فهرست
تصویری از تماشاگران مسابقه تیم‌ملی #والیبال ایران با فرانسه در لیگ‌ملت‌ها. حضور این چند خانم با حجاب کنار خانواده بین تماشاگران، گویا هنوز هم در صداوسیما ممنوعه هستند. با این سخت‌گیریِ افسارگسیخته از حالا باید نگران سانسورهای گاه و بی‌گاه در پخش مستقیم #جام‌جهانی روسیه باشیم.
آی اسپورت - #a1b2311d
۱۴
‫وضعیت عجیبی داریم؛ دوست داشتن ⁧‫#تیم‌ملی‬⁩ در آستانه جام‌جهانی به خودفروشی و بیگانه‌پرستی تعبیر می‌شود. نمی‌توانیم حذف ⁧‫#سیدجلال‬⁩ و ⁧‫#وریا‬⁩ از سوی ⁧‫#کی‌روش‬⁩ را اشتباه بدانیم و باز هم تیم ملی را دوست داشته باشیم؟‬
۴۴ ۲۳
مهناز افشار؛ حمایت از خانم گزارشگر

مهناز افشار؛ حمایت از خانم گزارشگر

آی اسپورت
2018-05-22 04:10:00
از #کی‌روش انتقاد شده که لیست تیم ملی را شبٍ پیش از بازی #پرسپولیس با الجزیره منتشر کرده تا آرامش تیم برانکو را به هم بریزد. اما اگر به سایت فیفا بروید می‌فهمید امروز آخرین مهلت ارسال لیست اولیه تیم‌ها به فیفاست!
آی اسپورت - #9d18b054
۴۶ ۱۰
ملکه‌های فوتسال در آستانه تاج گذاری

ملکه‌های فوتسال در آستانه تاج گذاری

آی اسپورت
2018-05-12 14:03:00
مشکلی که در ساعات گذشته برای ثبت کامنت‌ها در #آی‌اسپورت به وجود آمده بود، از سوی تیم فنی برطرف شد. در سیستم جدید شما تنها یک بار کد امنیتی را وارد می کنید و پس از آن دیگر نیازی به ورود کدهای امنیتی نیست.

منتظر کامنت شما هستیم که این نظرات دلگرمی تک تک اعضای تحریریه آی‌اسپورت است. فقط درخواست عاجزانه این بنده حقیر را هم بپذیرید که اگر نظرات محترمانه‌تر نوشته شود، هم ما لذت بیشتری می‌بر‌یم هم خوانندگان سایت!
۳۰ ۱۰
در ماه‌های گذشته همیشه از مواضع افشاگرانه #علی‌_کریمی حمایت کردیم؛ البته حمایت منصفانه نه پیروی کورکورانه! حمایت از لحن افشاگرانه کریمی به این منجر شد که یکی از نویسندگان آی‌اسپورت به روش خودِ کریمی، در یادداشتی پرسشگرانه بپرسد: «نسبت کریمی با #هدایتی چیست و این سکوت طولانی درباره هدایتی، به ارتباط دوستانه بین این دو ارتباط دارد؟»

کریمی نه تنها به این سوال پاسخ نداد که در پستی طوفانی در کانال تلگرامی‌اش، #آی‌اسپورت را به قلم‌فروشی متهم کرد: «خودتون رو دلواپس ورزش و فوتبال نشون ندين كه ديگه حناتون رنگى نداره، كسى كه قلمشو بفروشه، پاش بيفته كاراى ديگه هم ميكنيد كه فساد جرمش كمتره!»

این پست و این ادبیات ناامیدکننده را به حساب عصبانیت جادوگر می‌گذاریم. برای اثبات حسن نیت‌ و سیاستگزاری عادلانه‌ آی‌اسپورت، دو یادداشت دیگر که نویسندگانی در حمایت از کریمی برای ما فرستادند منتشر کردیم؛ هرچند که هنوز در این جنجال سوال نویسنده یادداشت پابرجاست: «آقای کریمی هر وقت عصبانیت‌تان برطرف شد، درباره آقای هدایتی و نسبت ایشان با خودتان برای ما بگویید!»

اگر می‌خواهید دیگران به پرسش‌های برحق شما در کانال تلگرامی‌تان پاسخ دهند، شما هم این حق را به دیگران بدهید که «بپرسند» و این وظیفه را روی دوش‌تان حس کنید که باید «پاسخ دهید».
۱۶۷ ۴۰
دستاوردهای قهرمانی پرسپولیس

دستاوردهای قهرمانی پرسپولیس

آی اسپورت
2018-04-09 16:11:00
در شبی که گذشت حمله نامعلومی به بعضی مراکز داده سایت‌ها و اپلیکیشن‌های پربازدید ایران انجام شد که برای ساعتی سایت #آی‌اسپورت را هم از دسترس کاربران خارج کرد؛ این حمله سایبری که از سوی وزیر ارتباطات هم تایید شد، با سرعت عمل تیم فنی شرکت تراشه سبز برطرف شد. از شما بابت این اختلال چند ساعته عذرخواهی می‌کنیم.
۴۸ ۶
‏⁧‫#فردوسی‌پور‬⁩ در ⁧‫#دورهمی‬⁩: همون‌طور که اینجا در برنامه شما خانم‌ها و آقایون بی‌هیچ مشکلی کنار هم نشستند، همانطور هم که در سینماها هم کنار هم هستند... فضای ورزشگاه‌ها مناسب نیست!

‏صداوسیمایی داریم که گفت‌وگوی دو ستاره بزرگش را اینطور ⁧‫#سانسور‬⁩ می‌کند.
۶۰ ۲
‏این پیراهن ⁧‫#تیم_ملی‬⁩ است؛ پیراهنی که «افتخار می‌کنیم» با تخفیف ۷۰درصدی از ⁧‫#آدیداس‬⁩ می‌خریم و چه تاسف‌بار که کیفیتی هم ندارد. پیراهن اهدایی ⁧‫#کی‌روش‬⁩ به رباح ماجر، مربی ⁧‫#الجزایر‬⁩ خجالت‌آور است؛ جنس پارچه هیچ، به لوگوی فدراسیون دقت کنید که عجولانه چسباندند و حتی دورش را تمیز نکرده‌اند!
آی اسپورت - #b37ce4a3
۵۴ ۱۱
‏پس از انتقادات بابت ارتباطات نامتعارف ⁧‫#تیم‌ملی‬⁩ با شرکت اوول، ⁧‫#کی‌روش‬⁩ در کنفرانس پیش از بازی با تونس ⁧‫#بامداد_میرزایی‬⁩ را کنار خود نشاند؛ رفتاری شبیه به روزهای پس از حذف ⁧‫#رحمتی‬⁩، که ۴گلر دیگر تیم را به کنفرانس برد. تاکتیک ساده مرد پرتغالی: اگر به تو حمله می‌کنند، تو شدیدتر حمله کن!
آی اسپورت - #155a523f
۱۰۰ ۲
‏⁧‫#مسعود_شجاعی‬⁩ به ⁧‫#تیم_ملی‬⁩ دعوت شد و الان دو روزی است در اردوی ⁧‫#کی‌روش‬⁩ برای بازی با تونس تمرین می‌کند. حجمِ لعنت و نفرینی را که پس از حذف او از تیم ملی به راه افتاد را با بی‌واکنشی این ۲،۳ روز مقایسه کنید. کسی از شادی بازگشت او نوشته؟ چرا فقط در نشرِ نفرت و خشم پایه‌‌ی کاریم؟
۶۵ ۴
از سفر اینفاتینو به تهران استفاده خوبی کردیم؟

از سفر اینفاتینو به تهران استفاده خوبی کردیم؟

آی اسپورت
2018-03-05 14:28:00
برخلاف یک کلاغ چهل کلاغی که راه افتاده، #الهلال در سکوت ابتدای بازی با #استقلال به قربانیان سانحه #هواپیمای_آسمان بی‌احترامی نکرده. آنها در میانه زمین نایستادند اما تصاویر نشان می‌دهد به احترام قربانیان سرجای‌شان ایستاده‌اند و سکوت کرده‌اند
آی اسپورت - #4012a025
۸۵ ۲
‏⁧‫#بهرام_شفیع‬⁩ مجری همیشگی ⁧‫#ورزش‌ومردم‬⁩، به عنوان رییس فدراسیون ⁧‫#هاکی‬⁩ یک میهمان ویژه داشت؛ سرمربی تیم‌ملی هاکی! گفت‌وگویی یک ساعته در شبکه یک، سرشار از تشکر سرمربی و آقای رییس از هم... تبادل دل و قلوه!
‏مدیران و ناظران ⁧‫#صداوسیما‬⁩ نمی‌‌توانند مانع فرصت‌طلبی آقای رییس-مجری شوند؟
آی اسپورت - #2ce79ac7
۱۰۴ ۶
درباره «عرق سرد»؛ مرد ظالم یا مرد عاشق؟

درباره «عرق سرد»؛ مرد ظالم یا مرد عاشق؟

آی اسپورت
2018-02-10 15:05:00
‏⁧‫#استقلال‬⁩ و ⁧‫#پرسپولیس‬⁩ ندارد؛ هر هفته دخترانی هستند که برای فرار از ممنوعیت‌ِ ورود به ⁧‫#ورزشگاه‬⁩، به شمایل مردانه و ⁧‫#ریش‬⁩ پناه می‌برند. مخالفان ورود ⁧‫#زنان‬⁩ به ورزشگاه از این اتفاقات خجالت‌زده نیستند؟ مقایسه دخترانِ ریش‌دار ایرانی و زنان عربستانی، فصل شرم‌آوری در تاریخ ماست
۹۵ ۱۳
پست‌های مدیریتی #رضا_صالحی_امیری در دولت #روحانی

سرپرست وزارت ورزش و جوانان
ریاست سازمان اسناد و کتابخانه ملی
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران
و حالا... رییس کمیته ملی المپیک

آیا ایشان در حوزه‌ها متخصص هستند؟
۱۰۷ ۲
خشم، کینه، نژادپرستی و البته بی‌فرهنگی بین تماشاگران فوتبال نهادینه شده؛ چه در مسابقات #استقلال و #پرسپولیس که روی سکوها، فستیوال کاف+۱۸ راه می‌افتد، چه در بازی‌های #تراکتور که به همه مفاهیم ایرانی‌ فحش می دهند و چه درمسابقات #تیم‌ملی که نژادپرستانه به رقیبِ عرب، بقره می‌گویند.

صحبت از #آشتی_ملی شوخی است وقتی هنوز نمی‌توانیم در مدیوم کوچک تری، دور هم جمع بشویم و بدون دعوا فوتبال ببینیم. این بار نه از سر لطف که برای حل بحران فرهنگی ورزشگاه‌ها باید در را رو به #تماشاگران_زن باز کرد. سکوهای فوتبال بدون زنان، متاسفانه به جای امنی برای اراذل تبدیل شده.
۶۳ ۱۵
در ورزشگاه المپیک کیش #زنان می‌توانند از اتاق شیشه‌ای جایگاه ویژه استادیوم، تمرین #استقلال را تماشا کنند. این اقدام را در راستای رفع ممنوعیت می‌دانید یا یک محدودیت جدید؟
آی اسپورت - #f32b543d
۳۰ ۱۳
‏تحقیرِ سخیفِ رقیب، تبعات خجالت‌آوری دارد؛ یک روز ⁧‫#استقلال‬⁩ شش تا می‌خورد، یک شب ⁧‫#پرسپولیس‬⁩. اینقدر سبک‌سر نباشیم، تعصب به معنای نادانی نیست
آی اسپورت - #817c4c55
۱۳۶ ۲۱
‏⁧‫#پرسپولیس‬⁩ با برانکو با آن چهارتای دربی شخصیت پیدا کرد؛ کاش این تیمِ خوب با این سرمربیِ استاندارد، به خاطر ترکیب بد و این چهارتا متلاشی نشود
۵۳ ۱۳
‏طنز تلخ؛ ⁧‫#دختران‬⁩ برای ورود به ورزشگاه آزادی، یا باید پاسپورت خارجی می‌داشتند یا پرچم سوریه را دست‌شان می‌گرفتند
‏⁧‫#زنان_ورزشگاه‬⁩
‏⁧‫#ایران_سوریه‬⁩
۶۶ ۶
تحلیل غلامعلی پیرایرانی کارشناس شبکه ورزش برای مسابقات کشتی جهانی: ما باید «اگر»ها رو به «باید»ها تبدیل کنیم
۵۳ ۴
«استقلالِ منصوریان» در وضعیت «پرسپولیسِ درخشان» است. آبی‌ها با انتخاب یک سرمربی ساختارگرا باید از جاده انحرافی خارج شوند و به مسیر پیشرفت برگردند. مسیری که پرسپولیس در دو فصل گذشته رفته، بهترین نقشه راه برای خروج استقلالی‌ها از بحران است
۱۲۰ ۶
بیش از 60درصد از درآمد بلیت‌فروشی پرسپولیس در فصل گذشته، به نهادها و ارگان‌های دیگر رسیده. 35درصد شرکت برهان مبین، 10درصد فدراسیون فوتبال، 5 درصد سازمان لیگ و 5 درصد هیات فوتبال تهران و البته نیروی انتظامی و شرکت واحد اتوبوسرانی. این ارگان‌های عریض طویل پای سفره‌ای ارتزاق می‌کنند که حق باشگاه پرسپولیس است.
۸۰ ۱۰
اگر فدراسیون یا وزارت ورزش به دنبال محرومیت شجاعی و حاج‌صفی باشند، فیفا ایران را به خاطر محرومیت به دلایل غیرفوتبالی، تعلیق خواهد کرد. تصمیم‌گیری درباره این اتفاق پیچیده‌تر و حساس‌تر از چیزی است که بعضی از مدیران ورزش ایران تصور می‌کنند

۶۴ ۲۱
ایران جای عجیبی است؛ تتلو با کوله‌باری از تتو به جشن اصولگرایان می‌رودتا حمید رضا رسایی از او تقدیر کند اما محسن مسلمان مجبور است در گرمای تابستان لیگ‌برتر دستش را بانداژ کند تا تتوهایش دیده نشود.
۷۷ ۲۵
استقلال در ۱۸دقیقه اول لیگ‌برتر؛ یک تیر دروازه، یک توپ که دفاع از روی خط بیرون کشید، یک پنالتی که داور نگرفت و یک گل‌خورده. بدترین افتتاحیه در تاریخ. استقلال هیچ‌وقت در هفته اول لیگ برتر نباخته بود که حالا باخت
۱۴۹ ۹
دیگر وقتش شده که از ژن برتر آقازاده‌های فوتبال هم بنویسیم؛ مثلا همین سینا دست‌نشان که هر تیمی که پدرش می‌رود او را هم می‌برد تا با یک قرارداد سنگین، ذخیره همیشگی تیم شود. آقازاده نادر‌دست‌نشان البته سابقه دوپینگ و یک سال محرومیت را هم دارد.
۷۹ ۲۰
بدترین توجیه برای حذف تیم امید، عدم همکاری استقلال است. فدراسیون فوتبال تا همین یک ماه پیش، برای تیم امید سرمربی انتخاب نکرده بود و در نهایت تیم را به عنوان پاداش حذف جوانان در جام جهانی، به امیرحسین پیروانی هدیه داد. وقتی فدراسیون هیچ برنامه‌ای برای امیدها نداشته، چرا توقع داشته باشیم استقلال یا تراکتور نگران صعود امیدها باشند و پیش فصل‌شان را فدای تیمی کنند که مربی «همیشه بازنده» روی نیمکت آن می‌نشیند.
۶۰ ۹
شمایل جدید جادوگر/ تسبیح به دست!

شمایل جدید جادوگر/ تسبیح به دست!

آی اسپورت
2017-07-16 19:31:00
روی جلد کتاب قید شده نویسنده و مترجم: جواد خیابانی. یعنی اول نوشته و بعد آن را ترجمه کرده؟به چه زبانی نوشته و از چه زبانی ترجمه کرده؟ مقدمه را هم که «دکتر» فتح‌الله زاده زحمت کشیده‌اند. حالا این وسط کاش توضیحی هم بدهند که اگر همه کارها را دوستان انجام داده‌اند، چرا نوشته شده، کاری از مارتین پرارنائو؟
۵۱ ۸
بیست روز دیگر لیگ برتر آغاز می‌شود و هنوز فصل جدید، قرعه کشی نشده. چیزی که از نگاه مدیران سازمان لیگ اینقدر بی اهمیت است در اصل می‌تواند سرنوشت مدیران و مربیان را عوض کند. واقعا فرقی ندارد برانکو هفته اول در گرمای کشنده اهواز بازی کند یا استقلال با منصوریان در شرجی رشت به زمین برود؟ شاید اصلا قرعه کشی طوری بود که دربی هفته اول بیفتد. بهتر نیست همه ما زودتر تقویم هفته به هفته لیگ‌برتر را بدانیم؟
۵۵ ۲
دو اتفاق جدید در بخش توییتر آی اسپورت. اول اینکه نویسنده‌ها می‌توانند تصویر هم در کنار نوشته خود آپلود کنند، حتا برای عکسی شرحی بنویسند یا تصویری بدون شرح را منتشر کنند. این بخش در مسیر تازه‌ای قرار گرفته. اما اتفاق دوم ایجاد اکانتی به نام آی‌اسپورت است که در آن روزانه نکات و خبرهای کوتاه منتشر می‌شود. ممنونیم از همراهی شما
آی اسپورت - #e2226a1c
۳۷ ۱۱
شب گذشته علی کریمی هم به افطاری ورزشکاران با رییس‌جمهور دعوت شده بود اما نیامد. گویا به این خاطر که علی دایی هم بوده! گویا ارتباط این دو، هیچ‌وقت به سودی بهبودی نخواهد رفت
۶۳ ۵
یکی از مشکلات روزانه ما در آی‌اسپورت ادبیات زشتی که کاربران خاصی در کامنت‌ها دارند. نظرات شما در آی‌اسپورت که گاهی به روزی 2 تا 3 هزار کامنت هم می‌رسد، حکم «خسته نباشید» را برای نویسندگان آی‌اسپورت دارد ولی بعضی از کاربران در این متن‌های کوتاه تعابیر شرم‌آوری به رقبا نسبت می‌دهند. کری‌خوانی اتفاقی است که ما قطعا از آن استقبال می‌کنیم اما این ادبیات در پرستیژ سایت و کاربران محترم نیست. با عذرخواهی از خوانندگان عزیز، به شما وعده می‌دهیم که در روزهای آینده این کاربران بلاک می‌شوند و دیگر القاب زشتی که هواداران به تیم رقیب می‌دهند را نخواهید خواند. اینطور روح و روان هر دو طرف در آرامش خواهد بود.
۵۰۲ ۱۴۳
بلیت‌های یک بازی ملی برای اولین بار به صورت «کامل» اینترنتی فروخته می شود؛ تصمیمی امنیتی که به خاطر حادثه‌های تروریستی تهران گرفته شده.به همین سادگی 33هزارتا از بلیت‌های بازی ایران-ازبک در فاصله چهارساعت مانده به بازی، فروخته نشده. دایی جان ناپلئون نباشیم و اگر نگرانیم که سکوهای مسابقه خالی مانده، بلیت بخریم و شریک جشن صعود باشیم.
۴۳ ۵
مابیش از اینکه به تحلیل‌ سیاسی نیاز داشته باشیم، به اتحاد و آرامش نیاز داریم. بدترین زمان را برای جناح‌بندی انتخاب نکنید. در 3روز آینده میزبان لیگ‌جهانی هستیم. روز چهارم هم بازی ازبک و جشن صعود جام‌جهانی؛ اتفاقاتی که زیرسایه تهدیدات تروریستی است. در کنار هم بمانیم. این تنها راه حفظ آرامش است
۷۳ ۱۱
انتظار شفافیت در پرسپولیس/ 45میلیارد چه شد؟

انتظار شفافیت در پرسپولیس/ 45میلیارد چه شد؟

آی اسپورت
2017-06-06 02:00:00
قطع روابط دیپلماتیک عربستان و امارات با قطر، داستان چمپیونزلیگ آسیا را پیچیده‌تر از پیش می‌کند. اگر تا پیش از این مسابقات تیم‌های ایرانی با عربستانی در زمین بی‌طرف انجام می‌شد، حالا بازی تیم‌های اماراتی با قطری و مسابقات تیم‌های عربستانی با قطری هم احتمالا در کشور بی‌طرفی انجام می‌شود. یعنی در گروهی از غرب آسیا که سه تیم از ایران، قطر و عربستان حضور دارند، شش بازی از 12 مسابقه گروه به کشور بی‌طرف تبعید می‌شود.
۵۳ ۵
استقلال باید به دنبال مربی بزرگتری باشد؛ یک سرمربی خارجی، بیرون از گزینه‌های همیشگی و با قواره‌ای بزرگ‌تر از تیم در حد کی‌روش و برانكو. این توییت در رد توانایی‌هایی منصوریان نیست و البته ارتباطی هم با باخت 6گله تیم به العین ندارد
۶۷ ۱۶
استقلال به جز پرسپولیس از هیچ تیمی ۶گل نخورده بود. این سنگین ترین شکست تاریخ استقلال پس از ۴۴سال بود.
۱۰۴ ۳
ترکیب یازده‌نفری عجیب استقلال برای بازی برگشت با العین: یک گلر، هفت مدافع، یک سانتر کننده به اضافه دو مهاجم سرزن
۸۷ ۱۱
هیچ یک از ورزشکارانی که برای شواری شهر تهران نامزد شده بودند، رای نیاوردند. دبیر، جدیدی، ساعی، رضازاده و علیرضا فغانی اگر مدعی هستند مدیران کارآمدی هستند، برای ریاست فدراسیون‌های ورزشی نامزد شوند، نه شورای شهر. البته در فدراسیون‌های ورزشی خبری از رانت‌های چند میلیاردی و تراکم‌فروشی نیست
۶۳ ۳
در میتینگ انتخاباتی روحانی در ورزشگاه آزادی، جمعیت دوبرابر ظرفیت سالن بود؛ مرزبندی و حصاری در سالن 12هزار نفری وجود نداشت. هیچ اتفاق بدی نیفتاد و کرامت هیچ دختری زیر سوال نرفت. وقتش شده که توقع داشته باشیم دختران هم در جشن صعود تیم‌ملی به جام جهانی سهیم باشند. بازی خانگی با ازبکستان در 22 خرداد می‌تواند یک آشتی ملی باشد.
۱۰۵ ۱۷
‏سوال جدی: کدام از شما، وقتی بفهمید محسن مسلمان و مهدی طارمی از یک نامزد حمایت می کنند، نظرتان را تغییر می دهید تا به آن نامزد رای دهید؟
۸۸ ۲۱
اینقدر از «غیرت» بازیکنان ننویسیم. کمی هم از «مدیریت» طاهری بنویسیم. مگر پرسپولیس بیشتر از استقلال از سامانه هواداری 3090 درآمد نداشت؟ مگر میزان بلیت‌فروشی تیم بیشتر نبوده؟ مگر کمک های وزارت ورزش به دو تیم یکسان نبوده؟ پس چرا استقلال در آرامش است و پرسپولیس در بحران؟ اگر به بازیکنان انتقاد داریم، از مدیران پرسپولیس هم بپرسیم که پول بلیت‌های بازی خانگی تیم با الهلال را که به عرب‌ها فروختید، چه شد؟ بد نیست در کنار ریزپرداخت‌ به بازیکنان، ریزدرآمدهای پرسپولیس هم منتشر شود. لطفا شفاف‌سازی کنید. فعلا که نه بدهی مانوئل ژوزه را دادید، نه پول بازیکنان را.
۸۴ ۱۱
‏شیوا امینی دختری که مدعی بود به خاطر بی حجابی از تیم ملی خط خورده، اصلا از سال89 به تیم فوتسال دعوت نشده. مراقب مسیح علینژاد درون باشید، کنترلش کنید
۲۲۲ ۱۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر