فهرست

آخرین پست‌ها

#کاوه_رضایی در اولین فصل حضورش توی اروپا و لیگی مثل بلژیک تا الان ۱۵گل زده و ۶پاس گل داده، بیشتر از مجموع گل‌ها و پاس گل‌های #سردار_آزمون در دو سال گذشته در لیگ روسیه. اما هنوز هم تعداد خبرها و تیترها و پست‌هایی که از سردار آزمون می‌بینیم چند برابر کاوه رضایی هست. چرا؟
۸۰ ۸
واقعا چقدر #مدیران ما ناتوانند. یعنی نمی‌دونستند که #صادق_محرمی داره قراردادش امسال تموم میشه؟ درسته که هنوز هم نمیشه امثال #کامیابی_نیا و #کاوه_رضایی و #محسن_مسلمان رو وادار کرد طوری قرارداد ببندند که آخر فصل بازیکن آزاد نشوند. اما نمیشه پذیرفت که از تمدید قرارداد صادق محرمی هم عاجزند. یعنی اگر به صادق محرمی اول فصل یا حتی نیم‌فصل پیشنهاد #تمدید می‌دادند، قبول نمی کرد؟ یا حداقل می‌تونستند وقتی که نماینده‌های #دیناموزاگرب میان از ابزار بازی ندادن بهش به عنوان تهدید استفاده کنند تا اگر قرار به رفتن از تیم هست، تحت #قرارداد باشگاه جدا بشه.
۶۶ ۸
#کاوه_رضایی در اینستاگرام از کمک ده‌هزار یورویی #شارلوا به زلزله زدگان ایران خبر داد.
آی اسپورت - #edf07885
۱۱۹
خوشبخت ترین فرد این روزهای فوتبال ایران نه #کی‌روش است نه #قدوس و نه شاید تارتار!بی شک #کاوه_رضایی است که با یک انتخاب شجاعانه و ریسک پذیر و عملکردی درخشان و بی حاشیه به هدفش که دعوت به تیم ملی بود رسیده و توفیق اجباری محرومیت 4 ماهه #طارمی فعلا نصیبش شده است!
۹۱ ۵
بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر