فهرست
✅ کار به جایی رسید که؛ صدای "همشهری" هم درآمد!

تیتر همشهری ورزشی به عدم انتشار حتی یک عکس از مسابقه تاریخی فوتسال زنان ایران و ایتالیا: لطفا از عکس آرشیوی استفاده کنید!

۲۹ ۲
قطعا این‌دو روز که به سالن دانشگاه آزاد برای تشویق تیم ملی فوتسال زنان رفتیم روزهایی تاریخی شدند برای #ورزش_زنان با استقبالی که از آن شد. امروز علاوه بر کیفیت بازی و بازی خوبی که بچه ها داشتند چیزی در حدود ۹۰۰ نفر تماشاگر در سالن مسابقه بودند. استقبال بی نظیر بود از این دو مسابقه. اما امیدواریم این‌استقبال ها همیشگی و در طول سال باشد که این‌دخترها دلشون گرم‌باشه به حمایت ما... ایران در هر دو بازی برنده مسابقه بود.

*متاسفانه بدلیل اینکه موبایل هامون رو قبل ورود به سالن می‌گرفتند از تشویق فوق العاده تماشاگران در طول بازی و بازی خوب بچه ها آنطور که باید ویدیویی و عکس با کیفیت در دسترس نیست.
۳۰ ۱
دعوت‌نامه برای زنان؛ این دو روز تشریف بیاورید

دعوت‌نامه برای زنان؛ این دو روز تشریف بیاورید

آی اسپورت
2017-11-22 14:59:00
پرسپولیس از 12 بازی که فقط 3بازی در آزادی میزبان بود که یکی از این 3بازی هم بدون تماشاگر برگزار شد در چنین شرایطی به نیمه نهایی آسیا رسید.
۱۴۷ ۸
منحل شد یا منحلش کردند؟

منحل شد یا منحلش کردند؟

آی اسپورت
2017-10-10 16:14:00
منحل شد!به همین راحتی!قهرمان لیگ برتر فوتبال زنان به جای تشویق و ترقی منحل شد!این است وضع فوتبال زنان ایران!با تشکر از تیم سپاهان و آقای تاج که سنگ تمام گذاشتند با وعده وعیدهای پوشالی تا با سرعت هرچه تمام تر تیم آینده سازان منحل و آرزوهای فوتبالی این دختران نابود شود!
آی اسپورت - #64f8d210
۵۳ ۱۷
انگار که کلا دو تیم پایتخت نباید روند خوب و مثبتشون تا همیشه پایدار بمونه... همیشه کسانی هستند که باعث توقف روند رو به رشد آنها شوند... الان حکایت پرسپولیسه... با هجمه ها و حاشیه‌های ایجاد شده برای این تیم در چند وقت گذشته اگر هوشیاری مدیران تیم نباشه احتمال زیاد شاهد افول #پرسپولیس خواهیم بود... البته امیدواریم این بار برعکس آن اتفاق بیفتد
۱۳۷ ۹
#درخشان و جهانیان با بد کسی در افتادند؛ #کریمی تا ته خط میره و تا این دونفر حساب کار دستشون نیاد، دست بردار نیست!
۹۷ ۶
روایت دخترانه از روز دور از آزادی؛ تبعیض

روایت دخترانه از روز دور از آزادی؛ تبعیض

آی اسپورت
2017-09-06 12:50:00
‏دختران دشت
دختران انتظار ...

ما با وجود خريد بليت امروز جايي در #ورزشگاه_آزادی نداشتیم و آنوقت ...
آی اسپورت - #da190ecf
۶۶ ۶
وقتی عضو یک تیم باشگاهی هستی و با اون تیم قرارداد داری و از اون تیم حقوق میگیری و مربی بهت دستور میده که ما به حضور شما در ترکیب نیازمندیم تنها تصمیم حرفه ای و ورزشی باعث این باید بشه که در زمین بازی کنی. امیدواریم جامعه ی فوتبال حاج صفی و شجاعی رو برای این تصمیم کاملا حرفه ای و ورزشی تنها نگذارد.
۸۲ ۳۱
کسی با مهدی طارمی پدر کشتگی نداره ؛ فقط بحث سر اینه که یک بازیکن حرفه ای اینقدر درگیر حاشیه بشه ، رفته رفته متن رو از یاد می بره و رفتار این روزهای طارمی نشون دهنده ی شروع یک مسیر خطرناکه که گویا گوشش هم به حرف هیچ بزرگتری بدهکار نیست ..
۲۱۵ ۳
کسی به مهدی طارمی برای گذاشتن پست راهنمایی نمیده؟ اصلا به طور کلی نمیشه یک ماه پستی روی صفحه اش نذاره تا همه چی آروم شه؟ امیدوارانه امیدواریم که یک‌تکونی به رفتارش بده و از حاشیه دوری کنه چون به نظر در ابتدای مسیر خطرناکیه که تهش ناکجاآباده و نمیدونه که فوتبال بی رحم تر از این صحبت‌هاست... یک روز محبوب‌ترینی روی سکوها و یک روز به راحتی از یادها فراموش میشی اما چه خوب میشه که بتونی محبوب دل‌ها بمونی حتی بعد از دوران فوتبال...
۲۱۴ ۲
وقایع اتفاقیه در یک مقاله ویژه نوشت:
در بازی ایران_سوریه؛ استادیوم زنانه شود.
ایران صعود کرده و این بازی تشریفاتی است اما برای زنان می تواند شروع یک اتفاق خوب باشد، یک اتفاق تاریخی.
آی اسپورت - #52ba7ecd
۴۷ ۸
علی کریمی هم درباره اهمیت ورود زنان به ورزشگاه گفت.قبح این مساله داره شکسته میشه و خیلی خوب میشه که پیشکسوتها و بازیکنان جوان بیشتری که موافق این مساله هستند درباره آن صحبت کنند.
۷۴ ۳۱
طارمی باز هم برگشت! انشاالله که کادرفنی تنبیه درخوری برای ایشان درنظر گرفته باشد و به راحتی در ترکیب اصلی قرار نگیرد.هرچند که بعید میدانم!چون زور کادرفنی پرسپولیس فقط به امثال رامین رضاییان رسید که یک بار در این مدتی که کنار گذاشته شد نه مصاحبه جنجالی بر علیه تیم کرد و نه حرف و سخنی زد که باعث ایجاد حاشیه شود.خطا کرد ، بخشیده نشد اما از این مساله هم در جهت اثبات حقانیت خودش استفاده نکرد تا با صحبت کردن‌ها و مصاحبه‌های غیرمنطقی باعث ایجاد حواشی شود. مهدی طارمی گل زد و اقای گل شد و هزاران گل هم‌نزد و باعث اعصاب خوردی میلیون‌ها هوادار شد با صحبت‌ها و رفتارهای نسنجیده و غیرحرفه‌ای. اما بارها مورد حمایت کادرفنی و هم‌تیمی‌هایش قرار گرفت.
۵۴ ۱۰
پرسپولیس برای مهدی طارمی مصداق خونه خاله است. نه انضباطی در مورد این بازیکن رعایت میشه و نه مقررات. این پیام‌های اینستاگرامی دسته جمعی بازیکنان پرسپولیس هم مصداقی از همان اداهاست.پایان هر فصل ادا و اطوار دربیاره و بعد برایش تونل خوش آمدگویی تشکیل بشه و راحت برگرده انگار نه انگار! انضباط در پرسپولیس گویا فقط در مورد رامین رضاییان معنا و مفهوم اصلی خودش رو نشون داد!
۱۷۵ ۲۷
چه اصراریه بر حفظ مهدی طارمی؟ وقتی دل طرف به بازی در ایران نیست چه ارزشی داره موندن؟ بعدها وقتی فهمید که اشتباه کرده و میتونست در موقعیت خوبتر به نقاط بهتری برسه متوجه اشتباه این روزهاش میشه... روزهایی که میتونست با درایت بیشتری رو به جلو حرکت کنه... وقتی هم که بعدها بفهمه اشتباه کرده اون موقع دیگه جایی در تیم پرسپولیس نداره و به راحتی نمیتونه دوباره پیراهن این تیم رو بر تن کنه... ایشون فکر کرده که بره اروپا فیکس تیم هست و اونجا هم میتونه آقای گل بشه... آقای گل برو به سلامت... موفق باشی
۱۰۵ ۳۵
درباره مدال کیمیا؛ غیرت «زنانه» هم داریم

درباره مدال کیمیا؛ غیرت «زنانه» هم داریم

آی اسپورت
2017-07-01 13:56:00
وقتی با 300 میلیون تومان در ایران کل یک تیم فوتبال رو دربخش زنان میبندند دیگه حساب کنید که اوضاع ازچه قراره و رسیدگی ها و امکانات چقدر برابر! #ورزش_زنان #فوتبال
۴۴ ۱۷
باز فصل نقل و انتقالات شروع شد و بازار گرمی بازیکنان آغاز!
والا ما هم به پیشرفت بازیکنان راضی هستیم برن در تیم های خوب ؛ اما دیگه لطفا شور قضیه رو در نیارن!
جناب طارمی باز مسخره بازی هاشو آغاز کرد!
من نمیدونم دیگه این حرکات بچگانه چیه؟ خب قصد پیشرفت داری برو دیگه .. پست گذاشتن تو اینستاگرام و این صحبتا برای چیه؟!
۴۸ ۱۰
مایلم دلایل دوستانی که هنوز از عملکرد معروف ، موسوی ، غفور و قائمی دفاع می کنند رو در زیر این پست بدونم؟شاید واقعا اونها نکته ای رو می بینند که بقیه قادر به دیدنش نیستند. خوشحال میشم در این پست دلایلشون رو بنویسند. البته بگم امشب از معدود دفعاتی بود که میلاد عبادی پور هم بازی خیلی بدی رو از خودش به نمایش گذاشت و ضعیف بود.
۵۵ ۲۰
تیم ملی والیبال ایران هیچ نکته ی قابل دفاعی نداشت در بازی امشب .. مصطفی کارخانه در برنامه ی تحلیلی گفت که قابلیت هایی که هر تیم میتونه از اون امتیاز کسب کنه سرویس ، دفاع و حمله است که ما در هرسه تا بد بودیم و هیچ حرفی برای گفتن نداشتیم .. جالبه در ست سوم در نبودِ موسوی و معروف و غفور داشتیم کم کم به بازی برمیگشتیم و جون گرفتیم که خب دیر بود و متاسفانه ست رو واگذار کردیم . همه ی تیم ها هفته به هفته پیشرفت کردند و ما پسرفت ! این هم نکته ی قابل توجهیه!
۵۰ ۱
معروف خوب و عالی اما واقعا تا کی باید تیم ملی والیبال ایران متکی به سعید معروف باشد؟پس چه زمانی قراره جایگزینی برای معروف به دنیای والیبال معرفی بشه؟
۷۹ ۱۳
مسلمه که انگیزه ای وجود ندارد برای بازیکنانی که سالهاست در مرکز توجه هستند.مهم ترین دلیل بُرد در بازی با تیم پرقدرت لهستان حضور بازیکنان اکثرا جوانی بود که حریصن برای بُرد و دیده شدن..انگیزه ی فراوانی دارند برای نشان دادن توانایی هاشون..فقط از تیمی مثل ایران بر می اومد سِت ای که به راحتی میتونست ببره رو واگذار کنه..با قاطعیت میتوان گفت که وقت بازنشستگی معروف و موسوی و ... فرا رسیده است.
۸۱ ۱۶
خیلی خوشحالم برای زنان بسکتبالیست ایرانی .. از این به بعد میتوانند در میادین بین المللی و جهانی با قابلیت های فراوانی که دارند بدرخشند ..
۶۰ ۲۴
گزینه ۵ در برنامه ی ۹۰ امشب گُل زهرا قنبری در بازی ایران با ویتنامه..انصافا هم گُل قشنگیه..حمایت های ما باعث دلگرمی این بچه هاست..اگر علاقه مند بودید ، گزینه ی ۵ رو به ۲۰۰۰۹۰ ارسال کنید..
#فوتبال_زنان #زهرا_قنبری
۵۶ ۱۷
عقاب آسیا با ما بود، دروازه‌بان تیم ما بود...

عقاب آسیا با ما بود، دروازه‌بان تیم ما بود...

آی اسپورت
2017-04-30 10:51:00
قابل تحسین هستند هوادارانی که کورکورانه تیمی را تشویق نمی کنند و به وقت خطا و اشتباه هم بازیکنان را متوجه ی اشتباه خودشون می کنند.. شعارهای امروز تماشاگران پرسپولیس در استادیوم آزادی قابل تحسین است
۹۶ ۴
شادی امینی، فوتسالیست ملی پوش ایرانی رو به دلیل بازی بی‌حجاب در خارج از ایران، از حضور در تیم ملی محروم کردن! نهایت انصاف به این میگن!
۷۲ ۲۸
انصاری دقیقه آخر در ترکیب تیم؛ فوتبال است و هزاران اتفاق .. به امید بُرد پرسپولیس
۴۸ ۲
در جام جهانی هم در همین دقایق بود که مسی جان ایران را غافل گیر کرد :D همیشه باید به خاطر داشت که یک عدد مسی در میانه ی میدان توانایی عوض کردن نتیجه را دارد حتی در عرض پانزده ثانیه :D
۵۸
نکاتی از ماجرای هانی: تحلیل تاسف‌برانگیز

نکاتی از ماجرای هانی: تحلیل تاسف‌برانگیز

آی اسپورت
2017-04-23 16:38:00
دیگر دست از سر هانی نوروزی بردارید .. بگذارید کودکی اش را داشته باشد و در دنیای کودکی خودش باشد و تا اطلاع ثانوی وارد دنیای بی رحمِ شما آدم بزرگ ها نشود ..
۶۱ ۷
امروز رفتیم مسابقه ی بسکتبال نمادین بین #گاز_تهران و#کوشا_سپهر_سبلان .. همون مسابقه ای که ناظر FIBA هم اومده بود برای اوکی دادن لباس دخترای بسکتبالیست .. گویا نظرش مثبت بوده و جای امیدواریه که دخترای بسکتبالیست در آینده بتونن در رقابت های بین المللی شرکت کنن
۴۶ ۴
بازی سخت تیم ملی فوتبال بانوان ایران امروز مقابل ویتنام از سری مسابقات مقدماتی جام ملتهای آسیا . ایران اگر این بازی رو ببره شرایطش برای صعود به مرحله ی بعد آسونتر میشه . هرچند که با شاهکار جناب گودرزی این تیم به مدت 2 سال تعطیل بود و همین باعث شد که حتی از رنکینگ فیفا حذف بشه اما خب فوتبال هست و هزاران اتفاق غیر قابل پیش بینی .. برای شیردختران ایرانی برای بازی امروز دعا کنیم.
۳۶ ۱۰
یک/ حق استفاده از فضای شهر برای همه شهروندان است ؛ امروز صبح تعدادی از زنان دونده به همراه مردان در اعتراض به تغییر مسیر بانوان و حذف آنان از مسیر اصلی #ماراتن_تهران از میدان حسن آباد تا میدان آزادی دویدند.
دو/ من نمیدونم چرا تا بحث ورزش پیش میاد جداسازی بین زنان و مردان هم مطرح میشه ؛ اما در بخش‌های دیگه در سطح شهر خانم ها و آقایون در کنار هم حضور دارند، بدون مساله و مشکلی!
سه/ زنان ورزشگاه نیان، زنان جدا از مردان در یک جای پرت بدوند، از زنان عکس نگیرید موقع دوییدن، از زنان در مسابقات ورزشی فیلم و ویدیو نگیرید وگرنه گوشی‌هاتون توقیف میشه! تمومی نداره این ممنوعیت ها!
۱۲۱ ۲۴
من توییت ظهرم رو جور دیگه‌ای بیان می‌کنم که یک جوری رفته بودن امروز استادیوم که دو روز دیگه میگن ما اگر هم می‌خواستیم زن‌ها بیان استادیوم، جا نداشتیم.
۴۶ ۵
میگم حالا که امروز ورزشگاه بیشتر خالیه و تعداد آقایون کمه ، بذارید خانوما بازی تیم ملی رو برن از نزدیک ببینن :| !
۳۳ ۸
هاجر ابولفضل هافبک زنان افغانستان می گوید: «فوتبال نمایش تلاش و سخت‌کوشی قشری از اجتماع است که برای رسیدن به آرزوهایشان به مستطیل سبز پای گذاشته‌اند.فوتبال برای زنان افغان فراتر از یک ورزش و راهی برای موفقیت و حضور خوبتر در اجتماع است. زنان افغانستان با فوتبال ناگفته‌های خود را بیان می‌کنند و سهم خود برای برافراشتن بیرق کشور در میادین بین‌المللی را ایفا می‌کنند. زنان افغانستان با فوتبال پیام صلح و مهربانی مردم افغانستان را به مردم دنیا می‌رسانند. بدون شک فوتبال راه مبارزه کردن و رسیدن به موفقیت را به ما می‌آموزد. این که تلاش کنی و با وجود تمام سختی‌ها راهی برای رسیدن به هدف بیابی، این‌که زندگی نیز همانند فوتبال پر از افت و خیز است اما این مهم می‌باشد که در پایان چقدر احساس رضایت داشته باشی و چقدر حال‌مان خوب باشد. همیشه گفته‌اند: فوتبال یعنی زندگی و برای دختران افغانستان ، فوتبال چیزی فراتر از زندگی است.»
۳۳ ۱۳
هر دم از این باغ بری میرسد... تیم بسکتبال بانوان ایران در مسابقات داخل سالن آسیا در ترکمنستان حضور نخواهد داشت. برای مدیران شاید این یک خبر ساده باشه اما برای دختران بسکتبالیست حسرت و ناامیدی کامله .. ای کاش که بتونن این رنج و ناراحتی رو درک کنن و چاره ای بیاندیشند..
۳۷ ۲
خالده پوپال کاپیتان اسبق‌ و برنامه‌ریز فعلی تیم ملی فوتبال زنان افغانستان تهدید به مرگ، خشونت و افسردگی را تجربه کرده اما هرگز نخواست که ساکت ‌بماند.او حتی‌ برای رسیدن به رویایش از دست طالبان هم فرار کرد. خالده پوپال میگه: "فوتبال زندگی و شخصیت من‌رو تغییر داد.بهم اعتماد به نفس داد. به هم دلیل تازه ای برای زندگی داد.به هم انگیزه داد که شاد باشم از اینکه یک زنم و به خودم افتخار کنم."
۲۹ ۲
مائده برهانی و زینب گیوه در حال حاضر لژیونر در لیگ والیبال بلغارستان هستند و از همه جالبتر اینه که حجاب مخصوصی رو براشون درست کردن که از این لحاظ هم مشکلی نداشته باشن .. واقعا امیدوارم بدرخشن در لیگ بلغارستان
۳۵ ۴
به عنوان نماینده ی ایران امیدواریم استقلال السد رو ببره که 4 نماینده در باشگاه های آسیا داشته باشیم.
۲۶ ۲
مهدی مهدوی کیای عزیز از مسائلی در زمینه ی فوتبال پایه میگه من در حد رویاست برای فوتبال ما . ما سر زمین تمرین برای بازی هایش تیم ملی موندیم
۴۸ ۳
وحید هاشمیان به گفته ی مهدی مهدوی کیا بالاترین و سخت‌ترین مدرک مربیگری رو از اروپا داره اونوقت یکی مثل نکونام میشه دستیارش جناب کیروش
۷۳ ۱۰
به‌راحتی نباید از این‌مساله گذشت...باید در تاریخ ورزش بانوان‌ این کشور ثبت کرد این‌رویداد رو که مائده برهانی اولین‌لژیونر تاریخ والیبال بانوان ایران است ؛ با تلاش و عرق ریختنی که‌ هرگز‌ دیده نمیشود ، اما مهم این است که‌ با تمام‌سختی ها و موانع خواست و به هدفش رسید.
۴۵ ۲۱
فکر کنم هنوز خیلی ها در تمجید از کی‌روش میگن ما تا دقیقه 90 با آرژانتین مساوی کرده بودیم و این خیلیه و بعد چون یک گُل خوردیم ریختن تو خیابون برای شادی..یعنی نهایت آمال و آرزوهای مارو باید از همین وضعیت دید .. اونوقت توقع پیشرفت در فوتبال رو هم داریم .. همیشه به کمترین حد ممکن قانع ایم ..
۳۵ ۶
کارلوس کی‌روش هم فهمیده راه مقابله با هر مشکلی در ایران داد و هواره، هرازچندگاهی برای اینکه دل اون فدراسیونچی‌های بی‌عرضه رو بلرزونه میگه استعفا. والا اگه بخواد به خاطر مسائلی که با برانکو پیش اومده بره، باید گفت بهونه مسخره ای پیدا کرده چون دفعات قبل بهونه‌ها پُر و پیمون‌تر و موجه‌تر بود
۵۵ ۶
یکی جلوی کارلوس کیروش رو بگیره .. حالا دستیاراش رو گفت تشریف ببرید ایران!چه خبره تو اون فدراسیون؟
۵۶ ۱۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر