فهرست
صحبت‌های بهروز رهبری‌فرد درباره استیل آذین داخل چارچوب #علی_کریمی برای فساد نمیگنجه یا چارچوب‌های کریمی فقط برای فدراسیون فوتبال هست؟کریمی که برای بازی های لیگ دسته یک و لباس‌های تیم ملی نوجوانان توی کانالش پست میزاره، پول دادن به داور و بازیکن حریف برای باختن رو در اندازه اون‌ها مهم نمیدونه؟
۲۳۱ ۱۰
بعد از کامبک #رم، یونتوس تا مرز کامبک جلوی رئال مادرید پیش رفت.سالزبورگ و مارسی هم با وجود شکست در بازی ها رفت لیگ اروپا #کامبک کردن و به نیمه نهایی رفتن.تمام این نتایج و بازگشت ها به خاطر امید و شهامتی بود که از آس رم گرفتند.این اثر آس رم به این زودی و سادگی ها از ذهن تیم های ضعیف تری که عقب می افتند پاک نمیشه
۴۱ ۱
بعد از سقوط #سیاه_جامگان، حالا معاونت اقتصادی استاندار خراسان رضوی در تمرین پدیده اعلام کرده که دیگه قصد تیم داری ندارن و از فصل بعد #پدیده منحل میشه.خراسان رضوی با ۶میلیون جمعیت و #مشهد با ۳میلیون جمعیت با دو ورزشگاه بزرگ و مدرن و کلی استعداد فوتبالی به همین راحتی بدون تیم در لیگ برتر شد.تو همچین سیستمی که هدف نابودی اصل فوتباله صحبت از جنگیدن برای حضور خانم‌ها تو ورزشگاه‌های فوتبال خنده داره.
۷۲ ۴
#گواردیولا با مسی: ۲قهرمانی و ۲نیمه نهایی چمپیونز لیگ در ۴سال
گواردیولا بدون #مسی: ۳نیمه نهایی، یک بار حذف در یک هشتم نهایی و یک بار حذف در یک چهارم نهایی چمپیونز لیگ در ۵سال.

گواردیولا موقع ترک #بارسلونا گفته بود من میخواستم مسی رو بهترین بازیکن جهان بکنم ولی اون من رو بهترین مربی دنیا کرد.
۴۸ ۷
آقای مظلومی، یکی از بهترین تیم‌های #استقلال با مجیدی، تیموریان، برهانی، زندی، جباری، حیدری، منتظری، رحمتی، میدواوودی، شریفات، عمران‌زاده دست شما بود. خروجی و نتیجه‌ای که گرفتین چه چیزی بود که موفقیت #شفر رو به خاطر مدیریت خوب باشگاه میدونید؟
۱۰۷ ۹
با این وضعیت قیمت #دلار کدوم مربی یا بازیکن خارجی ارزش این رو داره که قراردادش تمدید بشه؟
۷۷ ۱۰
حتی بازیای غیر حساس تیمای مشهدی که تو ورزشگاه امام رضا برگزار می‌شد جمعیت خوبی از نوجوون تا مسن ورزشگاه میرفتن. حالا یکی از تیمای #مشهد سقوط کرده و اون یکی هم تو منطقه سقوطه.این مردمی که میرن ورزشگاه ارزش حمایت نداشتن یا حساسیت رو اسم یک تیم مهم‌تر از مردمه بزرگوار؟
۱۱۳
فرق بین کی‌روش و برانکو و شفر تو مسائل فنی نیست. فرق‌شون تو این بوده که هر کدوم تو بازه زمانی متفاوتی به جایی رسیدن که با خودشون بگن "پس اینجا باید اینجوری بود و اینجوری حرف زد".
۴۳ ۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر