فهرست
یک تا ۸۸؛ شماره‌های خاطره‌ساز پرسپولیس

یک تا ۸۸؛ شماره‌های خاطره‌ساز پرسپولیس

آی اسپورت
2020-04-01 23:50:00
هواداری شرم‌‌‌‌آور، مدیریت خجالت‌آور

هواداری شرم‌‌‌‌آور، مدیریت خجالت‌آور

آی اسپورت
2020-03-31 13:24:00
وضعیت داوری در لیگ‌برتر: چیزی در حد فاجعه! / داور در بازی استقلال-سپاهان این برخورد توپ به دست را پنالتی نگرفت و به معترضان کارت زرد داد!
آی اسپورت - #29846beb
۶۱ ۷
فروپاشی دیوار در زمین فوتبال؛ در سالگرد سی‌ام فروپاشی دیوار برلین، بازی هرتا-لایپزیگ با این پرفورمانس تماشایی آغاز شد. اگر دیوار خراب نشده بود، دو تیم باید در لیگ شرقی و غربی بازی می‌کردند و هواداران هرتا در محله‌هایِ شرقی برلین، باید در حسرت تماشای بازی تیم محبوب‌شان می‌سوختند.
آی اسپورت - #338f3438
۱۷ ۱
آبی‌ آبی... آزادی

آبی‌ آبی... آزادی

آی اسپورت
2019-09-14 15:34:00
‌‌ طرح عمر مومنی، کارتونیست اردنی سایت گل برای ⁧‫#دختر_آبی‬⁩ ؛ دختری که در اعتراض ممنوعیت ورود زنان به ورزشگاه، خودسوزی کرد، حالاجهانی شده. فیفا در ماه‌های گذشته حساسیت زیادی روی موضوع ورود زنان ایرانی به ورزشگاه‌ها داشته و احتمالا واکنش مهم و استراتژیکی هم به این مرگ تلخ دارد.‌

بازیکنان، مربیان و مدیران باشگاه استقلال که به عیادت ⁧‫#دختر_آبی‬⁩ نرفتند. کاش پس از این مرگ تلخ، دست‌کم هم‌دردیِ محترمانه‌ای از سوی مقامات رسمی فوتبال ببینیم. بی‌وفاییِ باورکردنی... یک هوادار به عشق فوتبال مُرد و عین خیال «فوتبال» نیست. ‏آخرین بند عاطفی مردم و فوتبال بریده می‌شود؟
۵۱۴۴
برای مهدیِ عزیز،
‏برای شادمانیِ ماندگار،
‏برای نمادِ امید به زندگی در روزگاری که کمتر زندگی‌ را دوست داریم. تا روز آخر جنگید و امیدوار بود. به همسرش وصیت کرد: «کاش بعد از مرگم نگن راحت شد... من زندگی‌مو دوست دارم!»

‏طرح: هادی حیدری
آی اسپورت - #22576af6
۴۶
هر خانواده پدرسالارانه‌ یک فرزند شبیه به #عادل_فردوسی‌پور دارد که روی اصول می‌ایستد و زیربار حرف زور نمی‌رود؛ یک فرزند شبیه #محمدحسین_میثاقی که حرف گوش‌کن است و بله قربان‌گو؛ یک فرزند هم شبیه #مزدک_میرزایی که با دلگیری قهر می‌کند، می‌رود و تا چند روز بعد هم کسی نمی‌فهمد...
آی اسپورت - #a0a8e6a5
۶۱ ۲
وریا در CIP فرودگاه امام پیش از پرواز به استانبول؛ مشغول خواندن رمان جذاب «جزء از کل» از استیو تولتز. در دوران فقر آگاهی در فوتبال، این فریم‌ها ما را امیدورتر می‌کند.

بخشی از متن کتاب: «مردم تفکر نمى‌کنن، تکرار مى‌کنن. تحلیل نمى‌کنن، نشخوار مى‌کنن. هضم نمى‌کنن، کپى مى‌کنن.»

آی اسپورت - #48d9d4ad
۳۴ ۵
چرا موج‌سواری در چابهار اهمیت دارد؟
مهدی امیرپور
مهدی امیرپور
شنبه ۸ تیر ۱۳۹۸، ۱۵:۵۸

چرا موج‌سواری در چابهار اهمیت دارد؟

آی اسپورت
2019-06-29 15:58:00
تماشای خانوادگی ذوب‌آهن- آذرخش در لیگ بانوان؛ مردان، زنان و کودکان در فولادشهر کنار هم نشستند تا این اتمسفرِ سالمِ هواداری را بسازند‌. پیش از این در هیاهوی مردانه‌ی پرسپولیس-سپاهان در نقش جهان، اتفاقات مرگباری افتاد. هنوز هم مخالف حضور ⁧#زنان⁩ در کنار مردان در ورزشگاه‌ها هستید؟
۲۳ ۳
پایان دوشنبه شب و کلی سوال که کسی جواب‌شان را نمی‌داند...

‏۱- واقعا فروزان شرط‌ بندی کرده بود؟

‏۲- چه کسی از برکناری ⁧‫#شفر‬⁩ نفع برد؟

‏۳- مرگ تلخ تماشاگرِ بازی ⁧‫#پرسپولیس‬⁩ با سپاهان، چه دلیلی داشت؟

‏وقتی ⁧‫#نود‬⁩ حذف شود و ⁧‫#عادل_فردوسی‌پور‬⁩ نباشد، فوتبال پر از سوال بدون جواب است
۴۱۴۵ ۵
#صدف_خادم اولین بوکسور زن ایرانی است که در یک مبارزه رسمی روی رینگ رفت. او در این شب تاریخی مشتزن فرانسوی را شکست داد و اینطورحساب‌شده رو به ایرانی‌های حاضر در سالن حرف زد: «این تازه یک شروعه... من این برد رو تقدیم می‌‌کنم به تمام کسانی که جون‌شون رو دادن تا از کشورم دفاع کنند»
آی اسپورت - #c9baff02
۷۳ ۱
سال ۹۸ منهای ۹۰

سال ۹۸ منهای ۹۰

آی اسپورت
2019-04-09 00:28:00
تحریم؛ سد بزرگ برای سرمربی بزرگ

تحریم؛ سد بزرگ برای سرمربی بزرگ

آی اسپورت
2019-03-21 14:43:00
سال خوبی برای همه همراهان آی‌اسپورت آرزو می‌کنم؛ سالی سرشار از امید پس از نومیدی‌ها... در ۹۸ با ایده‌های جدید در خدمت شماییم...

۲۶ ۹
اسطوره زدایی از تختی

اسطوره زدایی از تختی

آی اسپورت
2019-03-07 14:06:00
عالیجناب سرخ‌پوش!

عالیجناب سرخ‌پوش!

آی اسپورت
2019-03-03 17:26:00
این صحنه از سوی هواداران هر تیمی در هر ورزشگاهی در دنیا اتفاق بیفتد، کارگردان تلویزیون از خیر اتفاقات درون زمین می‌گذرد تا اتفاق روی سکوها به تصور کشیده شود. اما در بازی ⁧‫#استقلال‬⁩ با ذوب، کارگردان در این صحنه دستور داده نمای نزدیک‌تر از بازی بگیرند تا چیزی از سکوها دیده نشود!
آی اسپورت - #999d15cf
۲۱۱۳ ۸
سرمربی یا مدیر؟

سرمربی یا مدیر؟

آی اسپورت
2019-02-21 02:27:00
فوتبال را سخت نکنید!

فوتبال را سخت نکنید!

آی اسپورت
2019-01-30 16:26:00
اگر الان به عنوان یک «ایرانی» از شکست تیم ملی خوشحال هستید، چه فرقی با آن کمک مربی «پرتغالی» دارید که با شکست یک تیم ایرانی از شادی مشت گره کرد؟ تازه یادمان نرود او پرتغالی بود و ما ایرانی هستیم!
۶۱۲۳ ۴۶
«سردار–طارمی»؛ مغضوبانی که محبوب شدند

«سردار–طارمی»؛ مغضوبانی که محبوب شدند

آی اسپورت
2019-01-27 00:55:00
وقتی دعوا را کنار می‌گذاریم، وقتی همه به عشق پیروزی تیم‌ملی شانه به شانه می‌ایستیم، وقتی تیم دوست‌داشتنی کی‌روش اینقدر مقتدر می‌برد، حال همه خوب است. این تیم لیاقت قهرمانی را دارد، کاش ما مثل کوه پشت تیم ملی و کی‌روش باشیم. چند روز تحمل تا بزرگترین دستاورد ایران در ۴۳ سال گذشته
آی اسپورت - #62d87447
۱۷۸۶ ۸
کی‌روش علیه ایران؟

کی‌روش علیه ایران؟

آی اسپورت
2019-01-20 16:38:00
مسیر خوب #تیم‌ملی برای صعود به فینال

یک هشتم‌نهایی: عمان
یک چهارم نهایی: چین یا تایلند
نیمه‌نهایی: عربستان یا ژاپن

بزرگ‌ترین رقیب تیم‌ملی برای صعود به فینال #کی‌روش است؛ زبانِ سرخی است که شاید سرِ سبزِ تیمِ دوست داشتنی ما را بر باد دهد
۱۶۶۲ ۳۱
مرتضی پورعلی‌گنجی که با شماره پیراهن نامتعارف ۸ در دل خط دفاعی تیم کی‌روش بازی می‌کند، از تاثیرگذارترین چهره‌های ماست. اگر توپ روی دروازه ما نمی‌‌آید، یک دلیلش این نمایش شجاعانه اوست که روی زمین و هوا، حتی زمانی که روی زمین افتاده، توپ را رها نمی‌کند.
آی اسپورت - #b7cd9aea
۵۰ ۵
#کاویان‍‍پور ادعا کرده پیش از جام ملت‌های ۲۰۰۴ به او زنگ زده‌اند ۴۰میلیون بدهد و به لیست برانکو وارد شود. او توضیح تکمیلی داده که منظورش برانکو نبوده! تا اینجا دست مریزاد. اما حق داریم بخواهیم دقیق توضیح دهد منظورش کیست؟ اگر او خود بخشی از آن فساد نبوده، حالا باید آن را افشا کند.
۱۲۳۷ ۱۰
ممنون مردِ سخت کوشِ تیم ملی؛ با دقت ۹۰درصدی و ۶۹ پاس، اکتیوترین هافبک تیم بود و البته یک ویژگی خاص داشت. در هر چهار زوج برتری که در تیم شکل داده شد، رد پای #اشکان_دژاگه بود:
دژاگه به رضاییان؛ ۱۷ پاس
دژاگه به ترابی؛ ۱۷ پاس
دژاگه به پورعلی گنجی؛ ۱۶ پاس
رضاییان به دژاگه؛ ۱۶ پاس
آی اسپورت - #5f1b61cd
۱۱۸۶ ۲
چه حیف که در آستانه تورنمنت «امارات ۲۰۱۹» اکانت #تیم‌ملی در توییتر با ۵۶هزار فالوئر خاک می‌خورد. اکانت‌ توییتر یکی از مدیاهای رسمی تیم‌ها هستند اما آخرین پست پیج تیم ملی ایران که تیک آبی هم دارد، برای ۵۰ روز پیش است. یک فرصت سوخته؛ انگار نه انگار جام‌ملت‌ها پیشِ روی ماست
۴۲ ۳
مادران و فرزندان/ در عکس‌های ابتدای بازی تیم زنان #ملوان دو بچه در حال بازی هستند؛ کارن ایراندوست یکی از آنهاست. نماینده پسرانی که شاید در آینده بتوانند بازی مادران‌شان را در ورزشگاه تماشا کنند. در رسانه‌ها به اشتباه تصور می‌کنند کارن پسر مریم ایراندوست است اما خواهرزاده اوست.

عکس: نرگس محمد‌خواه/ آی‌اسپورت
آی اسپورت - #920f31d4
۳۱
رویای نیمه‌نهایی، آرزوی قهرمانی

رویای نیمه‌نهایی، آرزوی قهرمانی

آی اسپورت
2018-12-31 21:06:00
این «تیم ملی» ماست؛ تیمی که همیشه دوستش داشتیم. دعواهای چند ماه گذشته را فراموش کنید. کافی است سوت اولین بازی تیم ملی در جام ملت‌ها زده شود تا شبیه تمامِ تاریخ قلبمان برای تک تک این بچه‌ها بزند. عاشق این تیم‌ملی هستیم و در انتظار قهرمانی‌شان. ۸۰میلیون نفر، یک ملت، یک ضربان قلب
آی اسپورت - #e72acb6f
۳۷ ۱۰
ادعای کی‌روش: حضور در نیمه نهایی جام‌ملت‌ها آرزوی مردم است./ آیا او می‌خواهد با کاهش توقعات کارش را در امارات راحت کند؟ بد نیست بدون پیش‌قضاوت بدانیم که:
تیم ملی در ۱۳ دوره گذشته جام، ۸ بار به نیمه نهایی رسیده.
تیم ملی در ۵ دوره گذشته جام، تنها یک بار به نیمه نهایی رسیده.
۱۶۲۶ ۱۲
شغل: سرمربی تیم لیگ برتری

‏میزان درآمد: سالیانه یک میلیارد تومان

‏میزان دانش: هنوز ابتدایی‌ترین اصطلاحات فوتبال را اشتباه ادا می‌کند و به پنالتی می‌گوید «پنارت»!
۱۰۷۷ ۹
کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی شب گذشته در استادیوم سانتیاگو برنابئو؛ غایبِ بزرگ فینال لیگ قهرمانان آسیا در تهران، در شب فینال لیبرتادورس در مادرید حاضر بود. آقای کی‌روش دوستت داریم اما این رفتارت دوست داشتنی نیست!
آی اسپورت - #6aa8827e
۱۱۰۶ ۷
مدل مدیریت دولتی؛ تا چشم کار می کند فضای خالی است، اما در ورودی ورزشگاه نقش جهان اصفهان اینطور احمقانه طراحی شده تا تماشاگران برای ورود به استادیوم در معرض خطر جانی باشند/ عکس ساعتی پیش از آغاز بازی #پرسپولیس با سپاهان برداشته شده.
آی اسپورت - #ef07c36d
۶۷ ۳
بازی تاجِ بی‌تخت

بازی تاجِ بی‌تخت

آی اسپورت
2018-12-09 11:10:00
بویان نایدنوف؛ با وجود مصدومیت، با اصرار شفر جذب استقلال شد و در مجموع کمتر از ۹۰دقیقه برای استقلال به میدان رفت. حالا هم به فیفا شکایت کرده و دنبال غرامت ۴۰۰هزار دلاری است. نه کسی پرسید چرا باید جذب شود، نه کسی توضیح داد وقتی خریده شد چرا بازی نکرد؟ کسی هم نگفت چرا اینقدر گران؟
آی اسپورت - #4629b8c9
۱۲۲ ۱۰
عجیب‌ترین روش برای اهدای کاپِ سوپرجام به #پرسپولیس؛ برخلاف تمام دنیا که جام در ورزشگاه اهدا می‌شود، مدیر و کاپیتان پرسپولیس به ساختمان سازمان لیگ رفته‌اند و اینطور جام گرفته‌اند؛ نوبر است! امکان نداشت که این جام را در اولین بازی تیم در ورزشگاه آزادی در حضور هواداران بدهند؟
آی اسپورت - #ccb8b0fa
۱۲۰۸ ۵
دعوای سخیف بین اینکه #استقلال تیم حکومتی است یا #پرسپولیس مدت‌هاست آغاز شده و حالا حالا هم تمام نمی‌شود. متاسفانه خبر بد این است که تا وقتی دو تیم زیر نظارت وزارت ورزش باشند، تیم حکومت هستند. چه خوش‌تان بیاید، چه بدتان بیاید باید این بحث را تمام کنید
۹۱ ۲۰
به یاد سکانس ماندگار فیلم فهرست شیندلر؛ جایی که آقای شیندلر انگشتر را در دستش دید و آن حسرت ابدی که می‌توانست با پول آن انگشتر، جان چند زندانی یهودی دیگر را نجات دهد... این صندلی‌های خالی حکم آن انگشتر را دارند. هر صندلی می‌توانست تعبیر یک رویا باشد... حیف!
آی اسپورت - #902b29fd
۱۱۶۴ ۲
قهرمان فوتبال ایران در سال ۹۷؛ گلری که حتی هواداران ⁧‫#پرسپولیس‬⁩ هم تا چند ماه پیش دوستش نداشتند اما پنالتی رونالدو را گرفت، ضربه سر ژاوی را مهار کرد و حالا در قلب تک‌تک ماست... چطوری آقای ⁧‫#بیرانوند‬⁩ ؟
آی اسپورت - #b76c6517
۱۳۵۱ ۴
ممنونیم آقای #برانکو... ممنونیم که این تیم دوست داشتنی را نفر به نفر ساختی ... قدردان شماییم که با دست خالی و نیمکت خالی ایران را بالاخره به فینال رساندی... از صمیم قلب منتظریم که این جشن در شب بازی فینال هم تکرار شود... پروفسور ایوانکوویچ ما منتظر قهرمانی شما هستیم
آی اسپورت - #a7590cd4
۱۳۴۰ ۵
گلاره ناظمی شب گذشته داور بازی بوليوی و تونگا در المپیک جوانان آرژانتین بود. او که داور فعال لیگ فوتسال زنان ایران است، در فوتسال دانشجویان جهان، چند بازی مردانه را هم سوت زده
آی اسپورت - #327df348
۷۵ ۷
وداع با مرد ریش پروفسوری

وداع با مرد ریش پروفسوری

آی اسپورت
2018-10-11 17:17:00
لیست تازه کی‌روش؛ جوان‌تر و هجومی‌تر!

لیست تازه کی‌روش؛ جوان‌تر و هجومی‌تر!

آی اسپورت
2018-10-06 23:57:00
آقای #شفر معذرت می‌خواهیم! این ماییم که #آلزایمر داریم!

این ماییم که فراموش کردیم سال گذشته شما #استقلال را در رده پانزدهم جدول تحویل گرفتیم و به مقام سوم رساندید. این ماییم که از یاد بردیم چطور دربی را بردید و این ماییم که فراموش کردیم که همیشه در هر حالتی محترمانه حرف می‌زنید
آی اسپورت - #61a57d05
۷۹ ۷
جوجه‌ را اول پاییز می‌شمارند؛ ⁧‫#پرسپولیس‬⁩ با صعود به نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا، ده روز سخت را در ابتدای مهر خواهد داشت

‏۱ مهر
‏پرسپولیس - سپیدرود

‏۵ مهر
‏استقلال - پرسپولیس

‏۱۰ مهر
‏السد - پرسپولیس
۳۷ ۱۲
‏⁧‫#برانکو‬⁩ مرد دوران تحریم‌ها؛ سرمربی تیمی که تنها سیزده بازیکن دارد، از پنجره نقل و انتقالات محروم بوده و بدون اینکه تقویم لیگ‌برتر برای بازی در آسیا جابه‌جا شود، به نیمه نهایی رساند. سرمربی ⁧‫#پرسپولیس‬⁩ برای بازی با السد تنها ۱۰بازیکن دارد اما هواداران نگران نیستند؛ او کاربلد است
آی اسپورت - #e1a70b41
۱۶۴ ۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر