فهرست

آخرین پست‌ها

روی حرکات #محمد_انصاری زوم کنید. مدافعی که روی زمین بسیار سختگیر،بسیار باهوش،بازیساز و بازیخوان هست، نباید روی هوا هم مسلط باشه؟ اغلب گل‌هایی که #پرسپولیس روی ضربات سر خورده، بازیکن مقابل محمد انصاری یا گلزنی کرده یا تاثیر گذار بوده. حاج ممد پرسپولیسی ها برای پریدن خست به خرج میده و فقط بازیکنی که به سمت توپ حمله ور شده رو مشایعت می کنه. یک بار دیگه نمونه آخر و ضربه سر #کی‌روش استنلی رو ببینید.هنگام ضربه سر، انصاری پشت سر مهاجم برزیلی #ذوب آهن حضور داره.در مقابل الوصل و السد هم هربار که بازیکنان این تیمها اراده کردن روی سر محمد انصاری سر زدن. #محمد_انصاری اگر میخواد مدافع کاملی باشه، این نقطه ضعف رو هم باید برطرف کنه.
۱۰۵ ۹
گفتن ندارد اما سطح مربیان خارجی، حتی مربیان درجه دوم و سوم اروپایی که به ایران آمده‌اند به مراتب از مربیان ایرانی بالاتر است. اما مساله اینجاست مربیان ایرانی به انتظار لحظاتی سر می‌کنند که #شفر دلار روی دلار بگذارد، #برانکو مطابق سلیقه شان تعویض نکند، قرارداد #کی‌روش به خیال شان ایهام داشته باشد، برای‌شان خبر ببرند دهان #کرانچار بوی الکل می‌دهد، یا بشنوند یک بطری در چند فرسخی #اسکوچیچ بود. این مواقع کارشناسان محترم ایرانی، پیشکسوتان محترم پایتخت، کانون مربیان و فلاسفه ایرانی، آهسته آهسته از پستو بیرون می‌آیند و وا مصیبتا سر می‌دهند. اما این روزها که باشگاه های ایرانی و فوتبال ملی سردمدار آسیا هستند خبری از آنها نیست که نیست.
۱۰۴ ۱۰
«شما نمی تونین کیفیت رو یک شبه به دست بیارین ولی میتونین ذهنیت تیم رو یک شبه درست کنین!»... هلنیو هررا

تو حرف‌های #کی‌روش و این پست های فیسبوکی، ساختن هدف و ذهنیت دیده نمیشه، جسم آماده بدون ذهن آماده مثل سربازیه که نمیدونه چی جوری از اسلحه استفاده کنه اون جمله آخرهمه برای تیم ملی یک دکوری برای ویترین حرف هاش بود.
۸۹ ۷
باید از آقای #کی‌روش پرسید چرا فقط «یا»؟ چرا یا جام جهانی، یا لیگ و جام باشگاه‌های آسیا؟ چرا نمی‌شود «هم»؟ چرا بعد از هفت سال حضور پررنگ او در فوتبال ما، به این نقطه رسیده‌ایم که یا موفقیت تیم او، یا موفقیت دیگران؟
۳۴۹ ۱۷
نمایش پر نوسان تیم، اشتباهات فردی بازیکنان، زمان اندک تا شروع جام جهانی، قدرت‌نمایی #اسپانیا مقابل آلمان و آرژانتین و چهره نگران و مضطرب #کی‌روش روی نیمکت خود گویای همه چیز است! آیا به همین زودی باید رویای صعود از گروه در جام جهانی را فراموش کنیم؟
۳۳۹ ۱۵
‏این پیراهن ⁧‫#تیم_ملی‬⁩ است؛ پیراهنی که «افتخار می‌کنیم» با تخفیف ۷۰درصدی از ⁧‫#آدیداس‬⁩ می‌خریم و چه تاسف‌بار که کیفیتی هم ندارد. پیراهن اهدایی ⁧‫#کی‌روش‬⁩ به رباح ماجر، مربی ⁧‫#الجزایر‬⁩ خجالت‌آور است؛ جنس پارچه هیچ، به لوگوی فدراسیون دقت کنید که عجولانه چسباندند و حتی دورش را تمیز نکرده‌اند!
آی اسپورت - #b37ce4a3
۵۳ ۱۱
همیشه باید چند سایت خارجی را برای خبرهای #کی‌روش دنبال کنیم تا ببینیم چه آشی برای فدراسیون پخته است. گویا براساس خبر سایت اسپورت۲۴ روسیه، کی‌روش به دلیل مطالبات مالی با فدراسیون به مشکل خورده است. مدت ها قبل هم چند سایت خبر از پیشنهاد افریقای جنوبی و استرالیا به کی‌روش داده بودند. کی‌روش چرا اظهارات این چند سایت را صریحا تایید یا تکذیب نمی‌کند؟ آیا کی‌روش برای رسانه های ایرانی همان راهی را انتخاب کرده که برای دستیارانش انتخاب کرده بود؟
۱۰۲ ۱۰
نبیل معلول، سرمربی تیم ملی تونس پیراهن این تیم را به #کی‌روش هدیه داد
آی اسپورت - #c999fd34
۱۰
‏پس از انتقادات بابت ارتباطات نامتعارف ⁧‫#تیم‌ملی‬⁩ با شرکت اوول، ⁧‫#کی‌روش‬⁩ در کنفرانس پیش از بازی با تونس ⁧‫#بامداد_میرزایی‬⁩ را کنار خود نشاند؛ رفتاری شبیه به روزهای پس از حذف ⁧‫#رحمتی‬⁩، که ۴گلر دیگر تیم را به کنفرانس برد. تاکتیک ساده مرد پرتغالی: اگر به تو حمله می‌کنند، تو شدیدتر حمله کن!
آی اسپورت - #155a523f
۱۰۰ ۲
‏⁧‫#مسعود_شجاعی‬⁩ به ⁧‫#تیم_ملی‬⁩ دعوت شد و الان دو روزی است در اردوی ⁧‫#کی‌روش‬⁩ برای بازی با تونس تمرین می‌کند. حجمِ لعنت و نفرینی را که پس از حذف او از تیم ملی به راه افتاد را با بی‌واکنشی این ۲،۳ روز مقایسه کنید. کسی از شادی بازگشت او نوشته؟ چرا فقط در نشرِ نفرت و خشم پایه‌‌ی کاریم؟
۶۵ ۴
به ندرت به یاد می‌آورم #کی‌روش و سرمربی‌های پیشین تیم ملی مجموعه‌ی بی‌حرف و حدیثی از بازیکن‌ها رو به تیم ملی دعوت کرده باشن! همیشه بازیکن‌هایی هستن و نیستن که آدم رو به یاد این جمله ی بی معنی بندازن که «مربیگری سلیقه ایه»! ولی مربیگری تیم ملی یک کشور نباید سلیقه ای باشه! این تیم حق آماده‌ترین بازیکن‌های یک کشوره
۹۹ ۱۰
عکس روز در اکانت توییتر #فیفا؛ جغرافی خود را با #کی‌روش امتحان کنید/ می‌توانید #ایران را در این نقشه بدون مرز پیدا کنید؟
آی اسپورت - #dca3abba
۲۹ ۴
مهم ترین تضاد بازی #پرسپولیس و #السد، #پورعلی_گنجی و #شجاع_خلیل زاده بود. اینکه چرا مرتضی تو لیست #کی‌روش هست و شجاع نیست. اغراق نیست بگیم اگر امشب جای این دو عوض شده بود، شاید جای #نتیجه هم عوض می شد.
۸۲ ۵
در ماجرای #کی‌روش و #کریمی رسانه‌ها دوست داشتند آتش معرکه بالا بگیرد و به آن بیشتر از اصل مطلب که انتقاد کریمی از #فدراسیون بود پرداختند. ساده است که عینک روشنفکری بزنیم و کنش‌های دو طرفِ دعوا را نقد کنیم اما یادمان باشد این دقیقا همان چیزی است که #یقه_سفیدها می‌خواهند. اینکه قلب ما دو تکه بشود و توی دوراهی #کی‌روش و #کریمی بمانیم... اینکه شهر شلوغ باشد و آنها قراردادهایشان را بنویسند، لقمه بگیرند و هر روز فربه‌تر از قبل توی دوربین نگاه کنند و #دروغ بگویند.
۹۷ ۱
#کی‌روش چهار سال پیش هم یک قهرمان کیک‌بوکسینگ را عضو کادر فنی #تیم‌ملی کرده بود... مهدی صفایی کسی که در این سال‌ها به عنوان مدیر یک موسسه آموزش #بادیگارد شناخته شده بود، پیش از #جام‌جهانی 2014 برای مدتی دستیار کی‌روش شد
آی اسپورت - #b31e8188
۴۱
آیا اجاقی به اردوی #تیم_ملی رفته تا حضور #سباستین دستیار جوان #کی‌روش به عنوان مربیِ بدون تخصصِ فوتبال، در تیم ملی توجیه شود؟
۱۳۲ ۱
حسین اوجاقی، سرمربی تیم ملی ووشوی با دعوت #کی‌روش عضو جدید کادر فنی تیم ملی فوتبال شد
آی اسپورت - #48bbbf1b
۳۸ ۳
#کی‌روش را آنقدر پررو کردیم که حتی نازش را هم برای فدراسیون فوتبال نمی‌برد و از رییس جمهور می‌خواهد که درباره‌اش تصمیم گیری کند!
۶۰۶ ۲۹
متن بیانیه جدید #کی‌روش، دو نکته را نشان می‌دهد:
اول اینکه کی‌روش متوجه تاکتیک غلطش برابر #علی_کریمی شده. با اینکه بر مواضعش پافشاری کرده و خواهان عذرخواهی علی کریمی است، اما این بار لحنش فرق کرده و کلماتش به دقت انتخاب شده‌اند. از طعنه به استعفای کریمی و صفات تحقیرآمیز خبری نیست و به جای «اتهامات بزدلانه» (coward accusations) از «اتهامات غیرمنصفانه و ناعادلانه» استفاده شده که بار احساسی کمتری دارند. کی‌روش حتی یک قدم هم جلوتر رفته و گفته «منابعی در پشت صحنه» به علی کریمی اطلاعات غلط داده‌اند.
دوم اینکه کی‌روش از آمادگی مصاحبه با #عادل_فردوسی‌پور گفته و اینکه علی کریمی «بعد از» جوابهای او باید عذرخواهی کند، یعنی به‌طور ضمنی گفته نمی‌خواهد رودررو مناظره کند، چیزی که آن شب علی کریمی خواسته بود: «چشم تو چشم».
۷۶ ۱۱
#کی‌روش در فیس‌بوک خود خبر از مصدومیت #دژآگه در انگلیس داد و خبر داد که تحت عمل جراحی قرار گرفته!
آی اسپورت - #3632d994
۲۵ ۲
نامه #محمد_خاکپور به #کی‌روش پس از مناظره #نود؛ آقای متشخص! درست می‌فرمایند، #استعداد را می‌توان خرید {البته استعداد ذاتی است ومی‌توان آن را پرورش داد} اما #شخصیت را نه... به همین دلیل ما پول دادیم شما را خریدیم تا از استعدادت استفاده کنیم ولی نمی‌توانیم شخصیت تو را تغییر دهیم.
۷۳ ۱۱
ساده‌انگارانه‌ست که بپذیریم #کی‌روش از محبوبیت #کریمی خبر ندارد. محبوبیت عجیبی که حتی بزرگانی مثل دایی و فردوسی‌پور را وامی‌دارد درباره کریمی با احتیاط صحبت کنند. پس چرا آن جوابیۀ انتحاری را می‌فرستد و چرا عادل را ملزم می‌کند که در حضور چندین میلیون بیننده بخواند؟ به سیر اقدامات اخیر سی‌کیو که نگاه می‌کنیم به یک ارتباط معنادار برمی‌خوریم؛ بی‌توجهی آشکار به لیگ، سرد شدن از تیم ملی ایران و گرم گرفتن با سامانیان! آیا کی‌روش خودش را برای خواندن غزل خداحافظی مهیا می‌کند؟ زمان ثابت خواهد کرد.
۱۳۵ ۱۸
سیدحسین حسینی یک ماه درخشید و همین کافی بود تا عده‌ای ضمن نادیده گرفتن تمام متغیرها و حتی #کی‌روش، پیراهن شماره یک تیم ملی را از #بیرانوند گرفته و به #حسینی بدهند. همه چیز خوب پیش می‌رفت که ناگهان وینفرد شفر عقاب آسیا و دروازه‌بان اول ایران در جام جهانی روسیه را در کنار خودش نیمکت نشاند. البته یک پتوی گرم هم به او داد.
۱۴۲ ۱۸
ادعای روزنامه مارکا؛ ایرانی‌ها ۲۵هزار بلیتِ ورزشگاه ۴۵هزارنفری کازان را که میزبان اسپانیا-ایران است خریده‌اند. با این حساب روز بازیِ بزرگ شاگردان #کی‌روش در #جام‌جهانی تماشاگران ایرانی بیش از نیمی از استادیوم را مال خود می‌کنند و اسپانیایی‌ها در اقلیت هستند.
آی اسپورت - #58848df2
۵۲ ۳
اقدامات مثبت #پیروانی پس از ورود به #پرسپولیس؛

- حل مشکل #احمد_نوراللهی
- برقراری آشتی بین پرفسور و کی‌روش
- تذکر شدید اللحن به #بیرانوند
- تشویق پرسپولیس به اجرای برنامه #کی‌روش
- اعتراضات موجز و موثر به بی‌عدالتی‌ها
- بایگانی کردن شماره ۱۲ برای هواداران
۶۲ ۴
‏کاش یه بار برای همیشه بپذیرن فوتبال ایران برای پیشرفت ده تا #برانکو و #شفر و #کی‌روش لازم داره. رسما نجات داد #استقلال رو شفر.
۷۳ ۱۵
برخلاف خیلی‌ها که ده دوازده سال پیش #برانکو رو می‌کوبیدن و این سال‌ها برای زدن #کی‌روش رفتن تو تیمش، #محمدحسن_انصاریفرد با قدرت رو همون فرمون سابقه و کوتاهی نمی‌کنه در نیش زدن به برانکو. از این بابت فقط جناب کاشانی هیئت مدیره قابل قیاس با ایشون. یعنی همه چیز رو از زاویهٔ نقد به برانکو می‌بینن دوستان بعد سه فصل برتری تیم.
۲۲ ۱
#کی‌روش هواداران زیادی دارد که ناسازگاری‌هایش را بی دلیل نمی‌دانند. بهانه‌گیری او همیشه سربزنگاه بوده، تنها ساعتی پس از مراسم #قرعه‌کشی در مسکو اول #تاج را غافلگیر کرد بعد مربیان لیگ برتر را. "سی کیو" کمبود محبت و نیاز به جلب توجه دارد یا خواسته‌هایش حرفه‌ای و معقول است؟
۶۸ ۲۱
#کی‌روش گمشده در ترجمه آرین قاسمی: در روزهای باقی‌مانده در جام‌جهانی همه بازیکنان حریف را زیر نظر می‌گیریم. بازیکنان اسپانیا و پرتغال حتی اگر برای خرید کیک هم بروند، ما از آن مطلع خواهیم شد!
۲۸ ۱
«چهار سال قبل اگر #رضا_قوچان‌نژاد سرما می‌خورد، تا صبح کابوس می‌دیدم».

#کی‌روش در #نود
۳۰
پیشنهاد #کی‌روش به لیگ: در نیم فصل دوم، بعد از پایان هر هفته لیگ، بازیکنان ملی را یک و نیم روز به من بدهید/ کی‌روش می‌خواهد ریکاوری شاگردانش را هر هفته خودش انجام دهد، نه باشگاهها!
۲۹ ۸
جنگ روانی #کی‌روش علیه سرمربی اسپانیا: بله من با او صحبت کردم. بعد از قرعه کشی با او حرف زدم.من به او گفتم آرام، آرام باش(خنده)
۲۶ ۲
چهره #کی‌روش پس از قرعه گروه مرگ
آی اسپورت - #8ce46c47
۱۲۰ ۳
خوشبخت ترین فرد این روزهای فوتبال ایران نه #کی‌روش است نه #قدوس و نه شاید تارتار!بی شک #کاوه_رضایی است که با یک انتخاب شجاعانه و ریسک پذیر و عملکردی درخشان و بی حاشیه به هدفش که دعوت به تیم ملی بود رسیده و توفیق اجباری محرومیت 4 ماهه #طارمی فعلا نصیبش شده است!
۹۱ ۵
بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر