فهرست

آخرین پست‌ها

در توصیف ساختار دفاعی ⁧‫#کی‌روش‬⁩ همین بس که چین در ۹۰دقیقه هیچ شوتی در چارچوب بیرانوند نداشت و تنها شوت در چارچوبِ تیمِ لیپی در وقت اضافه ثبت شد. شاید باور نکنید اما در موقعیتی که ۲چینی با بیرانوند دو به تک شدند، باز هم به شوتِ موفق منجر نشد!
آی اسپورت - #39b9ac02
۴۵ ۴
بدون نگرانی، بدون ترس از قرعه بد، بدون واهمه از نبرد با ژاپن و کره‌جنوبی و استرالیا، به سوی قهرمانی می‌رویم. این اطمینان قلبی را مدیون #کی‌روش هستیم، مدیون دوران ۸‌ساله اعتماد به سی‌کیو! ما بدون گل‌خورده، با ۱۲گل زده، بدون ترس از رقبا، با اقتدار ترسناک‌ترین تیم تورنمنت هستیم.
آی اسپورت - #0885ee6a
۸۰ ۵
مسیر خوب #تیم‌ملی برای صعود به فینال

یک هشتم‌نهایی: عمان
یک چهارم نهایی: چین یا تایلند
نیمه‌نهایی: عربستان یا ژاپن

بزرگ‌ترین رقیب تیم‌ملی برای صعود به فینال #کی‌روش است؛ زبانِ سرخی است که شاید سرِ سبزِ تیمِ دوست داشتنی ما را بر باد دهد
۱۶۶۲ ۳۱
بخواهیم یا نخواهیم برد تیم‌ملی، برد کیروش است، موفقیت‌ تیم‌ملی، موفقیت #کی‌روش است و قهرمانی تیم‌ملی ما، قهرمانی کی‌روش است. هر کاری کنیم، جدا از کی‌روش نیستیم اما ما جز اول آن برد، موفقیت و قهرمانی هستیم.
۴۸ ۵
طرح روز: ستارگان #کی‌روش میراث‌دار بزرگان فوتبال در امارات۲۰۱۹
آی اسپورت - #259a3696
۲۶ ۱
دوباره شاهد بازی های عجیب #کی‌روش هستیم! غیر فعال کردن اینستاگرام توسط بازیکن های دعوت شده به تیم‌ملی به صورت دسته جمعی برای اعتراض به بی توجهی ها به تیم ملی! کاش این فوتبال صاحب داشت تا ملی پوش مجبور نباشه برای بقا توی تیم، عروسک خیمه شب بازی صحنه آرایی های مربیش بشه.
۲۲۲ ۱۰
تشویق #برانکو در بازی ایران و بولیوی نمی‌تواند دلیل محکم و مطمئنی برای احتمال تصاحب جایگاه #کی‌روش توسط او باشد.
با موقعیتی که #پرسپولیس و برانکو برای یکدیگر ایجاد کرده‌اند هیچ پیشنهادی نمی‌تواند طرفین را برای جدایی وسوسه کند.
۱۰۳۸ ۱۱
کاریکاتور روز؛ دستور جدید #کی‌روش به بازیکنان تیم ملی! / «تمام مصاحبه های بازیکنانِ تیم ملی با هماهنگی کی‌روش انجام می شود!»
آی اسپورت - #3fa1d415
۷۲ ۹
ممکن بود دریبل آخر #منشا نگیرد و حالا حذف شده باشیم؛ آن وقت پرسپولیس و برانکو بد بودند؟ نه. ما که با فوتبال زندگی می‌کنیم همان بازی رفت فهمیدیم پرسپولیس طرف خوش این قصه است و جانانه مبارزه می‌کند؛ چه صعود نمی‌کرد و چه حالا که صعود کرد.
برای من سخت است که از دل این بازی شیرین، چیزی علیه دیگری در آورم. نمی‌شود بیخیال دعوای شخصی #برانکو و #کی‌روش شوید و از هر دو تیم بی‌نظیر تاریخ فوتبال ایران لذت ببرید؟ نمی‌شود در هر تحلیلی که می‌نویسیم لگدی هم به کی‌روش نزنیم؟ من یکی که از امشب کنار هایلایت سه بازی جام جهانی ۲۰۱۸ تیم ملی، هایلایت این حماسه پرسپولیس را هم مدام مرور خواهم کرد و تمام تنم خواهد لرزید. کاش از فوتبال لذت ببریم.
آی اسپورت - #cd6086ff
۱۰۱۰ ۱۸
#نکونام از #کی‌روش حتی اعتراض بیهوده کردن کنار زمین و جنگ روانی راه انداختن رو هم خوب یاد نگرفته، دفاع کردن که بماند!
«ناامید کننده» بهترین توصیف از نکونام بعد از پرسپولیس_نساجی هست.
۱۶۴ ۲۲
به جرات می‌نویسم یکی از سه مصاحبه دوست‌داشتنی #کی‌روش در هشت‌سال گذشته را در #نود شاهد بودیم.

توضیحات مفصل و تامل‌ برانگیز، استدلال‌های هوشمندانه، صبوری در پاسخ‌‌گویی، ادله منطقی، و احترامی ویژه به تمامی باشگاه‌ها و ستاره‌های دورمانده از تیم‌ملی. جایی که کارلوس کی‌روش در مورد پرسپولیس، برانکو و سیدجلال حسینی با لبخند و صبوری می‌گوید «مربی‌ای که با تیم مفتخر آسیا دشمن باشد عقل ندارد، هفت سال و نیم در کنار سیدجلال حسینی بودم در مورد او چه بگویم؟ یک رهبر، یک لیدر، یک بازیکن استثنایی و منحصر به فرد برای من، هرچه بگویم کم است».

«من کارلوس کی‌روش ۳۷سال مربی‌گری کردم، نمی‌خواهم در مورد پیشنهادات سایر کشورها صحبت کنم، حتی نمی‌خواهم به جزئیات آن ورود کنم. به ایران برگشتم چون من به مردم ایران بدهکارم، به مردم مدیونم، من عاشق ایران و تمامی مردم ایران هستم؛ ما ماه را نشان دادیم، دیگر بر عهده دیگران که می‌خواهند چه چیزی را ببینند.»

صحبت‌های کارلوس کی‌روش را یک اتفاق خوب در مسیر پیش‌رو تلقی می‌کنم، مطمئنا آنهایی هم که منطق را قربانی تعصبات رنگی‌شان نمی‌کنند و اندکی قدرت تحلیل فوتبال و ورزش را دارند با بیشتر صحبت‌های کارلوس کی‌روش موافق خواهند بود.
آی اسپورت - #3624182b
۹۳۵ ۵۸
فضای حاکم بر فوتبال ایران در چند ماه اخیر به وضوح مسجل کرد که #برانکو طمع نیمکت تیم ملی و تصرف جایگاه #کی‌روش را ندارد. اکنون که زمزمه تمدید قرارداد #سی‌کیو شنیده می‌شود امیدواریم دست از دشمنی و عداوت با برانکو برداشته و انرژی‌اش به‌جای توهمات واهی صرف آماده سازی تیم ملی کند.
۸۳۷ ۱۷
#کی‌روش جان اگه هنوزم میتونی چهل و پنج روزه لوکا مودریچ بسازی تا جام ملت‌ها که هیچ پنج ساله قرارداد ببند
۱۰۲ ۱۵
مهدی تاج برای اولین بار از موضع اطمینان صحبت نکرد. او گفت: «اگر موانع رفع شود، کی‌روش می‌ماند و اگر نه فکر دیگری می‌کنیم.» او گفت حتی با رئیس فدراسیون فوتبال کره جنوبی هم درباره #کی‌روش حرف زده. داریم به نقطه پایان «ایران – کی‌روش» نزدیک می‌شویم؟
۴۳ ۶
هنوز متعجبم که چرا #کی‌روش که دست بالا را داشت زیر میز زد؟ می‌توانست با کمی سکوت و مدیریت منتظر یک اشتباه #برانکو بماند تا مرد کروات باشد که قافیه را می‌بازد. کارلوس اما تصمیم گرفت خودش را به میان مهلکه‌‌ای بیندازد که خروج از آن به این آسانی میسر نیست تا بگوییم هرگز کسی اینگونه فجیع به کشتن محبوبیتش برنخاست...
۶۹۱ ۲۱
#کی‌روش تعارف ندارد، رک است. وقتی نام آقایان قلعه نویی، #برانکو، کرانچار را می آورد دلایل خاص خودش را دارد. می‌گوید دست از کارشکنی بردارید، دروغ نگویید، در برنامه‌های تیم ملی ایران دخالت نکنید. هواداران #استقلال لطفا مطلع باشند که اسیر فرافکنی نشوند، ارتباط #شفر و کی‌روش یک همکاری محترمانه است که با حمایت قلبی مرد آلمانی از کارلوس کیروش و از تیم ملی ایران همراه است. شفر هرگز بندی در قرارداد خود نگجاند که هروقت سرمربی تیم ملی رفت من جای او بنشینم. شفر هرگز به سرمربی تیم ملی اتهام نزد، او را به بی دانشی متهم نکرد، پشت توهین های اسطوره باشگاه سنگر نگرفت. اگر هم حتی یک درصد بحثی و اختلافی به میان باشد آنقدر محترم هستند که مشکل‌شان را خودشان حل کنند و نفاق را در میان هواداران به وجود نیاورند.

بهتر است یک واقعیت گفته شود که چیزی تمام نشده که دوباره آغاز شود، حتی با همین نمایش غرورآمیز تیم ملی که پاسخ مناسبی به منتقدان بود. کی‌روش جمله زیبایی می‌گوید: «ما فراموش نمی‌کنیم» و هواداران واقعی تیم ملی هم مطلع باشند که قرار هم نیست وطن فروشی و بی مهری جماعتی را فراموش کنیم. البته اکثر هواداران #پرسپولیس همواره همراه تیم ملی بودند، حتی جمع کثیری از آنها در چند شب گذشته به حامیان تیم ملی پیوسته‌اند. منظور از وطن فروش نگاه مطلق به طیف خاصی نیست. پیشبینی میشد که برانکو همانند شفر پرچم ایران را بر گردن نمی آویزد، اما انتظار میرفت برای ظاهرسازی هم که شده لااقل یک خسته نباشید بگوید که از گفتن همان هم نه تنها امتناع کرد بلکه به صورت مبتدیانه‌ای به بازیکنان داخلی و لژیونر تیم ملی طعنه زد. امیدوارم جواب منطقی #کیروش از سوی برانکو ادامه نداشته باشد.
آی اسپورت - #d15baad0
۹۶۹ ۷۹
بازتاب صحبت‌های #کی‌روش درباره صحنه مشکوک خطای رونالدو در بلیچر ریپورت
آی اسپورت - #943db626
۴۸
اگر همیشه حسرت می‌خوردیم که ژاپن و کره‌جنوبی آینده‌نگری دارند و ما در روزمرگی هستیم حالا وقتش شده که همراه این تیم به آینده فکر کنیم. این #تیم‌ملی با #کی‌روش می تواند قهرمان آسیا شوند... فقط باید چند ماه صبر کنیم...
آی اسپورت - #4165aa4c
۶۵ ۸
با یکی از اعضای فدراسیون و وزارت ورزش صحبت می‌کردم. ایشان می‌گفتند هیچ کدام از طرفین از مطالبات خود کوتاه نمی‌آیند، و به نوعی نه وزارت و نه سرمربی قصد ندارند از مطالبات خودشان عقب‌نشینی کنند؛ مطالبات، مالی نبود. تا این‌که تیم ملی ایران‌مان در دو بازی خود مقابل قهرمان افریقا و قهرمان جهان آنچنان گل کاشت که میلیون‌ها ایرانی شب را در خیابان‌ها به صبح برسانند. تیم ملی‌مان به یاری خدا و دعای خیر مردم آن‌چنان درخشید که مردمم پس از سال‌ها از ته قلب‌شان دوباره احساس غرور و سرور داشته باشند.
ماه رمضان تمام شده، دقایقی پیش به همان عضو وزارت و فدراسیون از شادی مردمم گفتم، از شور و شعف میلیون‌ها نفر که در خیابان‌ها اشک شوق ریختند گفتم، از غرور گمشده‌ای که دوباره به مردمم هدیه داده شد گفتم، ار آرزوی مردمم گفتم، از طرف میلیون‌ها ایرانی به ایشان گفتم سوا از هر نتیجه‌ای که مقابل پرتغال پیش می‌آید این شادی و غرور مردم را در یاد داشته باشید، از آرزوی مردمم گفتم. گفتم عقب‌نشینی کنید و کارلوس کیروش را به خاطر مردمم تا جام جهانی بعدی حفظ کنید.
خلاصه آن‌که گفتند «خیال شما ‌و مردم راحت، می‌ماند، کارلوس #کی‌روش می‌ماند تا ۲۰۲۲».
خواستم بگویم عقب‌نشینی شما، عطر نرگس و وطن‌پرستی دارد. دیگر مردم فهیم و عزیر ایران به خوبی می‌دانند تا همین جای قصه هم تیم ملی‌مان سوا از هر نتیجه‌ای که مقابل پرتغال کسب می‌کند با عزت و غرور باز می‌گردد.
۱۰۹ ۸۱
دیشب پنج بازیکن تیم ملی از کفش‌های #نایکی استفاده کردند و چهار نفر اون‌ها از آخرین مدل‌های رسمی این برند بهره می‌بردند. اصلا قضیه آنقدر بزرگ نبود و نایکی به عنوان یک شرکت آمریکایی توان بستن قرارداد اسپانسری با فوتبالیست‌های ایرانی را ندارد. جایی هم نگفته اگر ایرانی‌ها نایکی بپوشند شکایت می‌کنیم که اینطور به رگ غیرت‌مان برخورده. به نظرم مصاحبه #کی‌روش آتش معرکه را زیادی شعله‌ور کرد و خب ما مردم موج سوار هم منتظر نشستیم تا شلوغ‌اش کنیم و لذت ببریم.
آی اسپورت - #7c34a4d4
۶۸ ۱۷
‏توپ جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با امضای #کی‌روش و بازیکنان تیم ملی
آی اسپورت - #4e5cb3bf
۲۲ ۷
بعد از پشیمانی #سامان_قدوس از انتخاب ایران، من اگر جای #کی‌روش بودم همین حالا روی اسم او خط می‌زدم و بازیکنایی مثل کاوه رضایی یا علی علیپور رو وارد لیست می‌کردم
۷۲ ۲۸
فقط دو هفته تا #جام‌جهانی مانده اما تعصب رنگی و سهم‌خواهی باشگاهی خیلی‌ها را کور کرده و مجادلات هوادارانه جَو اسفناک بی‌رغبتی به مهمترین رویداد فوتبال ملی را ایجاد کرده. البته چند سال بعد همین آتش بیاران معرکه در ستایش تیم #کی‌روش قلمفرسایی کرده و تندیس خواهند ساخت. مثل وقتی که ایویچ اَخ بود و بلایی سرش آوردند که از تونل استادیوم المپیک رم یه راست رفت خانه‌اش تا چند سال بعد به‌به چه‌چه هوچی‌گران فوتبال را نظاره کند. لطفا منازعات رنگی‌تان در قلمرو منافع ملی وارد نکنید که این بن‌بستی است که برای هیچ‌کس سودی ندارد. حتی وقتی مایلی کهن با یازده بازیکن از #پرسپولیس و فقط یک بازیکن از #استقلال تیم ملی را به مسابقات برد شاهد این حجم موضع‌گیری علیه تیم ملی فوتبال نبودیم.
۷۹ ۱۰
بیخیال انگ زدن و نگاه‌های منفی به هم که بشویم، اول و آخرش هر کسی موضعی دارد و از نگاه خودش به رخ‌دادها واکنش می‌دهد؛ هر رسانه‌ای هم به تبع آدم‌هایش نگاه خودش را دارد. ما در #آی‌اسپورت از مصاحبه امروز منتشر شده #کی‌روش با رویترز تیتر می‌زنیم: «می‌خواهم به جام جهانی پنجم صعود کنم.» و خب رسانه‌هایی تیتر می‌زنند: «از آفریقا و آسیا و انگلیس پیشنهاد دارم.» و جایی هم تیتر می‌زنند: «بعد از جام جهانی از ایران می‌روم.»
مخاطبی که هر چه بیشتر همهٔ این موضع‌ها را دیده باشد، قضاوت احتمالا جامع‌تری خواهد داشت.

عکس از فواد اشتری
آی اسپورت - #c42a4333
۳۸ ۱۶
‫وضعیت عجیبی داریم؛ دوست داشتن ⁧‫#تیم‌ملی‬⁩ در آستانه جام‌جهانی به خودفروشی و بیگانه‌پرستی تعبیر می‌شود. نمی‌توانیم حذف ⁧‫#سیدجلال‬⁩ و ⁧‫#وریا‬⁩ از سوی ⁧‫#کی‌روش‬⁩ را اشتباه بدانیم و باز هم تیم ملی را دوست داشته باشیم؟‬
۴۶ ۲۳
برای ما که همیشه تو موقعیت حساس کنونی هستیم، طبیعیه بشنویم که الان وقت انتقاد از #کی‌روش نیست و فقط باید حمایت کرد
۶۲ ۲
جوّی که الان به‌خاطر خط خوردن #سیدجلال_حسینی به‌وجود آمده چقدر شبیه وقتی است که #کی‌روش در اقدامی ناباورانه #رحمتی را خط زد. هنوز به سی‌کیو اعتماد پیدا نکردید؟
۹۵ ۱۹
#وریا به لیست باز می‌گردد، #سیدجلال بعید است! استندبای موقت وریا صرفا برای پیشگیری و دفع حملات سرخ‌ها به سرمربی تیم ملی برای عدم قرارگیری سوپرمن در لیست نهایی است.نیمکت نشینی سیدجلال در بازی های ملی مدت هاست که تداوم دارد و شاید اگر درخشش خیره کننده او و مصدومیت ها و ناآمادگی دیگر مدافعان ملی‌پوش نبود، #کی‌روش خیلی زودتر خط قرمز روی خط قرمز هوادارن پرسپولیس می‌کشید!

طبعا اکنون استقلالی‌ها گلایه کمتری نسبت به پرسپولیسی‌ها به لیست دارند چراکه فعلا در تیم ملی ۴به ۲ از پرسپولیس جلو هستند!پرسپولیسی ها هم خشم‌شان از نبود جلال را با نبود وریا تا حدودی تسکین می‌دهند! یک استراتژی زیرکانه برای نگهداری نبض تیم ملی ولو ضعیف و نامنظم تا پیش از روسیه! شاید سی کیو، آی.سی.یو را نسبت به اغما فعلا برای تیم ملی ترجیح داده. البته که این ها همه حدس و گمان برای توجیه یک انتخاب غیرمنطقی است.

به هرحال ما باز می‌مانیم پشت در آی.سی.یو تا با افتخار از سردخانه روسیه بیرون بیاییم. آن داخل فرزندی به نام #ایران در حال احیاست...
۵۳ ۱۱
در یک ساعت گذشته طرفدار #کی‌روش بودن تبدیل به یکی از سخت‌ترین کارهای دنیا شده. اما من به مرد پرتغالی ایمان دارم و امیدوارم طوری در روسیه نتیجه بگیره که کسی بهش انگ لجبازی با #استقلال و #پرسپولیس رو نزنه و مشخص بشه که تصمیمش فنی بوده نه چیز دیگری به امید موفقیت سی کیو و #تیم‌ملی در روسیه
۶۴ ۹
شما عضو کدام گروه هستید؟ تصور می کنید #کی‌روش با انتشار لیست تیم ملی پیش از مسابقات آسیایی به دنبال ضربه زدن به تیم‌ها بوده؟ یا این اتفاق را کاملا طبیعی می‌دانید و اعتراض #قلعه‌نویی و #برانکو را غیرمنطقی می دانید؟ برای ما کامنت بگذارید...
۲۶ ۲۲
پایان ساعت اداری چهاردهم می، واپسین مهلت ارسال فهرست ۳۵‌نفره به فیفا بوده؛ یعنی همین حالا. اگر این ساعت فهرست منتشر می‌شد پیش از بازی نبود و باز هم توطئه برداشت نمی‌شد؟ فهرستی که #کی‌روش چند هفته پیش در اختیار فدراسیون گذاشته و هر زمانی در این هفته‌ها منتشر می‌شد باز هم حرف و حدیث داشت؛ قبل از جشن قهرمانی، قبل از فینال حذفی، قبل از بازی رفت با الجزیره و #استقلال و قبل از هزار و یک چیز دیگر.
ارسال فهرست مورد اشکال نیست و اعلام عمومی آن مورد نقد شماست؟ صفحه‌های مجازی رسمی فیفا از جمله توئیتر رسمی جام جهانی این روزها پیاپی و بی‌درنگ فهرست‌هایی را که به دست این سازمان می‌رسد منتشر می‌کنند و درباره‌اش حرف می‌زنند؛ پس ارسال فهرست عملا به معنی انتشار آن بود.

خواهی بیا ببخشا، خواهی برو جفا کن...
۷۶ ۱۳
از #کی‌روش انتقاد شده که لیست تیم ملی را شبٍ پیش از بازی #پرسپولیس با الجزیره منتشر کرده تا آرامش تیم برانکو را به هم بریزد. اما اگر به سایت فیفا بروید می‌فهمید امروز آخرین مهلت ارسال لیست اولیه تیم‌ها به فیفاست!
آی اسپورت - #9d18b054
۴۷ ۱۰
یک‌ماه مانده به جام جهانی روسیه. #تیم‌ملی با چهار نفر تمرین می‌کند. اردوی تیم‌ملی لغو شده. بازی‌های دوستانه لغو شده. چند نفر از بازیکنان در باشگاه‌ها مصدوم شده‌اند. دریغ از یک پیراهن برای تیم‌ملی. امکانات‌مان نسبت سی‌ویک تیم دیگر شبیه به شوخی‌ست. نگاه‌های منفعت‌طلبانه به میمنت نگاه‌های رنگی تیشه به ریشه تیم‌ملی زده، و هیچ‌گونه حمایتی از تیم‌ملی وجود ندارد. عیبی ندارد. با این وضعیت از تیم‌ملی توقع کوچک‌ترین ردی از معجزه هم منطقی نیست، هرکسی غیر از این عقیده دارد باید به روان‌شناس مراجعه کند. همانطور که #کی‌روش گفتند «به مردم بگویید یادتان باشد که در سال جام‌جهانی تیم‌ملی را فراموش کردید». نوشتم تا یادگار بماند.
۸۵ ۲۹
روی حرکات #محمد_انصاری زوم کنید. مدافعی که روی زمین بسیار سختگیر،بسیار باهوش،بازیساز و بازیخوان هست، نباید روی هوا هم مسلط باشه؟ اغلب گل‌هایی که #پرسپولیس روی ضربات سر خورده، بازیکن مقابل محمد انصاری یا گلزنی کرده یا تاثیر گذار بوده. حاج ممد پرسپولیسی ها برای پریدن خست به خرج میده و فقط بازیکنی که به سمت توپ حمله ور شده رو مشایعت می کنه. یک بار دیگه نمونه آخر و ضربه سر #کی‌روش استنلی رو ببینید.هنگام ضربه سر، انصاری پشت سر مهاجم برزیلی #ذوب آهن حضور داره.در مقابل الوصل و السد هم هربار که بازیکنان این تیمها اراده کردن روی سر محمد انصاری سر زدن. #محمد_انصاری اگر میخواد مدافع کاملی باشه، این نقطه ضعف رو هم باید برطرف کنه.
۱۰۵ ۹
گفتن ندارد اما سطح مربیان خارجی، حتی مربیان درجه دوم و سوم اروپایی که به ایران آمده‌اند به مراتب از مربیان ایرانی بالاتر است. اما مساله اینجاست مربیان ایرانی به انتظار لحظاتی سر می‌کنند که #شفر دلار روی دلار بگذارد، #برانکو مطابق سلیقه شان تعویض نکند، قرارداد #کی‌روش به خیال شان ایهام داشته باشد، برای‌شان خبر ببرند دهان #کرانچار بوی الکل می‌دهد، یا بشنوند یک بطری در چند فرسخی #اسکوچیچ بود. این مواقع کارشناسان محترم ایرانی، پیشکسوتان محترم پایتخت، کانون مربیان و فلاسفه ایرانی، آهسته آهسته از پستو بیرون می‌آیند و وا مصیبتا سر می‌دهند. اما این روزها که باشگاه های ایرانی و فوتبال ملی سردمدار آسیا هستند خبری از آنها نیست که نیست.
۱۰۷ ۱۰
«شما نمی تونین کیفیت رو یک شبه به دست بیارین ولی میتونین ذهنیت تیم رو یک شبه درست کنین!»... هلنیو هررا

تو حرف‌های #کی‌روش و این پست های فیسبوکی، ساختن هدف و ذهنیت دیده نمیشه، جسم آماده بدون ذهن آماده مثل سربازیه که نمیدونه چی جوری از اسلحه استفاده کنه اون جمله آخرهمه برای تیم ملی یک دکوری برای ویترین حرف هاش بود.
۸۹ ۷
باید از آقای #کی‌روش پرسید چرا فقط «یا»؟ چرا یا جام جهانی، یا لیگ و جام باشگاه‌های آسیا؟ چرا نمی‌شود «هم»؟ چرا بعد از هفت سال حضور پررنگ او در فوتبال ما، به این نقطه رسیده‌ایم که یا موفقیت تیم او، یا موفقیت دیگران؟
۳۶۱ ۱۷
نمایش پر نوسان تیم، اشتباهات فردی بازیکنان، زمان اندک تا شروع جام جهانی، قدرت‌نمایی #اسپانیا مقابل آلمان و آرژانتین و چهره نگران و مضطرب #کی‌روش روی نیمکت خود گویای همه چیز است! آیا به همین زودی باید رویای صعود از گروه در جام جهانی را فراموش کنیم؟
۳۶۱ ۱۵
‏این پیراهن ⁧‫#تیم_ملی‬⁩ است؛ پیراهنی که «افتخار می‌کنیم» با تخفیف ۷۰درصدی از ⁧‫#آدیداس‬⁩ می‌خریم و چه تاسف‌بار که کیفیتی هم ندارد. پیراهن اهدایی ⁧‫#کی‌روش‬⁩ به رباح ماجر، مربی ⁧‫#الجزایر‬⁩ خجالت‌آور است؛ جنس پارچه هیچ، به لوگوی فدراسیون دقت کنید که عجولانه چسباندند و حتی دورش را تمیز نکرده‌اند!
آی اسپورت - #b37ce4a3
۵۵ ۱۱
همیشه باید چند سایت خارجی را برای خبرهای #کی‌روش دنبال کنیم تا ببینیم چه آشی برای فدراسیون پخته است. گویا براساس خبر سایت اسپورت۲۴ روسیه، کی‌روش به دلیل مطالبات مالی با فدراسیون به مشکل خورده است. مدت ها قبل هم چند سایت خبر از پیشنهاد افریقای جنوبی و استرالیا به کی‌روش داده بودند. کی‌روش چرا اظهارات این چند سایت را صریحا تایید یا تکذیب نمی‌کند؟ آیا کی‌روش برای رسانه های ایرانی همان راهی را انتخاب کرده که برای دستیارانش انتخاب کرده بود؟
۱۰۸ ۱۰
نبیل معلول، سرمربی تیم ملی تونس پیراهن این تیم را به #کی‌روش هدیه داد
آی اسپورت - #c999fd34
۱۰
‏پس از انتقادات بابت ارتباطات نامتعارف ⁧‫#تیم‌ملی‬⁩ با شرکت اوول، ⁧‫#کی‌روش‬⁩ در کنفرانس پیش از بازی با تونس ⁧‫#بامداد_میرزایی‬⁩ را کنار خود نشاند؛ رفتاری شبیه به روزهای پس از حذف ⁧‫#رحمتی‬⁩، که ۴گلر دیگر تیم را به کنفرانس برد. تاکتیک ساده مرد پرتغالی: اگر به تو حمله می‌کنند، تو شدیدتر حمله کن!
آی اسپورت - #155a523f
۱۰۱ ۲
‏⁧‫#مسعود_شجاعی‬⁩ به ⁧‫#تیم_ملی‬⁩ دعوت شد و الان دو روزی است در اردوی ⁧‫#کی‌روش‬⁩ برای بازی با تونس تمرین می‌کند. حجمِ لعنت و نفرینی را که پس از حذف او از تیم ملی به راه افتاد را با بی‌واکنشی این ۲،۳ روز مقایسه کنید. کسی از شادی بازگشت او نوشته؟ چرا فقط در نشرِ نفرت و خشم پایه‌‌ی کاریم؟
۶۵ ۴
به ندرت به یاد می‌آورم #کی‌روش و سرمربی‌های پیشین تیم ملی مجموعه‌ی بی‌حرف و حدیثی از بازیکن‌ها رو به تیم ملی دعوت کرده باشن! همیشه بازیکن‌هایی هستن و نیستن که آدم رو به یاد این جمله ی بی معنی بندازن که «مربیگری سلیقه ایه»! ولی مربیگری تیم ملی یک کشور نباید سلیقه ای باشه! این تیم حق آماده‌ترین بازیکن‌های یک کشوره
۹۹ ۱۰
عکس روز در اکانت توییتر #فیفا؛ جغرافی خود را با #کی‌روش امتحان کنید/ می‌توانید #ایران را در این نقشه بدون مرز پیدا کنید؟
آی اسپورت - #dca3abba
۲۹ ۴
مهم ترین تضاد بازی #پرسپولیس و #السد، #پورعلی_گنجی و #شجاع_خلیل زاده بود. اینکه چرا مرتضی تو لیست #کی‌روش هست و شجاع نیست. اغراق نیست بگیم اگر امشب جای این دو عوض شده بود، شاید جای #نتیجه هم عوض می شد.
۸۲ ۵
در ماجرای #کی‌روش و #کریمی رسانه‌ها دوست داشتند آتش معرکه بالا بگیرد و به آن بیشتر از اصل مطلب که انتقاد کریمی از #فدراسیون بود پرداختند. ساده است که عینک روشنفکری بزنیم و کنش‌های دو طرفِ دعوا را نقد کنیم اما یادمان باشد این دقیقا همان چیزی است که #یقه_سفیدها می‌خواهند. اینکه قلب ما دو تکه بشود و توی دوراهی #کی‌روش و #کریمی بمانیم... اینکه شهر شلوغ باشد و آنها قراردادهایشان را بنویسند، لقمه بگیرند و هر روز فربه‌تر از قبل توی دوربین نگاه کنند و #دروغ بگویند.
۹۷ ۱
#کی‌روش چهار سال پیش هم یک قهرمان کیک‌بوکسینگ را عضو کادر فنی #تیم‌ملی کرده بود... مهدی صفایی کسی که در این سال‌ها به عنوان مدیر یک موسسه آموزش #بادیگارد شناخته شده بود، پیش از #جام‌جهانی 2014 برای مدتی دستیار کی‌روش شد
آی اسپورت - #b31e8188
۴۱
آیا اجاقی به اردوی #تیم_ملی رفته تا حضور #سباستین دستیار جوان #کی‌روش به عنوان مربیِ بدون تخصصِ فوتبال، در تیم ملی توجیه شود؟
۱۳۲ ۱
حسین اوجاقی، سرمربی تیم ملی ووشوی با دعوت #کی‌روش عضو جدید کادر فنی تیم ملی فوتبال شد
آی اسپورت - #48bbbf1b
۳۸ ۳
بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر