فهرست

آخرین پست‌ها

#پرسپولیس؛ پرافتخارترین تیم تاریخ لیگ برتر/ با ۵ قهرمانی و ۲ نایب قهرمانی به پرافتخارترین تیم لیگ برتر ایران تبدیل شدند
آی اسپورت - #1c0598ad
۱۲۰ ۱
#پرسپولیس تنها یک شکست در این فصل لیگ برتر به ثبت رساند تا رکورد کمترین شکست در یک فصل تاریخ لیگ برتر را به نام خود ثبت کند
آی اسپورت - #3b091c51
۹۱
رسول مجیدی مجری تلویزیون در توضیح پخش بازی هفته آخر #پرسپولیس در شبکه ورزش نوشت: «در این چندساله همواره توضیح داده‌ایم و همواره مورد توجه قرار نگرفته. در بازی‌های همزمان، بازی تهران را شبکه سه پخش می‌کند بازی شهرستان را شبکه ورزش. همیشه هم همینطور بوده. البته که هر دو شبکه تا پاسی از شب قرار است برنامه داشته باشند و حاشیه‌ها و جشن قهرمانی را روی آنتن ببرند. دلیل اینکار هم مشخص است. شبکه سه اچ‌دی است و دوربین‌های استادیوم آزادی اچ‌دی نمی‌شود بازی اچ‌دی تهران را شبکه ورزش اس‌دی پخش کند و بازی اس‌دی جم را شبکه اچ‌دی سه. اینطوری هر دو اس‌دی می‌شوند!»
۳۳
فرصت سوزی پرسپولیس/ #پرسپولیس در بازی با ماشین سازی رکورد تعداد شانس گلزنی‌اش در نیم فصل دوم را شکستند اما نتوانستند برنده باشند. پرسپولیس در مجموع این ۵ بازی ۴۱ شانس گلزنی خلق کرده و ۸ گل زده. تیم #برانکو در نیم فصل دوم، در بازی با صنعت و ماشین ۱۰ و ۱۱ شانس گلزنی خلق کرده ولی نتوانسته بیش از یک بار دروازه حریف را باز کند.
آی اسپورت - #18571961
۱۴
پژمان راهبر روزنامه‌نگار نوشت: «شش بازی بدون برد در تیم #برانکو بی سابقه‌اس. سنگین و پر اشتباه .#پرسپولیس به وضوح مشکل داره حتی اگه قهرمان بشه.»
آی اسپورت - #c774ac3b
۳۵ ۱
بیشترین‌ها در بازی #پرسپولیس با پاختاکور/ علیپور و چران امیدهای اصلی گلزنی دو تیم هستند. علیپور در ۴ بازی ۱۰ بار سمت دروازه حریف شوتزنی کرده و توانسته یک گل برای پرسپولیس به ثمر برساند. شجاع خلیل زاده با ۱۸۵ پاس بیش از دیگر بازیکنان پرسپولیس پاس داده است اما به دلیل محرومیت از این بازی در این اینفوگرافی از تصویر بشار رسن با ۱۶۴ پاس استفاده شده است.
آی اسپورت - #bebcb1a4
۹
پایان دوشنبه شب و کلی سوال که کسی جواب‌شان را نمی‌داند...

‏۱- واقعا فروزان شرط‌ بندی کرده بود؟

‏۲- چه کسی از برکناری ⁧‫#شفر‬⁩ نفع برد؟

‏۳- مرگ تلخ تماشاگرِ بازی ⁧‫#پرسپولیس‬⁩ با سپاهان، چه دلیلی داشت؟

‏وقتی ⁧‫#نود‬⁩ حذف شود و ⁧‫#عادل_فردوسی‌پور‬⁩ نباشد، فوتبال پر از سوال بدون جواب است
۴۱۴۵ ۵
#پرسپولیس برای موفقیت در بازی بزرگ امشب روی امادگی کاپیتان تمام نشدنی خود حساب می کند. جلال حسینی در دور برگشت لیگ برتر، در سایت "یازده" فقط در بازی مقابل فولاد نمره فنی پایین تر از ۷ گرفته و در تمام بازیهای دیگر، جزو بهترین‌های تیمش بوده و میانگین نمره فنی اش در سایت یازده ۷.۳۸ است که یک نمره خوب است. جلال حسینی در غیاب شجاع خلیل زاده در قلب دفاع پرسپولیس، وظیفه سنگین تری هم دارد.
آی اسپورت - #efb4555c
۲۰
احسان محمدی روزنامه‌نگارورزشی پس از شکست تیم برانکو نوشت: «‏⁧‫#پرسپولیس‬⁩ در این بازی شایسته بردن مقابل حریف متوسطش نبود. شکننده در دفاع، فاجعه در زدن ضربه آخر. این بازی تمام شد. مهمترین بازی، بازی بعد است.»
۳۰
آمار فنی دیدار الاهلی عربستان با #پرسپولیس/ برتری #برانکو در اعداد و شکست در زمین
آی اسپورت - #4ed9f08b
۱۶
موتورهای گلزنی؛ بهترین گلزنان #پرسپولیس و الاهلی فردا برای چهارمین بار رودرروی هم قرار خواهند گرفت
آی اسپورت - #f9797cfa
۱۰
روزشمار بازی‌های پیش‌روی #پرسپولیس
آی اسپورت - #61f765fd
۱۲
زوج هافبک‌های هجومی #پرسپولیس در برابر سایپا روی هم ۵ شوت زدند، و با ۱۲۷ پاس نبض میانه میدان را به دست گرفتند.
آی اسپورت - #fda8b7d7
۴۵
بشار رسن و مهدی ترابی در بازی با سایپا برای اولین بار موفق شدند با پیراهن #پرسپولیس گلزنی کنند
آی اسپورت - #f288840b
۵۱
آمار فنی بازی #پرسپولیس با سایپا؛ برتری قاطع تیم #برانکو
آی اسپورت - #64b5695f
۴۳
رامتین جباری روزنامه نگاری ورزشی نوشت: «سایپا، ذوب، سپاهان، تراکتور، ماشین‌سازی و جم، و دو بازی آسیایی؛ روی دست این ماراتن، استرس جداییِ ⁧‫#برانکو‬⁩ و شایعه‌های جانشینی که از همین فردا و مقابل تیمِ دایی به سکوها منتقل می‌شه... نتایج این هفته باب میل ⁧‫#پرسپولیس‬⁩ بود، اما حرف‌های برانکو شد رقیبِ اصلی این تیم و رفیقِ رقبا!»
آی اسپورت - #e268609f
۳۰ ۱
آمار فنی #علیپور در شب پیروزی #پرسپولیس در بازی با الاهلی
آی اسپورت - #500c1639
۳۰
پسر شجاع ⁧‫#پرسپولیس‬⁩، مهره قابل اعتماد ⁧‫#برانکو‬⁩؛ غیر از سوپرگلی که زد، ۸نبرد دفاعی موفق داشت. دو تکل، ۵قطع توپ و ۸دفع توپ. در شبِ پیروزی بزرگ سرخ‌ها باید قدردان او بود؛ ⁧‫#شجاع_خلیل‌زاده‬⁩
آی اسپورت - #a1e62ce2
۱۰۲
۶هفته تا ‌پایان لیگ، #پرسپولیس باثبات به دنبال سومین قهرمانی
آی اسپورت - #bcd1891a
۵۲ ۲
عملکرد درخشان مثلث هجومی #پرسپولیس در بازی با پیکان
آی اسپورت - #0b2c83a4
۳۶
#استقلال با دقت بیش‌تری بازی را آغاز کرد و فرصت‌های بهتری را خلق کرد؛ اما به‌دلیل فرصت‌طلب نبودن مهاجمین نتوانست به گل برسد. در طرف دیگر #پرسپولیس فرصت‌های کمی را خلق کرد ولی با استفاده موثر از موقعیت‌ها توانست به گل دست یابد. نکته دیگر این مسابقه، برتری دفاع‌های کناری پرسپولیس بود. نادری و شیری به خوبی توانستند در این مسابقه ایسما و اسماعیلی را از جریان بازی خارج کنند‌؛ اما در طرف دیگر، زکی‌پور و منتظری در یک در مقابل یک‌ها ناکام ماندند تا ترابی، رفیعی و نورالهی بتوانند به راحتی کانال‌های کناری استقلال را در اختیار بگیرند.
۵۴ ۱
برد هشتاد و نهمین دربی تاریخ ایران؛ از حساس‌ترین دربی‌های چند ساله گذشته که با برد پرسپولیس همراه شد و توانست ۳امتیاز بسیار شیرین و لذت‌بخش با خود به همراه داشته باشد و در صدر بماند. #پرسپولیس حالا بر تخت صدرنشینی حکمرانی می‌کند.
آی اسپورت - #6dbca1b0
۶۸ ۱
پدرام محمدزاده روزنامه‌نگار نوشت:«ماموریت ویژه #برانکو به سروش رفیعی... وقتی #پرسپولیس توپ را از دست می‌داد در فاز دفاعی بود برخلاف دیگر بازی‌ها سروش رفیعی می‌رفت کنار کمال کامیابی نیا و سیستم تیم از چهار چهار دو لوزی به خطی تبدیل می‌شد تا کمال در مواجهه با پاتوسی و باقری و علی کریمی تنها نباشد. وقتی هم که تیم پرسپولیس در حمله بود سروش در فضای پشت سر و بین دو مهاجم قرار گرفته و تیم برانکو کاملا تهاجمی و لوزی بازی می‌کرد. احمد نوراللهی و ترابی کاملا هافبک کنار و لب خط بودند و جز بعضی وقت‌ها تمایلی به بازی در قلب زمین نداشتتا وینگر ها و دفاع کنار استقلال و یکی از دو هافبک نفوذی آبی‌ها مهدی شیری و محمد نادری را تحت فشار قرار ندهند!»
آی اسپورت - #19b43e0e
۵۵ ۱
طرح روز؛ تیر دروازه مانع از شکست سنگین صنعت‌نفت از #پرسپولیس شد!
آی اسپورت - #e72b1208
۴۴ ۲
روزشمار بازی‌های پیش‌رو #پرسپولیس
آی اسپورت - #5712dc66
۴۷
شادی ویژه #بیرانوند پس از مهار پنالتی های پدیده و صعود #پرسپولیس / صدا نمیاد!
آی اسپورت - #474beedc
۷۱
ترکیب احتمالی #پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان: علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، شایان مصلح، مهدی شیری، کمال کامیابی‌نیا، سیامک نعمتی، سروش رفیعی، امید عالیشاه، مهدی ترابی و علی علیپور
آی اسپورت - #58d13c11
۳۱
گاف عجیب رضا کرمانشاهی در داور بازی #پرسپولیس با فولاد؛ در حالی که چهار دقیقه وقت اضافی گرفته بود و فولاد در وقت اضافی تعویض کرد و درحالی که حتی بیرانوند هم در محوطه جریمه رقیب بود، ۳۰ثانیه زودتر سوت پایان بازی را زد.
آی اسپورت - #40df40d0
۵۵ ۶
روزشمار بازی‌های پیش‌رو #پرسپولیس
آی اسپورت - #1f608985
۲۲
تصمیم ویژه #برانکو برای حفظ نظم #پرسپولیس: باشگاه اول پول بازیکنان و دستیارانش پرداخت شود و سپس قرارداد او را بدهند.
آی اسپورت - #4cbbe48f
۵۷ ۱۰
آمار فوق العاده سروش رفیعی با #پرسپولیس در لیگ برتر؛ ۱۲ پیروزی در ۱۵ بازی
آی اسپورت - #e534c2aa
۳۸ ۲
روزشمار بازی‌های پیش‌روی #پرسپولیس
آی اسپورت - #bd3ab7da
۵۳ ۲۷
مدل مدیریت دولتی؛ تا چشم کار می کند فضای خالی است، اما در ورودی ورزشگاه نقش جهان اصفهان اینطور احمقانه طراحی شده تا تماشاگران برای ورود به استادیوم در معرض خطر جانی باشند/ عکس ساعتی پیش از آغاز بازی #پرسپولیس با سپاهان برداشته شده.
آی اسپورت - #ef07c36d
۶۷ ۳
بعضی از معامله‌ها را هر جور حساب کنی ضرر است. #طارمی از #پرسپولیس به الغرافه رفت تا به خیال خودش پیشرفت کند. در غیاب او پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسید اما الغرافه در آخرین بازی‌ هشت گل از السدی خورد که پرسپولیس در نیمه نهایی حذفش کرده بود. طارمی قطعا در ایرانجوان بوشهر هم شکست ۸گله را تجربه نکرده.
۱۱۴۷ ۳
قاب ویژه؛ گل سالم #پرسپولیس که به اشتباه آفساید گرفته شد
آی اسپورت - #a0926eb1
۱۱۱ ۲۲
کری خوانی تند و تیز هواداران تراکتور در بازی با #پرسپولیس؛ پرچم ژاپن روی سکوی آذری‌ها
آی اسپورت - #2ad65118
۴۱ ۱۱
اصرار عجیب طرفداران #تراکتورسازی برای دخالت کردن در مورد بلیت فروشی بازی‌های‌شان جلوی #پرسپولیس و #استقلال را درک نمی‌کنم. وقتی پرسپولیس و استقلال در تبریز بازی دارند طرفداران سرخابی‌ها به هر دلیلی جرات نمی‌کنند به تبریز بروند. اما تبریزی‌ها نه تنها راحت به آزادی می‌آیند بلکه همیشه بیش از چیزی که حق‌شان است سکو در اختیار می‌گیرند. انگار مساله میزبانی و حقوق میزبانی فقط وقتی آن‌ها میزبان باشند معنی پیدا می‌کند. اما وقتی میهمان هستند توقع دارندحتی نحوه بلیت فروشی هم باید باب میل آن‌‎ها باشد.
۵۵۳ ۴۲
عجیب‌ترین روش برای اهدای کاپِ سوپرجام به #پرسپولیس؛ برخلاف تمام دنیا که جام در ورزشگاه اهدا می‌شود، مدیر و کاپیتان پرسپولیس به ساختمان سازمان لیگ رفته‌اند و اینطور جام گرفته‌اند؛ نوبر است! امکان نداشت که این جام را در اولین بازی تیم در ورزشگاه آزادی در حضور هواداران بدهند؟
آی اسپورت - #ccb8b0fa
۱۲۰۸ ۵
دعوای سخیف بین اینکه #استقلال تیم حکومتی است یا #پرسپولیس مدت‌هاست آغاز شده و حالا حالا هم تمام نمی‌شود. متاسفانه خبر بد این است که تا وقتی دو تیم زیر نظارت وزارت ورزش باشند، تیم حکومت هستند. چه خوش‌تان بیاید، چه بدتان بیاید باید این بحث را تمام کنید
۹۱ ۲۰
حماسه چهارده سرباز فداکار #برانکو را با پاسخ دادن به کری های کودکانه رقبا مخدوش نکنید. بدخواهان چه بخواهند چه نخواهند تصویر #پسران_سرخ #پرسپولیس نود و هفت برای همیشه تاریخ دریادها ثبت شد. سال ها بعد این ما هستیم که با افتخار برای نسل بعد تعریف می کنیم یکی بود یکی نبود؛ یه تیمی بود که با #پنجره_بسته؛ مشتی بی معرفت تنهایش گذاشتند و رفتند. ماندند چهارده سرباز و یک فرمانده. آن ها تا آخرین نفس جنگیدند تا ته رمقشان؛ اما...
عظمت این قصه را آلوده به کری های کودکانه رقبا نکنیم. آن ها مقهور این عظمت شده اند بگذارید دست و پا بزنند و چه زیبا گفته #حسین_منزوی

خیال خام پلنگ من به سوی ماه جهیدن بود
و مـاه را زِ بلندایش به روی خاک کشیدن بود
پلنگ من ـ دل مغرورم ـ پرید و پنجه به خالی زد
که عشق ـ ماه بلند من ـ ورای دست رسیدن بود

آی اسپورت - #2fe624ff
۲۱۶ ۳۳
هیچ معجزه ای رخ نداد. درست مثل ۲۴ اردیبهشت ۹۵. #پرسپولیس #برانکو عادت به کسب #جام های با اما و اگر ندارد. جام های این تیم همه بعد از چند بار زمین خوردن و با اقتدار به ویترین اضافه می شوند. پس منتظر قهرمانی مقتدرانه می مانیم
۱۹۵ ۱۰
صف خانم‌هایی که در راه «آزادی» هستند؛ ۸۵۰ زن تماشاگر ویژه فینال ⁧‫#پرسپولیس‬⁩ با کاشیما آنتلرز هستند. ‏⁦‪
آی اسپورت - #7efdab30
۳۷
آمار فنی #پرسپولیس در دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا
آی اسپورت - #6116d545
۱۲
در کنار طرح‌های تاکتیکی #برانکو برای شکست #کاشیما در آزادی، هواداران #پرسپولیس هم نقشه خود را برای کمک در کسب قهرمانی آسیا اعلام کردند: هر هوادار یک شیپور!
فقط هنگامی که مالکیت توپ با کاشیماست شیپورها به صدا در می‌آیند تا تمرکز بازیکنان تیم ژاپنی به هم بریزد.
۱۱۸۷ ۹
#استقلال با دو بازی کمتر دو امتیاز با #پرسپولیس ، تیم چهارم جدول، اختلاف داره و ۱۱ امتیاز از #پدیده صدرنشین کمتر. یعنی استقلال بحران زده میتونه جای یکی از چهار تیم بالای جدول رو بگیره و شانس صود داشته باشه؟ سه تیم بالای جدول پرسپولیس و #تراکتور و #سپاهان هستند که بعیده ادامه فصل کمتر از استقلال امتیاز بگیرند. پدیده هم شاید قهرمان نشه، اما بعیده تیم #گل_محمدی بقدری افت کنه که بشه ۱۱امتیاز اختلاف رو جبران کرد. با حذف از جام حذفی، میشه از همین الان ادعا کرد که استقلال #سهمیه آسیایی رو از دست داده؟
۱۱۰ ۵
کاریکاتور: وزارت ورزش به #استقلال و‌ #پرسپولیس به یک چشم نگاه می‌کند/ کارتون: محمدرضا میرشاه‌ولد
آی اسپورت - #a1364a76
۸۳ ۳۱
بازی پرسپولیس مقابل راه آهن، #پرسپولیس باید با اختلاف گل، تیم حاضر در منطقه سقوط را می برد. همه عوامل و هواداران تیم صحبت از قهرمانی با #معجزه می کردند. آن هم با ربط دادن اعداد به هم. اما کسی حواسش نبود که #معجزه در اطمینان شکل نمی گیرد. #معجزه زمانی نمی آید که شما منتظرش هستید تا او فقط برایتان کاری بکند.
#معجزه جای نیست جز انتهای شب سیاه؛ انتهای ناامیدی؛ دقیقا جایی که حتی فکر می کنی معجزه هم کاری از دستش برنمی آید. درست مثل نظر مردم در سایت ما.

http://isport.ir/fa/content/da0c5d2bb67d
آی اسپورت - #e78db37f
۹۳ ۱۳
این عکس هیچ ارتباطی به اردوی ⁧‫#کاشیما‬⁩ قبل از فینال ⁧‫#آسیا‬⁩ برابر ⁧‫#پرسپولیس‬⁩ ندارد! ‏این عکس مربوط به کمپ ۱۶۶نفره‌ای ا‌ست که در ماه آگوست در این استادیوم برگزار شده. این ۱۶۶نفر علاقمندان به ستاره‌شناسی هستند که در روزهای آخر تابستان به کمپین «نگاه به ستاره‌ها» دور هم جمع شده‌اند.
آی اسپورت - #cda08d33
۴۴
‏اعتقاد دارند بلیت فینال باید با قیمت ۱۰۰ و ۱۵۰ هزارتومانی به‌ فروش برسد اما آیا کسی اعتراف می‌کند که خدماتی که داده می‌شود در حد ۳۰هزارتومان هم نیست؟
‏آیا می‌دانید بخشی بزرگی از هواداران #پرسپولیس قشر ضعیف جامعه هستند و تامین همچین هزینه‌ای برایشان غیرممکن است؟
آی اسپورت - #ff0bb4d8
۱۰۶۷ ۴
زیرسوال بردن افتخارات #استقلال و #پرسپولیس از سوی هواداران تیم رقیب بخشی است از فرهنگ رواج یافته سیاسی تمام این سال‌ها. گزینه اصلاح‌‌طلب بد و اصول‌گرای بد و احمدی‌نژادی بد و معتدل بد و استقلالی بد و پرسپولیسی بد، کشور را نابود می کند. خوبی ها و افتخارات طرف مقابل را به رسمیت بشناسیم. دور شدن از همدیگر سودی ندارد.شرم آور است بخواهیم برای کری خواندن، هویتی را زیر سوال ببریم که جزو افتخارات ملی و بخشی از کارنامه فوتبال ایران در میادین بین المللی است. همین حالا هم کم داریم.کمترش نکنیم و کمترش نخواهیم.
۹۰ ۱۵
بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر