فهرست

آخرین پست‌ها

زکورد جدید# مسی در چمپیونزلیگ؛ گلزنی به ۳۰تیم
آی اسپورت - #68e1e145
چهاردهمين هت‌تريک #مسی در ليگ قهرمانان اروپا
آی اسپورت - #ef55dea2
۲
کام‌بک #اینتر در بازی با #تاتنهام به روایت گیم‌آوترونز/ اینتر ایز کامینگ!
آی اسپورت - #71a4c4ff
۳
افسانه‌ای به اسم ایکر کاسیاس/ در بازی پورتو با شالکه، اولین بازیکن تاریخ شد که ۲۰ فصل در لیگ قهرمانان اروپا بازی کرده.
آی اسپورت - #ced4e11b
۳
نتیجه اهتمام‌ برانکو در برنامه‌ریزی و اجرای تمرینات آماده سازی پرسپولیس باعث ایجاد اختلاف سطح آمادگی کیفی و کمی بالای تیم‌ علیرغم تمام محرومیت‌ها و محدودیت‌ها شد.
قابل پیش بینی بود که برانکو اساسا درخواستی برای تعویق دربی نداشته باشد.
بهتر است رقبای دیرینه روی تیم خود تمرکز داشته و انرژی‌شان را صرف حدس و گمان‌های خصمانه نکرده و سعی کنند از این نکات آموزشی پروفسور بهره‌ ببرند.
۱۱۴ ۷
جوجه‌ را اول پاییز می‌شمارند؛ ⁧‫#پرسپولیس‬⁩ با صعود به نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا، ده روز سخت را در ابتدای مهر خواهد داشت

‏۱ مهر
‏پرسپولیس - سپیدرود

‏۵ مهر
‏استقلال - پرسپولیس

‏۱۰ مهر
‏السد - پرسپولیس
۲۲ ۶
امین لکنته مرد‌شانس قطری‌ها در آزادی ،از باخت مقابل ایران با اشتباه عجیبش تا دریبل تماشایی منشا برابر او
دوبار زانو زدن او برابر تماشاگران در دوسال اخیر بود.
۲۹ ۱
همانگونه که #پرسپولیس حاضر نشد سوپرجام به تعویق بیفتد و خواستار جام شد، طبعا مدیران #استقلال هم نباید اجازه دهند که دربی مهرماه لغو شود، این موضوع خواسته اصلی هواداران استقلال است. احساساتی کردن جو و به وسط کشیدن موضوعات ملی جوگیری محض است و معنایی ندارد. از تشویق #السد در آزادی توسط هواداران قرمز هنوز ۲۴ ساعت نگذشته.
۵۱ ۵۹
علوان زاده، درویشوند، آدام همتی، حسین پور، شایان مصلح، رادوشوویچ، طاهرخانی. این اسامی را به یاد داشته باشید. شاید به جز دو سه نفر، هیچ کدام آینده روشنی در فوتبال نداشته باشند. اما همه نیمکت #پرسپولیس همین بود و #برانکو با این پشتوانه در یک نیمه سر #الدوحیل با اون آمار ماورایی را برد.
۱۰۵ ۲
این که عده‌ای گل سوم و صعود پرسپولیس را خوش شانسی و از روی اشتباه مدافعان الدحیل می‌دانند نهایت بی انصافی است. دوباره نگاهی به گل الدحیل در این بازی بیندازید تا بفهمید خوش‌شانسی یعنی چه. به شوت منشا در نیمه اول که به نوک انگشت دروازه‌بان و تیرک دروازه خورد و حتی کرنرش هم برای پرسپولیس گرفته نشد. بعضی‌ها کلا دوست ندارند یا شاید هم بلد نیستند لذت ببرند.
۱۲۹ ۷
‏⁧‫#برانکو‬⁩ مرد دوران تحریم‌ها؛ سرمربی تیمی که تنها سیزده بازیکن دارد، از پنجره نقل و انتقالات محروم بوده و بدون اینکه تقویم لیگ‌برتر برای بازی در آسیا جابه‌جا شود، به نیمه نهایی رساند. سرمربی ⁧‫#پرسپولیس‬⁩ برای بازی با السد تنها ۱۰بازیکن دارد اما هواداران نگران نیستند؛ او کاربلد است
آی اسپورت - #e1a70b41
۱۴۵ ۵
ممکن بود دریبل آخر #منشا نگیرد و حالا حذف شده باشیم؛ آن وقت پرسپولیس و برانکو بد بودند؟ نه. ما که با فوتبال زندگی می‌کنیم همان بازی رفت فهمیدیم پرسپولیس طرف خوش این قصه است و جانانه مبارزه می‌کند؛ چه صعود نمی‌کرد و چه حالا که صعود کرد.
برای من سخت است که از دل این بازی شیرین، چیزی علیه دیگری در آورم. نمی‌شود بیخیال دعوای شخصی #برانکو و #کی‌روش شوید و از هر دو تیم بی‌نظیر تاریخ فوتبال ایران لذت ببرید؟ نمی‌شود در هر تحلیلی که می‌نویسیم لگدی هم به کی‌روش نزنیم؟ من یکی که از امشب کنار هایلایت سه بازی جام جهانی ۲۰۱۸ تیم ملی، هایلایت این حماسه پرسپولیس را هم مدام مرور خواهم کرد و تمام تنم خواهد لرزید. کاش از فوتبال لذت ببریم.
آی اسپورت - #cd6086ff
۹۹۸ ۱۸
به بهانه آغاز فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا؛ برترین گلزنان تاریخ چمیونزلیگ
آی اسپورت - #a1baca80
۲۲
آمار فنی #استقلال در شبی که شاگردان #شفر حذف شدند
آی اسپورت - #e8028626
۲۶ ۱
تنها یک کشور در دنیا وجود دارد که از ۳۶۵روز فقط ۹۰دقیقه وقت برای خوشحال شدن دارد.
۹۹ ۳
آخ که چقدر دلمان هوای این صدای گرفته از فریادهای خوش‌حالی را نیاز داشت. حداقل یک روز، چند ساعت، ۹۰ دقیقه بیخیال از تمام بالا و پایین رفتن‌های این دلار و سکه لعنتی، می‌توانیم کیف کنیم و بالا و پایین بپریم.
۱۰۶ ۴
اتفاقی که پرسپولیس را به بازی برگرداند، نه آن فرار علیپور روی گل دوم بود، نه آن دریبل منشا روی گل سوم. در شبی که کسی باورش نمی‌شد ⁧‫#پرسپولیس‬⁩ برگردد این ضربه دقیق و ماهرانه بود که ⁧‫#برانکو‬⁩ را امیدوار به صعود کرد. ⁧‫#سیدجلال‬⁩ بی‌اشتباه در دفاع و البته گلزنی!
آی اسپورت - #20cf2b2b
۱۲۵ ۲
‏معجزه #برانکو و پسرانش، #پرسپولیس شیرزخمی فوتبال ایران باشکست دراماتیک الدحیل قطر برای دومین سال پیاپی در یک قدمی فینال لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفت.
۱۳۰
جشن صعود به نیمه نهایی در رختکن #پرسپولیس
آی اسپورت - #7a10cdbd
۱۰۴ ۳
آمار #پرسپولیس در شب کام‌بک بزرگ
آی اسپورت - #e4f0b4f2
۵۹
بازی فوق العاده، هیجان‌انگیز و کم نظیر هدیه‌ای بود برای هواداران پرشور پرسپولیس. بردی که نتیجه تدبیر و دانش مربی است، مربی که با خالی ترین نیمکت بهترین نتایج را به هواداران تقدیم می‌کند. حمایت ده‌ها هزار نفر هوادار سرخدل، پرشور و هیجان قابل تحسین است، هوادارانی که با حمایت بی وقفه شان همه را به وجد آوردند و تا دقیقه آخر از مربی و بازیکنان با غیرتی که تا لحظه آخر پای غیرت‌شان ماندند، حمایت کردند.
آی اسپورت - #637ffd96
۱۲۳ ۴
معجزه‌ی ممکن!

#پرسپولیس بدون هیج ستاره‌ای روی نیمکت، کام‌بک زد و پرستاره ترین تیم غرب آسیا را شکست داد. نیمه نهایی آسیا کمترین لیاقت ستاره‌های #برانکو
آی اسپورت - #ce87bb52
۱۱۱ ۳
شما بعد از گل الدحیل و با دیدن نیمکت خالی تیم و دستان بسته برانکو و محرومیت باشگاه از نقل و انتقالات، مهدی طارمی را یاد می‌کنید
من علی اکبر طاهری و ترکاشوند و عبدالصمد ابراهیمی را
۱۱۴ ۵
درگیری خونین بین هوادارانی که در یک جبهه حضور دارند. مسئولین و دست‌اندرکاران سازمان لیگ این تصویر را با دقت ببینند تا عواقب دربی ۱۰-۹۰ را بیشتر متوجه شوند و دست از تصمیم‌گیری احساسی بردارند. چه تضمینی وجود دارد که هواداران تیم رقیب با آرامش خاطر در استادیوم حضور یابند؟
آی اسپورت - #4ddafc7a
۴۱
ترکیب منتخب هم تیمی های لیونل مسی در #بارسلونا
آی اسپورت - #811f372d
۱۸
نگاه #ملی به بازی های #پرسپولیس و #استقلال رو دوست ندارم. اون استقلالی هایی که امروز از باخت پرسپولیس خوشحال میشن و اون پرسپولیسی هایی که با باخت استقلال جشن می گیرن رو درک می کنم. لطفا همه درک کنیم. چون هواداری فوتبال باشگاهی همه جا همینطوریه
۱۰۷ ۱۶
آمار ۵۰۰گل #زلاتان
آی اسپورت - #6be09c33
۲۲
آمار فنی #پرسپولیس در بازی رفت با الدحیل
آی اسپورت - #2f52607c
۲۷
آمار فنی #استقلال در بازی رفت با السد
آی اسپورت - #5cb0bbd1
۱۹ ۳
#حسین_ماهینی یک پرسپولیسی متعصب و در عین حال بازیکنی با کیفیت است که در برنامه تاکتیکی برانکو یک نقطه‌ اتکاست.
مدافعی خوش تکنیک و انرژیک که جز در آن دربی که هافبک دفاعی ایستاد همیشه نمایش قابل قبولی داشته و اکنون صرفا به دلیل انتقاد و فشار هواداران اعتماد به نفس‌اش خدشه دار شده. اگر هواداران #پرسپولیس باهوش باشند باید با حمایت و تشویق او به موفقیت تیم در این شرایط حساس کمک کنند.
۶۳ ۶
#هیگواین بعد از ۲۴۰دقیقه موفق به زدن اولین گل خود برای #میلان شد.
آی اسپورت - #0d15e73f
۲۰
#رونالدو با دبل برابر ساسولو موفق به ثبت ۴۰۰گل در بازی‌های لیگ در پرتغال، انگلیس، اسپانیا و ایتالیا شد
آی اسپورت - #4f11e45f
۳۱
سال ۱۹۴۹؛ بازیکنان ساوتهمپتون دستورهای تاکتیکی سرمربی را در رختکن به این شکل گوش می‌دادند.
آی اسپورت - #874f581e
۲۶
این همه از فدراسیون فوتبال و رئیسش انتقاد می‌کنیم که البته انتقادها اغلب وارد است. اما حالا که بحث برکناری تاج مطرح شده با شنیدن اسامی کاندایداهای احتمالی‏، بیشتر می‌ترسم. فکرش را بکنید یکی مثل فتح الله زاده با آن تفکرات فضایی و روش‌های پوپولیستی رئیس فدراسیون شود. کار به این مقایسه‌ها که می‌کشد می‌بینم ترجیحم این است که تاج بماند.
۱۰۰۸ ۱۷
کام‌بک‌های #بارسلونا در بازی با سوسیه‌داد در سال ۲۰۱۸
آی اسپورت - #05059796
۲۰
دهمین هت‌تریک #آزارد
آی اسپورت - #160ae683
۱۹
تفاوت #لوکاکو در مسابقلت خانگی و خارج از خانه برای #یونایتد
آی اسپورت - #a24bcd70
۱۷
#اینسینیه در سری آ در دوران حضور در #ناپولی
آی اسپورت - #fd77082c
۲۲
عملکرد ضعیف #اینتر در ۴ دیدار آخر خانگی
آی اسپورت - #22092abd
۱۹
فلسفه رنگ انتخابی پیراهن صورتی #یونایتد به خاطر احترام به مجله پینک فوتبال بود که از سوی هواداران یونایتد چاپ می شد. آخرین نسخه این مجله ۱۱ سال پیش منتشر شد.
آی اسپورت - #92eb6898
۲۹
توی این روزگار یکی میشه پرهام مقصودلو، درخشان و پرافتخار
یکی هم‌ میشه امیرحسین مقصودلو

به هر حال هر گردی گردو نیست!
۳۸ ۳
داوید سیلوا به پنجمین بازیکن منچسترسیتی تبدیل شد که موفق به زدن ۵۰گل برای این تیم می شود.
آی اسپورت - #539ecf57
۱۹
عملکرد #کلوپ با #لیورپول در این فصل جزیره

‏پنج بازی
‏پنج برد
‏۱۱ گل زده
‏۲ گل خورده
آی اسپورت - #36f2d67a
۲۰
سرمربیگری با لباس قومی/ سرمربی تیم پدیده ملک‌شاهی در جام‌حذفی با لباس کردی تیمش را کوچ کرد. این تیم در لیگ استانی حاضر است و نماینده مردم ایل ملک‌شاهی است که ترکیبی از اقوام لر، کرد، لک و عرب است. پدیده ملک شاهی که می‌توانست پدیده جام حذفی باشد روز گذشته از مس کرمان باخت و حذف شد
آی اسپورت - #9e892bfa
۴۳
‏انتخاب ‎#روشن_ایرماتوف ازبک که یک داور خبره، کاربلد و مسلط است خیال ‎#پرسپولیس و الدحیل را از ناحیه قضاوت آسوده کرده.
معضل انتخاب داور همیشه در فوتبال آسیا وجود داشته. از جمله در مورد ضعف داوران جنوب شرقی آسیا یا انتخاب داور عرب برای مسابقه‌ای که یک سوی میدان تیم عربی است.
۴۵ ۶
اینفوگرافی آی‌اسپورت؛ بهترین گلزنان تاریخ تیم‌ملی فرانسه
آی اسپورت - #d3057478
۲۷
برترین خط حمله‌‌های این فصل ۵ لیگ معتبر اروپایی
آی اسپورت - #54f6f52c
۲۷ ۱
‏قانون ۹۰ به ۱۰ تماشاگران در دربی باید اجرا شود ولو به قیمت خالی ماندن سکوهای میزبان. فراموش نکنید این یک قانون و اصل لازم‌الاجراست، اینکه تاکنون در دربی تهران رعایت نشده یک امر سنتی، مصلحتی و مغایر اصول حرفه‌ای و بین‌المللی می‌باشد. در حال حاضر برخی طیف‌های پرسپولیسی‌ مخالف اجرای این قانونند چون استقلال میزبان بازی رفت است.
۵۳ ۷
اگر هنوز فکر می‌کنید #پدیده اتفاقی به اینجا رسیده، مسابقه با ذوب آهن را دوباره ببینید. بچه‌های تیم #یحیی دقیقا می‌دانند از بازی چه می‌خواهند و تا سوت پایان به گوش‌شان نرسد باور نمی‌کنند بازی تمام شده. پدیده شگفت‌انگیز شده و حق این بچه‌ها بیشتر از اینهاست.
۶۵ ۸
تیم منتخب بازیکنانی که بیشتر از ۱۰ سال است در تیم خود حضور دارند.
آی اسپورت - #1d216f2b
۳۰
بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر