فهرست
اول اینکه تکل دوپا صد درصداخراج داره. دوم اینکه مقایسه رونالدو با مسی کار درستی نیست. نکنید. رونالدو بازیکن خیلی خوبی است. اما مسی ماجراش فرق می کنه. سوم اینکه رئال حقش نبود ببازه اما خوشحالم که باخت. چهارم اینکه عجب بازی ای بود. پنجم عجب دروازه بان هایی. ششم اینکه بیل به لحاظ مصدومیت گندش را درآورده. هفتم اینکه بارسا به چنین برد زیبایی احتیاج داشت. همین دیگه.

پ.ن:همانطور که مشخص بود کارشناسان آ.اس، مارکا و موندودپورتیوو هرسه اعلام کرده اند اخراج راموس درست بوده.
۵۳ ۲
همان حرف هایی را که یک سال است درباره طارمی و برانکو و البته کی روش می زنیم باید تکرار کنیم. خب پنالتی حیف شد. البته دقیقه 43 بود. مشخص نمی شد که تا انتهای بازی چه پیش می‌آمد. به هرحال نماینده های فوتبال ما در مقابل دو حریف گردن کلفت قطری از مجموع 12 امتیاز ، دو امتیاز کسب کردند. چه دیگر می توانیم بگوییم؟ همان حرف های پیشین! برانکو مربی‌ای دوست داشتنی و شجاع است. کاری که با پرسپولیس در دو فصل گذشته انجام داده اعجاب انگیز است اما به نظرم شانس آورده‌ایم که کی روش را روی نیمکت تیم ملی داریم.
۹۶ ۱۹
جمعه دیگه قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی چمپیونز لیگه. به نظرتون سویا حریف رئال مادرید میشه یا بورسیا دورتموند؟ البته اگه لستر از پس سویا بر بیاد مطمئن هستم که رئال یک چهارم نهایی رو در مواجهه با لستر خواهد گذراند. اگر موناکو هم بتونه من سیتی رو ببره، آن هم می تواند رقیب استاندارد بازی های حذفی برای مادریدی ها باشد. و لابد در آن سوی جدول یونتوس و بایرن مونیخ و بارسلونا و آتلتیکو به هم خواهند پیچید. در این سه چهارفصل گذشته که این طوری بوده. رئالی ها فعلا با ناپولی دستگرمی خوبی داشتند. هرچند می توانند از این که در این مرحله با لستر همبازی نبودند شکایت کنند. حیف که امسال ولفسبورگ و شالکه و رم غایبند. حیف.
۶۲ ۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر