فهرست
بازی مقابل بولیوی؛ بازی هجومی و حساب شده که در آن دفاع اتوبوسی ندیدیم و میشود گفت از هجومی ترین بازیهای ایران بود, بازی که میتوانستیم در آن پیشرفت تیم را ببینیم. با توجه به کمبود بودجه و شرایط فدراسیون بازی با اینگونه تیم ها هم غنیمت است! نکته حائز اهمیتی که همگان را به وجد آورده بود , ورود بانوانی بود که چند ده نفر از آنها به دلایل نا معلوم پشت در ماندند. اما مهم این است که بانوان سرزمینمان آمدندو همه دیدیم که هیچ اتفاق غیر منتظره ای نیفتاد !
آی اسپورت - #8dc01ea9
۹۶۴ ۳
خداوندا عزیزانی که توانستند برای لحظه ای دلها را شاد و ما را از مشکلاتمان دور کنند قرین رحمتت بفرما ❤
آقای شفیع قطعا آن لحظه که در حال آرزو کردن برای دیدار هفته آینده بودی، نمیدانستی که شاید هفته دیگری نباشد!
هرگز و هرگز و هرگز خاطرات شیرینمان را در کنار شما فراموش نمیکنیم.
روحش شاد و یادش گرامی باد
۱۵۲ ۵
پیش از هر چیز فراموش نکنید پرسپولیسی که حالا به قهرمانی آسیا فکر می‌کند روزی بهترین بازیکنانش را از دست داد و از دو پنجره نقل و انتقالات محروم شد! همه دستاوردهای امروز مدیون تدبر برانکو، غیرت بازیکنها و حمایت همه جانبه هواداران با اصالت سرخدل است. حالا که #پرسپولیس درآستانه بازی فینال قرار گرفته است؛ بزرگترین حمایت یعنی پر شدن ورزشگاه هشتاد هزار نفره آزادی.
# همه در کنار هم
۲۱۳ ۲۳
چند ماه انتظار، جنجال، کری ... بر سر #دربی که حتی ارزشش به اندازه وقت گذاشتن نبود! خواهش می‌کنیم دیدارهایی که نتایج‌شان از قبل «مشخص» است را پخش نکنید!
۱۵۱ ۱۱
هیجانی فوق العاده، شوری بی پایان، کری‌های تمام نشدنی، رگ‌های سرخابی، قلبهایی دو رنگ؛ شور و هیجان ۹۰دقیقه‌ای، فریادهایی از اعماق وجود، دست‌ها و دل‌هایی لرزان، چشمانی اشک آلود! چه زیباست آن فریادهایی که پس از گل زدن به گوش می‌رسد و چه غم انگیز اشک‌هایی که می‌ریزند!
*سرخ آبی؛ کلمه‌هایی پر از حاشیه، فریاد، زیبایی، تلخی، اشک‌هایی غمناک و یا اشک‌های شوق! ای کاش م‌یتوانستیم برنده مغرور نباشیم و ذره ای با هواداران تیم رقیب، هوادارانی که اشکهای‌شان جاری و دل‌شان شکسته همدردی کنیم.و چه زیباست بی آنکه دلی لبریز از شادی را بشکنیم از کنارش با گفتن تبریکی ساده رد شویم.
# به یکدیگر احترام بگذاریم
۱۳۸ ۳
آقای شفر نبود فرمانده از دست رفته، مهره هایی که دیگر قابل برگشت نیستند دیگر تنها توجیهی برای کم کاری ها و عوام فریبی است!
بازیکنها، مربی و کادر فنی هر یک روزی می‌آیند و روزی هم میروند؛ اما این نام بزرگ باشگاه‌هاست که می‌ماند و هر نفر با ورودش به این باشگاها امید و نظر میلیون‌ها نفر را به خودش جلب می‌کند؛ وای بر آن روز که دلی شکسته و اشک‌هایی حلقه زده در چشمان هواداری دیده شود!
آی اسپورت - #e7999034
۱۳۶ ۱۷
بازی فوق العاده، هیجان‌انگیز و کم نظیر هدیه‌ای بود برای هواداران پرشور پرسپولیس. بردی که نتیجه تدبیر و دانش مربی است، مربی که با خالی ترین نیمکت بهترین نتایج را به هواداران تقدیم می‌کند. حمایت ده‌ها هزار نفر هوادار سرخدل، پرشور و هیجان قابل تحسین است، هوادارانی که با حمایت بی وقفه شان همه را به وجد آوردند و تا دقیقه آخر از مربی و بازیکنان با غیرتی که تا لحظه آخر پای غیرت‌شان ماندند، حمایت کردند.
آی اسپورت - #637ffd96
۲۰۵ ۴
سیزده نفر و هشتاد هزار؛ امیدوارتر از همیشه

سیزده نفر و هشتاد هزار؛ امیدوارتر از همیشه

آی اسپورت
2018-09-17 02:30:00
چه بر استقلال شفر گذشت؟ در انتظار معجزه

چه بر استقلال شفر گذشت؟ در انتظار معجزه

آی اسپورت
2018-09-07 03:00:00
همدلی یعنی هنرنمایی جسورانه مقابل یکی از بهترین تیم های قطری
یعنی باختی خفیف به دلیل بدشانسی با محرومیت از دو پنجره نقل و انتقالات
طعم شیرین برد و جشن صعود در ورزشگاه هشتاد هزار نفره آزادی کنار هواداران عاشق بسیار زیبا خواهد بود
آی اسپورت - #289d8f01
۱۹۷ ۹

حیف از صد هزار نفر
حیف از این همه حمایت
حیف از چشمان خیره شده
بی غیرتی یعنی هتریک تیم حریف در جهنم آزادی مقابل چشمان هواداران استقلال !
آی اسپورت - #98aa6938
۱۶۰ ۱۲
صدرنشینی و مساوی همراه با محرومیت, کمبود بازیکن و حواشی برابراست با نتیجه اعتماد به دانش سرمربی, همدلی و غیرت بازیکنان وحمایت هواداران !
آی اسپورت - #57448cbc
۲۲۲ ۸
آقایان خواهش می‌کنیم با اعصاب مردمی که بزرگترین دلخوشی‌شان همین فوتبال است بازی نکنید!
چند روز است که فدراسیون فوتبال و کمیته استیناف از صدور رای نهایی سوپرجام که حق مسلم و قطعی باشگاه پرسپولیس است خودداری میکند. تاریخ سوپرجام برخلاف سال۸۷ که اصلا تاریخ برگزاری این مسابقه مشخص نشده بود، سه ماه پیش از بازی موعد مقرر قانونی و رسمی از طرف سازمان لیگ اعلام شده بود. پرسپولیس در موعد مقرر بدون هیچ مانعی آماده برگزاری مسابقه بود اما استقلال نه تنها حاضر به انجام مسابقه در آن تاریخ بود بلکه بدون توجه به الزام بازی به ترکیه سفر کرد و خواهان برگزاری بازی در زمان دیگری شدند حاضر نشدند در تاریخ مقرر به مصاف پرسپولیس بروند.
در زمانی که یکی از دو تیم حاضر به بازی نشود تکلیف کاملا مشخص است؛ این بازی براساس مقررات باید۳-۰ به نفع پرسپولیس اعلام شود و جام هم تقدیم به پرسپولیس گردد و همچنین کلیه خسارت مادی و معنوی عدم برگزاری این مسابقه بایستی از باشگاه استقلال اخذ شود. باشگاه استقلال در موعد قانونی به حکم کمیته انضباطی اعتراض نکرده و مهلت اعتراض هم به پایان رسیده. اما با این وجود حالا شاهد پذیرفتن اعتراضات استقلال پس از اتمام مهلت اعتراض هستیم! آقایان هواداران پرسپولیس تنها خواهان اجرای عدالت هستند!
آی اسپورت - #9a67847c
۲۳۹ ۱۷
بازی پر از هیجان، شور، هماهنگی و یکدستی تیم و از همه مهمتر همدلی و همراهی هواداران پر شور همیشه وفادار تراکتورسازی آذربایجان؛ بازی که شاید سلامی نو به لیگ بود.
آی اسپورت - #2f1dbb46
۱۷۹ ۱
بی‌مسئولیتی، اعتماد کاذب، کم‌دستی و دل سپردن به حرف‌های پوچ مدیران، جدی گرفتن تهدیدات پوچ و در آخر اعتماد به مترجم باشگاه (تنها همراه بازیکنان نوجوان) برای همراهی عزیزترین‌های‌شان برابر است با پرپر شدن گل‌های نوشکفته هر خانواده.
#بی‌مسئولیتی
آی اسپورت - #223d25c8
۲۴۳ ۵
السد ۱۰-۱ العربی
الدحیل ۶-۰ الخور
هنر نمایی السد و الدحیل مقابل حریفان‌شان یعنی نگاهی چپ و تهدیدی برای سرخابی‌های پایتخت و مانعی سخت برای دربی جذاب لیگ قهرمانان.
واقعا واجب شده که دست کم دراین مدت کم که حریفان‌مان با دلارهای‌شان قدرت‌نمایی می‌کنند و روز به روز قوی‌تر می‌شوند، سرخابی‌های پایتخت و هواداران پرشورشان با هم متحد شوند و از تضعیف دیگری خودداری کنند.
به امید دربی آسیا!
آی اسپورت - #9463f486
۲۵۷ ۷
روزهای دشوار پرسپولیس؛ نیاز به حمایت هوادار

روزهای دشوار پرسپولیس؛ نیاز به حمایت هوادار

آی اسپورت
2018-08-12 01:17:00
وقایع‌نگاری هفت سال و نیم؛ غروب خورشید؟

وقایع‌نگاری هفت سال و نیم؛ غروب خورشید؟

آی اسپورت
2018-08-01 22:59:00
داستان یک فرمانده؛ شاید رسمش نبود

داستان یک فرمانده؛ شاید رسمش نبود

آی اسپورت
2018-07-26 07:00:00
سوپرجام ایران؛ ما، و تنها مستطیل سبز

سوپرجام ایران؛ ما، و تنها مستطیل سبز

آی اسپورت
2018-07-22 22:45:00
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر