فهرست
ساعت 3:10 صبحه. پس چرا کی روش هنوز بیانیه بعدیش رو نداد؟ نکنه چیزیش شده!
۴۹ ۳
استقلال هم باید از فاز فرصت دادن به پیشکسوت ها بیاد بیرون. گزینه بعدی استقلال باید یه "سرمربی" باشه؛ نه یک فرهاد مجیدی طور.
۵۹ ۱
بختیار، قربانی تصمیمات اشتباه علیمنصور شد. پلی استیشن نیست که جای بازیکن رو تغییر بدی و انتظار داشته باشی بازیکن خیلی افت نکنه. اتفاقا تبحر بختیار روی پاس های کوتاهه؛ ولی تو استقلال باید تمرکزش رو پاس گل میذاشت؛ نه پاس ساده. همین تمرکز فوتبال همیشگی اش رو گرفت ازش.
۳۹ ۱
هوا یه جور ناگهانی سرد شد که الان کارلوس کیروش باز استعفا میده...!
۸۲ ۵
چه‌قدر گوش دادن به صحبت‌های مهدوی‌کیا شیرین بود. 90ِ خوبی بود.
۱۰۰ ۴
در فاصله چند ساعت؛ دست اصغرمون از گلدن گلوب کوتاه ماند و دست اکبرمون از دنیا. روز، روز شخصیت های محبوب نبود.
۹۲ ۳
بازیکن‌هایی که فقط به خاطر نیمکت‌نشینی به تیم رقیب رفتند لایق تشویق نیستند. هر دو می‌توانستند یک ترم دیگر درس‌شان را ادامه دهند و طبق قولی که اول فصل دادند، تا انتها با پرسپولیس بمانند. ولی ترجیح دادند این لیگ را از درون زمین دنبال کنند تا روی نیمکت. پس به سلامت. بدون هیچ سلام و صلواتی. حیف که با «هو» نرفتند. حیف این همه احترام برای آن‌هایی که به قول‌شان پایبند نیستند. اگر ایران نبود، حالا با کله خوک به استقبال‌شان می‌رفتند نه بازوبند کاپیتانی.
۴۱ ۶
برانکو علیه حماسه‌سازان ملبورن. سه تا به تیم دایی زد، سه تا هم به تیم خداداد.
۷۶ ۱
«امیدوارم سه درجه زاویه فوتبال ایران رو تغییر بدم». این صحبتی است که ماه‌ها قبل در یک جمع خودمانی از زبان آنالیزور برنامه 90 شنیده بودم. حالا بیشترین رای را در تاثیرگذارترین برنامه تاریخ صدا و سیما آورده (بدون در نظرگرفتن به 90 درجه‌ای که صرفا فان است و تاثیری در فوتبال ندارد). حالا علاوه بر علاقه مردم به بخش آنالیز، حتی در کنفرانس‌ها هم سوالاتی فوتبالی‌تر مطرح می‌شود تا این که سراغ حاشیه بروند. دقیقا مثل خود برنامه 90 که از زمان حضور رضا عباس زاده، فوتبالی‌تر شده تا پرداختن به حواشی. اتفاقی که مردم هم به آن رای مثبت داده‌اند.
۱۱۸
یه لحظه تصور کردم استقلال و منصوریان / پرسپولیس و برانکو / یک تیم باشگاهی از ایران، به این مرحله‌ای که کاشیما آنتلرز رسید، برسند. چه بلایی بر سر ما می‌آوردند؟ تساوی با رئال در 90 دقیقه؟ باورکردنی نیست.
۵۱ ۳
ذوب آهن یه جوری هم گل زد که ترکی نتونه آفساید بگیره...
۶۷ ۵
نه جام حذفی و بازی با تیم سابق، نه دو بازی پیش رو تا نیم فصل. کاسه عمر سرمربیگری علیمنصور در استقلال، روز 18 بهمن تو ورزشگاه آزادی و توسط پورعلی گنجی و هم تیمی های ژاوی تعیین می شه.
۶۰
شمایی که برای شعار قدیمی تماشاگرای تراکتور انقدر رگ گردنت رو بیرون میدی، برای حفظ جاهایی از ایران که بدون رقیب برای خودمونه چه تلاشی کردی؟ آسمان صاف؟ زمین پاک؟ فقط میخواین که مال ما باشه. تو دریای خزر آشغال نریزید، بقیه ش رو نخواستیم.
۴۰ ۱۶
چگونه علیفر به خودش حق می دهد مو بکارد، ولی بازیکن روسیه حق ندارد برای مویی که متعلق به خودش است تصمیم بگیرد؟ م.ر
۴۵ ۳
شبی که همه باور داشتند، رحمتی به عنوان یک بی‌گناه پایش به کمیته انضباطی باز شده، در حال قربانی یک بی‌گناه‌تر هستند. گناه افشاریان و دخترش چیه که انقدر راحت با آبروش بازی می‌کنید؟ فقط برای خنده. «تورک» درون‌تون رو بکشید.خسته شوید از شِیر این ویدئو.
۵۸
فقط مسئولین این توانایی رو دارند که مسعود شجاعی را محبوب سکوها کنند. کاری که فوتبال، سال ها در انجامش ناکام بود.
۵۲ ۳
#توییت_تبلیغاتی: یادداشت خانم کنگرانی به بهانه صحبت‌های مسعود شجاعی را از دست ندهید. http://isport.ir/fa/content/ae793acb
۲۹ ۱
مثل همه مادریدی‌ها با گل دقیقه نود فریاد کشیدم؛ به عشق زیدان. تا حدی که فراموش کردم روزگاری این بازی رو به عشق مسی و شکست رئال می‌دیدم.
۲۸ ۲
چه هفته جذابی بود. 20 گل و فقط یک تساوی. لیگ برتر پیشرفت چشمگیری داشت.
۲۳
شالیکوبی آماده...شالیکوبی آماده؛ ارتش مرزبان می آید!
۴۹ ۴
خبرنگار: گسترش فولاد 66% گل ها رو روی سانتر از جناحین دریافت کرد. بهتر نبود علی قربانی زودتر وارد بازی می شد؟یا حتی به جای کاوه توی ترکیب قرار می گرفت؟
منصوریان: نه؛ این تشخیص کادرفنی بود. سوال بعدی لطفا.
۵۸ ۱
آزمون- لیورپول؟ امشب مشخص می‌شه.
۲۸ ۱
زیدان محبوب ترین سلبریتی زندگیمه. سیمونه و تیمش هم منفورترین و نفرت انگیزترینن واسم. محبوب من3-منفورمن0.
۴۲
از زمان جدایی مهدی رحمتی از تیم ملی، ایران در همه مسابقات دور نهایی مرحله مقدماتی جام جهانی کلین شیت کرد. چه خبر سید؟
۴۸ ۳
آسمان خیس. زمین گل‌آلود. خاطره؛ سال 89. نساجی. یحیی گل‌محمدی. علی قربانی. دقیقه 81. گل اتفاقی. خداحافظ لیگ برتر. رویاهایی که از دست‌مان لیز خوردند. حالا؛ دوباره. آسمان خیس. زمین گل‌آلود. کی‌روش؛ تیم ملی. لعنت به باران و هوای بارانی. لعنت به گل و زمین گل‌آلود.
۳۵
این قلقلک درونی برای تماشای بازی تیم ملی رو هیچ وقت نداشتم. حتی بازی با سوریه هم برایم مهم شده. این که ببینیم پروفسور پرتغالی باز قرار چه بلایی بر سر تفکرات ما و سوریه بیاره.
۳۱ ۴
هنوز کسی هست که شک داشته باشه دفاع راست تیم ملی توی جام جهانی کسی جز حسین ماهینیه؟
۲۳ ۳
برای بهبود قسمت آنالیز به ما پیشنهاد بدهید. چه کار کنیم؟ چه کار نکنیم؟ روند قسمت آنالیز مثبت هست؟ منتظر نظرتان هستم.
۲۴ ۶
لذت؛ یعنی تماشای گل محسن کریمی.
۴۶ ۱
خوب بودن ماهینی تو این روزها چقدر لذت بخشه. حتی شیرین‌تر از تماشای اخم‌های رامین رضاییانی که حالا جور نازهای اول فصلش را می‌کشد؛ آن هم روی نیمکت. جایی که لیاقتش است. مستر برانکو به این تنبیه شیرین ادامه بده. یک جایی باید جلوی این جور آدم‌ها ایستاد.
۵۱ ۴
ماشین سازی بازی یک هیچ برده را دو بر صفر باخت. سخن بزرگان / پیمان یوسفی
۴۳
#ما دلواپس فوتبالیم!
۴۲
بارسا نیمه اول سه هیچ عقبه. بعد از باخت MANCITY با پپ، نوبت به تحقیر بارسا رسید. اگه فردا بخاطر تنبیه سردبیر، تو سایت نبودیم حلال کنید.
۳۷
خوشحالم تیمی که شمسایی و شمس رو نداشت حماسه آفرید.
۳۳ ۲
پرسپولیس تمام عمر برای خلق حماسه فرصت داره. ولی این تنها فرجه تمامه تاریخ یک ایله که بتونن راجب فوتبال هم صحبت کنند. در کوه‌ها، ییلاق‌ها، قشلاق‌ها، با تمدنی ناب. ویوا قشقایی. منتظر رقص شال‌ها هستم. با صدای کرنا و دهل.
۳۹
ترجیح می‌دهم که این بار برخلاف همه‌ی زندگیم، به جای فوتبال، درباره سوژه دیگری بنویسم. موضوعی که حالا مهم‌تر از فوتبال است. «نو» شدن سایت آی‌اسپورت را تبریک می گویم. کنار هم روزهای خوبی داشته باشیم.
۵۳ ۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر