فهرست
نفسِ انتخاب تیم متنخبِ سال اروپا/جهان یا بهترین بازیکن سال، یک کار رسانه‌یی است، نه یک کار فنی و اثرگذار در روند فوتبال. اما در همین کار رسانه‌یی هم کلی حرکت حال به هم زن دیده می شود. چند سال است تیم منتخب جهان تبدیل شده به گلچین ای از ترکیب بارسا و رئال و بایرن. در سایت رسمی یوفا برای پست مهاجم، اسم اگوئر و زلاتان ثبت شده، اما هیچ خبری از جمی واردی نیست؛ مهاجمی که نقش اساسی در قهرمانی تاریخی لستر در رقابتی ترین لیگ جهان داشت. از اهمیت خوش سلیقه بودن باید حرف زد، یا اهمیت شعور داشتن؟


۲۸ ۱
لیورپول-یونایتد بیشتر شبیه یک بازی از مراحل حذفی لیگ قهرمانان بود، تا مسابقه یی از هفته های میانی دور رفت لیگ. مورینیو هم خوشحال است از گرفتن یک امتیاز، و هم قطعن متوجه شده که نداشتن بازیکن سریع در کانال های مرکزی، در ادامه فصل چقدر به تیمش ضربه خواهد زد. در چند هفته اینده باید منتظر حضور راشفورد و/یا مارسیال در مرکز خط حمله باشیم.
۲۵ ۱
نسبت تلویزیون ایران با بازیهای رئال مادرید و بارسلونا مثل نسبت بسیاری از تماشاگران سینما با پاپ کورن است: به سینما میروند که توی سالن پاپ کورن و چیپس بخورند. خود فیلم برایشان مهم نیست. مهم نیست فیلم را چه کسی ساخته یا در چه ژانری ساخته؛ مهم پاپ کورن است که باید مصرف شود. با همین فرمان، تا دو سال دیگر جلسات تمرین بارسا و رئال هم توی ایران، پخش زنده خواهد داشت. اما لیورپول-یونایتد؟ چه کار باید بکنیم امشب؟
۳۸ ۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر