فهرست
این که رونالدو گفته به خاطر حمایت نشدن می‌خواد از رئال بره که به وضوح یه بهانه خنده‌داره، بازارگرمی برای تمدید قرارداد هم که نمی‌تونه باشه! پس چرا می‌خواد بره؟ از زندگی یا بازی تو مادرید خسته شده؟ دلش جلب توجه می‌خواد؟ هوس کرده تو انگلیس بازی کنه یا چالش جدید تو یه لیگ جدید می‌خواد؟ یا هزارتا حدس و گمان دیگه... شاید هم واقعا شیطنت ژورنالیستی باشه و اصلا نره.
۳۹ ۶
تقویم فصل بعد لیگ انگلیس منتشر شد. تو 6 بازی آخر برای تیمای مدعی قهرمانی، سخت‌ترین قرعه برای «آقای معمولی». لیورپولی نیستم، اما نمی‌شه کلوپ و تیمی که مربی‌شه رو دوست نداشت. امیدوارم این فصل بتونه ثابت کنه از خیلی‌ها «خاص»تره.
۳۶ ۴
شاید صعود به جام جهانی دیگه برامون عادی شده که ورزشگاه پر نشده‏!
۳۷
مورینیو می‌خواد دخئا رو بده به رئال و موراتا + 25 میلیون یورو در ازاش بگیره. دوباره داره قمار می‌کنه، اما نه از نوع قماری که با فالکائو کرد، این بار ممکنه همه به خاطر فروش دخئا سرزنشش کنن. شاید هم ایده «خاصی» تو سرشه.
۴۳ ۲
یه باور ذهنی وجود داره که از سال 2004 به بعد مانع قهرمانی آرسنال تو انگلیس شده، حتی بارها این تیم تا آخرین لحظه برای قهرمانی شانس داشته و ناگهان... حالا این باور به شکلی مثبت تو رئال به وجود اومده که این تیم رو از زمان اومدن زیدان رویایی کرده، اگر این باور از بین نره به این راحتی تیمی نمی تونه جلودار رئال باشه!
۴۹ ۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر