فهرست
در ورزشگاه المپیک کیش #زنان می‌توانند از اتاق شیشه‌ای جایگاه ویژه استادیوم، تمرین #استقلال را تماشا کنند. این اقدام را در راستای رفع ممنوعیت می‌دانید یا یک محدودیت جدید؟
آی اسپورت - #f32b543d
۲۶ ۱۳
‏تحقیرِ سخیفِ رقیب، تبعات خجالت‌آوری دارد؛ یک روز ⁧‫#استقلال‬⁩ شش تا می‌خورد، یک شب ⁧‫#پرسپولیس‬⁩. اینقدر سبک‌سر نباشیم، تعصب به معنای نادانی نیست
آی اسپورت - #817c4c55
۱۳۲ ۲۱
‏⁧‫#پرسپولیس‬⁩ با برانکو با آن چهارتای دربی شخصیت پیدا کرد؛ کاش این تیمِ خوب با این سرمربیِ استاندارد، به خاطر ترکیب بد و این چهارتا متلاشی نشود
۴۹ ۱۳
‏طنز تلخ؛ ⁧‫#دختران‬⁩ برای ورود به ورزشگاه آزادی، یا باید پاسپورت خارجی می‌داشتند یا پرچم سوریه را دست‌شان می‌گرفتند
‏⁧‫#زنان_ورزشگاه‬⁩
‏⁧‫#ایران_سوریه‬⁩
۶۲ ۶
تحلیل غلامعلی پیرایرانی کارشناس شبکه ورزش برای مسابقات کشتی جهانی: ما باید «اگر»ها رو به «باید»ها تبدیل کنیم
۵۰ ۴
«استقلالِ منصوریان» در وضعیت «پرسپولیسِ درخشان» است. آبی‌ها با انتخاب یک سرمربی ساختارگرا باید از جاده انحرافی خارج شوند و به مسیر پیشرفت برگردند. مسیری که پرسپولیس در دو فصل گذشته رفته، بهترین نقشه راه برای خروج استقلالی‌ها از بحران است
۱۱۷ ۶
بیش از 60درصد از درآمد بلیت‌فروشی پرسپولیس در فصل گذشته، به نهادها و ارگان‌های دیگر رسیده. 35درصد شرکت برهان مبین، 10درصد فدراسیون فوتبال، 5 درصد سازمان لیگ و 5 درصد هیات فوتبال تهران و البته نیروی انتظامی و شرکت واحد اتوبوسرانی. این ارگان‌های عریض طویل پای سفره‌ای ارتزاق می‌کنند که حق باشگاه پرسپولیس است.
۷۷ ۱۰
اگر فدراسیون یا وزارت ورزش به دنبال محرومیت شجاعی و حاج‌صفی باشند، فیفا ایران را به خاطر محرومیت به دلایل غیرفوتبالی، تعلیق خواهد کرد. تصمیم‌گیری درباره این اتفاق پیچیده‌تر و حساس‌تر از چیزی است که بعضی از مدیران ورزش ایران تصور می‌کنند

۶۱ ۲۱
ایران جای عجیبی است؛ تتلو با کوله‌باری از تتو به جشن اصولگرایان می‌رودتا حمید رضا رسایی از او تقدیر کند اما محسن مسلمان مجبور است در گرمای تابستان لیگ‌برتر دستش را بانداژ کند تا تتوهایش دیده نشود.
۷۴ ۲۵
استقلال در ۱۸دقیقه اول لیگ‌برتر؛ یک تیر دروازه، یک توپ که دفاع از روی خط بیرون کشید، یک پنالتی که داور نگرفت و یک گل‌خورده. بدترین افتتاحیه در تاریخ. استقلال هیچ‌وقت در هفته اول لیگ برتر نباخته بود که حالا باخت
۱۴۶ ۹
دیگر وقتش شده که از ژن برتر آقازاده‌های فوتبال هم بنویسیم؛ مثلا همین سینا دست‌نشان که هر تیمی که پدرش می‌رود او را هم می‌برد تا با یک قرارداد سنگین، ذخیره همیشگی تیم شود. آقازاده نادر‌دست‌نشان البته سابقه دوپینگ و یک سال محرومیت را هم دارد.
۷۸ ۲۰
بدترین توجیه برای حذف تیم امید، عدم همکاری استقلال است. فدراسیون فوتبال تا همین یک ماه پیش، برای تیم امید سرمربی انتخاب نکرده بود و در نهایت تیم را به عنوان پاداش حذف جوانان در جام جهانی، به امیرحسین پیروانی هدیه داد. وقتی فدراسیون هیچ برنامه‌ای برای امیدها نداشته، چرا توقع داشته باشیم استقلال یا تراکتور نگران صعود امیدها باشند و پیش فصل‌شان را فدای تیمی کنند که مربی «همیشه بازنده» روی نیمکت آن می‌نشیند.
۵۸ ۹
شمایل جدید جادوگر/ تسبیح به دست!

شمایل جدید جادوگر/ تسبیح به دست!

آی اسپورت
2017-07-16 19:31:00
روی جلد کتاب قید شده نویسنده و مترجم: جواد خیابانی. یعنی اول نوشته و بعد آن را ترجمه کرده؟به چه زبانی نوشته و از چه زبانی ترجمه کرده؟ مقدمه را هم که «دکتر» فتح‌الله زاده زحمت کشیده‌اند. حالا این وسط کاش توضیحی هم بدهند که اگر همه کارها را دوستان انجام داده‌اند، چرا نوشته شده، کاری از مارتین پرارنائو؟
۴۹ ۸
بیست روز دیگر لیگ برتر آغاز می‌شود و هنوز فصل جدید، قرعه کشی نشده. چیزی که از نگاه مدیران سازمان لیگ اینقدر بی اهمیت است در اصل می‌تواند سرنوشت مدیران و مربیان را عوض کند. واقعا فرقی ندارد برانکو هفته اول در گرمای کشنده اهواز بازی کند یا استقلال با منصوریان در شرجی رشت به زمین برود؟ شاید اصلا قرعه کشی طوری بود که دربی هفته اول بیفتد. بهتر نیست همه ما زودتر تقویم هفته به هفته لیگ‌برتر را بدانیم؟
۵۴ ۲
دو اتفاق جدید در بخش توییتر آی اسپورت. اول اینکه نویسنده‌ها می‌توانند تصویر هم در کنار نوشته خود آپلود کنند، حتا برای عکسی شرحی بنویسند یا تصویری بدون شرح را منتشر کنند. این بخش در مسیر تازه‌ای قرار گرفته. اما اتفاق دوم ایجاد اکانتی به نام آی‌اسپورت است که در آن روزانه نکات و خبرهای کوتاه منتشر می‌شود. ممنونیم از همراهی شما
آی اسپورت - #e2226a1c
۳۶ ۱۱
شب گذشته علی کریمی هم به افطاری ورزشکاران با رییس‌جمهور دعوت شده بود اما نیامد. گویا به این خاطر که علی دایی هم بوده! گویا ارتباط این دو، هیچ‌وقت به سودی بهبودی نخواهد رفت
۶۲ ۵
یکی از مشکلات روزانه ما در آی‌اسپورت ادبیات زشتی که کاربران خاصی در کامنت‌ها دارند. نظرات شما در آی‌اسپورت که گاهی به روزی 2 تا 3 هزار کامنت هم می‌رسد، حکم «خسته نباشید» را برای نویسندگان آی‌اسپورت دارد ولی بعضی از کاربران در این متن‌های کوتاه تعابیر شرم‌آوری به رقبا نسبت می‌دهند. کری‌خوانی اتفاقی است که ما قطعا از آن استقبال می‌کنیم اما این ادبیات در پرستیژ سایت و کاربران محترم نیست. با عذرخواهی از خوانندگان عزیز، به شما وعده می‌دهیم که در روزهای آینده این کاربران بلاک می‌شوند و دیگر القاب زشتی که هواداران به تیم رقیب می‌دهند را نخواهید خواند. اینطور روح و روان هر دو طرف در آرامش خواهد بود.
۵۰۱ ۱۴۳
بلیت‌های یک بازی ملی برای اولین بار به صورت «کامل» اینترنتی فروخته می شود؛ تصمیمی امنیتی که به خاطر حادثه‌های تروریستی تهران گرفته شده.به همین سادگی 33هزارتا از بلیت‌های بازی ایران-ازبک در فاصله چهارساعت مانده به بازی، فروخته نشده. دایی جان ناپلئون نباشیم و اگر نگرانیم که سکوهای مسابقه خالی مانده، بلیت بخریم و شریک جشن صعود باشیم.
۴۲ ۵
مابیش از اینکه به تحلیل‌ سیاسی نیاز داشته باشیم، به اتحاد و آرامش نیاز داریم. بدترین زمان را برای جناح‌بندی انتخاب نکنید. در 3روز آینده میزبان لیگ‌جهانی هستیم. روز چهارم هم بازی ازبک و جشن صعود جام‌جهانی؛ اتفاقاتی که زیرسایه تهدیدات تروریستی است. در کنار هم بمانیم. این تنها راه حفظ آرامش است
۷۲ ۱۱
انتظار شفافیت در پرسپولیس/ 45میلیارد چه شد؟

انتظار شفافیت در پرسپولیس/ 45میلیارد چه شد؟

آی اسپورت
2017-06-06 02:00:00
قطع روابط دیپلماتیک عربستان و امارات با قطر، داستان چمپیونزلیگ آسیا را پیچیده‌تر از پیش می‌کند. اگر تا پیش از این مسابقات تیم‌های ایرانی با عربستانی در زمین بی‌طرف انجام می‌شد، حالا بازی تیم‌های اماراتی با قطری و مسابقات تیم‌های عربستانی با قطری هم احتمالا در کشور بی‌طرفی انجام می‌شود. یعنی در گروهی از غرب آسیا که سه تیم از ایران، قطر و عربستان حضور دارند، شش بازی از 12 مسابقه گروه به کشور بی‌طرف تبعید می‌شود.
۵۲ ۵
استقلال باید به دنبال مربی بزرگتری باشد؛ یک سرمربی خارجی، بیرون از گزینه‌های همیشگی و با قواره‌ای بزرگ‌تر از تیم در حد کی‌روش و برانكو. این توییت در رد توانایی‌هایی منصوریان نیست و البته ارتباطی هم با باخت 6گله تیم به العین ندارد
۶۶ ۱۶
استقلال به جز پرسپولیس از هیچ تیمی ۶گل نخورده بود. این سنگین ترین شکست تاریخ استقلال پس از ۴۴سال بود.
۱۰۳ ۳
ترکیب یازده‌نفری عجیب استقلال برای بازی برگشت با العین: یک گلر، هفت مدافع، یک سانتر کننده به اضافه دو مهاجم سرزن
۸۶ ۱۱
هیچ یک از ورزشکارانی که برای شواری شهر تهران نامزد شده بودند، رای نیاوردند. دبیر، جدیدی، ساعی، رضازاده و علیرضا فغانی اگر مدعی هستند مدیران کارآمدی هستند، برای ریاست فدراسیون‌های ورزشی نامزد شوند، نه شورای شهر. البته در فدراسیون‌های ورزشی خبری از رانت‌های چند میلیاردی و تراکم‌فروشی نیست
۶۲ ۳
در میتینگ انتخاباتی روحانی در ورزشگاه آزادی، جمعیت دوبرابر ظرفیت سالن بود؛ مرزبندی و حصاری در سالن 12هزار نفری وجود نداشت. هیچ اتفاق بدی نیفتاد و کرامت هیچ دختری زیر سوال نرفت. وقتش شده که توقع داشته باشیم دختران هم در جشن صعود تیم‌ملی به جام جهانی سهیم باشند. بازی خانگی با ازبکستان در 22 خرداد می‌تواند یک آشتی ملی باشد.
۱۰۴ ۱۷
‏سوال جدی: کدام از شما، وقتی بفهمید محسن مسلمان و مهدی طارمی از یک نامزد حمایت می کنند، نظرتان را تغییر می دهید تا به آن نامزد رای دهید؟
۸۷ ۲۱
اینقدر از «غیرت» بازیکنان ننویسیم. کمی هم از «مدیریت» طاهری بنویسیم. مگر پرسپولیس بیشتر از استقلال از سامانه هواداری 3090 درآمد نداشت؟ مگر میزان بلیت‌فروشی تیم بیشتر نبوده؟ مگر کمک های وزارت ورزش به دو تیم یکسان نبوده؟ پس چرا استقلال در آرامش است و پرسپولیس در بحران؟ اگر به بازیکنان انتقاد داریم، از مدیران پرسپولیس هم بپرسیم که پول بلیت‌های بازی خانگی تیم با الهلال را که به عرب‌ها فروختید، چه شد؟ بد نیست در کنار ریزپرداخت‌ به بازیکنان، ریزدرآمدهای پرسپولیس هم منتشر شود. لطفا شفاف‌سازی کنید. فعلا که نه بدهی مانوئل ژوزه را دادید، نه پول بازیکنان را.
۸۳ ۱۰
‏شیوا امینی دختری که مدعی بود به خاطر بی حجابی از تیم ملی خط خورده، اصلا از سال89 به تیم فوتسال دعوت نشده. مراقب مسیح علینژاد درون باشید، کنترلش کنید
۲۲۱ ۱۲
از 19شوت بارسا در نوکمپ، فقط یک ضربه در چارچوب دروازه بوفون بود؛ سانتر نیمار که به راحتی دفع شد. هر 7شوت مسی هم به اوت رفت. پایان نبرد بزرگ بارسا-یووه با این آمار تکان‌دهنده.
۶۰ ۲
ستاره‌های پرسپولیس باید عذر بخواهند؛ نه از سیدجلال و رامین که با تریبون‌های چندصدهزارتایی از خجالت دورهمی شبانه جوانان سرخ در آمدند. بخش زشت رفتار دوشنبه‌شب نه شوخی با سیدجلال بود، نه طعنه به رامین. آنها در بازی پانتومیم عکاس تیم‌شان را که به هر دلیلی در راه رفتن مشکل دارد، مسخره کردند و فردی با ضریب هوشی پایین را که در جمع‌های فوتبالی شناخته می‌شود، دست انداختند. اگر معنای صمیمیت تمسخر آدم‌هایی است که دست‌شان به هیچ جایی بند نیست، برای خودمان، کسانی که به این شوخی‌ها خندیدند و البته ستاره‌های جوان پرسپولیس متاسفم.
۱۰۲ ۱۱
سناریوی روز آخر لیگ‌برتر دو فصل پیش برای تبریزی ها تلخ بود و اشک تماشاگران ترک و تونی درتاریخ فوتبال ایران باقی می‌ماند اما آن اتفاق، رفتارِ زشت تماشاگران تبریزی و البته اقدام نسنجیده نیروی انتظامی آذربایجان را توجیه نمی‌کند. با سنگ اندازی تماشاگران، به زشت‌ترین حالت جشن تیمی که ده سال در انتظار قهرمانی بود، به هم ریخته شد و پرچم پرسپولیس را آتش زدند. مردمان آذربایجان اگر خود را لایق احترام می‌دانند، باید محترمانه‌تر برخورد کنند.
۱۹۰ ۵
برای احمدی‌نژاد و رفقا: با تختی کاری نداشته باشید!

برای احمدی‌نژاد و رفقا: با تختی کاری نداشته باشید!

آی اسپورت
2017-04-03 16:13:00
کی‌روش قطعا بهترین مربی تاریخ و این تیم‌ملی احتمالا بهترین تیم تاریخ فوتبال ایران است.
۱۴۲ ۱۹
بچه‌های تحریریه آی‌اسپورت سال خوبی برای شما آرزو می‌کنند؛ سالی پر از پاس‌های تودر و موقعیت تک‌به تک و پیروزی و جشن صعود.
۷۶ ۱
به رنگ پیروزی و صعود/ 96 را با هم جشن بگیریم

به رنگ پیروزی و صعود/ 96 را با هم جشن بگیریم

آی اسپورت
2017-03-20 15:13:00
مدیران‌ِ عزیز پرسپولیس انگار بیش از حد روی فراموش کاری ما حساب کرده‌اند. مگر همین یک ماه پیش، 6 میلیارد تومان از فروش بلیت به تماشاگران الهلال سود نکردند؟ مگر وعده ندادند که سود این کار برای پرداخت بدهی ژوزه است؟ 6میلیارد تومان رقم کمی نیست که اینقدر راحت گم و گور شود.
۶۵ ۲۰
ذوب‌آهن ورود تماشاگران به فولادشهر را ممنوع کرده. تصمیمی عجیب و خنده دار برای تیمی که کارگران کارخانه ذوب‌آهن را با اضافه حقوق و پاداش و پذیرایی آبمیوه به ورزشگاه می‌کشاند.
۵۰ ۲
‏پس از وداع زودهنگام انریکه با بارسا، تیم متحول شده. باور کنیم آقایون استار با انریکه مشکل داشتن؟ باور کنیم چهارشنبه بالای 4تا به PSG میزنن؟
۴۷ ۴
باور کنیم که رامین رضاییان با علیپور «دعوای صوری» راه انداخته تا اخراج شود؟ باور کنیم که تمام انگیزه او از این اخراج دعوت به تیم ملی بوده؟ باورش سخته اما از کسی که در آن وضعیت نفس‌گیر و حیاتی پنالتی را به طارمی پاس می‌دهد، اصلا بعید نیست در این وضعیت هم با علیپوری دعوا راه بیندازد که اصلا آزارش به کسی نمی‌رسد.
۱۲۸ ۶
هنوز تپه‌های گل‌کاری شده عباس جدیدی و حسین رضازاده و هادی ساعی در شورای شهر تهران، آباد نشده اما در دوره جدید انگار حمید سوریان و بهنام ابوالقاسم‌پور هم می‌خواهند در انتخاب شواری شهر تهران نامزد شوند. ورزشکاران عزیز بهتره کمی «عباس جدیدیِ درون» را کنترل کنند
۶۱ ۳
اتلتیکو مادرید، بایرن مونیخ و حالا شانس گلزنی به یونایتد. سردار در اروپا هت تریک می‌کند؟ به سومین تیم بزرگ قاره هم گل می‌زند؟
۶۶ ۳
نه فدراسیون می‌خواهد تیمی قهرمان شود، نه اتفاقی در پشت پرده افتاده. بزرگ‌ترین مشکل فوتبال ایران که به این بحث‌های فرامتنی منجر می شود، مشکل «داوری» است؛ داورانی که خطا را می‌بینند و متوجه نمی‌شوند. داورانی که تمارض را می‌بینند و برخورد نمی‌کنند. داورانی که کارت زرد از جیب بیرون می‌آورند و به کسی نشان نمی‌دهند. این فصل یکی از سیاه‌ترین دوران داوری در تاریخ لیگ برتر است.
۱۲۶ ۵
این استقلال داره تیمی میشه که به آینده‌اش امیدوار بود، فقط کاش منصوریان هم مربی‌ای بشه که بتونیم به آینده‌اش امیدوار بشیم
۶۸ ۱
باز هم ادعا شد که «تمام بلیت های دربی فروخته شده» و باز هم «کلی سکو خالی ماند». چند دربی دیگر باید بگذرد تا بفهمیم پیمانکار فروش اینترنتی بلیت های لیگ‌‌برتر این کاره نیست؟
۴۴
شما هم در خنده‌های مهدی رحمتی «تمسخر» دیگران و «نفرت» از دیگران را حس می‌کنید؟
۱۵۹ ۲۳
«پرسپولیس» حالا به یک نمونه موفق تبدیل شده که امیدواریم تیم‌های دیگر لیگ برتر به جای اعتراض و بیانیه‌نویسی، روش مدیریتی آن را مو به مو اجرا کنند؛ انتخاب مربی بزرگ، اعتماد به مربی پس از ناکامی در ابتدای فصل گذشته، تمدید با مربی پیش از پایان فصل گذشته، درایت در پرونده های حقوقی که منجر به بسته نشدن پنجره نقل و انتقالاتی تیم شد و البته تماشاگرانی که «حالا» پس از سال ها تیم شان را دوست دارند. تیم‌های دیگر بد نیست کمی یاد بگیرند.
۲۱۷ ۱۲
حتما که نباید ساختمانی فرو بریزد و کسانی بمیرند که هشتگ استعفا را استفاده کنیم. این آبروریزی در فدراسیون فوتبال و باشگاه‌های لیگ‌برتری بی سابقه است. اگر همین امروز با این مدیران برخورد نشود، چند صباحی دیگر پیشرفت می‌کنند و به سازمانی می‌روند که با جان مردم سروکار دارند. فوتبال ایران یکی از حقیرترین دوران مدیریتی خود را می‌گذراند. مدیرانی که پس از آبروریزی پنهان می‌شوند تا آب‌ها از آسیاب بیفتد. ما هم که به فراموشکاری عادت کردیم
۵۵ ۲
در یکی دوماه گذشته دختران والیبال هم لژیونر به اروپا فرستادند، هم در آسیا عالی بودند. زينب گيوه، نگار كيانی، فرنوش شيخی، مائده برهانی و دیگر دختران والیبال ایران، مالدیو و نپال را بردند تا به جمع ده‌تای نهایی آسیا برای مقدماتی مسابقات جهانی برسند؛ برای اولین بار در تاریخ!
۶۲ ۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر