فهرست

آخرین پست‌ها

تا پیش از انتشار قرارداد #کریمی فکر می‌کردم گرون‌ترین مربی ایرانی دایی یا قلعه‌نوییه!
۱۷۷ ۶
در ماجرای #کی‌روش و #کریمی رسانه‌ها دوست داشتند آتش معرکه بالا بگیرد و به آن بیشتر از اصل مطلب که انتقاد کریمی از #فدراسیون بود پرداختند. ساده است که عینک روشنفکری بزنیم و کنش‌های دو طرفِ دعوا را نقد کنیم اما یادمان باشد این دقیقا همان چیزی است که #یقه_سفیدها می‌خواهند. اینکه قلب ما دو تکه بشود و توی دوراهی #کی‌روش و #کریمی بمانیم... اینکه شهر شلوغ باشد و آنها قراردادهایشان را بنویسند، لقمه بگیرند و هر روز فربه‌تر از قبل توی دوربین نگاه کنند و #دروغ بگویند.
۹۷ ۱
بنر تماشاگران #پرسپولیس در حمایت از #کریمی
آی اسپورت - #0aaa7d1d
۵۶ ۵
ساده‌انگارانه‌ست که بپذیریم #کی‌روش از محبوبیت #کریمی خبر ندارد. محبوبیت عجیبی که حتی بزرگانی مثل دایی و فردوسی‌پور را وامی‌دارد درباره کریمی با احتیاط صحبت کنند. پس چرا آن جوابیۀ انتحاری را می‌فرستد و چرا عادل را ملزم می‌کند که در حضور چندین میلیون بیننده بخواند؟ به سیر اقدامات اخیر سی‌کیو که نگاه می‌کنیم به یک ارتباط معنادار برمی‌خوریم؛ بی‌توجهی آشکار به لیگ، سرد شدن از تیم ملی ایران و گرم گرفتن با سامانیان! آیا کی‌روش خودش را برای خواندن غزل خداحافظی مهیا می‌کند؟ زمان ثابت خواهد کرد.
۱۳۵ ۱۸
برنده اصلی مناظره #نود عادل فردوسی پور بود که تونست با دعوت به موقع #کریمی و #ساکت و کنار کشیدن خودش از دعوای طرفین، برنامه‌اش رو سرپا نگه داره.
۷۷ ۱۳
پست #کریم_باقری برای #کریمی
آی اسپورت - #845e2d37
۱۴۸ ۱
استوری #مهدوی‌کیا برای #کریمی
آی اسپورت - #24bffbbc
۱۴۴ ۱
#کریمی امشب به استودیوی #نود می‌رود تا با محمدرضا ساکت مناظره کند. اگر تا شب تصمیم دیگری گرفته نشود و کریمی به ۹۰ برود بعد از سال‌ها شاهد یک مصاحبه زنده از جادوگر خواهیم بود. جادوگر بدون سانسور! چه شود...
۴۷ ۶
عرصه مربیگری هم باعث بلوغ نابغه نشد و طغیان شاگرد سرکش در قامت مربی دنباله‌دار بود اما با استعفا از مربیگری #سپیدرود، برای اولین بار شاهد عقب نشینی جادوگر بودیم. طرف حساب طغیان زمان بازیکنی جادوگر، سرمربی یا مدیر باشگاه بود اما اکنون شرایط متفاوت بوده و #کریمی با چند جبهه مختلفِ سفت و سخت مواجه است.
۹۵ ۱۲
#درخشان و جهانیان با بد کسی در افتادند؛ #کریمی تا ته خط میره و تا این دونفر حساب کار دستشون نیاد، دست بردار نیست!
۹۷ ۶
بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر