فهرست
وقتی با 300 میلیون تومان در ایران کل یک تیم فوتبال رو دربخش زنان میبندند دیگه حساب کنید که اوضاع ازچه قراره و رسیدگی ها و امکانات چقدر برابر! #ورزش_زنان #فوتبال
۴۰ ۱۷
باز فصل نقل و انتقالات شروع شد و بازار گرمی بازیکنان آغاز!
والا ما هم به پیشرفت بازیکنان راضی هستیم برن در تیم های خوب ؛ اما دیگه لطفا شور قضیه رو در نیارن!
جناب طارمی باز مسخره بازی هاشو آغاز کرد!
من نمیدونم دیگه این حرکات بچگانه چیه؟ خب قصد پیشرفت داری برو دیگه .. پست گذاشتن تو اینستاگرام و این صحبتا برای چیه؟!
۴۷ ۱۰
مایلم دلایل دوستانی که هنوز از عملکرد معروف ، موسوی ، غفور و قائمی دفاع می کنند رو در زیر این پست بدونم؟شاید واقعا اونها نکته ای رو می بینند که بقیه قادر به دیدنش نیستند. خوشحال میشم در این پست دلایلشون رو بنویسند. البته بگم امشب از معدود دفعاتی بود که میلاد عبادی پور هم بازی خیلی بدی رو از خودش به نمایش گذاشت و ضعیف بود.
۵۴ ۲۰
تیم ملی والیبال ایران هیچ نکته ی قابل دفاعی نداشت در بازی امشب .. مصطفی کارخانه در برنامه ی تحلیلی گفت که قابلیت هایی که هر تیم میتونه از اون امتیاز کسب کنه سرویس ، دفاع و حمله است که ما در هرسه تا بد بودیم و هیچ حرفی برای گفتن نداشتیم .. جالبه در ست سوم در نبودِ موسوی و معروف و غفور داشتیم کم کم به بازی برمیگشتیم و جون گرفتیم که خب دیر بود و متاسفانه ست رو واگذار کردیم . همه ی تیم ها هفته به هفته پیشرفت کردند و ما پسرفت ! این هم نکته ی قابل توجهیه!
۴۹ ۱
معروف خوب و عالی اما واقعا تا کی باید تیم ملی والیبال ایران متکی به سعید معروف باشد؟پس چه زمانی قراره جایگزینی برای معروف به دنیای والیبال معرفی بشه؟
۷۹ ۱۳
مسلمه که انگیزه ای وجود ندارد برای بازیکنانی که سالهاست در مرکز توجه هستند.مهم ترین دلیل بُرد در بازی با تیم پرقدرت لهستان حضور بازیکنان اکثرا جوانی بود که حریصن برای بُرد و دیده شدن..انگیزه ی فراوانی دارند برای نشان دادن توانایی هاشون..فقط از تیمی مثل ایران بر می اومد سِت ای که به راحتی میتونست ببره رو واگذار کنه..با قاطعیت میتوان گفت که وقت بازنشستگی معروف و موسوی و ... فرا رسیده است.
۸۱ ۱۶
خیلی خوشحالم برای زنان بسکتبالیست ایرانی .. از این به بعد میتوانند در میادین بین المللی و جهانی با قابلیت های فراوانی که دارند بدرخشند ..
۶۰ ۲۴
گزینه ۵ در برنامه ی ۹۰ امشب گُل زهرا قنبری در بازی ایران با ویتنامه..انصافا هم گُل قشنگیه..حمایت های ما باعث دلگرمی این بچه هاست..اگر علاقه مند بودید ، گزینه ی ۵ رو به ۲۰۰۰۹۰ ارسال کنید..
#فوتبال_زنان #زهرا_قنبری
۵۶ ۱۷
قابل تحسین هستند هوادارانی که کورکورانه تیمی را تشویق نمی کنند و به وقت خطا و اشتباه هم بازیکنان را متوجه ی اشتباه خودشون می کنند.. شعارهای امروز تماشاگران پرسپولیس در استادیوم آزادی قابل تحسین است
۹۵ ۴
شادی امینی، فوتسالیست ملی پوش ایرانی رو به دلیل بازی بی‌حجاب در خارج از ایران، از حضور در تیم ملی محروم کردن! نهایت انصاف به این میگن!
۷۲ ۲۸
انصاری دقیقه آخر در ترکیب تیم؛ فوتبال است و هزاران اتفاق .. به امید بُرد پرسپولیس
۴۷ ۲
در جام جهانی هم در همین دقایق بود که مسی جان ایران را غافل گیر کرد :D همیشه باید به خاطر داشت که یک عدد مسی در میانه ی میدان توانایی عوض کردن نتیجه را دارد حتی در عرض پانزده ثانیه :D
۵۸
دیگر دست از سر هانی نوروزی بردارید .. بگذارید کودکی اش را داشته باشد و در دنیای کودکی خودش باشد و تا اطلاع ثانوی وارد دنیای بی رحمِ شما آدم بزرگ ها نشود ..
۶۱ ۷
امروز رفتیم مسابقه ی بسکتبال نمادین بین #گاز_تهران و#کوشا_سپهر_سبلان .. همون مسابقه ای که ناظر FIBA هم اومده بود برای اوکی دادن لباس دخترای بسکتبالیست .. گویا نظرش مثبت بوده و جای امیدواریه که دخترای بسکتبالیست در آینده بتونن در رقابت های بین المللی شرکت کنن
۴۶ ۴
بازی سخت تیم ملی فوتبال بانوان ایران امروز مقابل ویتنام از سری مسابقات مقدماتی جام ملتهای آسیا . ایران اگر این بازی رو ببره شرایطش برای صعود به مرحله ی بعد آسونتر میشه . هرچند که با شاهکار جناب گودرزی این تیم به مدت 2 سال تعطیل بود و همین باعث شد که حتی از رنکینگ فیفا حذف بشه اما خب فوتبال هست و هزاران اتفاق غیر قابل پیش بینی .. برای شیردختران ایرانی برای بازی امروز دعا کنیم.
۳۶ ۱۰
یک/ حق استفاده از فضای شهر برای همه شهروندان است ؛ امروز صبح تعدادی از زنان دونده به همراه مردان در اعتراض به تغییر مسیر بانوان و حذف آنان از مسیر اصلی #ماراتن_تهران از میدان حسن آباد تا میدان آزادی دویدند.
دو/ من نمیدونم چرا تا بحث ورزش پیش میاد جداسازی بین زنان و مردان هم مطرح میشه ؛ اما در بخش‌های دیگه در سطح شهر خانم ها و آقایون در کنار هم حضور دارند، بدون مساله و مشکلی!
سه/ زنان ورزشگاه نیان، زنان جدا از مردان در یک جای پرت بدوند، از زنان عکس نگیرید موقع دوییدن، از زنان در مسابقات ورزشی فیلم و ویدیو نگیرید وگرنه گوشی‌هاتون توقیف میشه! تمومی نداره این ممنوعیت ها!
۱۲۱ ۲۴
من توییت ظهرم رو جور دیگه‌ای بیان می‌کنم که یک جوری رفته بودن امروز استادیوم که دو روز دیگه میگن ما اگر هم می‌خواستیم زن‌ها بیان استادیوم، جا نداشتیم.
۴۶ ۵
میگم حالا که امروز ورزشگاه بیشتر خالیه و تعداد آقایون کمه ، بذارید خانوما بازی تیم ملی رو برن از نزدیک ببینن :| !
۳۲ ۸
هاجر ابولفضل هافبک زنان افغانستان می گوید: «فوتبال نمایش تلاش و سخت‌کوشی قشری از اجتماع است که برای رسیدن به آرزوهایشان به مستطیل سبز پای گذاشته‌اند.فوتبال برای زنان افغان فراتر از یک ورزش و راهی برای موفقیت و حضور خوبتر در اجتماع است. زنان افغانستان با فوتبال ناگفته‌های خود را بیان می‌کنند و سهم خود برای برافراشتن بیرق کشور در میادین بین‌المللی را ایفا می‌کنند. زنان افغانستان با فوتبال پیام صلح و مهربانی مردم افغانستان را به مردم دنیا می‌رسانند. بدون شک فوتبال راه مبارزه کردن و رسیدن به موفقیت را به ما می‌آموزد. این که تلاش کنی و با وجود تمام سختی‌ها راهی برای رسیدن به هدف بیابی، این‌که زندگی نیز همانند فوتبال پر از افت و خیز است اما این مهم می‌باشد که در پایان چقدر احساس رضایت داشته باشی و چقدر حال‌مان خوب باشد. همیشه گفته‌اند: فوتبال یعنی زندگی و برای دختران افغانستان ، فوتبال چیزی فراتر از زندگی است.»
۳۳ ۱۳
هر دم از این باغ بری میرسد... تیم بسکتبال بانوان ایران در مسابقات داخل سالن آسیا در ترکمنستان حضور نخواهد داشت. برای مدیران شاید این یک خبر ساده باشه اما برای دختران بسکتبالیست حسرت و ناامیدی کامله .. ای کاش که بتونن این رنج و ناراحتی رو درک کنن و چاره ای بیاندیشند..
۳۷ ۲
خالده پوپال کاپیتان اسبق‌ و برنامه‌ریز فعلی تیم ملی فوتبال زنان افغانستان تهدید به مرگ، خشونت و افسردگی را تجربه کرده اما هرگز نخواست که ساکت ‌بماند.او حتی‌ برای رسیدن به رویایش از دست طالبان هم فرار کرد. خالده پوپال میگه: "فوتبال زندگی و شخصیت من‌رو تغییر داد.بهم اعتماد به نفس داد. به هم دلیل تازه ای برای زندگی داد.به هم انگیزه داد که شاد باشم از اینکه یک زنم و به خودم افتخار کنم."
۲۹ ۲
مائده برهانی و زینب گیوه در حال حاضر لژیونر در لیگ والیبال بلغارستان هستند و از همه جالبتر اینه که حجاب مخصوصی رو براشون درست کردن که از این لحاظ هم مشکلی نداشته باشن .. واقعا امیدوارم بدرخشن در لیگ بلغارستان
۳۵ ۴
به عنوان نماینده ی ایران امیدواریم استقلال السد رو ببره که 4 نماینده در باشگاه های آسیا داشته باشیم.
۲۶ ۲
مهدی مهدوی کیای عزیز از مسائلی در زمینه ی فوتبال پایه میگه من در حد رویاست برای فوتبال ما . ما سر زمین تمرین برای بازی هایش تیم ملی موندیم
۴۸ ۳
وحید هاشمیان به گفته ی مهدی مهدوی کیا بالاترین و سخت‌ترین مدرک مربیگری رو از اروپا داره اونوقت یکی مثل نکونام میشه دستیارش جناب کیروش
۷۳ ۱۰
به‌راحتی نباید از این‌مساله گذشت...باید در تاریخ ورزش بانوان‌ این کشور ثبت کرد این‌رویداد رو که مائده برهانی اولین‌لژیونر تاریخ والیبال بانوان ایران است ؛ با تلاش و عرق ریختنی که‌ هرگز‌ دیده نمیشود ، اما مهم این است که‌ با تمام‌سختی ها و موانع خواست و به هدفش رسید.
۴۵ ۲۱
فکر کنم هنوز خیلی ها در تمجید از کی‌روش میگن ما تا دقیقه 90 با آرژانتین مساوی کرده بودیم و این خیلیه و بعد چون یک گُل خوردیم ریختن تو خیابون برای شادی..یعنی نهایت آمال و آرزوهای مارو باید از همین وضعیت دید .. اونوقت توقع پیشرفت در فوتبال رو هم داریم .. همیشه به کمترین حد ممکن قانع ایم ..
۳۵ ۶
کارلوس کی‌روش هم فهمیده راه مقابله با هر مشکلی در ایران داد و هواره، هرازچندگاهی برای اینکه دل اون فدراسیونچی‌های بی‌عرضه رو بلرزونه میگه استعفا. والا اگه بخواد به خاطر مسائلی که با برانکو پیش اومده بره، باید گفت بهونه مسخره ای پیدا کرده چون دفعات قبل بهونه‌ها پُر و پیمون‌تر و موجه‌تر بود
۵۵ ۶
یکی جلوی کارلوس کیروش رو بگیره .. حالا دستیاراش رو گفت تشریف ببرید ایران!چه خبره تو اون فدراسیون؟
۵۶ ۱۷
ریشه ی تمام درگیری های بین برانکو و کیروش نشات گرفته از بی تدبیری یک فدراسیون کاملا بی عرضه و دست و پا چلفتی و داغونه !
۵۴ ۷
مبینا نژاد کاری کرده کارِستون .. هم طلا گرفت و هم رکورد تاریخی کسب 73 امتیاز و بدون از دست دادن حتی یک امتیاز رو ثبت کرد ، الان وقتشه بگیم امید ما به شما دبستانی هاست ..
بعد از کیمیا میتونیم به آینده ی مبینا به شدت امیدوار باشیم ..
۳۳
جناب سلطانی فر برنامه های خوبی برای ورزش زنان داشتن .. امیدواریم که در عمل هم مثل برنامه هاشون موفق عمل کنن ..
۱۰ ۲
برای یک بار هم که شده میتونیم پُز بدیم که فدراسیون فوتبال یک حرکت مثبت برای فوتبال بانوان انجام داد و که برای آقایون فرصتش پیش نیومده هنوز ..
بازی تدارکاتی و دوستانه تیم ملی فوتبال بانوان ایران با تیم زنان سوئد (نایب قهرمان المپیک ریو) ولی بازی تدارکاتی تیم ملی آقایان ایران باید با گینه پابوا باشه
۲۷ ۱۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر