فهرست

آخرین پست‌ها

حالا که پای اسطوره لیپی به تهران رسیده، جا دارد که یک‌صدا بخوانیم: «لیپی! وقتی که راهی ایران بودی لیپی، بیخودی نبود که هراسان بودی لیپی...»
۱۰ ۲
Ti amo gigi buffon
هزارمین درخشش جی جی بوفون،اسطوره بیانکونری
۱۶ ۳
تیم ملی دو قدمی جام جهانی. پرسپولیس دو قدمی قهرمانی. ملت! جون هرکی دوست دارین بی خیال کی روش و برانکو شین بزارین کارشونو بکنن. یعنی امیر قلعه و فیروز کریمی و امثالهم انقد خوراک بهتون نمیدن که چسبیدین به بیخ ریش همین دو تا مربی درست حسابی فوتبالمون؟
ما یه مثال مازندرانی داریم که میگه: ببر ول کرده، تو چرا ول نمیکنی!؟ ول کنیم! لذت ببریم :)
۹۱ ۲۰
كي روش در كنفرانس خبري بعد از بازي قطر از توهين هاي فوساتي به مادرش ناراحت است و واكنش نشان مي دهد. كي روش خوشبخت است كه خبرنگاران شكايت او را سانسور نمي كنند، اما ادمين سايت آي اسپورت در عوض توهينهاي مخاطبان را به ما نويسندگان به راحتي كانفيرم مي كند و در عوض شكايت ما را سانسور. حيف. نمونه كامنت بي نام در پست مربوط به تحول كي روش در تركيب تيم ملي.
۱۱۴ ۱۳
مشت های گره کرده. هیس؛ وطن فروش ها فریاد نمی زنند.
۶۳ ۸
كي روش؛ اين اعصاب خُرد كنِ دوست داشتي.
۳۹ ۷
شدّت هیجان و خوشحالی به حدّی‌ست که ترجیح می‌دادم به جای توئیت، پیام صوتی حاوی صدای جیغ و نعره منتشر کنم. هووووه!
۴۰ ۳
تو تركيب اوليه تيم ملي مقابل قطر فعلن اسمي از رامين رضاييان نيست. كي روش ٩٦ متحول مي شود!
۴۰ ۹
امشب شب بازی‌ست. شبی که همه خوشی‌های گذشته را مرور می‌کنم. یاد سه بازی حماسی خرداد ۹۲ که از همین قطر آغاز شد. یاد روزهای غرور‌آفرینی که با کارلوس کیروش و تیمش داشتیم. امشب بیخیال این می‌شوم که بین کیروش و برانکو چه گذشت؛ مگر میان بزرگانی در جهان فوتبال چنین دعواهایی نیست؟ امشب فکر می‌کنم که فوتبال از نفس افتادهٔ ایران، با حضور کیروش و برانکو جان گرفته و فردا نوبت تیم ملّی‌ست تا خوشحال‌مان کند.
من به پیروزی فردا فکر می‌کنم.
۴۷ ۱۸
قطر برای بازی با ایران عجله دارد چون ما چهاربار جام جهانی بوده‌ایم. برای رسیدن به پنجمین هدف امیدواریم.
۴۰ ۱
بارسلونا تنها تیم بین پنج لیگ معتبر اروپاست که تو این فصل نه بازیکناش کارت قرمز گرفتند و نه پنالتی به ضررشون گرفته شده.
۴۰ ۴
بچه‌های تحریریه آی‌اسپورت سال خوبی برای شما آرزو می‌کنند؛ سالی پر از پاس‌های تودر و موقعیت تک‌به تک و پیروزی و جشن صعود.
۵۶ ۱
بهترین هدیه شب عیدی به فوتبال ایران؛ بازگشت کرانچار بود.
۴۲ ۴
با قهرمانی در ایندین ولز ،فدرر با ۳۵ سال سن رکورد آندره آقاسی ،قهرمان ۳۴ ساله وقت مسترز سین سیناتی رو هم شکست.این ۳۵ ساله ی تمام نشدنی...
۲۵ ۵
دورتموند با همین قرعه ها تا فینال بالا میاد، فینالم با خونه به خونه بابل
۴۸ ۱۰
زحمت حذف بارسا افتاد گردن ما دیگه.
به قول شیخ ابی السعید بالوتلی why always me
۶۹ ۴
فقط دورتموند - موناکو. از همین الان بخواهید تماشای فیلم گل های این فصل دو تیم رو شروع کنید، ۱۳ به در کارتون تموم می شه.
۴۴ ۲
در این اوضاع نابسامان، شنیدن خبر حذف قطعی یکی از دو تا تیم بایرن مونیخ و رئال مادرید از لیگ قهرمانان اروپا کمی تسکین دهنده بود
۴۶ ۴
نیک کریگوس استرالیایی اگر قدر خودشو بدونه و از حاشیه هاش کم کنه میتونه جا پای مردان شماره ۱ تا ۳ بذاره.چیزی که نیشیکوری کم کم میخواد بدستش بیاره. نیشیوکا هم تازه راه هموطنشو آغاز کرده.
۲۴
دومین رویارویی نادال فدرر در فصل جدید ،اینبار در مسترز ایندین ولز و باز هم برتری فدرر.مرد سوییسی مثل ساعت همچنان دقیق کار میکند.
۳۲ ۱۴
۳۰۰ امین برد نواک جوکوویچ در مسابقات مسترز در مقابل رقیب دیرینش ...غول مهربون ارژانتینی ها ( خوان مارتین دل پوترو) به زانو درومد.
۳۵
بدعت جدید کمیته انضباطی: هوادارهای تیم مهمان رو با سنگ زخمی کن و با چماق و میله‌گرد و گاز اشک‌آور به جونشون بیفت تا مجبور بشن فنس رو بشکنن و با ورود به زمین چمن خودشونو نجات بدن. تا زخمی کردن 50 الی 60 هوادار تیم مهمان هم مجاز هستین. اینجوری بازی لغو میشه و تیمت هم 3-0 برنده میشه. خیلی هم عالی.....
# فاجعه_بابل
۸۲ ۹
یکی نیست به کونته بگه یه فرقی بین مربی و تماشاگر هست. تو پس فردا حذف شی میخوای بشینی زار زاز گریه کنی؟
۶۴ ۴
پخش کرلینگ لیگ اروپا و هندبال nهفته پیش لیگ ایران جذاب تر از تنیس ایندین ولز، یووه-میلان یا منچستر-چلسیه .... پخش تنیس و فوتبال بانوان هم که پیشکش... اونوقت عادل عزیز تو نود از خانم فروغ موری بازیکن تیم اینده سازان میهن نجف‌آباد میپرسه: «بهترین بازیکن خارجی کیو دوست داری؟» عجیب غریب ترین سوال زندگیشه، خوب شد هپ سولو مشهورو یادش بود. یه جوریم بنده خدارو تو زاویه غیر رودر رو نشوندنش انگار چه موجود خطرناکیه که مبادا خط قرمز ها بره زیر رادیکال امپریالیسمِ بدون قدر مطلق، کمونیست بیاد بیرون...
۵۰ ۲
بلیط بازی امروز استقلال رو هدایتی یا طرفدارای پرسپولیس خریده بودن؟
۱۴۸ ۲۵
وقتی مدیر ذوب آهن حرف از جوانمردی و این حرفها می زند، آدم یاد ترامپ و ادعاهایش درباره صلح و امنیت می افتد. می دانید یک پرسپولیسی حالاحالاها آن پنالتی بازی رفت پرسپولیس - ذوب را در آزادی فراموش نمی کند. توپی که به سینه بنگر خورد، اما تبریزی چشمهایش را روی جوانمردی بست. آن چیزی که ذوبی ها را به فینال جام حذفی رساند اسمش هر چه بود جوانمردی نبود. کاوه رضایی دقیقه 20 آن بازی با پرسپولیس هرگز جوانمرد نبود. اگر پای جوانمردی وسط بود باید به جهانبازی می گفت توپ به سینه دروازه بان خورده است. ذوب آهن با جوانمردی غریبه است. نمی دانم شاید معنی این کلمه عوض شده باشد.
۱۲۸ ۲۲
بعضیا هم هستن که کلا اینجا رو با میدون جنگ اشتباه گرفتن و منتظرن یکی یه چیزی بنویسه بی‌ربط و باربط بپرن بهش، حالا می‌خواد کل‌کل فوتبالی باشه یا هر چیز دیگه، انگار مجبورن تو هر حوزه‌ای اظهارنظر کنن. داداش اشتباه اومدی... اینجا چاله میدون نیست که منتظری به هر بهونه‌ای دری وریاتو بربزی روی دایره. شما فصل اول آداب توییت و توییتر رو بخون، بعد بیا اظهار فضل کن!
۵۰ ۲۰
برای مثلث رئال مادرید به جای بی بی سی بگید سه کاف: کرنر، کروس، کله‌ی راموس. برای بارسا هنوز چیزی به ذهنم نرسیده، پیشنهاد بدید استقبال می‌کنیم
۴۸ ۹
کیلور ناواس به خاطر خطای واضح بیرون محوطه جریمه روی مهاجم بتیس باید اخراج می‌شد اما قسر در رفت. ۲دقیقه بعد یه توپ آروم‌آروم از توی دستاش سر خورد و رفت توی گل. ظاهرا خدای فوتبال به کارمای سریع و بدون ترحم اعتقاد داره.
۳۳ ۳
به زودی نیمکت آزادی شاهد حضور دو مربّی بزرگ خواهد بود؛ جناب لیپی و کارلوس کیروش. از رویارویی‌های بزرگ قبلی که در آزادی به خاطر دارید بنویسید تا خاطره‌بازی کنیم.
۲۸ ۷
اینتر 7-1 آتالانتا/
قرار بود اینتر و آتالانتا در سن‌سیرو مسابقه‌ی فوتبال برگزار کنند، اما نتیجه‌ی بازی حتی به تنیس هم شبیه نیست.
۳۱ ۲
تلویزیون داره به وضوح والیبال پیکان و بانک سرمایه رو نشان می‌ده که یکی از بچه‌های تحریریه از راه می‌رسه و داد می‌زنه: آخ جون فوتبال! (صدای خنده حضار...)
۳۳ ۴
جمعه دیگه قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی چمپیونز لیگه. به نظرتون سویا حریف رئال مادرید میشه یا بورسیا دورتموند؟ البته اگه لستر از پس سویا بر بیاد مطمئن هستم که رئال یک چهارم نهایی رو در مواجهه با لستر خواهد گذراند. اگر موناکو هم بتونه من سیتی رو ببره، آن هم می تواند رقیب استاندارد بازی های حذفی برای مادریدی ها باشد. و لابد در آن سوی جدول یونتوس و بایرن مونیخ و بارسلونا و آتلتیکو به هم خواهند پیچید. در این سه چهارفصل گذشته که این طوری بوده. رئالی ها فعلا با ناپولی دستگرمی خوبی داشتند. هرچند می توانند از این که در این مرحله با لستر همبازی نبودند شکایت کنند. حیف که امسال ولفسبورگ و شالکه و رم غایبند. حیف.
۵۹ ۸
حذف اندی ماری توسط واشک پوسپوسیل آینده دار (رنک ۱۲۹ وعضو تیم ملی کانادا). چراغ اولو روشن کرد.
۲۳ ۳
دوتا موضوع بین ما ایرانی‌ها ثابت است؛ همه مجرم‌اند مگر این‌که عکس‌اش ثابت شود و تمام داورها به نفع یوونتوس سوت می‌زنند، ‌حتی اگر عکس‌اش ثابت شود!
پنالتی واضح گرفته‌نشده به نفع یووه در دقیقه10 روی دیبالا و گل آفساید میلان توی همین بازی را بگذارید کنار. باخت یووه در بازی رفت جلوی همین میلان را هم بیندازید دور که داور مسابقه گل سالم پیانیچ را مردود اعلام کرد. اما با آمارها چه می‌کنید؟! در همین فصل داورها برای آس‌ رم 12پنالتی گرفته‌اند و برای آث‌میلان 8پنالتی. از قضا مدیران هر دو باشگاه هم جزو مدعیان حمایت داوران از یوونتوس هستند. وسط موج یوونتوس‌ستیزی برای کسی هم اهمیتی ندارد که یووه با 3پنالتی‌ای که برایش گرفته‌اند، در رتبه‌ی سیزدهم سری آ از این نظر قرار دارد. کاش وقتی داریم درباره‌ی فوتبال حرف می‌زنیم،‌ کنار «بگم‌بگم‌ها» و تفسیرهای الکی،‌ کمی هم روی اطلاعات و آمارها تکیه کنیم، والا حرف بی‌حساب‌و‌کتاب زدن و «بگم‌بگم» راه انداختن، تخصص اون بنده‌خدایی بود که مدت‌هاست ممه‌اش را لولو برده.

۸۳ ۶
حضور تیم‌های جوکوویچ-ترویچکی و نادال-تومیچ در مسابقات دوبل ایندین ولز... در فاصله دوماه تا گرند اسلم بعدی بزرگان تنیس جهان در مسابقات دوبل به دنبال جمع ثروت هستند بیشتر تا مسائل رقابتی و بهبود رنکینگ!
۲۹ ۱
آغاز یک جنگ / اصلن علاقه ای به جواب دادن ندارم، روحیه هواداری همینه که رگ گردنت قلمبه بشه و فریاد بکشی. فرهنگ هواداری هیچ منطقی برنمی داره، جز همان منطق شور و عشقی که نسبت به تیم مورد علاقه ات داری. پس فریاد هواداری از هر جنسش قابل احترامه. پس جسارت داشته باشید و از صعود ناجوانمردانه آبی و آناری ها لذت ببرید و کری بخوانید فقط خواهشا بیخیال معجزه و قشنگی فوتبال بشوید و اینقدر صغرا و کبرا نچینید. چهارشنبه شب بوی تعفن نیوکمپ دنیا را برداشت. پس بیخیال پست‌ها و توییت‌های احساسی بشوید و از بوی جوراب و دست خدای مارادونا .... حرف نزنید و سکوت کنید.
۶۵ ۱۵
مدیران‌ِ عزیز پرسپولیس انگار بیش از حد روی فراموش کاری ما حساب کرده‌اند. مگر همین یک ماه پیش، 6 میلیارد تومان از فروش بلیت به تماشاگران الهلال سود نکردند؟ مگر وعده ندادند که سود این کار برای پرداخت بدهی ژوزه است؟ 6میلیارد تومان رقم کمی نیست که اینقدر راحت گم و گور شود.
۵۹ ۲۰
لیست رسمی دعوت شدگان تیم ملی کی منتشر شده که رحیم زهیوی از عدم حضورش در اردوی تیم ملی عذرخواهی کرده؟ جدی جدی اینهمه اعتماد به نفس از کجا می آید؟ جدی جدی او فکر می کند از آزمون و دژاگه بهتر است و تا به حال حقش خورده شده است؟ بازیکنی که مدام مصدوم می شود، بازیکنی که دست آخر در سطح لیگ قطر است و نه بیشتر و ... این میزان اعتماد به نفس را از کجا می آورد؟ چرا اغلب بازیکنان و مربیان استقلال خوزستان تا این حد جوگیر و هوچی باز هستند؟ چرا بعد از باخت فکر می کنند داور حقشان را خورده؟ اگر عدالت سر جایش بود اگر فوتبال همیشه بازی عادلانه و منصفانه ای بود، استقلال خوزستان فصل قبل قهرمان می شد؟ اگر فوتبال بر اساس عدالت بنا شده بود، همین بازی روز پنجشنبه این تیم در آزادی باید یک هیچ تمام می شد؟ ملوان و ابومسلم ( خدابیامرز )، صنعت نفت آبادان و برق شیراز تیم های ریشه داری هستند که در این فوتبال بی در و پیکر چندان به حق خودشان نرسیده اند، اما تیمی تازه به دوران رسیده مثل استقلال خوزستان که تنها بر اساس اتفاق و اشتباهات مکرر داوری به جایی رسیده، چرا باید تازه به دوران رسیدگی اش را تا این حد به رخ بکشد؟ چرا اینقدر باید با هوچی بازی شو اجرا کند که حق ما را می خورند، داور ها با پرسپولیس و فلان تیم مهربان هستند. استقلال خوزستان نمونه بارز جوک معروف ما سه تا رو کجا می برین است.
۱۸۴ ۲۷
ایتالیایی‌ها با گذر از بحران‌های مالی مشغول بازسازی چهره‌شان هستند. فوتبال ایتالیا با تکیه به استعدادهایی مثل دوناروما، بلوتی، برناردسکی و کالدارا در درون زمین و مربیان خوش‌فکری مثل ساری، گاسپرینی، مونتلا و دی‌فرانچسکو در روی نیمکت به آهستگی اعتبار و تماشاگرانِ از دست رفته‌اش را بازمی‌گرداند. در این میان هاله‌ای از اتفاقات ناخوشایند در پیرامون یوونتوس بر روی این چهره‌ی جوان و جذاب خط می‌اندازد؛ هاله‌ای که با داوری‌های بحث‌برانگیز شکل گرفته و با سیاست‌هایی مثل تضعیف تیم‌های رقیب (خرید هیگواین و پیانیچ) پررنگ‌تر می‌شود.
۴۸ ۴
آلگری گفته به تساوی هم راضی بودم. خب، زودتر به داور می‌گفتی، اینقدر برای تیمت به آب و آتیش نزنه!
۵۵ ۵
یکی از بدترین توهین ها به کامبک بارسلونا (و هر کامبک یا اتفاق شگفت انگیز فوتبالی)، مقایسه ش با اون گل مارادوناست. اگر معیار فوتبال فهم بودن لذت بردن از اون گل مارادونا باشه، من کاملا فوتبال نفهمم.
۶۳ ۶
خوب شد روزی که مارادونا با «دست خدا» گل زد ، تلگرام و توییتر و فیس بوک و اینستا نبود. چون فکر کن به جای لذت بردن از یکی ازمهمترین اتفاق های تاریخ فوتبال مردم باید شر و ورای یه سری فوتبال نفهم رو می خوندن که مارادونا با دست گل زده ،قبول نیست و تف به فیفا و داور و اینها. تو روزی که بارسا با اشتباه داوری برد، پاریسی ها 4 تا تک به تک نزدن چرا؟ چون هیچ چیزی جلوی اعجاز فوتبال رو نمی تونه بگیره حتی داور.
۱۳۸ ۷
آیا با وجود برچسب های تعفن، ناداوری، کثافت، حق کشی، مظلوم نمایی، تعصب کور، تحقیر تیم حریف و تمسک به هزار دست و پای موجود در پشت پرده برای اثبات انزجار از یک تیم، فوتبال هنوز قشنگی هاش رو داره؟
جواب: بله!
آیا اگر همه اتفاقات داوری بازی بارسلونا-پی اس جی به نفع تیم محبوب اونایی که دارن به معجزه نیوکمپ فحش می دن، رخ می داد، بازم همه چیز بوی جوراب نشسته می داد؟
جواب: نخیر!
نتیجه گیری اخلاقی: گشتم نبود، بگرد...نیست؟!
۱۶۴ ۲
كثيف ترين كامبك تاريخ / تاريخی‌ترين كامبك يا كثيف‌ترين ؛ قطعن كثيف‌ترين لقب شايسته تری است براي اين كامبك آبي و اناری‌ها. دو پنالتی بی‌رحمانه عليه پاریسی‌ ها به انضمام يك پنالتی سوخته برای آنها. آقايان فوتبال 120 و شركا كاش براي شعرگویی از فاجعه‌ای كه عنوان معجزه را برايش انتخاب كرديد كمي منطق داشتيد. اين معجزه نبود ، تعفن محض بود.
تكمله: بنابه دلايلي قصد توييت نداشتم، اما فاجعه نيوكمپ و جوگيری محمدحسين ميثاقی و آيتم حماسی طور فوتبال 120 و چيزهای ديگر اجازه نداد.
۱۱۱ ۴۰
لذّت کریم بودن، از نوع انصاریفرد. حسّ خوب کندن از همهٔ نا به سامانی‌ها، پشت سر گذاشتن روزهای سخت و آدم‌های اشتباهی، و جنگیدن برای بهترین‌ها. همین چند صحنهٔ کوتاه از بازی‌های کریم که به دست ما می‌رسد، پر از شور و هیجان است؛ پر از عشق کردن با لحظه‌های ناب قدرت‌نمایی. دمش گرم و سرش خوش!
۶۴
هیچ کس علیفر را دوست ندارد. هیچ کس به حرفهای او گوش نمی دهد. تقصیر خودش است. اما یادمان نرود در این بازی لوس و بی مزه برخی گزارشگران از جمله عادل فردوسی پور که ادای ملی بازی در می آورند و در گزارش بازی های تهرانی ها و شهرستانی ها تلاش می کنند دل طرف دوم را به دست بیاورند یا دست کم آزرده اش نکنند، این آقای علیفر است که سر جای خودش می ایستد و به درستی در گزارشهایش از تیمهای تهرانی طرفداری می کند. همینطور که گزارشگر اصفهان در بازی اصفهانی ها با تهرانی ها از تیم شهرشان حمایت می کند، یا گزارشگر تبریز و ابادان و مشهد و ...
۱۷۵ ۱۶
از امروز تا پایان تعطیلات نوروز با مسترزهای ایندین ولز و میامی....تعطیلات به این میگن
۴۳ ۱
در جام جهانی آلمان پنج بر صفر از برزیل جلو میفته ولی در روند داوری بازی کوچکترین ملاحظه کاری ،تخریب جریان تاکتیکی تیم قوی تر و بی عدالتی در قضاوت دیده نمیشه ،
متاسفانه داوران ما بازی خراب کن هستند. اصولا به محض اینکه یک تیم قوی ظاهر میشه و چند گل میزنه،بازی را به ضررش سوت زده و اجازه گل های بیشتر را نمیدهند.
آقای دکترحیدری چرا آوانتاژ ندادی ؟ اگر آوانتاژ ندادی باید اخراج میکردی. موقعیت گل صددرصد بود.
۱۷۴ ۸
میلیارد میلیارد پول بیت‌‌المال رو میدن به فوتبالیست‌ها؛ حالا شماره حساب دادن بقیه پول رو هم از حساب مردم بگیرن. مدیریت یعنی سو استفاده از عشق مردم؟
۸۰ ۱۶
بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر