فهرست
چند نکته از قرعه کشی لیگ بیستم؛ یک و یک

چند نکته از قرعه کشی لیگ بیستم؛ یک و یک

آی اسپورت
2020-10-18 00:59:00
استرا، نامجو و مجیدی: کامبک‌خور ملس آبی

استرا، نامجو و مجیدی: کامبک‌خور ملس آبی

آی اسپورت
2020-10-08 14:30:00
نیمکت تراکتور در تاریخ لیگ برتر: محله بروبیا

نیمکت تراکتور در تاریخ لیگ برتر: محله بروبیا

آی اسپورت
2020-09-18 20:59:00
نگاهی به خریدهای استقلال؛ خوب، بد، زشت!

نگاهی به خریدهای استقلال؛ خوب، بد، زشت!

آی اسپورت
2020-09-11 18:15:00
هت تریک مجیدی تکمیل نشد!

هت تریک مجیدی تکمیل نشد!

آی اسپورت
2020-08-31 01:03:00
«فوتبال» را از ما نگیرید

«فوتبال» را از ما نگیرید

آی اسپورت
2020-03-11 12:10:00
درخشش ذاتی در آسیا

درخشش ذاتی در آسیا

آی اسپورت
2018-03-08 09:40:00
ایرادهای استقلال در لیگ شانزدهم چه بود؟ کدام شان برای لیگ هفدهم از بین رفت یا حداقل ترمیم شد؟
۸۹ ۲۰
چرا این همه تلاش و تقلا برای برگرداندن سرور جپاروف از سوی علیرضا منصوریان انجام می شود ولی سرمربی استقلال به مجتبی جباری و برگرداندن او بی توجه و حتی با آن مخالف است؟ یعنی هافبک ازبکستانی از جباری بهتر، آماده تر، ارزان تر و به درد بخورتر است؟
۷۱ ۱۸
پخش مستقیم جام کنفدراسیون ها از بازی دوم به مشکل خورد. بعد از نیم ساعت پخش گل و بلبل، مهدی توتونچی با لبخند اعلام کرد بازی پرتغال و مکزیک رو نمیبینیم و وعده داد بازی آلمان و چک از جام ملتهای زیر 21 سال اروپا رو برامون پخش میکنن. البته خدا رو شکر طبق معمول ایراد از مبدا هست و هیچ ارتباطی به صدا و سیمای ما نداره.
۷۲ ۱۲
آقایان! خانم ها! به پنجمین شب از فستیوال جهانی شدن خوش آمدید.
۶۱ ۴
امید نورافکن گل معرکه ای زد. یک شوت با پای غیرتخصصی که از شوت پای تخصصی خیلی ها بهتر بود. اما همه این گل چند ثانیه قبل از شوت بود. آن دریبل استثنایی پای چپ که ایمانی خورد و البته می توان مزه اش را از بنگسون و رجب زاده هم پرسید. بهترین تعبیر برای آن دریبل شاید این باشد: وقتی «محمدرضا حیدریان»درون نورافکن به جوش می آید. یکی، دو تا از این دریبل ها و شوت ها و نمایش ها در جام جهانی، شاید یک جوان دیگر را راهی اروپا کند و آن وقت تصور تیم ملی در جام جهانی روسیه با دو هافبک دفاعی به نام های سعید عزت اللهی و امید نورافکن، وسوسه کننده است.
۵۸ ۶
یکی 21 فروردین 1396 طرح «ستاره» می برد، روی سکو و یکی 21 فروردین 1349 «ستاره» برده، درون زمین. «آرزوی» نوبرانه یکی، «خاطره» دور، خیلی دور یکی است.خوش به سعادت تان ولی ستاره داریم تا ستاره.
۲۱۹ ۲۷
کاش دروغ 13 امسال، فقدان منصورخان پورحیدری بود. کاش دروغ 13 امسال می شد مرگ مرد همیشه آبی تاریخ. کاش می گفتند رفتن منصورخان فقط یک دروغ 13 بوده. کاش بعد از انتشار این دروغ 13، خودش حرف می زد و خنده های آبی اش را نثارمان می کرد. بعضی وقت ها، دروغ ها هم قشنگ هستند. مثل همین دروغ دوست داشتنی.
۱۳۵ ۳
خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس و گرفتن حق پخش تلویزیونی لیگ برتر؛ اگر فکر می کنید این دو موضوع ارتباطی به هم ندارن، در اشتباه هستین. هر دو ماموریت به حسن زمانی سپرده شد و با موفقیت کامل شکست خورد.
۶۸ ۸
شاهد و تاییدکننده و حامی حسن زمانی، پیدا شد؛ آقایان! خانم ها! این شما و این حسن روشن.
۸۱ ۱
دانشمندان به شواهد معتبری دست پیدا کردن که نشون میده اجداد دنیز آیتکین (داور بازی بارسا و پی.اس.جی) و تام هنینگ اوربو (داوری بازی چند سال قبل چلسی و بارسا) یکی هستند و در کاتالان زندگی میکردن.
۶۲ ۷
اینکه داور، در تصمیم گیری اشتباه میکنه، یه حرفه و اینکه قانون رو نمیدونه، یه حرفه دیگه! اکبریان البته در هر دو قسمت درخشان ظاهر شد.
۷۴ ۱۳
السد و دربی تموم شد و استقلال رسید به بازی مرگ و زندگی با ذوب آهن در فولادشهر. بدون رحمتی، رابسون و اسماعیلی کار سخته؟ با حسینی، حسینی و حقدوست نباید باشه ها.
۷۶
وحید سعیدی! یه چیزی بنویس دیگه. دلتنگت شدم بخدا
۶۵ ۱
ببین باباجون! صغیر و کبیر نداره. 3 تا میزنیم چه به ماشین‌سازیِ قعرنشین چه به پرسپولیسِ صدرنشین.
۸۷ ۱
سورپرایز برای سید جلال؟ یعنی چی میتونه باشه؟
۴۷ ۲
سلام آسیا؛ استقلال و پرسپولیس برگشتند.
۷۲ ۱
بازی با السد در آزادی یک جای خالی ویژه دارد؛ منصورخان پورحیدری. او جزیی از نیمکت استقلال در تاریخ بازیهایش برابر این تیم قطری بود خواه به عنوان سرمربی و خواه به عنوان سرپرست و مدیر تیم. منصورخان! برای بازی فردا آماده ای؟ می دانم که فردا در آزادی هستی؛ مگر خودت نگفتی تو و استقلال و زندگی، یکی هستین؟ منصورخان، فردا نیازت داریم. عصایت را کناری بگذار چون می خواهیم برای مان بدوی. چقدر بد است که نیستی منصورخان. چقدر بد است که نیستی تا این تیم را ببینی و کیف کنی. چقدر بد است که نیستی تا آن ریشه هایت همیشه آبی ات با دیدن این جوانان منصوریان دوباره سبز بشوند و جوانه بزنی. منصورخان! فردا هستی دیگه؟
۶۶ ۴
هوشنگ نصیرزاده: «نتایج بازیهایی که عالیشاه، بیک زاده و نوراللهی در ترکیب تراکتورسازی قرار داشته اند هیچ تغییری نمی کند چرا که در به کارگیری این بازیکنان مقامات رسمی فوتبال از جمله مقامات فدراسیون هم دخیل بوده اند و وقتی جذب بازیکن با دخالت مقامات رسمی صورت پذیرد نتایج تغییری نخواهد کرد». جناب نصیرزاده عزیز! یعنی اگر مرجع رسیدگی به یک قانون، خودش بی قانونی کرده باشد قانون این طرف با قانون آن طرف مثل دو عبارت مشابه در یک معادله از طرفین حذف و همه چیز به خوبی و خوشی تمام می شود؟ جناب نصیرزاده عزیز! می شود لطف کنید و دیگر عضو کمیته حقوقی فدراسیون فوتبال نباشید؟ به شعورمان توهین نکنید لطفا!
۸۵ ۷
بازی فردای استقلال و ماشین سازی تو سرمای یک درجه زیر صفر تبریز ساعت 17؛ بازی روز یکشنبه پرسپولیس و تراکتورسازی تو دمای 5 درجه بالای صفر تهران ساعت 15؛ دربی 24 بهمن تو دمای 12 درجه بالای صفر ساعت 15؛ ممنون از دوستان کارشناس سازمان لیگ بابت این برنامه زمان بندی درخشان.
۷۴ ۳
رافائل نادال؟ بیخیال
فقط آقا فدرررررررررررررررر
۴۷ ۱
این مسئول حقوقی باشگاه استقلال گویا فکر میکرده وظیفش دادن حقوقه نه رسیدگی به حقوق.
سوال اول: دقیقا چه زمانی باید استعفا داد؟
سوال دوم: دقیقا باید چه اتفاقی بیفتد که کسی را برکنار کنند؟
۴۹ ۳
خاطرات همیشه جزیی از زندگی هستند مثل خاطره جمله تاریخی منصورخان بعد از باختن به صنعت نفت تو بازی رفت. کاش منصورخان بودی و امروز بعد از بردن صنعت نفت میگفتی:«بردیم چون من عصا نداشتم و میتونستم بدوم». منصورخان کاش بودی، بدون عصا و با اون لبخند همیشگیه که بعد از بردای استقلال میزدی. منصورخان که رفت گوشه ای از همه دنیای آبی مون و دنیای همه آبیا رفت. منصورخان که رفت همه استقلالیا یتیم شدن. منصورخان کاش بودی
۴۳ ۱
یه خواهش از منصوریان؛ لطفا به این ترکیب دست نزن. لطفا واسه فیکس شدن جپاروف و آندو، امثال برزای و حقدوست و نورافکن رو نیمکت نشین نکن.
۴۵ ۱
دارم تلاش میکنم بفهمم امسال بدتره یا اون سال لیگ هفتم و این وسط، هنوز به نتیجه نرسیده به یک نتیجه دیگه میرسم؛ تو استقلال اونایی که محبوبن مثل علیمنصور و اون یکی! نتیجه نمیگیرن ولی اونی که کسی دوسش نداره، کلکسیونی داره از جام های رنگارنگ. حکمت خدارو ببین!
۳۹ ۴
اصلا علیرضا منصوریان هیچی بلد نیست. اصلا علیرضا منصوریان نمیدونست باید کجای ترکیب تیمش به بختیار رحمانی بازی بده. ولی آیا بختیار هم بلد نبود یه پاس درست و حسابی بده؟ تعداد پاس های گل بختیار رحمانی در استقلال برابر است با تعداد پاس های گل هرایر مگویان به عنوان مدافع وسطی که در سمت راست بازی میکرد.
۳۹ ۲
محمد خرمگاه؛ این نام را به خاطر بسپارید؛ در تاریخ درباره اثرات وزرا روی پادشاهان مثل میرزا آقاخان نوری و امیرکبیر و میرزا تقی خان فراهانی و بقیه نوشته اند، شاید روزگاری درباره قدرت عجیب و غریب مدافع آرام سالهای دور که همه سر و صدا و حاشیه هایش را برای دوران مربیگری گذاشته بود و تاثیر فراوانش روی منصوریان هم نوشته شد.
۴۷
منصوریان برابر سپاهان بازی کردن با دست برنده را دید. او دید جوانانش چه کارهای بلدند. ولی او فهمید باید از این به بعد چه کند؟ حضور رحمتی به جای حسینی، اضافه شدن چشمی و کنار رفتن حقدوست، بازی کردن حیدری و نیمکت نشین شدن برزای و بازگشت رابسون به ترکیب و حذف مجید حسینی؛ چقدر این اتفاقات ملموس هستند و قابل پیش بینی.
۴۳ ۲
با 2 برد، 9 مساوی، 4 باخت، 15 امتیاز در 15 بازی، ایگور استیماچ واقعا گزینه سرمربیگری استقلال بود؟ دم مردان فوتبالی هیئت مدیره استقلال یعنی جناب کردنوری و معینی عزیز گرم.
۴۱ ۱
چرا؟ واقعا چرا؟ چرا باید برای دیدن دربی مهم مرسی ساید التماس کنم (و به عبارت بهتر، کنیم) اونهم به کسایی که میخوان برنامه نود رو ببینن. خود عادل فردوسی پور امشب بازی اورتون و لیورپول رو میبینه، بخدا!
۳۵
جوانان استقلال خاک می‌خورند/ منصوریان علیه آینده

جوانان استقلال خاک می‌خورند/ منصوریان علیه آینده

آی اسپورت
2016-12-18 20:26:00
لیگ خیلی جذاب شده و دیگه وقتشه کی روش خان از خارج برسه و تعطیلش کنه
۶۰ ۷
دلم برای امری میسوزه؛ اگه اول میشد میخورد به بایرن و حالا که دوم شده باید با بارسلونا بازی کنه. کار رئال سخته، ناپولی تیم عجیب و غریبیه که میتونه کار دست زیدان بده. سویا و لستر بازی خوبی میشه. دوست دارم مهدی شادمانی را ببینم و درباره یوونتوس و خوش شانسی همیشگیش بگم و استدلال های مشعشع استاد در تکذیب این موضوع رو بشنوم.
۳۵
انسان همیشه به امید زنده است؛ جمعه خوبی داشته باشیم ...
۲۴
مسعود شجاعی بالاخره دریبلی که قرار بود در تمامی این سالها بزند را زد؛ عجب دریبلی زدی پسر!
۵۵ ۳
امید داشتن در عین ناامیدی یکی از اون حسای عجیب و غریبه. تکلیفت با خودت معلوم نیست که بالاخره بله یا خیر! قصه استقلال این فصل دقیقا همینه. تا میای امیدوار بشی، امیدت از دست میره. تا میخوای ناامید بشی، امیدواریه نمیزاره.
۳۶
یه فصل لامصب دیگه. به اینتر که امیدی نیست. دورتموند هم که زیادی جوگیره. آرسنال و ونگر که اگر قهرمان بشن، باید تعجب کرد. سیتی هم با پپ به مشکل می خوره. درباره مارسی هم بهتره چیزی ننویسیم. استقلال هم ... بیخیال! این تیم اگه سهمیه بگیره، به نظرم منصوریان باید دور افتخار بزنه و در اوج خداحافظی کنه. دستم به دامن رئال و زیدانه فقط!
۳۰ ۲
سردار که کاری نکرد به تیم دوم بایرن گل زد. ریبری و بواتنگ و لام و آلکانتارا و لواندوفسکی شدن تیم دوم. استدلال بعدی حضرات هم اینکه مولر و هوملز تو نیمه دوم اومدن؛ بزرگترین مشکلی که ما، ایرانی ها تو طول تاریخ داشتیم با خودمون بوده.
۵۰ ۳
یعنی واقعا کسی تو مجله فرانس فوتبال نبود که یادش بیفته ادن هازارد تو لیست 30 بازیکن برتر نیست؟ یعنی اونایی که روی پاتریسیو رو تو لیست نوشتن یا مثلا په په و هوگو لوریس رو لایق دونستن که تو این جمع باشن، اصلا دلشون برای این بلژیکی نسوخت؟
۲۷ ۳
برای صمد مرفاوی که حریف می‌طلبد/ حداقل دروغ نگو!

برای صمد مرفاوی که حریف می‌طلبد/ حداقل دروغ نگو!

آی اسپورت
2016-11-19 20:55:00
کره 10/ ازبک 9/ قطر 4 / چین 2/ ببریم جفت شیش میشه
۲۱
هیچکس پای تلویزیون به مرز سکته نمی رود. هیچکس در ورزشگاه، دل و روده اش طوری نمی شود و مغزش به دهنش نمی آید. هیچکس آب توی دلش تکان نمی خورد.
همه مطمئن هستند که یک صفر می بریم حتی وقتی هنوز داور سوت شروع را نزده. همه مطمئن هستند که اگر بیشتر نزدیم، یکی را کم کم می زنیم. همه مطمئن هستند که دروازه مان باز که نمی شود، هیچ، «فوت» هم نمی خورد.
ممنونیم بابت نگران نکردن هیچکس
ممنونیم بابت مطمئن کردن همه
پ.ن: برسد به دست جناب آقای کارلوس کی روش
۷۶ ۳
این راهکارای حزب موتلفه برای بازی ایران و کره رو بدن پیمان قاسم خانی، قشنگ از توش یه 90 شبی واسه بعد از محرم و صفر درمیاره
۵۲
سوال اصلی وقتی ویلیامز سوت پایان رو زد، این بود که ایران خوب بازی کرد یا ازبکستان بد بود؟ مهمترین نکته اما این بود که تیم کی روش هر حریفی را وادار میکنه اونجوری که ما میخوایم بازی کنه و این اصلا کار راحتی نیست. اگه بتونیم همین کارو جلوی کره هم انجام بدیم که دیگه کار تمومه و روسیه از اون چیزی که فکر می کنیم بهمون نزدیکتره!
۴۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر