فهرست
با یکی از اعضای فدراسیون و وزارت ورزش صحبت می‌کردم. ایشان می‌گفتند هیچ کدام از طرفین از مطالبات خود کوتاه نمی‌آیند، و به نوعی نه وزارت و نه سرمربی قصد ندارند از مطالبات خودشان عقب‌نشینی کنند؛ مطالبات، مالی نبود. تا این‌که تیم ملی ایران‌مان در دو بازی خود مقابل قهرمان افریقا و قهرمان جهان آنچنان گل کاشت که میلیون‌ها ایرانی شب را در خیابان‌ها به صبح برسانند. تیم ملی‌مان به یاری خدا و دعای خیر مردم آن‌چنان درخشید که مردمم پس از سال‌ها از ته قلب‌شان دوباره احساس غرور و سرور داشته باشند.
ماه رمضان تمام شده، دقایقی پیش به همان عضو وزارت و فدراسیون از شادی مردمم گفتم، از شور و شعف میلیون‌ها نفر که در خیابان‌ها اشک شوق ریختند گفتم، از غرور گمشده‌ای که دوباره به مردمم هدیه داده شد گفتم، ار آرزوی مردمم گفتم، از طرف میلیون‌ها ایرانی به ایشان گفتم سوا از هر نتیجه‌ای که مقابل پرتغال پیش می‌آید این شادی و غرور مردم را در یاد داشته باشید، از آرزوی مردمم گفتم. گفتم عقب‌نشینی کنید و کارلوس کیروش را به خاطر مردمم تا جام جهانی بعدی حفظ کنید.
خلاصه آن‌که گفتند «خیال شما ‌و مردم راحت، می‌ماند، کارلوس #کی‌روش می‌ماند تا ۲۰۲۲».
خواستم بگویم عقب‌نشینی شما، عطر نرگس و وطن‌پرستی دارد. دیگر مردم فهیم و عزیر ایران به خوبی می‌دانند تا همین جای قصه هم تیم ملی‌مان سوا از هر نتیجه‌ای که مقابل پرتغال کسب می‌کند با عزت و غرور باز می‌گردد.
۱۰۹ ۸۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر