فهرست

آخرین پست‌ها

اگر #کیروش می‌خواهد برود که دیگر این دست و پا زدن وسط تورنومنت به این مهمی چه معنی دارد؟ ما گرسنه ولی شما چرا برای عقب افتادن دوتا قسط قراردادت قهر می‌کنی آقای حرفه‌ای؟
۳۹۰ ۲۷
هنوز ۲۴ ساعت از صعود نگذشته است. لطفا دوباره پای خبرنگاران ورزشی را وسط نکشید و آن‌ها را به آتش بیاری معرکه بودن متهم نکنید که این‌بار همه چیز زیر سر خود خود #کیروش است. او تحقیر کرد، ناله کرد و متهم کرد تا به همه ثابت کند که برای او در تیم ملی یک پایان تلخ قطعا بهتر از یک تلخی بی‌پایان است. پایانی که ای کاش زودتر از راه برسد تا بیشتر از این گند نزند به تمام خاطراتی با او در این ۹ سال در ذهن‌مان کنار گذاشتیم.
۵۵۸ ۱۴
آقای #کیروش می‌گوید قبل او، مردم از رویارویی تیم ملی با بحرین می‌ترسیدند. راست می‌گوید ولی ای کاش میگفت که بعد از او هم ما به #عراق ، #لبنان و #عمان باخته‌ایم! باخت‌هایی تلخ‌تر از زهر
۶۳۰ ۲۱
نکته قابل توجه تیم‌ملی تحت هدایت #کیروش افتخار های کسب نکرده ش برای ایران نیست، بلکه هماهنگی شگفت انگیزیه که یک تشکیلات از رأس فدراسیون تا پایین ترین رده تیم در بروز رفتارهای شرم آور به دست آوردن. بیانه فدراسیون فوتبال بعد از فاجعه اهانت به #خبرنگار ورزشی، یک توهین آشکار به جامعه خبرنگاری و به طور کلی یک دهن کجی تمام عیار به بخش قابل توجهی از فوتبال ایران بود! همیشه مهاجم، همیشه طلبکار و همیشه متوقع. دوست داشتن ثمره همچین تفکری حتی در قالب تیم ملی کشورم هر روز سخت‌تر از قبل میشه...
۳۴۸ ۲۵
بیست روز دیگه که #قهرمان_آسیا هم شدیم، چی رو میخوای بزنی توی سرمون؟
#کیروش
۲۷۶ ۱۶
تشویق #سیدجلال وقتی که تیم ملی گل خورد، نشون میده که #کیروش دقیقا داره از کنار پرتگاه به سمت قله میره. یعنی قهرمان نشدن مساوی با #سقوط
۶۹ ۱۰
منطق در قاموس سینه چاکان #کارلوس_کیروش جایی ندارد. منطق آن ها قانون آقای #کیروش هست و تمام. در قانون ایشان بازیکن بی باشگاه شما بخوانید #رامین_رضاییان به اردوی #تیم_ملی دعوت نمیشه؛ اما در اردو شرکت میکنه ؛ با تیم عکس یادگاری میگیره و سر آخر روی نیمکت هم می نشینه. اساتید یا ما معنی دعوت نشدن را نمی فهمیم یا اینکه معنی این عبارت کلا تغییر کرده و ما خبر نداریم. سینه چاکان #آقای_سرمربی ؛ دو دو تا چهارتاست نه پنج تا. بازیکنی که دعوت نشده یعنی نباید در اردو شرکت کنه؛ نباید روی نیمکت بنشینه اگر این کارها را انجام داد یعنی همه چیز کشک.
آی اسپورت - #0748bdb7
۱۱۶ ۲۳
‏‎#برانکو اوایل جام گفت ایران دوست دارد مربی‌ برنده‌ای مانند دالیچ داشته باشد، نزدیکان #کیروش به او تاختند که می‌خواهد دوستش را به تیم ایران قالب کند. حالا صدق گفتار پرفسور معلوم شد. حالا که داریم درباره مربی تیم اول/دوم جهان حرف میزنیم. باز هم به تشخیصتان ایمان آوردیم رئیس.‎
آی اسپورت - #7f48738c
۲۹۹ ۶۲
#کی‌روش تعارف ندارد، رک است. وقتی نام آقایان قلعه نویی، #برانکو، کرانچار را می آورد دلایل خاص خودش را دارد. می‌گوید دست از کارشکنی بردارید، دروغ نگویید، در برنامه‌های تیم ملی ایران دخالت نکنید. هواداران #استقلال لطفا مطلع باشند که اسیر فرافکنی نشوند، ارتباط #شفر و کی‌روش یک همکاری محترمانه است که با حمایت قلبی مرد آلمانی از کارلوس کیروش و از تیم ملی ایران همراه است. شفر هرگز بندی در قرارداد خود نگجاند که هروقت سرمربی تیم ملی رفت من جای او بنشینم. شفر هرگز به سرمربی تیم ملی اتهام نزد، او را به بی دانشی متهم نکرد، پشت توهین های اسطوره باشگاه سنگر نگرفت. اگر هم حتی یک درصد بحثی و اختلافی به میان باشد آنقدر محترم هستند که مشکل‌شان را خودشان حل کنند و نفاق را در میان هواداران به وجود نیاورند.

بهتر است یک واقعیت گفته شود که چیزی تمام نشده که دوباره آغاز شود، حتی با همین نمایش غرورآمیز تیم ملی که پاسخ مناسبی به منتقدان بود. کی‌روش جمله زیبایی می‌گوید: «ما فراموش نمی‌کنیم» و هواداران واقعی تیم ملی هم مطلع باشند که قرار هم نیست وطن فروشی و بی مهری جماعتی را فراموش کنیم. البته اکثر هواداران #پرسپولیس همواره همراه تیم ملی بودند، حتی جمع کثیری از آنها در چند شب گذشته به حامیان تیم ملی پیوسته‌اند. منظور از وطن فروش نگاه مطلق به طیف خاصی نیست. پیشبینی میشد که برانکو همانند شفر پرچم ایران را بر گردن نمی آویزد، اما انتظار میرفت برای ظاهرسازی هم که شده لااقل یک خسته نباشید بگوید که از گفتن همان هم نه تنها امتناع کرد بلکه به صورت مبتدیانه‌ای به بازیکنان داخلی و لژیونر تیم ملی طعنه زد. امیدوارم جواب منطقی #کیروش از سوی برانکو ادامه نداشته باشد.
آی اسپورت - #d15baad0
۹۶۹ ۷۹
شخص #برانکو توی کنفرانس خبری‌اش اعلام کرده که با پرسپولیس قرارداد جدید نبسته و قضیه توافق است. همین یک خبر چند جور واکنش داشته. بعضی در ادامهٔ روند جایگزینی #کیروش با برانکو تفسیرش می‌کنند؛ برخی هم پیشنهادهای خارجی‌اش را وسط می‌کشند. بحث مربی‌گری #علی_دایی هم مطرح شده. این وسط آنهایی را درک نمی‌کنم که از پوشش خبری این موضوع شاکی شدند و معتقدند شب بازی با الجزیره هدف از انتشار این خبر تخریب پرسپولیس است. عزیزان! خود برانکو این زمان را برای انتشار این خبر انتخاب کرده.
۴۱ ۶
بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر