فهرست

آخرین پست‌ها

#کی‌روش هواداران زیادی دارد که ناسازگاری‌هایش را بی دلیل نمی‌دانند. بهانه‌گیری او همیشه سربزنگاه بوده، تنها ساعتی پس از مراسم #قرعه‌کشی در مسکو اول #تاج را غافلگیر کرد بعد مربیان لیگ برتر را. "سی کیو" کمبود محبت و نیاز به جلب توجه دارد یا خواسته‌هایش حرفه‌ای و معقول است؟
۴۸ ۲۱
#کی‌روش گمشده در ترجمه آرین قاسمی: در روزهای باقی‌مانده در جام‌جهانی همه بازیکنان حریف را زیر نظر می‌گیریم. بازیکنان اسپانیا و پرتغال حتی اگر برای خرید کیک هم بروند، ما از آن مطلع خواهیم شد!
۲۸ ۱
«چهار سال قبل اگر #رضا_قوچان‌نژاد سرما می‌خورد، تا صبح کابوس می‌دیدم».

#کی‌روش در #نود
۳۰
پیشنهاد #کی‌روش به لیگ: در نیم فصل دوم، بعد از پایان هر هفته لیگ، بازیکنان ملی را یک و نیم روز به من بدهید/ کی‌روش می‌خواهد ریکاوری شاگردانش را هر هفته خودش انجام دهد، نه باشگاهها!
۲۹ ۸
جنگ روانی #کی‌روش علیه سرمربی اسپانیا: بله من با او صحبت کردم. بعد از قرعه کشی با او حرف زدم.من به او گفتم آرام، آرام باش(خنده)
۲۶ ۲
چهره #کی‌روش پس از قرعه گروه مرگ
آی اسپورت - #8ce46c47
۱۲۰ ۳
خوشبخت ترین فرد این روزهای فوتبال ایران نه #کی‌روش است نه #قدوس و نه شاید تارتار!بی شک #کاوه_رضایی است که با یک انتخاب شجاعانه و ریسک پذیر و عملکردی درخشان و بی حاشیه به هدفش که دعوت به تیم ملی بود رسیده و توفیق اجباری محرومیت 4 ماهه #طارمی فعلا نصیبش شده است!
۹۰ ۵
بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر