فهرست
آدم می‌ماند كه از كجا شروع كند؛ دروغ چرا؟ ذهن نوپای ما بچه‌های دهه هفتاد به حضورت در فتح و بیست سال پيش كه پرسپوليس را انتخاب كردی قد نمی‌دهد. ما تو را از جام ملت‌های چین و هت‌تریک در بازی با كره يادمان مي آيد، از مرد سال آسيای 2004، از روزهای خوشِ بايرن كه توی دل مان قند آب می‌شد وقتي يک ايراني سری ميان سرها در می‌آورد. ما تو را با سر خم نكردن‌ها و بله قربان نگفتن‌هايت می‌شناسيم آقاي شماره هشت.
ما بچه‌های كم سن و سال كه سال‌ها پيش اكسير جاودانگی تو را در خاطرمان ساخته‌ايم. سخت می‌شود تو را دوست نداشت چه اينكه به عنوان «يک استقلالی متعصب»، وقتی روی سر بيژن كوشكی بلند شدی و به استقلال گل زدی، وقتي پيروز و بقيه را با دريبل‌هايت به قربانگاه می‌بردی، ذره‌ای از علاقه‌ام به تو کم نشد. سر آخر اما ، ما تو را با آن مچ بند سبز عاشقانه‌ات مي شناسيم، با پيراهنی كه براي قربانیان ۸۸ فرستادی. ما را ببخش... مردمی نبوديم كه ميخواستی.. تولدت مبارک شجاع دل
۲۶۳ ۳۸
برای بچه‌های کمپ حجازی

برای بچه‌های کمپ حجازی

آی اسپورت
2017-10-29 15:09:00
پاسخی به یک ادعا - نساجی میزبان نبود

حتی اگر سکوها را با دست هم بشماریم، سوای چیزی که از تلویزیون دیده شد و با احتساب جایگاه هشت و نه، استقلال به لحاظ تعداد هوادار از رقیب قائمشهری جلوتر بود.
اینکه هواداران نساجی حضور خوبی در آزادی داشتند و رنج مسیر را به جان خریدند و به تهران آمدند دلیل خوبی برای دچار شدن با حس ترحم و ادعاهای غلط نیست. لطفا واقع بین باشیم.
۱۲۱ ۶
آقای جان اسمیت

آقای جان اسمیت

آی اسپورت
2017-10-05 02:09:00
لب خط با منصوریان؛ آخرالزمان

لب خط با منصوریان؛ آخرالزمان

آی اسپورت
2017-09-16 14:25:00
هر بار که شکست می خورید قلب ما از کار می افتد و سرخورده تر می شویم آقای منصوریان. چه کردید با استقلال ما که تا این حد مستاصل و بی برنامه است؟ باخت شما شکست استقلال ماست استاد، عشق کودکی و دلخوشی روزهای سخت نوجوانی و جوانی ما را نابود کردید آقای منصوریان. خسته ایم و زخم خورده و حالا که مرهم نیستید لااقل نمک به جسم رنجورمان نباشید.
بازی تمام شد و حالا وقت رفتن است.
۵۳ ۸
افعی ها پس از مورینیو، هیچوقت تا این حد احساس خوشبختی نمی کردند. اسپالتی از اینتر یک تیم موفق ساخته و اگر فوتبال آنها را دیده باشید مثل ما از کیفیت پرشیچ، اشکرینیار، والرو، ایکاردی و دالبرت شگفت زده شدید.
خرید های منطقی و مفید، فوتبال با برنامه و هجومی و انسجام در فاز دفاعی نتیجه حضور یک سرمربی کاربلد در باشگاه و مدیریت موفق سونینگ است.
کوروانورد حالا نفس راحتی می کشد و آرامش به سکوهای جوزپه مه آزا برگشته است... تا باد چنین بادا.
آی اسپورت - #6d4f66cb
۴۶ ۱
در مشهد رضا مهاجری را بسیار دوست دارند؛ سرمربی موفق پدیده که حتی در روزهای بحران و بی پولی هم پشت باشگاه را خالی نکرده و زبان گلایه اش همیشه کوتاه بوده است.
یک انسان عمل گرا و سختکوش که پارسال می رفت با بی تدبیری هیئت مدیره صندلی اش را به پرویز مظلومی ببازد اما ایستاد و جنگید و حالا به "فصل برداشت" رسیده.
کارنامه مهاجری در پنج هفته اول لیگ پر از فراز و نشیب بوده اما برای آنها که امسال بازیهای پدیده را تماشا کردند ریتم جذاب تیم مشهدی قانع کننده است.
جذب مهره های با تجربه مثل قاضی، خلعتبری و خانزاده و تاثیرگذاری ایمانی، صادقی، ناصحی، عباسیان و گردان از پدیده یک تیم قدرتمند ساخته است.
جذاب ترین مسابقه امشب هم احتمالا پدیده - تراکتور در مشهد است؛ نبرد دو مربی با سبک متفاوت که این تورنمنت را جدی گرفته اند و برای رویای آسیایی شان تلاش خواهند کرد.
آی اسپورت - #64ee5a50
۶۹
دنیا اما اینطور باقی نخواهد ماند خواهرم؛ یقین دارم بالاخره استادیوم پیر تهران عمرش کفاف می دهد و چشم اش به حضورت روشن خواهد شد. که جای شما پشت درب های بلند آزادی نیست، اندوه و سرخوردگی سهم شما نیست، که صبح می شود این شب خواهرم... "الیس الله بکاف عبده" آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟ سوره زمر ۳۳
آی اسپورت - #55b22f48
۷۴ ۶
فردا استادیوم خالی آزادی، با سکوهایی که می توانست پر باشد و نیست میزبان جشن صعود تیم ملی به جام جهانی است.
دستاوردی که برای همه است، برای زنان سرزمینم و مادرانی که دعا کردند تا پسربچه ها از پیروزی پل بسازند تا رستگاری نهایی.
حالا اینجاییم؛ توی اوج و فاتح قله های موفقیت.
کاش برگردیم و پشت سرمان را بهتر ببینیم، قدرشناس باشیم و فراموش نکنیم توشه راه مان دعای خیر چه کسانی بود.
بابت این اتفاق شرمنده ایم، برای سکوهایی که فردا بیشتر از همیشه جای خالی شما را فریاد خواهد زد.
آی اسپورت - #8911bacb
۶۵ ۱۴
سامان قدوس با تیم ملی به تهران آمده تا برای آخرین مسابقه انتخابی در کنار یوزپلنگ ها باشد. بهترین اتفاق اما برای سامان این است که علاقه ای به "تتو" ندارد و مجبور نیست مثل دژاگه، اولین روزهای زیر پرچم بودن را با لباس های بیشتر و پوشش اضافه سپری کند.
این وسط طبعا کمیته اخلاق و انضباطی و بقیه هم، نفس راحتی می کشند و سرشان خلوت تر خواهد بود.
۳۹
فردای پس از ما، نسلهای بعد از داستان اساطیری این تیم با شک و تردید حرف می‌زنند. از بچه هایی که بیش از هزار دقیقه گل نخوردند و لابد آدم‌هایی هستند که باور نکنند و با چشم های درشت از بقیه بپرسند چطور می شود؟ باورکردنی نیست.
کاش تاریخ تحریف نشود و این تیم تا همیشه سمبل تعریف و صرف فعل خواستن باشد. برای همه، برای هرکس که در دایره واژه‌هایش "نشدن" پر تکرارترین کلمه است.
۵۹ ۱۴
برای هیات مدیره استقلال: وقت خودتان تمام شده

برای هیات مدیره استقلال: وقت خودتان تمام شده

آی اسپورت
2017-08-30 15:15:00
برای منصوریان و رحمتی/ در ستایش سکوت

برای منصوریان و رحمتی/ در ستایش سکوت

آی اسپورت
2017-08-16 14:09:00
فضانوردی منصوریان/ بیخیال شو مربی!

فضانوردی منصوریان/ بیخیال شو مربی!

آی اسپورت
2017-07-19 18:55:00
آندو، به حقیقت سلام کن

آندو، به حقیقت سلام کن

آی اسپورت
2017-07-12 16:23:00
برای بختیار رحمانی/ سیاه، سفید، خاکستری

برای بختیار رحمانی/ سیاه، سفید، خاکستری

آی اسپورت
2017-01-15 10:05:00
زمستان، فصل هرس شاخه های اضافه

زمستان، فصل هرس شاخه های اضافه

آی اسپورت
2017-01-02 13:01:00
رحمتی-منصوریان؛ جدایی / کادوی ولنتاین

رحمتی-منصوریان؛ جدایی / کادوی ولنتاین

آی اسپورت
2016-12-28 16:48:00
برای علی دایی/ معصومیت از دست رفته

برای علی دایی/ معصومیت از دست رفته

آی اسپورت
2016-12-21 17:15:00
برای سجاد و رویای اروپایی/ روزنه‌ای شاید!

برای سجاد و رویای اروپایی/ روزنه‌ای شاید!

آی اسپورت
2016-11-13 14:49:00
قراردادهای عجیب/ هر که رفت به سلامت!

قراردادهای عجیب/ هر که رفت به سلامت!

آی اسپورت
2016-10-31 19:43:00
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر