فهرست
#طارمی برنگرد، اگه برگردی نمیگن سرش به سنگ خورد پشیمون شد، نمیگن دلش هوای وطن کرد، نمیگن فهمید که چه ظلمی به حق هواداران کرده، میگن حتما #پرسپولیس صاحاب نداره که یک بچه هرسال داره مسخرش میکنه، بابا توروخدا نذارید حرف دهن اعراب بشیم!
۱۳۸ ۴
دوباره #دنیزلی دستمایه شروع یک پروپاگندا تبلیغاتی برای یکی از مدیران شد! نام دنیزلی بهترین التیام برای آرام کردن سکوهای پرالتهاب ایران است. بدون درنظر گرفتن کارنامه و کارایی احتمالی او، بودن افندی بس است.
۴۹
یکی از #طارمی بپرسه که با رفتن به #الغرافه به کدوم یکی از اهدافش به جز پول و عکس یادگاری با #اسنایدر میرسه؟ لطفا از پیشرفت توی فوتبال حرف نزنه که آدم موهای تنش سیخ میشه!
۸۲ ۴
محرومیت هواداران #پرسپولیس را در راستای جریمه 20درصدی #یحیی ببینید. دو حکم عجیب و غریب کپسولی برای آرام کردن جو! منتظر نسخه مشابه این احکام در اتفاقات دیگر به خصوص خواباندن قائله تعلیق کشتی کشورمان باشید، از ما گفتن بود.
۱۸۸ ۶
باید به بعضی از رفقا بگیم که نه #عادل قاضی و نه #نود دادگاه که بخواد جلوی فساد رو توی فوتبال بگیره! رسانه قراره گل و لای داخل آب رو نشون بده، تصفیه خانه جای دیگری است. لطفا خلط مبحث نکنید.
۴۹ ۱۲
من مرد تنهای شبم!
علیرضا گرانپایه
علیرضا گرانپایه
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۴۹

من مرد تنهای شبم!

آی اسپورت
2017-12-26 14:49:00
یعنی با این دست فرمونی که #عادل داره میره، از هفته آینده کی جرات میکنه بیاد پشت خط برنامه؟ شما هم قبول دارید که مشکلات کشور با چندتا فردوسی پور و چندتا #نود توی موضوعات مختلف برطرف میشه؟ البته به این جمع باید دوتا مدیر برای تشییع پیکر جان باختگان بعد از برنامه ها هم اضافه کرد!
۴۴ ۴
الان راحت‌ترین کار اینه که باخت رو بندازیم گردن منشا، علیپور، نعمتی و شاید هم #برانکو ولی باید قبول کنیم که غیر از آمادگی ذهنی و شانس چیز دیگه‌ای توی پنالتی‌ها دخیل نیست! توپ‌های پرسپولیسی‌ها سه بار به تور ننشست، توپ نفتی‌ها دوبار! باور کنید حل معادله مسابقه به همین راحتیه
۳۱ ۳
استادان کولی‎بازی؛ خانه پدری
علیرضا گرانپایه
علیرضا گرانپایه
دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶، ۱۹:۱۰

استادان کولی‎بازی؛ خانه پدری

آی اسپورت
2017-12-11 19:10:00
هرچقدر گرشاسبی بیشتر به توافق اولیه با برانکو و تمدید قرارداد تا چند روز آینده تاکید میکند؛ ما دلمان بیشتر جوش میزند! هنوز خاطره او میماند نیمار در ذهنمان باقیست، راستش را بخواهید از نظر مدیران بارسا ستاره آن ها هم مشکلی برای ماندن در نیوکمپ نداشت!
۸۰ ۳
حالا پپ با ۱۴ امین برد پیاپی در کنار ونگر و تیم رویایی آرسنال ۲۰۰۲ ایستاده است! آگوئرو، استرلینگ، سیلوا و دی بروین بالاتر از آنری،ویرا،برکمپ و پیرس قرار میگیرند؟
۲۶ ۳
حیف که #برانکو است وگرنه حتما میشد ادعا کرد پشت تعویض‌های دقیقه۹۰ #شایان_مصلح، اسم مادرش بیشترین تاثیر رو داره! تعویض تکراری، عجیب، روی اعصاب که شاید توی محوطه توپی به پایی بخوره و مفید واقع بشه
۱۷۲ ۸
ما که نفهمیدیم کی ایشون و آقا مهدی همدیگر رو دیدن که بخوان همدیگه رو بپسندد! یعنی همه سوالاشون رو توی همون اکران خصوصی‌ها از هم پرسیدن؟ چه میدونم والا، شاید یک خیریتی داشته.
۸۴ ۶
قلب ها علیه عقل ها؛ تعبیر وارونه یک رویا
علیرضا گرانپایه
علیرضا گرانپایه
يكشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۶، ۰۱:۰۰

قلب ها علیه عقل ها؛ تعبیر وارونه یک رویا

آی اسپورت
2017-12-03 01:00:00
وحید امیری از همان زنبورهای کارگری است که هیچ وقت به چشم نمی آید، نه به دنبال فالوور جمع کردن است و نه می خواهد با شیرین بازی برای خودش از سکوها جیغ و دست و هورا بخرد ولی با این وجود عامل اصلی حیات هر کندویی همین زنبورهای کارگر هستند. ساده، جنگنده، دوست داشتنی!
۱۰۴ ۲
کولی بازی تکراری عباسی
علیرضا گرانپایه
علیرضا گرانپایه
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۵۸

کولی بازی تکراری عباسی

آی اسپورت
2017-11-24 18:58:00
کارمون به جایی رسیده که به جای اینکه از مدیران تلویزیون بخوایم، مراسم قرعه کشی جام جهانی را با دست بازتر پخش کنند، داریم دست به دامن مجری برنامه میشم که تورو خدا لباس پوشیده تر بپوش تا ما هم بتونیم مراسم را تماشا کنیم!
۳۷ ۳
هیس نشان داد، پرروبازی درآورد، دلمان را خون کرد، روی اعصابمان راه رفت و کلی غر دیگر ولی نباید به او که صادقانه از مسیر پیشرفتش با ما حرف زد و خاطرات خیابان خوابی و ماشین شویی هایش را درمیان گذاشت؛ تازه به دوران رسیده نگوییم! بگذارید آرام و بی سر و صدا برود و در را محکم پشت سرش ببندد.
۸۳ ۱۱
برای اینکه سیامک نعمتی از یک تعویض تکراری به یک بازیکن فیکس تبدیل شود باید دقیقا چیکار کند؟ پاس گل؟ پنالتی؟ گل؟ یا شاید هم باید منتظر مصدومیت بلند مدت برای ربیع خواه بمونه!
۱۷۰ ۱۰
بگذارید در ذهنمان روزهایی را با برانکو به یاد بیاوریم که باید برای صعود به جام جهانی 2006 تمام معادلات روی کاغذ را به هم می‌ریختیم. قطر و اردن را شکست می‌دادیم تا در همان مرحله اول حذف نشویم. بگذارید به دلمان بگوییم که بیخیال حساب و کتاب روی کاغذ شود، بگذارید حداقل برای 24 ساعت هم که شده کمی ساده لوحانه و به دور از منطق امیدوار باشیم.شاید هاشمیانی پیدا شود تا دقیقه 90 ورق را برایمان برگرداند.
۴۵ ۵
الان جا داره یکی بگه واقعا کجای دنیا پروسه انتخاب دستیار برای یک مربی به این اندازه مسخره، کش دار، روی اعصاب و پر لابی هستش؟ حالا باید حق بدیم به دوستان که بیخیال تریم و دالیچ و ‌... شدن؛ به هرحال اونا کمتر حرف گوش کنن
۵۳ ۶
#ترکاشوند گفته بازیکن خاصی توی تولد فرزندم در دبی نبوده! کاش یکی می‌پرسید کدام بازیکنان #پرسپولیس خاص و کدام غیر خاص هستند دقیقا؟ احتمالا بازیکنا برای باندهای خودشون اسم گذاشتن توی اردوها، به اون 4 تا هم میگن بازیکنای غیرخاص که با بقیه قاطی نشن.
۵۹ ۸
وقتی بدترین احمدزاده فصل تا دقیقه ۸۰ توی زمینه؛ باید هم بازیکنای پرسپولیس بهش بگن پسر برانکو!
۴۷ ۳
دارم فکر میکنم که سال ها بعد قراره چه ویژگی از بیرانوند به جز پرتاب دست هایش روایت شود... و همچنان فکر میکنم!!
۷۸ ۷
هیئت مدیره داره همه رو قربانی شوآف‌های آقای مربی میکنه؛ چرا؟ پای 4 میلیارد وام موسسه کوثر وسط است یا می خواهید باز هم به سبک یک دهه قبل از کم کاری جباری و رحمتی حرف بزنید؟ جباری از 540 دقیقه ممکن، فقط 171 دقیقه داخل زمین بوده!
۲۳۹ ۱۳
واقعا براتون سواله که خط خوردن شجاعی فوتبالی بوده یا نه؟ داستان سرراسته! قراره یک نفر آدم بده باشه و یک نفر آدم خوبه تا کی‌روش با خط زدن یک نفر و دعوت از یک نفر دیگه، دل وزارت ورزش، فیفا و دلواپسان رو به دست بیاره. حالا چه کسی بهتر از شجاعی که قبل‌تر در مورد تجاوز در مدارس فوتبال و ورود بانوان به ورزشگاه ها صحبت کرده برای بازی در نقش آدم بده! او به تیم ملی بر می‌گردد، چه بدمان بیاید چه خوشمان بیاید!
۶۷ ۶
آدم همش فکر میکنه که توی باشگاه استقلال هم یک حسام الدین آشنا هست که بعد از هر باخت به منصوریان میگه، چجوری افکار عمومی رو با کلمات عجیب و غریبش منحرف کنه! همین الان به جای اینکه بیایم شرایط فنی استقلال رو بررسی کنیم، همه داریم در مورد 1401،1402،1403 و ... حرف می زنیم ولی خب آشنای منصوریان با این ترفندهاش میتونه اعضای هیئت مدیره استقلال رو هم مدیریت کنه!؟ بعید می دونم!
۹۳ ۹
شاید بگید نفت تهران بحران زده بود، تراکتور توی نقل و انتقالات یارگیری نکرده بود، فولاد هم ستاره‌ای توی ترکیبش نداشت ولی راستش رو بخواید این پرسپولیس خیلی گردن کلفت تر از این حرفاست!
۱۷۲ ۱۰
اگه حضور پیدا نکردن مقابل نماینده اسرائیل یک قانونه، پس چرا از کسانی که این قانون رو رعایت میکنن، تقدیر می‌کنید و سکه بالای سرشون شاباش میدین؟ مگه کسی برای رعایت قانون باید مورد تقدیر قرار بگیره؟ جهانبخش تونست مدیران باشگاهش رو قانع کنه ولی شجاعی و حاج صفی نتونستند؛ به همین سادگی!
۱۴۶ ۴
باور کنید نه ندید پدید هستم و نه از عصر حجر آمده‌ام، فقط می‌خواهم برای یکبار هم که شده به سبک خاله زنک‌های پرتعداد دور و برمان چرتکه بردارم و این صفرهای لعنتی را پال پال کنم. چیزی حدود دویست میلیون یورو برای فسخ قرارداد نیمار را با سی میلیون یورو دستمزد سالانه این بازیکن در پاریس جمع کنید. اگر دلتان آرام‌نگرفته و می خواهید خاله زنکی را به اوجش برسانید؛عدد بدست آمده را در چهارهزار و پانصد (قیمت تقریبی یورو) ضرب کنید تا متوجه شوید که چگونه باشگاه صفرها و اعداد را در دنیای فوتبال به بازی گرفته‌اند. باور کنید نمی خواهم به سبک اکثر هم وطنان گرامی؛ عدد بدست آمده را در مقابل چندر غاز حقوق ماهانه خودم بگذارم و آه بلندی سر بکشم ‌و لعن و نفرینم را روانه نیمار و پدرش، خواهرش و ... کنم. مشکل من با اسلحه خطرناکی است که مالکان چینی، قطری، روسی و تایلندی با خودشان به فوتبال آورده اند. اسلحه هایی که گلوله های داخلش؛ صفرهای قراردادهای نجومی هستند که مستقیم قلب و جان ما را نشانه گرفته اند. صفرهایی که قاتلان عشق و هیجان فوتبال در آینده نزدیک خواهند بود.
۶۱ ۵
آقای معروف درسته که والیبال نود نداره که بیاد حرف‌های شما و دوستانتون به داورهای لیگ رو لبخوانی کنه ولی خب شما توی اینستاگرام که دیگه رعایت کن! چیزهای شبیه میکروفن آخه!! توهین‌ها، قهر کردن‌ها، پررو بازی‌ها و پست اینستاگرام های این روزهای بچه معروف های والیبال چقدر آدم رو یاد فوتبال میندازه!
آی اسپورت - #f1d78845
۵۴ ۹
کسی میدونه امید ابراهیمی وسط کاندیدا بهترین بازیکن فصل گذشته لیگ برتر چیکار میکنه؟ احتمالا راحت ترین پاسخ؛ چندتا ناسزا به نویسنده مطلب و تحلیلی پیرامون پرسپولیسی بودنش باشد.
۱۴۶ ۱۲
4 هافبک بازیساز، 4 هافبک دفاعی، احتمالا 5 مدافع وسط، 4 مهاجم و تنها یک مدافع چپ!چه کسی می‌خواهد عطش عجیب و غریب منصوریان برای خرید بازیکنان چهره را کنترل کند؟ کسی که بیشترین شباهت را به رویانیان دارد و بستن قرارداد میلیاردی را بهتر از هر کار دیگری می‌تواند انجام دهد؟
۷۲ ۱۴
چرا طارمی مشتری درجه یک اروپایی نداره؟ یک نگاه به استعدادهای جام ملت‌های اروپا زیر 21 سال و البته تیم ملی آلمان در جام کنفدراسیون ها بندازید تا متوجه بشید که چرا برای طارمی 24 ساله جایی توی بهترین تیم‌های اروپایی نیست. آقای گل ما فوقش بتونه با 6،7 تا گل توی لیگ یونان یا بلژیک فصل رو تموم کنه! حالا چرا میخواد بره؟ نمیدونم!
۸۱ ۲۸
طارمی نرو ولی اگه رفتی لطفا درم پشت سرت محکم ببندد...
۱۰۶ ۱۱
یک جای خالی برای آقا رضا عنایتی پیدا کنید که بدجور بین پیرمردهای استقلال جاش خالیه...
۱۵۶ ۳۰
ای کاش رامین رضاییان توی اردوهای پرسپولیس هم همینقدر ساکت بود...
۱۳۱ ۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر