فهرست
طبق آموزش‌های مربیگری باشگاه اسپانیول اگر تیمت نتیجه نگرفت و به بن‌بست تاکتیکی رسیدی بهترین کار آنفالو کردن همه در صفحه اینستاگرام شخصی است!
برخی افراد همان بهتر که در فضای مجازی باشند تا با به میدان آمدنشان جماعتی را سرخورده نکنند.
#ابهت_پوشالی
۱۲۶ ۳
رسانه‌هایی که خود سپردار و شمشیرزن باندهای ورزشی و سیاسی هستند این روزها، برای مخاطب از سپر رسانه‌ای تاج می‌گویند.
ما هیچ، ما نگاه.
۲۰ ۱
فقط باید میثاقی باشی تا آسمان ریسمان بافتن‌های متهم ردیف اولی مثل تاج تو را به گوشه‌ی رینگ ببرد و هیچ‌کس ایرادات کارشناسی‌ات به قرارداد مربی بلژیکی را نبیند!
بهترین نصیحت به میثاقی این است که از این به بعد وارد هیچ بحث چالشی نشود و برنامه‌اش را به سبک برنامه‌ی دورهمی به گفتگوی صمیمانه با ستارگان و پیشکسوتان بگذراند، اینگونه فضا به سمتی نمی‌رود که مهمانان برنامه صندلی غصبی‌اش را بر سرش بکوبند.
۵۸
چه خوشمان بیاید چه نیاید پرسپولیس بازی‌هایش را در زمین فوتبال می‌برد. انتظار دارید وقتی رفت و برگشت از ماشین سازی شکست می‌خورید پرسپولیس هم منتظر شما بماند(استقلال)؟ انتظار دارید چون شما پول دارید همه منتظر بمانند تا شما قهرمان شوید(تراکتور)؟ انتظار دارید وقتی در زمین حاضر نمی‌شوید با پشتوانه استاندار و نماینده مجلس تخلف‌تان نادیده گرفته شود(سپاهان)؟
البته این مشکل در جامعه ما فراتر از فوتبال است، اینجا همیشه پیروزی به خاطر لیاقت خودمان و شکست‌مان به خاطر بی عدالتی است؛ لطفاً شما عضوی از این زنجیره نباشید و‌ نفرت پراکنی نکنید.
۱۳۴ ۲۰
«دکتر» آمد تا مدتی هم هواداران سرگرم نمایش های او باشند.
آی اسپورت - #c8c7aa76
۵۵ ۲
مسئولان لیگ فوتبال ایران، ماهیت این ورزش را به سخره گرفته‌اند. انجام فوتبال بدون تماشاگر نه برای بازیکن لذت دارد نه برای بیننده تلویزیونی؛ تنها فایده‌اش این است که پس از پایان بازی مسئولان محترم از خودشان تشکر می‌کنند که در این برهه حساس کنونی نیز جدول لیگ طبق برنامه پیش رفته است!
۴۸ ۵
وقتی دقیقه نود تصمیم میگیری یه کاری کنی که روی لباس تیمت خالی نباشه نتیجش میشه یه چیزی مثل تبلیغ بی‌ریخت روی لباس شهرخودرو
آی اسپورت - #12eb4e3e
۲۲ ۳
از فتح‌الله‌زاده تا قالیباف؛ کسانی که در دوره مسئولیت کفایت چندانی از خود نشان نداده‌اند حال خود را به عنوان فرشته‌ی نجات به مردم قالب می‌کنند. وای بر ما که همیشه محکوم به انتخاب بین بد و بدتر هستیم!
۵۸ ۵
کارنامه علی خطیر در استقلال را باید با تمام نقاط ضعف و قوتش قضاوت کرد و خوبی‌ها و بدی‌ها را با هم گفت اما آنچه امروز از او دیده می‌شود این است که شهرت به او مزه داده و خواهان هر چه بیشتر روی بورس ماندن است، او هم مثل برخی دیگر از پیشکسوتان و مدیران سابق، گمنامی را نمی‌خواهد حتی اگر به قیمت بدنامی تمام شود.
آی اسپورت - #4df64711
۱۲
مشخص نیست نقش #زرینچه در تیم استقلال چیست؛در صحنه‌ای از بازی هنگام به میدان رفتن قائدی، در حالی که استراماچونی در حال بالا پایین پریدن بود تا تعویض زودتر انجام شود، تصویری از جواد زرینچه پخش شد که با آرامش خاصی روی نیمکت نظاره‌گر اوضاع بود. استقلال قطعا بسیار بیشتر از مشکل فنی با مشکلات مدیریتی مواجه است.
۲۴
دو دروازه بانی که اگر اوضاع بر وفق مرادشان نباشد زمین و زمان را به هم می‌ریزند باز هم برخلاف تمام اصول فوتبال حرفه‌ای از لباس متفاوت استفاده کرده‌اند و تمام مدیران مدعی حرفه‌ای گری هم کاری به کارشان ندارند. تأسف!
۲۱ ۲
جواد خیابانی: «... همه می‌دانند که من اهل مبالغه نیستم...».
آی اسپورت - #8b551876
۴۵ ۴
همانطور که حرف های سخیف مجری تلویزیون، اعتبار باشگاه پرسپولیس را افزایش نداد؛ مسلما حمایت هنرپیشه های درجه چندم با لحن شرم آور نیز کمکی به باشگاه استقلال نخواهد کرد. این ها افراد قابل ترحمی هستند که برای به دست آوردن مقداری لایک و فالوور دار و ندارشان را به حراج می گذارند.
۱۰۳ ۲
مورد عجیب در اعلام شماره پیراهن های بازیکنان استقلال، دادن شماره ده به مهدی قائدی بود؛ بازیکنی که در دو فصل اخیر هرگز عملکردی درخور شماره ده تیم بزرگی مثل استقلال را از خودش نشان نداده. مطمئنا این مورد صلاحدید مسئولان این تیم بوده اما شاید برای بازیکنی مثل قائدی شماره ده استقلال باعث ایجاد غرور کاذب بشه و در نهایت هر دو طرف از این ماجرا ضرر کنند.
آی اسپورت - #e8d82c85
۲۲ ۱
استاد جعفر کاشانی پیشکسوت و عضو هیأت مدیره باشگاه #پرسپولیس هنگامی که تیم، پیاپی در حال فتح قله های موفقیت بود #برانکو را معلم مدرسه ابتدایی می‌دانستند و خواهان مربی بهتری بودند. آقای دیپلمات که روزی با اظهارنظر نسنجیده تیم را به حاشیه برد حالا باید کمک کند تا تیم از بلاتکلیفی نجات پیدا کند. توقع هوادار از اسطوره باشگاهش فراتر از یک عضو معمولی و بی اثر هیأت مدیره است.
۷۳ ۲
برای فهمیدن سطح توانایی و درک روابط عمومی باشگاه #استقلال از شبکه‌های اجتماعی کافیست پوشش زنده حساب رسمی اینستاگرام این باشگاه از معارفه #استراماچونی را ببینیم.
امان از این انتصاب‌های نا‌به‌جا!
۲۰ ۱
آیا نمونه‌ای می‌شناسید که مدیران یک باشگاه از طریق رسانه‌ها بازیکنان را دعوت به مذاکره کنند؟ مدیران #استقلال جنجال سازی را با شفاف سازی اشتباه گرفته‌اند؛ به جای کشاندن مذاکرات به رسانه‌ها واقعیت را درباره #پاتوسی به هواداران بگویید.
۱۸ ۲
می‌گویند کجای دنیا به مربی‌ای که سه سال قهرمان شده اجازه رفتن می‌دهند؛ صرف نظر از مشکلات مالی و مدیریتی #پرسپولیس با منطق این افراد، گواردیولا، آنچلوتی، کونته، مورینیو و آلگری باید تمام عمر در یک تیم مربی‌گری می‌کردند. فوتبالی‌ها خوب می‌دانند که موفقیت در فصل چهارم حضور یک مربی از فصول قبل از آن بسیار سخت‌تر است.
۳۵ ۷
#برانکو هم رفت و این فصل میشه قضاوت کرد که در سه سال اخیر، #وزیر پرسپولیسی‌ها رو قهرمان کرده یا برانکو!
۵۵ ۱۲
مسابقه #سوپرجام در کشورهای صاحب فوتبال مثل یک جشنه برای شروع فصل جدید فوتبال که برای بازگشت هیجان فوتبال به طرفداران و آماده کردن اون‌ها برای شروع فصل جدید انجام میشه و البته کسب سود اقتصادی؛ وقتی هیچ‌کدام از این دلایل برای ما موضوعیت نداره پس بهتره برگزار نکنیم!
۵۱
فدراسیون چرا #پرسپولیس را قهرمان #سوپرجام کرد؟
چون در اینجا هیچ سازمان و دستگاهی حوصله برگزاری مسابقه‌ی فوتبال رو نداره، چون فدراسیون زور کسب درآمد از یک مسابقه‌ی فوتبال رو نداره، چون ممکنه یکی از تیم‌ها اردوی خارجی باشه، چون افراطی ‌‌گری روی سکوها حاکمه و در نهایت سری که درد نمیکنه رو دستمال نمی‌بندن و پرسپولیس قهرمان سوپرجام فوتبال ایران!
۵۳ ۳
جناب آقای ساکت به عنوان سرپرست تیم ملی منصوب شدند تا زین پس کسی حضور ایشان در کنار تیم ملی را مورد سوال قرار ندهد.
ما که نمی‌دانیم ولی شاید روی دیوارهای فدراسیون هم مثل جلسات هیأت‌مدیره سریال هیولا، قاب «خدایا ما را در حال خدمت بمیران» روی دیوار باشد!
۳۸ ۲
تشنگان خدمت پس از بازنشستگی هم خدمت را رها نمی‌کنند.
آی اسپورت - #c4a83462
۵۷
آیا یک اسکرین شات تقطیع شده نشانه‌ی دلالی #شفر است؟ حالا هم مجیدی گفت با حسینی پانصد میلیون ارزان‌تر از قیمت مورد انتظار توافق کرده بود؛ پس با این منطق مجیدی هم دلال است! #خطیر پختگی و ظرفیت لازم برای این جایگاه را ندارد و به جای اینکه جمع‌کننده حاشیه‌ها باشد تبدیل شده به عامل حاشیه سازی برای #استقلال
۴۳ ۱
باید خسته نباشید عرض کنیم به مدیران #تراکتور به خاطر سرعت عمل در جذب بازیکن؛ هواداران نگران مربی هم نباشند؛ نهایتا تا یک هفته قبل از لیگ معرفی می‌شود!
اما یک خواهش از مدیران #تراکتور و نمایندگان شهرت طلب مجلس: لطفاً اگر تیم موفق نشد نگویید شرط بندها اجازه ندادند و دلیل را در همین نحوه تیم بستن پیدا کنید.
۹۰ ۱۱
اگر واقعاً باشگاه #استقلال به اندازه حفظ بازیکنان کلیدی این تیم پول ندارد پس چه نیازیست به برداشتن سنگ‌های بزرگی مثل #استراماچونی و دیگر اسم های بزرگ؟! مربی حرفه‌ای امکانات حرفه‌ای می‌خواهد، تجربیات ناموفق شفر، توشاک، لیکنز و ساغلام و دیگران را فراموش نکنید. مربی و بازیکن گرانقیمت هیچ‌گاه موفقیت را تضمین نکرده‌اند.
۲۱ ۳
افرادی که پس از درخشش #پاتوسی برای خودشان نوشابه باز می‌کردند و انتقال چنین بازیکنی را حاصل درایت و کاربلدی خود می‌دانستند الان چه جوابی دارند؟ از قرارداد محکمی می‌گفتند که با پرداخت مبلغی ناچیز خود به خود تمدید می‌شود؛ اما حالا هوادار مانده و رسم هرساله کوبیدن و از نوع ساختن تیم و در نهایت مفت دادن ستاره ها در پایان فصل!
۳۵ ۱
‏باشگاه ‎#استقلال بعد از پایان فصل اعلام کرد که در فصل نقل و انتقالات بنا رو بر شفاف سازی گذاشته؛ به جای شفاف سازی درباره برنامه های باشگاه و تکلیف این تیم برای فصل بعد رسیدیم به شاخ و شونه کشیدنای کاپیتان های سابق و فعلی!
لذت سفره را برده و سپس دست همدیگر را رو می‌کنند!
ننگ بر شما!
۴۱ ۲
حرکت امشب داماشی ها باید خاتمه ای باشد بر افتضاحات برگزاری و برنامه ریزی مسابقات فوتبال ایران؛ پایانی بر اذیت و آزاری که فتاحی و شرکا به طرفداران فوتبال تحمیل کردند.
۸۵ ۹
‏ایسما هر موقع بازی کرد یکی از بهترین های استقلال بود و حالا بدون هیچ توضیحی در حالی که با باشگاه قرارداد داره از تیم جدا میشه؛ این تصمیمات رو چه کسی داره توی باشگاه ‎#استقلال میگیره؟؟
۳۱ ۱۲
‏فرهاد مجیدی تبدیل به یک تهدید جدی برای مدیران و باشگاه ‎#استقلال شده؛ نفر اول بودن به او مزه داده و دستیار بودن را برنمی تابد؛ از طرفی اگر مربی جدید او را نخواهد باید با اولین باخت یا شکست منتظر شعار تماشاگران علیه کادر فنی و تشویق فرهاد باشیم؛مثل همان اتفاقی که برای حمید استیلی در #پرسپولیس افتاد. برای مدیران نه راه پس مانده نه پیش!
آی اسپورت - #4ebe1510
۳۳ ۱
‏برای طرفداران ‎#یوونتوس دیدن کونته روی نیمکت اینتر اصلا مورد ساده ای نیست؛ کونته یکی از مهم ترین چهره‌های تاریخ باشگاه یوونتوسه که ۱۳سال برای این تیم بازی کرده؛ سه فصل درخشان روی نیمکت این تیم داشته و محبوبیت فوق العاده ای بین یوونتوسی ها داره و داشت. مربیگری کونته در اینتر رو میشه با مربیگری علیمنصور توی پرسپولیس قیاس کرد!
آی اسپورت - #9ad6ed79
۳۵ ۳
در لیگ برتر و جام حذفی ایران جذابیت‌های بصری و ویترینی کمترین اهمیتی نداره؛ اصولاً روزمرگی اجازه نمیده مسئولان به فکر پیشرفت باشن. چرا به سادگی یه محوطه تعیین نمیشه که بعد بازی انبوه میکروفون و گوشی توی صورت بازیکن نره؟چرا یک پس زمینه تبلیغاتی قشنگ استفاده نمیشه؟ آخه لیگ اینقدر زشت؟
آی اسپورت - #39176204
۳۹ ۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر