فهرست
#آنتن_پرکنی یعنی ۴۰ دقیقه بعد دربی بدون هیچ خلاقیت، آیتم جذاب یا ایده متفاوتی برنامه را با حرف‌های الکی کارشناسانه، تکراری و سوالات ستاره،مربع‌ پر کنی!
#فوتبال_بدتر
۵۱ ۱
اگر #کیروش می‌خواهد برود که دیگر این دست و پا زدن وسط تورنومنت به این مهمی چه معنی دارد؟ ما گرسنه ولی شما چرا برای عقب افتادن دوتا قسط قراردادت قهر می‌کنی آقای حرفه‌ای؟
۳۹۰ ۲۷
هنوز ۲۴ ساعت از صعود نگذشته است. لطفا دوباره پای خبرنگاران ورزشی را وسط نکشید و آن‌ها را به آتش بیاری معرکه بودن متهم نکنید که این‌بار همه چیز زیر سر خود خود #کیروش است. او تحقیر کرد، ناله کرد و متهم کرد تا به همه ثابت کند که برای او در تیم ملی یک پایان تلخ قطعا بهتر از یک تلخی بی‌پایان است. پایانی که ای کاش زودتر از راه برسد تا بیشتر از این گند نزند به تمام خاطراتی با او در این ۹ سال در ذهن‌مان کنار گذاشتیم.
۵۵۸ ۱۴
خوش‌حالی جنجالی #طارمی بعد از گل زدن به یمن و اخم‌های #سردار_آزمون بعد از تعویض در بازی ویتنام ثابت کرد که نرود میخ آهنی در سنگ! پس باید فعلا سوخت و ساخت!
۳۶۰ ۱۸
#فرهاد_مجیدی به استقلال آمد. چرا؟ چون از قدیم گفتن دوستت را نزدیک نگه‌دار، آلترناتیوت را نزدیک‌تر!
۶۱ ۶
آقای #کیروش می‌گوید قبل او، مردم از رویارویی تیم ملی با بحرین می‌ترسیدند. راست می‌گوید ولی ای کاش میگفت که بعد از او هم ما به #عراق ، #لبنان و #عمان باخته‌ایم! باخت‌هایی تلخ‌تر از زهر
۶۳۰ ۲۱
نمی‌گوییم از صعود #پرسپولیس به فینال آسیا خوش‌حال باشید که اگر بگوییم هم نباید خرده‌ای بگیرید ولی بگذارید حداقل برای لحظه‌ای فکر کنیم که شما در مثلا رسانه‌تان بیخیال #کری_خوانی‌های دو زاری کوچه و خیابان شده‌اید. برای لحظه‌ای فکر کنیم که این مثلا #تیتر ، بعد از یک اتفاق تاریخی، اشتباه تایپی بوده و بس. باور کنید این عکس، هرچه هست روزنامه نیست، این تیتر یک هرچه هست روزنامه نگاری نیست!
آی اسپورت - #12cb5cf6
۱۴۶۳ ۲۶
بیست روز دیگه که #قهرمان_آسیا هم شدیم، چی رو میخوای بزنی توی سرمون؟
#کیروش
۲۷۶ ۱۶
آقای مدیر؛ اینجا سیاست زور جواب نمیده، یعنی اگه جواب بده برای #عادل_فردوسی_پور جواب نمیده! ‏بابا به خدا خود ⁧‫#من_و_تو‬⁩ و ⁦‪#BBC‬⁩ هم دوشنبه شبا میشستن ⁧‫#نود‬⁩ نگاه میکردن!
#فروغی
#نود
۱۰۹۰ ۴
آقای #تاج اگر به اندازه نصف انرژی که برای بالا و پایین رفتن درصد جانبازی در این چند هفته صرف کردی را به روی مدیریت منابع انسانی و مادی فدراسیون میذاشتی، الان برای قرارداد داشتن یا نداشتن سرمربی تیم ملی در آستانه جام ملت‌ها، دست و پا نمی‌زدیم.
۷۶۱
حواسمان باشد که قطری‌ها هم مثل ما از فردا راه‌های کامبک در تهران را مرور خواهند کرد. آن‌ها هم در رسانه‌هایشان انواع و اقسام مسابقات تاریخ را لیست می‌کنند که تیم‌های مختلف توانستند، باخت‌ بدتر از این را برگردانند. بردیم، کیف کردیم ولی ۹۰دقیقه برای جبران یک گل کافی است!
۱۲۷ ۷
آخ که چقدر دلمان هوای این صدای گرفته از فریادهای خوش‌حالی را نیاز داشت. حداقل یک روز، چند ساعت، ۹۰ دقیقه بیخیال از تمام بالا و پایین رفتن‌های این دلار و سکه لعنتی، می‌توانیم کیف کنیم و بالا و پایین بپریم.
۱۱۲ ۴
یکبار با #قطبی ترسیدیم و مقابل #کره_جنوبی از جام ملت‌ها حذف شدیم، امیدوارم این بار با ترس به سراغ کره نرویم و از بازی‌های آسیایی حذف نشویم!ترسی که پالس‌هایش را در باخت 2 بر صفر مقابل میانمار و شکست سناریو فرار از صدرنشینی در گروه، دیدیم!
۳۱ ۲
آقای کیروش اگه بمانی که دیگر نباید خبری از سردار آزمون در تیم ملی باشد، درسته؟ البته شاید خون او از مهدی رحمتی، هادی عقیلی و دیگران که به دلیل بی‌احترامی به لباس تیم ملی وارد بلک لیست شدند، رنگین‌تر باشد.کسی چه می‌داند!
۶۱۳ ۲۷
کیروش بزرگترین مانع برای تمدید قرارداد وحید امیری و حضور ترابی و رفیعی در پرسپولیس امسال است. شک نکنید آن‌ها هم می‌دانند که اگر قرمزپوش شوند، بالاخره یک روز، یک جا باید بین برانکو و کیروش یکی را انتخاب کنند! خدا کند تمام شود این بازی دو سر باختی که آتشش هم دامن پرسپولیس را خواهد گرفت و هم تیم ملی را!
۱۳۳۴ ۲۳
پروانه سلحشوری: "من به عنوان یک فرد با هزینه شخصی به جام‌جهانی می‌روم، بنده هم در اینجا به عنوان نماینده مردم وظیفه خودم می‌دانم به عنوان عضو ناظر در «جام‌جهانی» حضور داشته باشم."
چجوری خواننده می‌تونه بازیگر باشه، فوتبالیست می‌تونه خواننده باشه، بازیگر می‌تونه مجری باشه ولی نماینده مجلس نمی‌تونه آنالیزور تیم ملی باشه؟
۳۹ ۴
تبدیل تهدید به فرصت یعنی دلار گرون بشه ولی تو دلت رو خوش کنی به افزایش تعداد لژیونری که دستمزشان را باید قبل از واریز به حساب در 6 و 7 ضرب کنند. فقط کسی نیست دوستان را توجیه کند که بابا هر جایی که به دلار پول میده، فوتبال خوبی نداره! بلژیک را میشه هضم کرد ولی لهستان را کجای دلمان بگذاریم؟
۴۱ ۱۲
#تیم_ملی_میلی فقط اونجا که جلال حسینی و وریا غفوری به عنوان بهترین بازیکنان سرخابی خط می‌خورن تا پژمان منتظری و خانزاده توی لیست بمونن! فقط اونجا که قلی زاده به عنوان دفاع چپ توی لیست میاد، فقط اونجا که کریم انصاری فرد میشه هافبک تیم ملی! بیخیال بیان همه با هم بریم روی #استندبای!
۱۸۳ ۹
اگر قرار باشه نیمکت تیم‌ها تغییری نداشته باشه؛ جدال فصل بعد مربیان روی نیمکت به اندازه جدال ستاره‌های داخل زمین جذاب میشه! #نکونام و #فکری مقابل دایی و کریمی! فصل آینده چشم‌تان را تیزتر کنید!
۳۸
اگه #ذوب‌آهن صعود کنه با سه تا باخت رفته مرحله بعد؛ شاید به آقای #قلعه‌نوییی ثابت شود که واقعا گروهش مرگ نبوده و فقط الدحیل خیلی قوی تر از بقیه بوده!
۴۵ ۲
بایرن ‌مونیخ _ رئال مادرید
لیورپول _ رم
کبوتر با کبوتر باز با باز...الحق که خدای فوتبال هم در و تخته را خوب به هم میرسونه!
۳۸ ۱
میشه تکرار بازی رم و بارسا رو بدین به #عادل_فردوسی پور گزارش کنه؟ جناب مزدک‌خان یکی از بزرگترین کامبک‌های تاریخ لیگ قهرمانان اتفاق افتاده‌ها!
۴۶ ۴
برای سومین بار سرنوشت قهرمانی در #مشهد رقم خورد و این بار هم یک تیم مشهدی همزمان با قهرمانی سرخابی‌ها راهی لیگ پایین تر شد! تکرار حس عجیب یک پارادوکس زجرآور برای هواداران سرخابی مشهدی. کسی چه می‌داند شاید با سقوط پدیده و دبل تیم های مشهدی این داستان متفاوت‌تر از سال‌های قبل به انتها برسد.
۱۰۰
دوست دارم یکی از مدیران صدا و سیما رو توی یک کوچه بن بست گیر بندازم و بگم سانسوری که همون لحظه بیننده متوجه عنوان سانسور میشه دقیقا چه کاربردی داره جز بازنشر میلیونی همون سانسور در رسانه‌های اجتماعی و ضریب چندبرابری بیننده‌هاش؟
#عادل
#دورهمی
۵۷ ۴
پایان تلخ، تلخی بی‌پایان؛ سقوط سیاه‌جامگان

پایان تلخ، تلخی بی‌پایان؛ سقوط سیاه‌جامگان

آی اسپورت
2018-04-07 01:12:00
وقتی لیورپول با این دفاع میتونه جلو سیتی بازی رو ببنده و گل نخوره چرا ما نباید به گل نخوردن جلو پرتغال و اسپانیا امیدوار باشیم؟ والا
۴۴ ۵
شاید بگویید دلمان می‌خواهد سه بازی درست و حسابی در جام‌جهانی روسیه داشته باشیم و تنها بتوانیم گلیم خودمان را مقابل بهترین های جهان از آب بیرون بکشیم ولی من دیگر دلم فقط صعود می‌خواهد و بس! بیخیال باخت آبرومند و دست و جیغ و هورا بعد از باخت خفیف مقابل اسپانیا و پرتغال شوید؛ من یکی با کمتر از صعود دلم خنک نمی‌شود و نفسم بالا نمی‌آید! #آرزوی_فوتبالی_۹۷
۹۲ ۳
"واقعا می‌توانیم امنیت تیم‌های عربستانی در ایران فراهم کنیم؟" قبل از اینکه رگ گردن‌مان بالا بزند، رفتارها، تیترها و حرف‌هایمان قبل از بازی العین را مرور کنیم!
۸۳ ۱۴
درست وقتی #صادق_محرمی با همان استایل خاص خودش بازیکنان استقلال را یکی یکی دریبل می‌کرد، فهمیدم که ما چه قدر بیچاره بودیم که ۶۸دقیقه #ماهینی را در سمت راست تحمل کردیم. چه قدر بیچاره بودیم که بهترین پاسور لیگ را به دلایل غیرفنی دراختیار نداشتیم چقدر بیچاره بودیم که با ترس و لرز به زمین آمدیم! بیشتر از باخت به السد و استقلال، رفتار این روزهای #برانکو نگران کننده است و با اعصاب هواداران بازی می‌کند.
۱۵۴ ۲۴
#کی‌روش را آنقدر پررو کردیم که حتی نازش را هم برای فدراسیون فوتبال نمی‌برد و از رییس جمهور می‌خواهد که درباره‌اش تصمیم گیری کند!
۶۰۷ ۲۹
شاید بهترین بازیکن تاریخ نباشد ولی یکی از دوپادشاهی است که یک دهه بر فوتبال دنیا حکمرانی کرده است. جنگیده تا نشان دهد که دو پادشاه در یک اقلیم می‌گنجند. بهترین گلزن تاریخ رئال مادرید است ولی کیک تولدش از مجموع دو کف دست کوچکتر است. در جشن تولدش مارک لباس‌هایش را به رخ نکشیده، جوراب های روی فرشی خود را با هم بازی‌هایش ست نکرده چون خوب می‌داند که این روزها زمان جنگیدن است. جنگ برای برگشت به دنیای قهرمانان، برای شکست پاری سن ژرمن و نیماری که چند هفته‌ای می‌شود شمشیر داموکلسی بر روی سرش است.
آی اسپورت - #6c8e2afe
۹۴ ۶
تا کی قراره رد پای #طارمی توی تیترهای شکست و پیروزی، #پرسپولیس باشه؟ طارمی مرد، انقدر درخشش منشا و علیپور رو به این اسم وصله و پینه نکنید!
۱۶۳ ۲
#طارمی برنگرد، اگه برگردی نمیگن سرش به سنگ خورد پشیمون شد، نمیگن دلش هوای وطن کرد، نمیگن فهمید که چه ظلمی به حق هواداران کرده، میگن حتما #پرسپولیس صاحاب نداره که یک بچه هرسال داره مسخرش میکنه، بابا توروخدا نذارید حرف دهن اعراب بشیم!
۱۴۳ ۵
دوباره #دنیزلی دستمایه شروع یک پروپاگندا تبلیغاتی برای یکی از مدیران شد! نام دنیزلی بهترین التیام برای آرام کردن سکوهای پرالتهاب ایران است. بدون درنظر گرفتن کارنامه و کارایی احتمالی او، بودن افندی بس است.
۵۴
یکی از #طارمی بپرسه که با رفتن به #الغرافه به کدوم یکی از اهدافش به جز پول و عکس یادگاری با #اسنایدر میرسه؟ لطفا از پیشرفت توی فوتبال حرف نزنه که آدم موهای تنش سیخ میشه!
۸۶ ۴
محرومیت هواداران #پرسپولیس را در راستای جریمه 20درصدی #یحیی ببینید. دو حکم عجیب و غریب کپسولی برای آرام کردن جو! منتظر نسخه مشابه این احکام در اتفاقات دیگر به خصوص خواباندن قائله تعلیق کشتی کشورمان باشید، از ما گفتن بود.
۱۹۱ ۶
باید به بعضی از رفقا بگیم که نه #عادل قاضی و نه #نود دادگاه که بخواد جلوی فساد رو توی فوتبال بگیره! رسانه قراره گل و لای داخل آب رو نشون بده، تصفیه خانه جای دیگری است. لطفا خلط مبحث نکنید.
۵۱ ۱۲
من مرد تنهای شبم!
علیرضا گرانپایه
علیرضا گرانپایه
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۴۹

من مرد تنهای شبم!

آی اسپورت
2017-12-26 14:49:00
یعنی با این دست فرمونی که #عادل داره میره، از هفته آینده کی جرات میکنه بیاد پشت خط برنامه؟ شما هم قبول دارید که مشکلات کشور با چندتا فردوسی پور و چندتا #نود توی موضوعات مختلف برطرف میشه؟ البته به این جمع باید دوتا مدیر برای تشییع پیکر جان باختگان بعد از برنامه ها هم اضافه کرد!
۴۵ ۴
الان راحت‌ترین کار اینه که باخت رو بندازیم گردن منشا، علیپور، نعمتی و شاید هم #برانکو ولی باید قبول کنیم که غیر از آمادگی ذهنی و شانس چیز دیگه‌ای توی پنالتی‌ها دخیل نیست! توپ‌های پرسپولیسی‌ها سه بار به تور ننشست، توپ نفتی‌ها دوبار! باور کنید حل معادله مسابقه به همین راحتیه
۳۲ ۳
استادان کولی‎بازی؛ خانه پدری
علیرضا گرانپایه
علیرضا گرانپایه
دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶، ۱۹:۱۰

استادان کولی‎بازی؛ خانه پدری

آی اسپورت
2017-12-11 19:10:00
هرچقدر گرشاسبی بیشتر به توافق اولیه با برانکو و تمدید قرارداد تا چند روز آینده تاکید میکند؛ ما دلمان بیشتر جوش میزند! هنوز خاطره او میماند نیمار در ذهنمان باقیست، راستش را بخواهید از نظر مدیران بارسا ستاره آن ها هم مشکلی برای ماندن در نیوکمپ نداشت!
۸۱ ۳
حالا پپ با ۱۴ امین برد پیاپی در کنار ونگر و تیم رویایی آرسنال ۲۰۰۲ ایستاده است! آگوئرو، استرلینگ، سیلوا و دی بروین بالاتر از آنری،ویرا،برکمپ و پیرس قرار میگیرند؟
۲۷ ۳
حیف که #برانکو است وگرنه حتما میشد ادعا کرد پشت تعویض‌های دقیقه۹۰ #شایان_مصلح، اسم مادرش بیشترین تاثیر رو داره! تعویض تکراری، عجیب، روی اعصاب که شاید توی محوطه توپی به پایی بخوره و مفید واقع بشه
۱۷۳ ۸
ما که نفهمیدیم کی ایشون و آقا مهدی همدیگر رو دیدن که بخوان همدیگه رو بپسندد! یعنی همه سوالاشون رو توی همون اکران خصوصی‌ها از هم پرسیدن؟ چه میدونم والا، شاید یک خیریتی داشته.
۸۵ ۶
قلب ها علیه عقل ها؛ تعبیر وارونه یک رویا
علیرضا گرانپایه
علیرضا گرانپایه
يكشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۶، ۰۱:۰۰

قلب ها علیه عقل ها؛ تعبیر وارونه یک رویا

آی اسپورت
2017-12-03 01:00:00
وحید امیری از همان زنبورهای کارگری است که هیچ وقت به چشم نمی آید، نه به دنبال فالوور جمع کردن است و نه می خواهد با شیرین بازی برای خودش از سکوها جیغ و دست و هورا بخرد ولی با این وجود عامل اصلی حیات هر کندویی همین زنبورهای کارگر هستند. ساده، جنگنده، دوست داشتنی!
۱۰۵ ۲
کولی بازی تکراری عباسی
علیرضا گرانپایه
علیرضا گرانپایه
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۵۸

کولی بازی تکراری عباسی

آی اسپورت
2017-11-24 18:58:00
کارمون به جایی رسیده که به جای اینکه از مدیران تلویزیون بخوایم، مراسم قرعه کشی جام جهانی را با دست بازتر پخش کنند، داریم دست به دامن مجری برنامه میشم که تورو خدا لباس پوشیده تر بپوش تا ما هم بتونیم مراسم را تماشا کنیم!
۳۸ ۳
هیس نشان داد، پرروبازی درآورد، دلمان را خون کرد، روی اعصابمان راه رفت و کلی غر دیگر ولی نباید به او که صادقانه از مسیر پیشرفتش با ما حرف زد و خاطرات خیابان خوابی و ماشین شویی هایش را درمیان گذاشت؛ تازه به دوران رسیده نگوییم! بگذارید آرام و بی سر و صدا برود و در را محکم پشت سرش ببندد.
۸۴ ۱۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر