فهرست
دختر آبی آسمانی شد! بانوی ایرانی به جرم ورود به ورزشگاه محکوم شد به مرگ! شاید در ایران تعصب داشتن رو تیم مورد علاقه برای دختر عیب است، شاید ورود به ورزشگاهی که حق مسلم ماست، ننگ است. نمي‌دانم! اما فقط میدانم که بزرگترین ننگ برای فدراسیون پنج ستاره ایرانم، مرگ دختر ايرانی است!
آی اسپورت - #2285d815
۵۵ ۳
بازی مقابل کره جنوبی، دومین دیدار دوستانه ایران با سرمربیگری مارک ویلموتس بود که بازی تماشاگر پسند و دل چسبی بود. در این تقابل مهدی طارمی توانست بیشترین شوت در چهار چوب، بیشترین پاس کلیدی و همچنین موفقیت در هشت نبرد تن به تن را کسب کند؛ امید ابراهیمی، ملی پوش پرتلاش تیم ملی توانست نقش خود را به بهترین نحو ممکن ایفا کند و در نبرد های میانه میدان بسیار عالی ظاهر شود و همچنین علیرضا بیرانوند مرد شماره یک تیم ملی ایران توانست با مهار های بسیار زیبای خود شور و هیجان بیشتری به بازی تزریق کند. دومین تقابل به رهبری مرد بلژیکی توانست فرصتی برای به رخ کشیدن دانش و توانایی مربی مان شود. در این جدال ایران تهاجمی ظاهر شد و موقعیت های بسیاری ایجاد کرد که همه را هیجان زده می کرد.
* به امید موفقیت های روز افزون تیم ملی کشورمان با مربیگری ویلموتس
۵۴ ۵
بیش از پنج ماه گذشت!
مرد پرتغالی پس از هشت سال ایران را ترک کرد. هشت سال پر از روزهای غرور آفرین، شور انگیز و گاه غم انگیز. پایکوبی کردیم، اشک ریختیم، افتخار کردیم و در همه حال کنار هم ماندیم. پس از چند سال بالاخره سرمربی تیم ملی به کار خود پایان داد، مربی که با تمامی موفقیت هايش در این اواخر منتقدان بسیاری پیدا کرده بود!
ویلموتس، سرمربی سابق تیم ملی بلژیک حالا به ایران آمده و اکنون تمام نگاه ها به سوی اوست و در همه حال با کارلوس کیروش مقایسه می شود. حال مردم از او بازی تهاجمی تر، جسورانه تر و شجاعانه تر می خواهند. آقای ویلموتس مردم ایران چشم انتظارند، هنوز به عشق دست یافتن به روياهای خاک خورده قدیمی با عشق به مستطیل سبز چشم می دوزند و انتظار می کشند.
۴۱ ۹
سومین قهرمانی پی در پی ارتش سرخ درکنار مربی بادانش، بازیکنان غیور و هواداران پرشور به قدری زیبا و لذت بخش است که کلمات قدرت توصیف آن را ندارند. دیشب تیم پرسپولیس بار دیگر شادی را به هواداران هدیه کرد و برگی زرین را به کارنامه افتخارات خود افزوده کرد.
۱۶۱ ۸
برد هشتاد و نهمین دربی تاریخ ایران؛ از حساس‌ترین دربی‌های چند ساله گذشته که با برد پرسپولیس همراه شد و توانست ۳امتیاز بسیار شیرین و لذت‌بخش با خود به همراه داشته باشد و در صدر بماند. #پرسپولیس حالا بر تخت صدرنشینی حکمرانی می‌کند.
آی اسپورت - #6dbca1b0
۷۴ ۱
آقای ده نمکی فوتبال یعنی به رخ کشیدن دانش فوتبالی ، زحمت و هنر نمایی؛ یعنی به رخ کشیدن قدرت و تعصب ملی؛ یعنی افتخار آفرینی برای ایران!
فوتبال جایی برای ترحم نیست. جایی برای دلسوزی به حال دنده های یتیم های دیگر نیست با وجود کی روش، برانکو و شفر، روز به روز بی رحم تر و مقتدر تر خواهیم شد.
#همه_درکنار_هم
۱۲۶ ۷
به راحتی و به پای اشتباهات نامعقول، پرسپولیس از دوپنجره نقل و انتقالات محروم شد؛ محرومیتی که بزرگترین چالش وفاداری را به راه انداخت. چالشی که در آن بازیکنان متعصب و باغیرت ماندند و وفاداری خود را با زحمات بی دریغشان نمایان کردند؛ اما امثال فرشاد احمدزاده رفتند تا ثابت کنند مرد روزهای سخت نیستند!
با وجود برانکو سرمربی لایق و با تجربه، بازیکنان متعصب،هواداران پرشور و همیشه وفادار که در آن شرایط تیم را تنها نگذاشتند تمامی روزهای سخت با بهترین نتایج سپری شد. بالاخره تمام شد ؛ روزهایی که جایگزین نداشتیم و نیمکتمان خالی بود به پایان رسید.
* نیم فصل دوم آغازی برای هنرنمایی ارتش سرخ *
۱۷۹۲ ۱۳
پرسپولیس در اوج تلخی‌ها، محرومیت و مشکلات توانست شیرین ترین و ماندگارترین لحظات را برای هواداران سرخدلش بسازد. لحظاتی جاودان و ابدی که در عمق قلب هواداران سرخ ریشه پیدا کرده است. این روزها هرگز فراموش نخواهند شد؛ غیرت، جوانمردی و ازخودگذشتگی مربی، بازیکنان و کادرفنی هرگز فراموش نمیشود. نا گفته نماند حمایت همه جانبه هواداران سرخدل نقش پررنگی دراین موفقیت داشت.
آی اسپورت - #2d2d2884
۱۱۶۷ ۱
آقای دایی شما از بهترین‌ها، برترین‌ها و کمیاب‌ترین‌های فوتبال ایران هستید؛ از به یاد ماندنی‌ترین چهره های سرخ و همچنین از بزرگترین اسطوره های باشگاه پرسپولیس. باتوجه به تجربه و محبوبیتان قطعا توقع هواداران سرخدل از شما بیشتر است. در حال حاضر باشگاه نیاز به آرامش و حمایت دارد لطفا بیش از این به حواشی دامن نزنید!
آی اسپورت - #c0292e57
۱۴۴۸ ۱۷
هرگز فراموش نمی‌کنیم! هرگز کسانی را که در اوج تنهایی پرسپولیس را تنها گذاشتند فراموش نمی‌کنیم؛ همان هایی که به بهانه لیگ‌های اروپایی! اما حالا این تنها پرسپولیس و هوادارانش هستند در اوج سیر می‌کنند و با عشق به برای دیدن بازی‌ها می‌آیند. آقای طارمی , آقای مسلمان, آقای احمدزاده و ... برای تک تک تان در تیم های جدیدتان آرزوی موفقیت داریم و هرگز حتی برای لحظه ای جایتان خالی نبود چون بی وفاییتان هرگز فراموش نمی‌شود! دیشب قشنگ ترین و ماندگارترین شب هر سرخدلی بود، شبی فراموش نشدنی که قلب هواداران پرشور و وفادار پرسپولیس را لبریز از شادی و غرور کرد . آقای برانکو زحمات شما و هنرنمایی متعصب ترین بازیکنهای پرسپولیس که از جان و دل مایه گذاشتند هرگز فراموش نخواهد شد. به امید قهرمانی پرسپولیس
آی اسپورت - #5b421777
۱۴۸۱ ۱۷
با توجه به بی کفایتی مسئولان، اختلال در سایت بلیت فروشی و راه افتادن بازار سیاه که بلیت هارا با قیمت های نجومی و طاقت فرسا میفروشند بهتر است، درب ورزشگاه را دقایقی پس از شروع بازی به صورت رایگان باز کنند تا هم دلال های سودجو سود آنچنانی نمیبرند و کسانی که توانستند بلیت تهیه کنن به حقشان میرسند و همچنین قیمت های گزاف در بازار سیاه شکسته میشه !
این طرح از طرف یکی از کاربرای خوب و فعال این سایت به نام *حمید* صورت گرفته و باتوجه به تریبونی که در اختیار ما قرار گرفته خواستم سهمی در انتشار این ایده خوب داشته باشم .
به امید برد مقتدرانه نماینده کشورمان
۱۲۱ ۱۵
بازی مقابل بولیوی؛ بازی هجومی و حساب شده که در آن دفاع اتوبوسی ندیدیم و میشود گفت از هجومی ترین بازیهای ایران بود, بازی که میتوانستیم در آن پیشرفت تیم را ببینیم. با توجه به کمبود بودجه و شرایط فدراسیون بازی با اینگونه تیم ها هم غنیمت است! نکته حائز اهمیتی که همگان را به وجد آورده بود , ورود بانوانی بود که چند ده نفر از آنها به دلایل نا معلوم پشت در ماندند. اما مهم این است که بانوان سرزمینمان آمدندو همه دیدیم که هیچ اتفاق غیر منتظره ای نیفتاد !
آی اسپورت - #8dc01ea9
۱۰۳۳ ۳
خداوندا عزیزانی که توانستند برای لحظه ای دلها را شاد و ما را از مشکلاتمان دور کنند قرین رحمتت بفرما ❤
آقای شفیع قطعا آن لحظه که در حال آرزو کردن برای دیدار هفته آینده بودی، نمیدانستی که شاید هفته دیگری نباشد!
هرگز و هرگز و هرگز خاطرات شیرینمان را در کنار شما فراموش نمیکنیم.
روحش شاد و یادش گرامی باد
۱۶۹ ۵
پیش از هر چیز فراموش نکنید پرسپولیسی که حالا به قهرمانی آسیا فکر می‌کند روزی بهترین بازیکنانش را از دست داد و از دو پنجره نقل و انتقالات محروم شد! همه دستاوردهای امروز مدیون تدبر برانکو، غیرت بازیکنها و حمایت همه جانبه هواداران با اصالت سرخدل است. حالا که #پرسپولیس درآستانه بازی فینال قرار گرفته است؛ بزرگترین حمایت یعنی پر شدن ورزشگاه هشتاد هزار نفره آزادی.
# همه در کنار هم
۲۳۰ ۲۳
چند ماه انتظار، جنجال، کری ... بر سر #دربی که حتی ارزشش به اندازه وقت گذاشتن نبود! خواهش می‌کنیم دیدارهایی که نتایج‌شان از قبل «مشخص» است را پخش نکنید!
۱۶۸ ۱۱
هیجانی فوق العاده، شوری بی پایان، کری‌های تمام نشدنی، رگ‌های سرخابی، قلبهایی دو رنگ؛ شور و هیجان ۹۰دقیقه‌ای، فریادهایی از اعماق وجود، دست‌ها و دل‌هایی لرزان، چشمانی اشک آلود! چه زیباست آن فریادهایی که پس از گل زدن به گوش می‌رسد و چه غم انگیز اشک‌هایی که می‌ریزند!
*سرخ آبی؛ کلمه‌هایی پر از حاشیه، فریاد، زیبایی، تلخی، اشک‌هایی غمناک و یا اشک‌های شوق! ای کاش م‌یتوانستیم برنده مغرور نباشیم و ذره ای با هواداران تیم رقیب، هوادارانی که اشکهای‌شان جاری و دل‌شان شکسته همدردی کنیم.و چه زیباست بی آنکه دلی لبریز از شادی را بشکنیم از کنارش با گفتن تبریکی ساده رد شویم.
# به یکدیگر احترام بگذاریم
۱۵۵ ۳
آقای شفر نبود فرمانده از دست رفته، مهره هایی که دیگر قابل برگشت نیستند دیگر تنها توجیهی برای کم کاری ها و عوام فریبی است!
بازیکنها، مربی و کادر فنی هر یک روزی می‌آیند و روزی هم میروند؛ اما این نام بزرگ باشگاه‌هاست که می‌ماند و هر نفر با ورودش به این باشگاها امید و نظر میلیون‌ها نفر را به خودش جلب می‌کند؛ وای بر آن روز که دلی شکسته و اشک‌هایی حلقه زده در چشمان هواداری دیده شود!
آی اسپورت - #e7999034
۱۵۳ ۱۷
بازی فوق العاده، هیجان‌انگیز و کم نظیر هدیه‌ای بود برای هواداران پرشور پرسپولیس. بردی که نتیجه تدبیر و دانش مربی است، مربی که با خالی ترین نیمکت بهترین نتایج را به هواداران تقدیم می‌کند. حمایت ده‌ها هزار نفر هوادار سرخدل، پرشور و هیجان قابل تحسین است، هوادارانی که با حمایت بی وقفه شان همه را به وجد آوردند و تا دقیقه آخر از مربی و بازیکنان با غیرتی که تا لحظه آخر پای غیرت‌شان ماندند، حمایت کردند.
آی اسپورت - #637ffd96
۲۲۱ ۴
سیزده نفر و هشتاد هزار؛ امیدوارتر از همیشه

سیزده نفر و هشتاد هزار؛ امیدوارتر از همیشه

آی اسپورت
2018-09-17 02:30:00
چه بر استقلال شفر گذشت؟ در انتظار معجزه

چه بر استقلال شفر گذشت؟ در انتظار معجزه

آی اسپورت
2018-09-07 03:00:00
همدلی یعنی هنرنمایی جسورانه مقابل یکی از بهترین تیم های قطری
یعنی باختی خفیف به دلیل بدشانسی با محرومیت از دو پنجره نقل و انتقالات
طعم شیرین برد و جشن صعود در ورزشگاه هشتاد هزار نفره آزادی کنار هواداران عاشق بسیار زیبا خواهد بود
آی اسپورت - #289d8f01
۲۱۰ ۹

حیف از صد هزار نفر
حیف از این همه حمایت
حیف از چشمان خیره شده
بی غیرتی یعنی هتریک تیم حریف در جهنم آزادی مقابل چشمان هواداران استقلال !
آی اسپورت - #98aa6938
۱۷۵ ۱۲
صدرنشینی و مساوی همراه با محرومیت, کمبود بازیکن و حواشی برابراست با نتیجه اعتماد به دانش سرمربی, همدلی و غیرت بازیکنان وحمایت هواداران !
آی اسپورت - #57448cbc
۲۳۶ ۸
آقایان خواهش می‌کنیم با اعصاب مردمی که بزرگترین دلخوشی‌شان همین فوتبال است بازی نکنید!
چند روز است که فدراسیون فوتبال و کمیته استیناف از صدور رای نهایی سوپرجام که حق مسلم و قطعی باشگاه پرسپولیس است خودداری میکند. تاریخ سوپرجام برخلاف سال۸۷ که اصلا تاریخ برگزاری این مسابقه مشخص نشده بود، سه ماه پیش از بازی موعد مقرر قانونی و رسمی از طرف سازمان لیگ اعلام شده بود. پرسپولیس در موعد مقرر بدون هیچ مانعی آماده برگزاری مسابقه بود اما استقلال نه تنها حاضر به انجام مسابقه در آن تاریخ بود بلکه بدون توجه به الزام بازی به ترکیه سفر کرد و خواهان برگزاری بازی در زمان دیگری شدند حاضر نشدند در تاریخ مقرر به مصاف پرسپولیس بروند.
در زمانی که یکی از دو تیم حاضر به بازی نشود تکلیف کاملا مشخص است؛ این بازی براساس مقررات باید۳-۰ به نفع پرسپولیس اعلام شود و جام هم تقدیم به پرسپولیس گردد و همچنین کلیه خسارت مادی و معنوی عدم برگزاری این مسابقه بایستی از باشگاه استقلال اخذ شود. باشگاه استقلال در موعد قانونی به حکم کمیته انضباطی اعتراض نکرده و مهلت اعتراض هم به پایان رسیده. اما با این وجود حالا شاهد پذیرفتن اعتراضات استقلال پس از اتمام مهلت اعتراض هستیم! آقایان هواداران پرسپولیس تنها خواهان اجرای عدالت هستند!
آی اسپورت - #9a67847c
۲۵۳ ۱۷
بازی پر از هیجان، شور، هماهنگی و یکدستی تیم و از همه مهمتر همدلی و همراهی هواداران پر شور همیشه وفادار تراکتورسازی آذربایجان؛ بازی که شاید سلامی نو به لیگ بود.
آی اسپورت - #2f1dbb46
۱۹۳ ۱
بی‌مسئولیتی، اعتماد کاذب، کم‌دستی و دل سپردن به حرف‌های پوچ مدیران، جدی گرفتن تهدیدات پوچ و در آخر اعتماد به مترجم باشگاه (تنها همراه بازیکنان نوجوان) برای همراهی عزیزترین‌های‌شان برابر است با پرپر شدن گل‌های نوشکفته هر خانواده.
#بی‌مسئولیتی
آی اسپورت - #223d25c8
۲۵۷ ۵
السد ۱۰-۱ العربی
الدحیل ۶-۰ الخور
هنر نمایی السد و الدحیل مقابل حریفان‌شان یعنی نگاهی چپ و تهدیدی برای سرخابی‌های پایتخت و مانعی سخت برای دربی جذاب لیگ قهرمانان.
واقعا واجب شده که دست کم دراین مدت کم که حریفان‌مان با دلارهای‌شان قدرت‌نمایی می‌کنند و روز به روز قوی‌تر می‌شوند، سرخابی‌های پایتخت و هواداران پرشورشان با هم متحد شوند و از تضعیف دیگری خودداری کنند.
به امید دربی آسیا!
آی اسپورت - #9463f486
۲۷۱ ۷
روزهای دشوار پرسپولیس؛ نیاز به حمایت هوادار

روزهای دشوار پرسپولیس؛ نیاز به حمایت هوادار

آی اسپورت
2018-08-12 01:17:00
وقایع‌نگاری هفت سال و نیم؛ غروب خورشید؟

وقایع‌نگاری هفت سال و نیم؛ غروب خورشید؟

آی اسپورت
2018-08-01 22:59:00
داستان یک فرمانده؛ شاید رسمش نبود

داستان یک فرمانده؛ شاید رسمش نبود

آی اسپورت
2018-07-26 07:00:00
سوپرجام ایران؛ ما، و تنها مستطیل سبز

سوپرجام ایران؛ ما، و تنها مستطیل سبز

آی اسپورت
2018-07-22 22:45:00
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر