فهرست
رمز و راز سکوت اسماعیل خلیل زاده

رمز و راز سکوت اسماعیل خلیل زاده

آی اسپورت
2020-10-06 00:45:00
پست اینستاگرام سعید معروف رو که دیدم یاد این جمله افتادم ًکه واعظان کین جلوه بر محراب و منبر می‌کنند چون به خلوت می‌روند آن کار دیگر می‌کنند.
۳۸ ۷
محمد مایلی‌کهن باز هم روی احمدی‌نژادی خودش را بروز داد؛ اینکه به ناپاک بودن اموال کسی بدون اینکه سندی داشته باشیم اشاره کنیم فقط از عهده چنین نگرشی برمی‌آید؟ چندسال قبل هم این ادعاها را داشت و فردایش جهان فوتبال سند ثبت‌نام چند دستگاه ماشین به نام مایلی‌کهن را منتشر کرد.
۳۸ ۶
ماستمالی بهترین واژه‌ای است که درباره ماجرای محرومیت بازیکنان استقلال می‌شود به کار برد. اگر استقلالی‌ها مقصر نبودند چه کسی پاسخگوی خسارت وارد شده به این تیم است؟
۵۲ ۱۰
آنچه در فصل پیش‌رو می‌تواند موجب نگرانی هواداران سرخابی درباره تصمیم‌های ناگهانی فدراسیون فوتبال باشد، جدا از قانون‌گریزی و بی اطلاعی حضور مثلث اصفهانی‌هاست. تاج،ساکت و اسلامیان که همگی در مقاطع مختلف در مدیریت تیم اول اصفهان نقش پررنگی داشته اند. آیا این نگرانی بجاست؟
۵۰ ۶
چندسال پیش در ماجرای ارسال نشدن لیست استقلال به آسیا،امیر قلعه‌نوعی با محسن صفایی‌فراهانی تماس گرفت و خواستار کمکش شد؛ پاسخ صفایی واضح بود"مگه تیم شما مدیرعامل نداره که شما به من زنگ میزنی؟" حالا در ماجرای محرومیت ناحق آبی‌ها یکی باید به منصوریان گوشزد کند تیمتان هم مدیرعامل دارد هم مدیر تیم. کاش به جای دعواهای این شکلی بیشتر حواست به تیمت باشه سرمربی.
۱۰۸ ۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر