فهرست
باز هم دایی. باز هم اصفهان، باز هم سپاهان و باز هم ماجرای غش کردن. البته این دفعه نوبت ویسی بود که غش کند. اشتباه داور قبل از گل دوم سپاهان و نگرفتن پنالتی برای نفت، غش کردن هم داشت.
۴۷
شاید گاردین هر روز و هر ماه از پیشنهادهای رنگینش از انگلیس و آلمان و فرانسه نگوید، شاید رسانه‌های ایرانی خیلی علاقه‌ای به او نداشته باشند تا عکسش را روی جلد ببرند و تحویلش بگیرند شاید در مصاحبه‌هایش از پیشنهادهای رنگارنگ نگفته باشد که در نهایت به تهران و کرج و قم ختم شود. اما اصل خبر یک جمله است. کریم به المپیاکوس رفت. بدون بازارگرمی، بدون ادا، بدون شایعه. با تلاش و تلاش و تلاش.
۲۶ ۲
بازی زمانی یک بر صفر شد که کی‌روش بازیکنان پرسپولیس را برگرداند و دو-صفر شد وقتی که استعفا داد. اتفاق بعدی هر چه که باشد یک هت‌تریک را به نام کی‌روش ثبت می‌کند تا برانکو بداند که با حریف قدری وارد جنگ شده است. برانکو اهل جنگیدن نیست شاید اگر در زمین خودش باقی بماند بهتر باشد. زمین مماشات. حداقل نمی‌بازد اگر برنده هم نیست
۴۶ ۸
قیافه متعجب و بهت زده نکونام هنگام صحبت از اتفاقات و باندبازی‌های استقلال، شباهتی به قیافه بازیکنی که علیه سرمربی تیم ملی باند درست می کرد و رجز می خواند که نمی‌گذارد او قهرمان آسیا شود نداشت. آقای نکونام موقع ترک کردن محل مصاحبه ماسک مظلومیت‌تان را جا نگذارید.
۶۷ ۵
تحمیل تیکی‌تاکا به تیمی از کشور مهد فوتبال. بازی به بازی تعداد دقایقی که سیتی، گواردیولایی بازی می‌کند بیشتر و بیشتر می‌شود. به‌جای نگاه کردن به فاصله 10امتیازی با صدر جدول فعلا از فوتبال داخل زمین لذت می‌بریم. البته اگر مدافعانمان مجالی برای لذت بگذارند
۲۴ ۵
وقتی جوان‌ها در میانه میدان فوتبال می‌رقصند سرذوق می‌آیی. آنقدر که حتی آبی و قرمز هم فراموش می‌شود. رقص این جوان‌ها از هزارتا سلطان و کاپیتان و لقب وسط زمین هیجان‌آورتر است.
۵۸ ۳
4
۴۴ ۴
«جا دارد از آقایان تاج و تورک بابت لطفشان به من تشکر کنم. کار آنها باعث می شود تا جایگاه مفسدان در فوتبال تنگ تر شود و خانواده ها و اهالی فوتبال دغدغه کمتری نسبت به فساد در فوتبال داشته باشند.»

بعضی ها خیلی ارزونند.اعتبار کریمی و دایی واسشون خیلی گرونه.
۵۲ ۱۰
می‌خواهید بدانید فساد در رسانه‌ها هست یا نه؟ کافی است در موردش صحبت کنید. یادداشت‌های وامصیبتشان‌ در توهین به خبرنگار و رسانه سرازیر می‌شود. نگاهی به واکنش‌ها به صحبت‌های شجاعی در مورد فساد رسانه‌ها بیندازید. همه چیز مشخص است.
۶۶ ۱
30 نوامبر بود. یک بازیکن خیلی جوان کنار زمین قرار گرفت و وارد میدان شد. حسابی سروصدا کرد و تیتر روزنامه‌ها شد.
30 نوامبر بود اما امروز نبود. آن بازیکن هم بن‌وودبرن نبود. 18سال پیش بود. آن بازیکن هم استیون جرارد بود. دیشب فقط تاریخ تکرار شد. آیا بن‌وودبرن هم اسطوره می‌شود؟
۳۶ ۶
بهترین بازیکن زمین: نیمار
بیشترین تعداد شوت: نیمار
بیشترین پاس درست: آگوئرو با 100درصد پاس درست
بیشترین دریبل: نیمار
نمره نیمار:10
توپ طلا: سایه مسی
۳۵ ۲
... و انگار معجزه هم مدتهاست سرطان گرفته.
۴۱
می‌گفتند مطمئنا خدای فوتبال او را فرستاده. مسی را. از روحش در او دمیده. این تصور ادامه داشت تا روزی که مارادونا آن را تکذیب کرد. او روحش را در کسی ندمیده بود.
۵۳ ۱
هت تریک رونالدو. دو تا گل اگوئرو. گل هیگواین. چقدر خوبیم ما.
۲۹ ۳
حکایت منچستریونایتد و مورینیو داستان سیب سرخ و دست چلاقه. حیف از این تیم. منچستر بدون فرگی مثل فوتبال بدون توپ میمونه.
۳۲ ۴
مهم نیست که محرم نویدکیا مانند بقیه اسطوره‌های فوتبال ما خاکستری است. پر از ابهام‏، پر از نقطه ضعف. مهم این است که آنها اسطوره‌های فوتبال ما هستند. فوتبال بدون اسطوره‌های خاکستری‌اش‏، سیاه است. بدون جذابیت. بدون هیجان و بدون زیبایی.
۳۴ ۲
این که رامین رضاییان تو پرسپولیس نیمکت نشین هست ربطی به این نداره که دعوت نشه تیم ملی. این که رامین رضاییان تو تیم ملی خوب بازی میکنه ربطی نداره که تو پرسپولیس نباید نیمکت‌نشین باشه. کلا این رضاییان هیچ ربطی به اون رضاییان نداره. دست از سر برانکو بردارید.
۸۰ ۳
برد بسیار بسیار شیرین. البته هیچ کس به اندازه بیرانوند این روزها از این شیرینی‌ لذت نمی‌برد. فوتبال نگاه کنی. کلین‌شیت کنی. رکورد بشکنی. فقط امیدواریم بیرانوند واکنش نشان دادن را فراموش نکند
۶۰ ۱
هر اتفاق جدیدی هم ترس داره هم هیجان. مثل همین سایت جدید که پر از ترس و هیجان واسه ماست و امیدوارم که پر از جذابیت و غافلگیری برای شما باشه.
۶۵ ۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر