فهرست

آخرین پست‌ها

محمد همتی در توییتر نوشت: «یک سوم از لیگ نوزدهم گذشت و فرشاد احمدزاده با این آمار، حدود یک میلیارد از #پرسپولیس طلبکار است: ۴بازی، ۹۳دقیقه حضور در زمین، صفر پاس گل، صفر گل، یک کارت قرمز، یک کارت زرد، دو محرومیت انضباطی، سه جریمه نقدی و پنج جلسه محرومیت»!
آی اسپورت - #0586f8f1
۲۲ ۱
رامتین جباری نویسنده ورزشی در توییتر نوشت: «با باخت امشب، در حال حاضر بحرانی‌تر از #پرسپولیس تیمی توی ایران نداریم! از دخالت‌های فنی انصاری‌فرد تا اختلاف کالدرون با نیمکت‌نشین‌ها، تا بعضی از پرونده‌های بدهی باشگاه. انگار مشهد تبدیل شده به شهر بحران‌ساز برای آبی و قرمز پایتخت؛ پارسال تیم شفر، امسال تیم کالدرون!»
آی اسپورت - #c7dc5735
۱۲ ۳
حسین قهار روزنامه نگار هوادار پرسپولیس در توییتر نوشت: «الان اگر بنویسیم #پرسپولیس ضعف فنی داره، ۶امتیاز مفت مقابل رقبای اصلی از دست داده.. ارنج #کالدرون ایراد داره،مهاجمان تو تعطیلات هستن... جناح چپ و راست تیم توازن نداره.. تنوع تاکتیکی نیست... بازیکنان اخطارهای غیر فنی بی مورد می‌گیرن... از مهدی ترابی درست استفاده نمیشه و ... می‌شیم غیر پرسپولیسی؟»
آی اسپورت - #62f97872
۲۴ ۲
محمدحسین کنعانی‌زادگان خرید جدید #پرسپولیس فصل گذشته بالاترین دقت پاس را در بین بازیکنان ماشین‌سازی داشته و دو گل هم زده. در هر مسابقه نزدیک به ۷ عملکرد دفاعی نظیر دفع توپ، قطع پاس و بلاک ثبت می‌کرد و متوسط ۲.۳ نبردهوایی موفق در هر بازی را ثبت کرده.
آی اسپورت - #6897b897
۱۶
آیا# کالدرون می تواند در #پرسپولیس موفق شود؟
آی اسپورت - #960d385a
۴۰ ۲
استاد جعفر کاشانی پیشکسوت و عضو هیأت مدیره باشگاه #پرسپولیس هنگامی که تیم، پیاپی در حال فتح قله های موفقیت بود #برانکو را معلم مدرسه ابتدایی می‌دانستند و خواهان مربی بهتری بودند. آقای دیپلمات که روزی با اظهارنظر نسنجیده تیم را به حاشیه برد حالا باید کمک کند تا تیم از بلاتکلیفی نجات پیدا کند. توقع هوادار از اسطوره باشگاهش فراتر از یک عضو معمولی و بی اثر هیأت مدیره است.
۷۳ ۲
در دوران حضور #برانکو روی نیمکت #پرسپولیس، کمال کامیابی‌نیا با ۸۸۶۲ دقیقه بیشتر از هر بازیکنی در مسابقات حضور داشته
آی اسپورت - #486d7e56
۱۶
می‌گویند کجای دنیا به مربی‌ای که سه سال قهرمان شده اجازه رفتن می‌دهند؛ صرف نظر از مشکلات مالی و مدیریتی #پرسپولیس با منطق این افراد، گواردیولا، آنچلوتی، کونته، مورینیو و آلگری باید تمام عمر در یک تیم مربی‌گری می‌کردند. فوتبالی‌ها خوب می‌دانند که موفقیت در فصل چهارم حضور یک مربی از فصول قبل از آن بسیار سخت‌تر است.
۳۵ ۷
فدراسیون چرا #پرسپولیس را قهرمان #سوپرجام کرد؟
چون در اینجا هیچ سازمان و دستگاهی حوصله برگزاری مسابقه‌ی فوتبال رو نداره، چون فدراسیون زور کسب درآمد از یک مسابقه‌ی فوتبال رو نداره، چون ممکنه یکی از تیم‌ها اردوی خارجی باشه، چون افراطی ‌‌گری روی سکوها حاکمه و در نهایت سری که درد نمیکنه رو دستمال نمی‌بندن و پرسپولیس قهرمان سوپرجام فوتبال ایران!
۵۳ ۳
#سوپرجام فقط یک جام نیست. چون گرفتن جام با یک بازی ارزش چندانی ندارد. سوپرجام درست شده تا جشن شروع فصل باشد و یک جام برایش در نظر گرفته‌اند تا اهمیتش بیشتر شود. قانون نداشتید،قبول. حداقل حریف #پرسپولیس را با مسابقه بین #سپاهان و #داماش تعیین کنید.با جام دادن بدون بازی، همش نزنید.
۳۸ ۲
بیشترین نبرد پیروز؛ #پرسپولیس / در لیگ هجدهم بیشتر از هر تیمی نبرد پیروز شدند. شاگردان برانکو در هر مسابقه به طور متوسط ۶۵.۶ نبرد پیروز می‌شدند. یعنی این تیم در مجموع دریبل موفق، توپ‌گیری از حریف، برتری در نبرد خنثی، نبردهوایی، خطا گرفتن از حریف و خطا ندادن به حریف موفق‌تر از همه تیم‌های لیگ عمل کرد.

بیشترین نبرد پیروز در هربازی لیگ هجدهم:
پرسپولیس ۶۵.۶
پارس جنوبی ۶۳.۳
سایپا ۶۲.۲
آی اسپورت - #ed79c14a
۲۹ ۲
کمترین شوت متحمل شده؛ پرسپولیس/ در لیگ هجدهم به سمت دروازه #پرسپولیس کمتر از هر تیم دیگری شوت زده شد. هماهنگی و کیفیت بالای عناصر دفاعی پرسپولیس به حریفان این تیم اجازه نداد که در بازی با پرسپولیس معدلی بالاتر از ۷.۲ شوت در هر مسابقه ثبت کنند.
آی اسپورت - #913f4eeb
۲۰
باید قبول کرد که #عرب بدتر از #گرشاسبی و #افتخاری و گرشاسبی بدتر از #فتحی و #افشارزاده بوده اند. #طاهری هم بهتر از دو مدیر بعدی #پرسپولیس. اما برگ برنده #برانکو باعث می شود تا نتوان به راحتی با فتحی و افشارزاده مقایسه کرد.
هواداران #استقلال چون طعم برانکو را نچشیدند، گمان کردند #وزیر با استقلال عناد دارد. هواداران پرسپولیس هم چون طعم جام های برانکو زیر زبانشان مانده بود، متوجه نشدند که چه مدیران بی کفایتی بلای جان تیمشان شده است.
۷۶ ۹
‏فرهاد مجیدی تبدیل به یک تهدید جدی برای مدیران و باشگاه ‎#استقلال شده؛ نفر اول بودن به او مزه داده و دستیار بودن را برنمی تابد؛ از طرفی اگر مربی جدید او را نخواهد باید با اولین باخت یا شکست منتظر شعار تماشاگران علیه کادر فنی و تشویق فرهاد باشیم؛مثل همان اتفاقی که برای حمید استیلی در #پرسپولیس افتاد. برای مدیران نه راه پس مانده نه پیش!
آی اسپورت - #4ebe1510
۳۳ ۱
#پرسپولیس؛ پرافتخارترین تیم تاریخ لیگ برتر/ با ۵ قهرمانی و ۲ نایب قهرمانی به پرافتخارترین تیم لیگ برتر ایران تبدیل شدند
آی اسپورت - #1c0598ad
۱۲۱ ۱
#پرسپولیس تنها یک شکست در این فصل لیگ برتر به ثبت رساند تا رکورد کمترین شکست در یک فصل تاریخ لیگ برتر را به نام خود ثبت کند
آی اسپورت - #3b091c51
۹۱
رسول مجیدی مجری تلویزیون در توضیح پخش بازی هفته آخر #پرسپولیس در شبکه ورزش نوشت: «در این چندساله همواره توضیح داده‌ایم و همواره مورد توجه قرار نگرفته. در بازی‌های همزمان، بازی تهران را شبکه سه پخش می‌کند بازی شهرستان را شبکه ورزش. همیشه هم همینطور بوده. البته که هر دو شبکه تا پاسی از شب قرار است برنامه داشته باشند و حاشیه‌ها و جشن قهرمانی را روی آنتن ببرند. دلیل اینکار هم مشخص است. شبکه سه اچ‌دی است و دوربین‌های استادیوم آزادی اچ‌دی نمی‌شود بازی اچ‌دی تهران را شبکه ورزش اس‌دی پخش کند و بازی اس‌دی جم را شبکه اچ‌دی سه. اینطوری هر دو اس‌دی می‌شوند!»
۳۳
فرصت سوزی پرسپولیس/ #پرسپولیس در بازی با ماشین سازی رکورد تعداد شانس گلزنی‌اش در نیم فصل دوم را شکستند اما نتوانستند برنده باشند. پرسپولیس در مجموع این ۵ بازی ۴۱ شانس گلزنی خلق کرده و ۸ گل زده. تیم #برانکو در نیم فصل دوم، در بازی با صنعت و ماشین ۱۰ و ۱۱ شانس گلزنی خلق کرده ولی نتوانسته بیش از یک بار دروازه حریف را باز کند.
آی اسپورت - #18571961
۱۴
پژمان راهبر روزنامه‌نگار نوشت: «شش بازی بدون برد در تیم #برانکو بی سابقه‌اس. سنگین و پر اشتباه .#پرسپولیس به وضوح مشکل داره حتی اگه قهرمان بشه.»
آی اسپورت - #c774ac3b
۳۵ ۱
بیشترین‌ها در بازی #پرسپولیس با پاختاکور/ علیپور و چران امیدهای اصلی گلزنی دو تیم هستند. علیپور در ۴ بازی ۱۰ بار سمت دروازه حریف شوتزنی کرده و توانسته یک گل برای پرسپولیس به ثمر برساند. شجاع خلیل زاده با ۱۸۵ پاس بیش از دیگر بازیکنان پرسپولیس پاس داده است اما به دلیل محرومیت از این بازی در این اینفوگرافی از تصویر بشار رسن با ۱۶۴ پاس استفاده شده است.
آی اسپورت - #bebcb1a4
۹
پایان دوشنبه شب و کلی سوال که کسی جواب‌شان را نمی‌داند...

‏۱- واقعا فروزان شرط‌ بندی کرده بود؟

‏۲- چه کسی از برکناری ⁧‫#شفر‬⁩ نفع برد؟

‏۳- مرگ تلخ تماشاگرِ بازی ⁧‫#پرسپولیس‬⁩ با سپاهان، چه دلیلی داشت؟

‏وقتی ⁧‫#نود‬⁩ حذف شود و ⁧‫#عادل_فردوسی‌پور‬⁩ نباشد، فوتبال پر از سوال بدون جواب است
۴۱۴۶ ۵
#پرسپولیس برای موفقیت در بازی بزرگ امشب روی امادگی کاپیتان تمام نشدنی خود حساب می کند. جلال حسینی در دور برگشت لیگ برتر، در سایت "یازده" فقط در بازی مقابل فولاد نمره فنی پایین تر از ۷ گرفته و در تمام بازیهای دیگر، جزو بهترین‌های تیمش بوده و میانگین نمره فنی اش در سایت یازده ۷.۳۸ است که یک نمره خوب است. جلال حسینی در غیاب شجاع خلیل زاده در قلب دفاع پرسپولیس، وظیفه سنگین تری هم دارد.
آی اسپورت - #efb4555c
۲۱
احسان محمدی روزنامه‌نگارورزشی پس از شکست تیم برانکو نوشت: «‏⁧‫#پرسپولیس‬⁩ در این بازی شایسته بردن مقابل حریف متوسطش نبود. شکننده در دفاع، فاجعه در زدن ضربه آخر. این بازی تمام شد. مهمترین بازی، بازی بعد است.»
۳۰
آمار فنی دیدار الاهلی عربستان با #پرسپولیس/ برتری #برانکو در اعداد و شکست در زمین
آی اسپورت - #4ed9f08b
۱۶
موتورهای گلزنی؛ بهترین گلزنان #پرسپولیس و الاهلی فردا برای چهارمین بار رودرروی هم قرار خواهند گرفت
آی اسپورت - #f9797cfa
۱۰
روزشمار بازی‌های پیش‌روی #پرسپولیس
آی اسپورت - #61f765fd
۱۲
زوج هافبک‌های هجومی #پرسپولیس در برابر سایپا روی هم ۵ شوت زدند، و با ۱۲۷ پاس نبض میانه میدان را به دست گرفتند.
آی اسپورت - #fda8b7d7
۴۵
بشار رسن و مهدی ترابی در بازی با سایپا برای اولین بار موفق شدند با پیراهن #پرسپولیس گلزنی کنند
آی اسپورت - #f288840b
۵۲
آمار فنی بازی #پرسپولیس با سایپا؛ برتری قاطع تیم #برانکو
آی اسپورت - #64b5695f
۴۳
رامتین جباری روزنامه نگاری ورزشی نوشت: «سایپا، ذوب، سپاهان، تراکتور، ماشین‌سازی و جم، و دو بازی آسیایی؛ روی دست این ماراتن، استرس جداییِ ⁧‫#برانکو‬⁩ و شایعه‌های جانشینی که از همین فردا و مقابل تیمِ دایی به سکوها منتقل می‌شه... نتایج این هفته باب میل ⁧‫#پرسپولیس‬⁩ بود، اما حرف‌های برانکو شد رقیبِ اصلی این تیم و رفیقِ رقبا!»
آی اسپورت - #e268609f
۳۰ ۱
آمار فنی #علیپور در شب پیروزی #پرسپولیس در بازی با الاهلی
آی اسپورت - #500c1639
۳۰
پسر شجاع ⁧‫#پرسپولیس‬⁩، مهره قابل اعتماد ⁧‫#برانکو‬⁩؛ غیر از سوپرگلی که زد، ۸نبرد دفاعی موفق داشت. دو تکل، ۵قطع توپ و ۸دفع توپ. در شبِ پیروزی بزرگ سرخ‌ها باید قدردان او بود؛ ⁧‫#شجاع_خلیل‌زاده‬⁩
آی اسپورت - #a1e62ce2
۱۰۲
۶هفته تا ‌پایان لیگ، #پرسپولیس باثبات به دنبال سومین قهرمانی
آی اسپورت - #bcd1891a
۵۲ ۲
عملکرد درخشان مثلث هجومی #پرسپولیس در بازی با پیکان
آی اسپورت - #0b2c83a4
۳۶
#استقلال با دقت بیش‌تری بازی را آغاز کرد و فرصت‌های بهتری را خلق کرد؛ اما به‌دلیل فرصت‌طلب نبودن مهاجمین نتوانست به گل برسد. در طرف دیگر #پرسپولیس فرصت‌های کمی را خلق کرد ولی با استفاده موثر از موقعیت‌ها توانست به گل دست یابد. نکته دیگر این مسابقه، برتری دفاع‌های کناری پرسپولیس بود. نادری و شیری به خوبی توانستند در این مسابقه ایسما و اسماعیلی را از جریان بازی خارج کنند‌؛ اما در طرف دیگر، زکی‌پور و منتظری در یک در مقابل یک‌ها ناکام ماندند تا ترابی، رفیعی و نورالهی بتوانند به راحتی کانال‌های کناری استقلال را در اختیار بگیرند.
۵۴ ۱
برد هشتاد و نهمین دربی تاریخ ایران؛ از حساس‌ترین دربی‌های چند ساله گذشته که با برد پرسپولیس همراه شد و توانست ۳امتیاز بسیار شیرین و لذت‌بخش با خود به همراه داشته باشد و در صدر بماند. #پرسپولیس حالا بر تخت صدرنشینی حکمرانی می‌کند.
آی اسپورت - #6dbca1b0
۷۴ ۱
پدرام محمدزاده روزنامه‌نگار نوشت:«ماموریت ویژه #برانکو به سروش رفیعی... وقتی #پرسپولیس توپ را از دست می‌داد در فاز دفاعی بود برخلاف دیگر بازی‌ها سروش رفیعی می‌رفت کنار کمال کامیابی نیا و سیستم تیم از چهار چهار دو لوزی به خطی تبدیل می‌شد تا کمال در مواجهه با پاتوسی و باقری و علی کریمی تنها نباشد. وقتی هم که تیم پرسپولیس در حمله بود سروش در فضای پشت سر و بین دو مهاجم قرار گرفته و تیم برانکو کاملا تهاجمی و لوزی بازی می‌کرد. احمد نوراللهی و ترابی کاملا هافبک کنار و لب خط بودند و جز بعضی وقت‌ها تمایلی به بازی در قلب زمین نداشتتا وینگر ها و دفاع کنار استقلال و یکی از دو هافبک نفوذی آبی‌ها مهدی شیری و محمد نادری را تحت فشار قرار ندهند!»
آی اسپورت - #19b43e0e
۵۶ ۱
طرح روز؛ تیر دروازه مانع از شکست سنگین صنعت‌نفت از #پرسپولیس شد!
آی اسپورت - #e72b1208
۴۴ ۲
روزشمار بازی‌های پیش‌رو #پرسپولیس
آی اسپورت - #5712dc66
۴۷
شادی ویژه #بیرانوند پس از مهار پنالتی های پدیده و صعود #پرسپولیس / صدا نمیاد!
آی اسپورت - #474beedc
۷۱
ترکیب احتمالی #پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان: علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، شایان مصلح، مهدی شیری، کمال کامیابی‌نیا، سیامک نعمتی، سروش رفیعی، امید عالیشاه، مهدی ترابی و علی علیپور
آی اسپورت - #58d13c11
۳۱
گاف عجیب رضا کرمانشاهی در داور بازی #پرسپولیس با فولاد؛ در حالی که چهار دقیقه وقت اضافی گرفته بود و فولاد در وقت اضافی تعویض کرد و درحالی که حتی بیرانوند هم در محوطه جریمه رقیب بود، ۳۰ثانیه زودتر سوت پایان بازی را زد.
آی اسپورت - #40df40d0
۵۵ ۶
روزشمار بازی‌های پیش‌رو #پرسپولیس
آی اسپورت - #1f608985
۲۲
تصمیم ویژه #برانکو برای حفظ نظم #پرسپولیس: باشگاه اول پول بازیکنان و دستیارانش پرداخت شود و سپس قرارداد او را بدهند.
آی اسپورت - #4cbbe48f
۵۷ ۱۰
آمار فوق العاده سروش رفیعی با #پرسپولیس در لیگ برتر؛ ۱۲ پیروزی در ۱۵ بازی
آی اسپورت - #e534c2aa
۳۸ ۲
روزشمار بازی‌های پیش‌روی #پرسپولیس
آی اسپورت - #bd3ab7da
۵۳ ۲۷
مدل مدیریت دولتی؛ تا چشم کار می کند فضای خالی است، اما در ورودی ورزشگاه نقش جهان اصفهان اینطور احمقانه طراحی شده تا تماشاگران برای ورود به استادیوم در معرض خطر جانی باشند/ عکس ساعتی پیش از آغاز بازی #پرسپولیس با سپاهان برداشته شده.
آی اسپورت - #ef07c36d
۶۸ ۳
بعضی از معامله‌ها را هر جور حساب کنی ضرر است. #طارمی از #پرسپولیس به الغرافه رفت تا به خیال خودش پیشرفت کند. در غیاب او پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسید اما الغرافه در آخرین بازی‌ هشت گل از السدی خورد که پرسپولیس در نیمه نهایی حذفش کرده بود. طارمی قطعا در ایرانجوان بوشهر هم شکست ۸گله را تجربه نکرده.
۱۱۴۷ ۳
قاب ویژه؛ گل سالم #پرسپولیس که به اشتباه آفساید گرفته شد
آی اسپورت - #a0926eb1
۱۱۱ ۲۲
کری خوانی تند و تیز هواداران تراکتور در بازی با #پرسپولیس؛ پرچم ژاپن روی سکوی آذری‌ها
آی اسپورت - #2ad65118
۴۱ ۱۱
بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر