فهرست
هیچ یک از ورزشکارانی که برای شواری شهر تهران نامزد شده بودند، رای نیاوردند. دبیر، جدیدی، ساعی، رضازاده و علیرضا فغانی اگر مدعی هستند مدیران کارآمدی هستند، برای ریاست فدراسیون‌های ورزشی نامزد شوند، نه شورای شهر. البته در فدراسیون‌های ورزشی خبری از رانت‌های چند میلیاردی و تراکم‌فروشی نیست
۵۶ ۳
در میتینگ انتخاباتی روحانی در ورزشگاه آزادی، جمعیت دوبرابر ظرفیت سالن بود؛ مرزبندی و حصاری در سالن 12هزار نفری وجود نداشت. هیچ اتفاق بدی نیفتاد و کرامت هیچ دختری زیر سوال نرفت. وقتش شده که توقع داشته باشیم دختران هم در جشن صعود تیم‌ملی به جام جهانی سهیم باشند. بازی خانگی با ازبکستان در 22 خرداد می‌تواند یک آشتی ملی باشد.
۱۰۲ ۱۷
‏سوال جدی: کدام از شما، وقتی بفهمید محسن مسلمان و مهدی طارمی از یک نامزد حمایت می کنند، نظرتان را تغییر می دهید تا به آن نامزد رای دهید؟
۸۵ ۲۱
اینقدر از «غیرت» بازیکنان ننویسیم. کمی هم از «مدیریت» طاهری بنویسیم. مگر پرسپولیس بیشتر از استقلال از سامانه هواداری 3090 درآمد نداشت؟ مگر میزان بلیت‌فروشی تیم بیشتر نبوده؟ مگر کمک های وزارت ورزش به دو تیم یکسان نبوده؟ پس چرا استقلال در آرامش است و پرسپولیس در بحران؟ اگر به بازیکنان انتقاد داریم، از مدیران پرسپولیس هم بپرسیم که پول بلیت‌های بازی خانگی تیم با الهلال را که به عرب‌ها فروختید، چه شد؟ بد نیست در کنار ریزپرداخت‌ به بازیکنان، ریزدرآمدهای پرسپولیس هم منتشر شود. لطفا شفاف‌سازی کنید. فعلا که نه بدهی مانوئل ژوزه را دادید، نه پول بازیکنان را.
۸۲ ۱۰
‏شیوا امینی دختری که مدعی بود به خاطر بی حجابی از تیم ملی خط خورده، اصلا از سال89 به تیم فوتسال دعوت نشده. مراقب مسیح علینژاد درون باشید، کنترلش کنید
۲۲۰ ۱۲
از 19شوت بارسا در نوکمپ، فقط یک ضربه در چارچوب دروازه بوفون بود؛ سانتر نیمار که به راحتی دفع شد. هر 7شوت مسی هم به اوت رفت. پایان نبرد بزرگ بارسا-یووه با این آمار تکان‌دهنده.
۵۹ ۲
ستاره‌های پرسپولیس باید عذر بخواهند؛ نه از سیدجلال و رامین که با تریبون‌های چندصدهزارتایی از خجالت دورهمی شبانه جوانان سرخ در آمدند. بخش زشت رفتار دوشنبه‌شب نه شوخی با سیدجلال بود، نه طعنه به رامین. آنها در بازی پانتومیم عکاس تیم‌شان را که به هر دلیلی در راه رفتن مشکل دارد، مسخره کردند و فردی با ضریب هوشی پایین را که در جمع‌های فوتبالی شناخته می‌شود، دست انداختند. اگر معنای صمیمیت تمسخر آدم‌هایی است که دست‌شان به هیچ جایی بند نیست، برای خودمان، کسانی که به این شوخی‌ها خندیدند و البته ستاره‌های جوان پرسپولیس متاسفم.
۱۰۰ ۱۱
سناریوی روز آخر لیگ‌برتر دو فصل پیش برای تبریزی ها تلخ بود و اشک تماشاگران ترک و تونی درتاریخ فوتبال ایران باقی می‌ماند اما آن اتفاق، رفتارِ زشت تماشاگران تبریزی و البته اقدام نسنجیده نیروی انتظامی آذربایجان را توجیه نمی‌کند. با سنگ اندازی تماشاگران، به زشت‌ترین حالت جشن تیمی که ده سال در انتظار قهرمانی بود، به هم ریخته شد و پرچم پرسپولیس را آتش زدند. مردمان آذربایجان اگر خود را لایق احترام می‌دانند، باید محترمانه‌تر برخورد کنند.
۱۸۹ ۵
کی‌روش قطعا بهترین مربی تاریخ و این تیم‌ملی احتمالا بهترین تیم تاریخ فوتبال ایران است.
۱۴۱ ۱۹
بچه‌های تحریریه آی‌اسپورت سال خوبی برای شما آرزو می‌کنند؛ سالی پر از پاس‌های تودر و موقعیت تک‌به تک و پیروزی و جشن صعود.
۷۵ ۱
مدیران‌ِ عزیز پرسپولیس انگار بیش از حد روی فراموش کاری ما حساب کرده‌اند. مگر همین یک ماه پیش، 6 میلیارد تومان از فروش بلیت به تماشاگران الهلال سود نکردند؟ مگر وعده ندادند که سود این کار برای پرداخت بدهی ژوزه است؟ 6میلیارد تومان رقم کمی نیست که اینقدر راحت گم و گور شود.
۶۵ ۲۰
ذوب‌آهن ورود تماشاگران به فولادشهر را ممنوع کرده. تصمیمی عجیب و خنده دار برای تیمی که کارگران کارخانه ذوب‌آهن را با اضافه حقوق و پاداش و پذیرایی آبمیوه به ورزشگاه می‌کشاند.
۵۰ ۲
‏پس از وداع زودهنگام انریکه با بارسا، تیم متحول شده. باور کنیم آقایون استار با انریکه مشکل داشتن؟ باور کنیم چهارشنبه بالای 4تا به PSG میزنن؟
۴۷ ۴
باور کنیم که رامین رضاییان با علیپور «دعوای صوری» راه انداخته تا اخراج شود؟ باور کنیم که تمام انگیزه او از این اخراج دعوت به تیم ملی بوده؟ باورش سخته اما از کسی که در آن وضعیت نفس‌گیر و حیاتی پنالتی را به طارمی پاس می‌دهد، اصلا بعید نیست در این وضعیت هم با علیپوری دعوا راه بیندازد که اصلا آزارش به کسی نمی‌رسد.
۱۲۷ ۶
هنوز تپه‌های گل‌کاری شده عباس جدیدی و حسین رضازاده و هادی ساعی در شورای شهر تهران، آباد نشده اما در دوره جدید انگار حمید سوریان و بهنام ابوالقاسم‌پور هم می‌خواهند در انتخاب شواری شهر تهران نامزد شوند. ورزشکاران عزیز بهتره کمی «عباس جدیدیِ درون» را کنترل کنند
۶۱ ۳
اتلتیکو مادرید، بایرن مونیخ و حالا شانس گلزنی به یونایتد. سردار در اروپا هت تریک می‌کند؟ به سومین تیم بزرگ قاره هم گل می‌زند؟
۶۶ ۳
نه فدراسیون می‌خواهد تیمی قهرمان شود، نه اتفاقی در پشت پرده افتاده. بزرگ‌ترین مشکل فوتبال ایران که به این بحث‌های فرامتنی منجر می شود، مشکل «داوری» است؛ داورانی که خطا را می‌بینند و متوجه نمی‌شوند. داورانی که تمارض را می‌بینند و برخورد نمی‌کنند. داورانی که کارت زرد از جیب بیرون می‌آورند و به کسی نشان نمی‌دهند. این فصل یکی از سیاه‌ترین دوران داوری در تاریخ لیگ برتر است.
۱۲۶ ۵
این استقلال داره تیمی میشه که به آینده‌اش امیدوار بود، فقط کاش منصوریان هم مربی‌ای بشه که بتونیم به آینده‌اش امیدوار بشیم
۶۸ ۱
باز هم ادعا شد که «تمام بلیت های دربی فروخته شده» و باز هم «کلی سکو خالی ماند». چند دربی دیگر باید بگذرد تا بفهمیم پیمانکار فروش اینترنتی بلیت های لیگ‌‌برتر این کاره نیست؟
۴۴
شما هم در خنده‌های مهدی رحمتی «تمسخر» دیگران و «نفرت» از دیگران را حس می‌کنید؟
۱۵۷ ۲۳
«پرسپولیس» حالا به یک نمونه موفق تبدیل شده که امیدواریم تیم‌های دیگر لیگ برتر به جای اعتراض و بیانیه‌نویسی، روش مدیریتی آن را مو به مو اجرا کنند؛ انتخاب مربی بزرگ، اعتماد به مربی پس از ناکامی در ابتدای فصل گذشته، تمدید با مربی پیش از پایان فصل گذشته، درایت در پرونده های حقوقی که منجر به بسته نشدن پنجره نقل و انتقالاتی تیم شد و البته تماشاگرانی که «حالا» پس از سال ها تیم شان را دوست دارند. تیم‌های دیگر بد نیست کمی یاد بگیرند.
۲۱۷ ۱۲
حتما که نباید ساختمانی فرو بریزد و کسانی بمیرند که هشتگ استعفا را استفاده کنیم. این آبروریزی در فدراسیون فوتبال و باشگاه‌های لیگ‌برتری بی سابقه است. اگر همین امروز با این مدیران برخورد نشود، چند صباحی دیگر پیشرفت می‌کنند و به سازمانی می‌روند که با جان مردم سروکار دارند. فوتبال ایران یکی از حقیرترین دوران مدیریتی خود را می‌گذراند. مدیرانی که پس از آبروریزی پنهان می‌شوند تا آب‌ها از آسیاب بیفتد. ما هم که به فراموشکاری عادت کردیم
۵۵ ۲
در یکی دوماه گذشته دختران والیبال هم لژیونر به اروپا فرستادند، هم در آسیا عالی بودند. زينب گيوه، نگار كيانی، فرنوش شيخی، مائده برهانی و دیگر دختران والیبال ایران، مالدیو و نپال را بردند تا به جمع ده‌تای نهایی آسیا برای مقدماتی مسابقات جهانی برسند؛ برای اولین بار در تاریخ!
۶۲ ۱
پیکان شایسته کاپیتان تیم ملی افغانستان رو خرید؛ شاید به امید حضور افغانستانی‌ها در ورزشگاه‌های لیگ برتر. افغانی واحد پوله، اشتباه ننویسیم
۸۰ ۴
فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ مملو از مدیران نالایقه؛ مدیرانی که حتا اگه بخوان تیمی رو قهرمان لیگ‌برتر بکنن، به دلیل بی‌کفایتی نمی توانند به هدف‌شون برسند. در فدراسیونی که یک بازی دوستانه برای تیم ملی به بحران تبدیل می‌شود، نمی‌توان تصور کرد که مافیاگونه قهرمان لیگ‌برتر را از پیش تعیین کرده اند. در فدراسیون فوتبال مافیا داریم، اما نه آنقدر کاربلد که بتوانند تیمی را قهرمان کنند.
۶۷ ۲
قهرمانان واقعی ما، آتش نشانانی هستند که دیگر بین ما نیستند. ایران به شما تعظیم می کند. آرزوی ما برای شما، آرامش ابدی است.
۷۳ ۲
حسین حسینی، مجید حسینی، محسن کریمی، امید نورافکن، فرشید اسماعیلی و بهنام برزای/ استقلال برای دومین بار به جوانان تیمش بازی داد و نتیجه گرفت. زمان تعویض نسل استقلال فرا رسیده؟
۶۳ ۷
انتقال سروش به پرسپولیس شباهت زیادی به انتقال بختیار به استقلال داشت. خودمون رو برای چه جور سروشی در پرسپولیس آماده کنیم؟
۵۲ ۱۳
تمام این دعواها سر هفت تا ملی‌پوشی بوده که امروز برای پرسپولیس فیکس بازی کردن و تیم‌شون 3-1 به پاراگ باخته. ارزشش رو داشت؟
۵۶ ۹
رییس فدراسیون فوتبال در دعوای کی‌روش با برانکو چه نقشی داره؟ چرا خبری نیست از آقای تاج؟ این دعوا نه مقصرش کی‌روشه، نه برانکو. مقصر اصلی رییس فدارسیونیه که پنهان شده
۶۰ ۴
تقدیر از نوراللهی کار قشنگی بود، اما ایراد زیاد داشت. کسی فهمید چرا فقط برای نوراللهی گودبای پارتی گرفتن و برای عالیشاه نه؟ کسی فهمید چرا باید برای بازیکنی که نیم‌فصل تیم رو ول می‌کنه و میره تیم رقیب، باید گودبای پارتی گرفت؟ کسی فهمید از اون گفت‌وگوی تند که ادعا کرده بودن احمد و امید بی‌تعصبن، تا این وداع باشکوه چی گذشته؟ وقتی برای بازیکنایی که با بی‌وفایی رفتن ترکیه، اونطور فرش قرمز پهن میشه، برای بازیکنایی هم که نیم‌فصل میرن تیم رقیب اینطور وداع باشکوه می‌گیرن.
۴۵ ۷
اگه رونالدو با بردن توپ طلا از فوتبال لذت میبره، مسی برای لذت از فوتبال فقط یه توپ میخواد. بچه عشق فوتبال بارسا در بازی با اسپانیول جوری توپ رو چرخوند که انگار معلم جغرافی شون نیومده و ناظم بچه ها رو فرستاده تو حیاط فوتبال بازی کنن. همینقدر ناب و غریزی بازی کرد. با همین عشق کودکانه به توپ و فوتباله که ما رو عاشق خودش کرده. بهترین بازیکن دنیا در تمام این سالها مسی بوده مگر سالهایی که رونالدو زحمت زیادی کشیده
۶۱ ۵
اولین اپیزود از پادکست پیرامید در آی اسپورت در دسترس شماست. پادکستی که به شما یاد می‌دهد «گاهی شنیدن از فوتبال هم به قدر دیدن فوتبال لذت بخش است». این پادکست بخشی از ایده‌های جدید ما در آی‌اسپورت است که به ابتکار آرش حقیقی، صدای گرم مهدی پاکزاد و البته حضور مرتضی یاسری‌نیا در پنل کاملا شنیدنی است. دوست داریم کامنت شما پس از شنیدن این پادکست بدانیم. برای ما بنویسید
۴۵ ۶
تازه اینجاست که لیگ قهرمانان شروع میشه. پیش از این فقط یه سری بازیِ تشریفاتی انجام میشه که جذابیتش باخت یا توقف گه‌گداری بزرگانه. اما اونا هیچ وقت حذف نمیشن و تازه تو قرعه کشی راند حذفیه که جذابیت آغاز میشه. بازی‌های برگزیده: آرسنال- مونیخ و بارسا- پی اس جی. احتمال شگفتی: ناپولی می تونه رئال رو حذف کنه.
۲۷ ۲
شاید باورش سخت باشه، اما چند تا از گزارشگرای صداوسیما، خیابانی‌تر از «جواد خیابانی» هستن
۳۸
استقلال به تیمی تبدیل شده که گل اول رو میزنه اما اصلا ازش مطمئن نیستیم. وقتی 1-0 جلو می‌افتن، شک داریم بازی مساوی میشه یا اینکه می‌بازن؟
۳۸
جنگ تیمی که خوب بازی می‌کنه و بلد نیست ببره و تیمی که خوب بازی نمی‌کنه و بلده ببره؛ آخرش مساوی میشه دیگه. میراث پپ در شبی نبرد که خود پپ هم در جزیره بازنده فرمول بازی زیبا و بی دقتی شد. برنده واقعی جواد خیابانی بود. یه شب بدون گاف!
۳۹
اگه بارسا-رئال و چلسی-سیتی همزمان بود، کدوم بازی رو تماشا می کردید؟
۲۲ ۱۰
این تیم منصوریان خیال همه استقلالی‌ها رو راحت کرده. خیال همه راحته که نباید به این تیم امید زیادی داشت
۳۹ ۱
استقلالیا چند هفته دیگه صبر کنن تا منصوریان قول بعدی رو بده. بالاخره کی تیمش آماده میشه؟
۴۹
از 11 گلِ آخرِ آرژانتین، مسی روی 10 گل تاثیر مستقیم داشته، 4 گل و 6 پاس گل. آرژانتین با مسی 4 از 5 بازی را برده و در غیاب او در 7 بازی، تنها یک بار برده. در 11 بازی آخرش برای آرژانتین، 8 گل زده و 7 پاس گل داده. هنوز هم فکر می‌کنید که مسی در آلبی سلسته بد بازی می‌کنه؟
۳۳ ۲
اینکه زاده آسیایی رو میگن جبر جغرافیایی!
۳۵
تیم ملی آرژانتین داره به سندروم انگلیس گرفتار میشه: ستاره‌های بزرگ و تیم مزخرف!
۴۳
«دموکراسی» یه جاهایی منجر میشه به ریاست جمهوری ترامپ. پس ناراحت نباشین که یه وقتایی هم «دموکراسی» حکم بده که مسی یا رونالدو توپ طلا رو ببرن.
۱۸ ۳
اگه تو مراسم تشییع پورحیدری سلفی گرفتین و الان وسوسه شدین برای لایک و فالوئر بیشتر جایی آپلودش کنین، یادتون باشه عباس جدیدی بعد از بازگشت از بیمارستان همین حس و حال رو داشت
۴۰ ۱
دریغا شیر آهن کوه مردا... که تو بودی... و کوه وار... پیش از آنکه به خاک افتی... نستوه و استوار... مرده بودی/ ما عادت نداشتیم تو را با آن عصا ببینیم. تو خود عصای دست ما بودی در روزهایی که تاج نابود شد. تو بودی که استقلال را ساختی اما اینقدر آرام و متواضع که در همه این سال‌ها سهمی نخواستی. فقط در این حد خواستی که تا روز آخر با آن تن نحیف روی نیمکت بنشینی و برای تیفوسی‌ها دست تکان بدهی. خداحافظ مرد آبی که حالا دیگر آبی‌ات، آسمانی شد.
۳۳
گل پسر در بهترین جا گل زد؛ در ویسنته کالدرون، به تیم سیمئونه! رویایی ترانسفر سردار به یک تیم بزرگ تعبیر می‌شود؟
۲۷ ۱
برزو از اکتیوترین کاربران آی اسپورته. دوست دارم بدونم کامنتایی که میذاره شما رو اذیت می‌کنه یا نه؟ از همه آی‌اسپورتیا می‌پرسم: بهتر نیست کامنتایی رو که توش «لنگ» و «کیسه» داره، فیلتر کنیم؟
۵۳ ۲۸
عادل همیشه راهی برای دور زدن ممنوعیت های صداوسیما داره. این بار با گزینه سه نظرسنجی که معنی میده: لطفا زنان را به ورزشگاه راه بدهید!
۴۹ ۱
9بازی، 3باخت، 2 تساوی و 12 گل‌خورده. باورتون میشه این آمار مثلث مورینیو-پوگبا-زلاتان در یونایتده؟
۳۳ ۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر