باشگاه پرطرفدار تهرانی دولتی شده‌اند، پدیده‌ی منحصربه‌فرد #اسپانسر یکسان دو تیم رقیب، پیش از این هم وجود داشته.
آی اسپورت - #28a5846a
۳۰
حرکت زیبای سرخ های تهران؛ ستاره‌های #پرسپولیس در ابتدای بازی با استقلال خوزستان به همراه کودکان مبتلا به #سندروم_داون به زمین آمدند
آی اسپورت - #54e2c529
۶۹ ۲
شوخی روز: هر سال نود نظر سنجی میذاشت: "کدام تیم قهرمان لیگ برتر خواهد شد؟" حالا باید نظرسنجی بگذارند #پرسپولیس هفته چندم قهرمان لیگ میشه؟

۶۶ ۴
احتمالات قهرمانی #پرسپولیس در داربی

یک: برد ذوب‌آهن-برد پرسپولیس مقابل استقلال
دو: شکست ذوب‌آهن-قهرمانی قطعی پرسپولیس
سه: مساوی ذوب‌آهن-مساوی پرسپولیس با استقلال
۳۴
عکس گروهی بازیکنان #پرسپولیس با دو کودک بیمار در تمرین
آی اسپورت - #86c0b72f
۲۸
#وحید_قلیچ مجید سوزوکی پرسپولیس است.گلر دهه شصت و بچه تهرون بی شیله پیله محله دولاب.۱۲سال حضور در پرسپولیس و رکورد ۱۷۶بازی الکی نیست. بعد از خداحافظی از فوتبال مدتی سرایدار ورزشگاه کارگران بود، مسافرکشی کرد، مکانیکی کار کرد ولی بیراهه نرفت. عشقبازی امثال قلیچ و علی پروین بود که #پرسپولیس در دهه شصت نابود نشد. ادبیات گلایه قلیچ یعنی هنوز مردان سه دهه قبل فوتبال زنده‌اند و نفس می‌کشند اما نه جانشینش نقد او را برمی تابد نه ورزشی‌نویس این روزها. بگذارید قلیچ حرف بزند حتی اگر مثل من و شما نباشد. او اگر مثل ما بود زمانی که با ۲۰میلیون رفت باشگاه پورا همانجا می‌ماند نه اینکه چون مربی‌اش پرویز مظلومی استقلالی بود فوتبال را کنار بگذارد.
۱۱۲ ۵
مهم ترین تضاد بازی #پرسپولیس و #السد، #پورعلی_گنجی و #شجاع_خلیل زاده بود. اینکه چرا مرتضی تو لیست #کی‌روش هست و شجاع نیست. اغراق نیست بگیم اگر امشب جای این دو عوض شده بود، شاید جای #نتیجه هم عوض می شد.
۸۲ ۵
بغداد بونجاح با ۲ گلی که به #پرسپولیس زد، ۴گله شد و در صدر جدول گلزنان لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفت.
آی اسپورت - #38bf57e0
۱۲۵
آمار فنی بازی #پرسپولیس با #السد
آی اسپورت - #ba061f6a
۱۲۸
#پاس شاید تیم پرطرفداری نبود. اما جذاب بود. شخصیت داشت. همیشه یقه #پرسپولیس و #استقلال را می‌گرفت. کلی خاطره برای فوتبالی‌ها ساخت. کاری که هیچ تیم تهرانی در این سال‌ها نکرده. اگر قرار به نبودن و نابودی و سقوط بود ترجیح می‌دادم #پیکان و #سایپا نباشند
۵۱ ۶
#پرسپولیس تا حالا ۱۵بار با تیم‌های قطری بازی کرده که ۷ برد، ۴ تساوی و ۴ باخت در کارنامه دارد. سرخ‌هادر این دیدارها ۲۶ گل زده و ۱۹ گل هم دریافت کرده‌اند.
۲۹
آمار کامل دیدار #پرسپولیس با نسف قارشی؛ برتری مطلق!
آی اسپورت - #ba44f7e8
۳۰
آمار #منشا برای #پرسپولیس در آسیا؛ ۵ بازی ۵ گل! او در لیگ برتر تنها چهار گل زده
۳۸
عکس آنلاین از استادیوم؛ #دختر دیگری با ظاهر پسرانه تماشاگر بازی آسیایی #پرسپولیس با نسف قارشی در #آزادی
آی اسپورت - #b8d749e3
۴۳ ۸
بنر تماشاگران #پرسپولیس در حمایت از #کریمی
آی اسپورت - #0aaa7d1d
۵۶ ۵
ستاره #پرسپولیس بر روی لوگوی پیراهن تیم در آسیا ثبت شد
آی اسپورت - #68d48d78
۶۷ ۹
نکته آماری؛ #پرسپولیس در ۲۵دقیقه ابتدایی مسابقات این فصل ۱۶ گل زده و تنها یک گل خورده!
۳۰ ۴
سر بازی حذفی با #استقلال به صدا و سیمای #آبادان بابت کیفیت فاجعه‌بار تصویر و گزارش یک‌طرفهٔ گزارشگر انتقاد شد. چند روز بعد در بازی با #پرسپولیس شاهد حاصل این انتقادها و واکنش شدید صدا و سیما هستیم؛ هیچ. همان آش و همان کاسه.
۹۰ ۶
فرمول آسیب شناسی این فصل #پرسپولیس و #استقلال: #طارمی و #افتخاری باید مورد عنایت قرار ‌گیرند؛ چه تیم ببرد چه ببازد، چه آنها عضو باشگاه باشند یا نباشند!
۴۸ ۲
#پرسپولیس در شرایطی فردا در آبادان با #صنعت‌نفت دیدار می کند که در ۱۱بازی خارج از خانه، آمارِ ۹برد، ۲مساوی، ۱۹گل زده و ۵گل خورده را ثبت کرده
۴۱
به مناسبت صدمین توئیتم توی #آی‌اسپورت اشاره کنم به دو اشتباهی که کردم و هنوز بابت‌شان دل‌گیرم و امیدوارم مخاطبان از اشتباهم چشم بپوشند.
یکی قضیهٔ شکستن وعده‌م برای نرفتن به استادیوم تا حضور خانم‌ها بود که احساساتی شدم و رویش پا گذاشتم و اینجا هم منتشرش کردم. اشتباه بود.
دیگری این پست اخیر دربارهٔ گرفتن قهرمانی از #پرسپولیس که از «رذالت» و «پستی» به عنوان توصیف رفتار بعضی‌ها استفاده کردم. اگرچه که منظور مشخّص داشتم ولی نوع به کار بردن واژه‌ها به حق احساس بدی به مخاطب داده بود. اشتباه بود.
۱۵۳ ۳۱
یک تماشاگر #دختر با لباس مبدل، بازی #پرسپولیس با سپاهان را در ورزشگاه آزادی تماشا کرد.
آی اسپورت - #5eb5bab6
۵۵
#استادیوم_آزادی سفیدپوش؛ شصت سانتی متر #برف منظره زیبایی را ساخته؛ کارگران مشغول کارند تا ورزشگاه به بازی جمعه #پرسپولیس با سپاهان برسد.
آی اسپورت - #09736997
۴۰
#سیدجلال در ۹۹ بازی در لیگ برتر برای #پرسپولیس به میدان رفته و بازی با #سپاهان صدمین بازی او با پیراهن سرخ است
۷۹
شوخی #ایگور و #بیرانوند در تمرین برفی #پرسپولیس
آی اسپورت - #28991623
۱۴۱ ۵
#پرسپولیس فصل گذشته ۲۰کلین شیت در ۳۰بازی ثبت کرد و در این فصل ۱۳بار موفق شده دروازه‌ را بسته نگه دارد؛ برای عبور از رکورد فصل گذشته باید در ۹بازی آینده، ۸بار کلین شیت کند
۳۵ ۵
آمار #پرسپولیس در خارج از خانه؛ در ۱۱ دیدار، ۹برد، ۲مساوی، ۱۹گل زده و ۵گل خورده
۳۲ ۲
عصبانیت #برانکو از برخورد بد نیروی انتظامی با جیمی جامپر #پرسپولیس
آی اسپورت - #b42c1ec3
۱۲۱
تا کی قراره رد پای #طارمی توی تیترهای شکست و پیروزی، #پرسپولیس باشه؟ طارمی مرد، انقدر درخشش منشا و علیپور رو به این اسم وصله و پینه نکنید!
۱۶۰ ۲
‏⁧‫#استقلال‬⁩ و ⁧‫#پرسپولیس‬⁩ ندارد؛ هر هفته دخترانی هستند که برای فرار از ممنوعیت‌ِ ورود به ⁧‫#ورزشگاه‬⁩، به شمایل مردانه و ⁧‫#ریش‬⁩ پناه می‌برند. مخالفان ورود ⁧‫#زنان‬⁩ به ورزشگاه از این اتفاقات خجالت‌زده نیستند؟ مقایسه دخترانِ ریش‌دار ایرانی و زنان عربستانی، فصل شرم‌آوری در تاریخ ماست
۹۲ ۱۳
جانمایه ورزش بر جوانمردی، اخلاق و انصاف استوار است. امیدواریم بازی #پرسپولیس با #پیکان، تحت تاثیر اشتباهات داوری نباشد. به قول برانکو دفاع اتوبوسی یک تاکتیک است و ایرادی هم بر آن وارد نیست. اینچنین می‌شود که بازیکنان و هوادارانی حتی در باخت و تساوی هم سربلندند.
۲۲۸ ۸
فیفا وارد پروندهٔ #طارمی شده، جریمه‌اش را کرده و رفته. بازی کردن با اعصاب هواداران #پرسپولیس در پوشش گرفتن قهرمانی، پست و رذیلانه‌ست.
۱۰۲۶ ۵۰
یک بار هم #بیرانوند برای قهرمانی با #پرسپولیس بعد از ۹سال سر هواداران منت گذاشت؛ نه اینکه با نفت سال‌ها قهرمان ایران بود! بهش یادآوری کردیم که یک سال قبل‌تر پرسپولیس داشت با #سوشا_مکانی قهرمان می‌شد اگر فقط یکی از اشتباهات پرشمار داوری علیه پرسپولیس در آن فصل نبود. حالا هم #مهدی_طارمی منت می‌گذارد. بد نیست نگاهی به جدول گلزنان لیگ بیندازد. همینطور به جدول بهترین پاسورهای لیگ. و ببیند که چطور رفیق شفیقش پاس می‌دهد و #علی_علیپور گل می‌زند. رفقا! در مقابل بزرگی پرسپولیس شما هیچ هم نیستید!
۳۲۵ ۹
داستان کوتاه ترسناک: وکیل سوئیسی #پرسپولیس مدام تعجب کرده که چطور وقتی طرف دعوا، یعنی #ریزه‌اسپور هیچ ادعایی روی پرونده ندارد، از ایران مدام دارد اطلاعاتی علیه پرسپولیس به فیفا فرستاده می‌شود و دست آخر هم نتوانسته با این وضعیت کنار بیاید و استعفا داده است. همین‌قدر کوتاه، همین‌قدر گویا.
۲۲۴ ۸
در تاریخ لیگ برتر هیچ تیمی کمتر از ۲باخت نداشته و اگر #پرسپولیس در ۱۰ بازی باقی مانده مقابل تیمی شکست نخورد، با یک باخت در ۳۰ بازی رکورددار تاریخ لیگ برتر خواهد شد
۴۱ ۴
از ۳۲ گلی که #پرسپولیس زده، ۱۸ گل در نیمه دوم بوده؛ ۱۴ گل از این ۱۸ گل از دقیقه ۷۰ به بعد وارد دروازه حریفان شده
۴۰
جدول گلزنان خریدهای #پرسپولیس

گاوین منشا: ۳ گل
شجاع خلیل‌زاده: ۲ گل
شایان مصلح: ۱ گل
سیامک نعمتی: ۱ گل
۱۰۱ ۱
#پرسپولیس با گل‌های دقیقه ۹۰ به بعد، ۷ امتیاز کسب کرده؛ در بازی با پارس ۳امتیاز، بازی با مشکی‌پوشان ۳امتیاز و بازی با گسترش فولاد یک امتیاز

۳۰ ۵
#پرسپولیس با تساوی برابر #گسترش به رکورد ۱۴ بازی متوالی بدون باخت در لیگ رسید؛ پرسپولیس در ۱۴ مسابقه گذشته صاحب ۹ پیروزی و ۵ تساوی شده!
۳۵
کارنامه شگفت‌انگیز #هومن_افاضلی در نفت: ۷ امتیاز از سه بازی مقابل #تراکتور، #پرسپولیس و #سیاه‌‌جامگان! پیش از او #نفت در هفت بازی آخرش، تنها یک امتیاز گرفته بود
۵۲
چند تا نکته از پرسپولیس-گسترش:
یک؛ دلیل سانترهای زیاد، دفاعی بودن تیم های حریف پرسپولیسه. اما راهکار نوین (بارسلونایی) باز کردن لایه های دفاعی با خلاقیت و کارهای ترکیبیه، نه سانتر.
دو؛ حضور و غیاب، بیشترین سهم از نمره #برانکو برای تو ترکیب بودن را داره.
سه؛ انگار #شایان_صلح تو هر پستی بهتر از دفاع چپه
چهار؛ #احمد_نورالهی حالا حالاها کار داره.
پنج؛تا حالا کسی دیده سانتر صادق محرمی به بازیکنان #پرسپولیس برسه؟ با این وضعیت شاید آیندش بهتر از علیرضا محمد نشه
۱۱۶ ۴
بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر