فهرست
یکی از دلایلی که در آشوب غدیر اهواز آنقدر خون و خونریزی داشتیم و در اغتشاش ورزشگاه آزادی نه، تکنولوژی ساخت صندلی‌هاست. در این فیلم می‌بینید که صندلی‌های ورزشگاه آزادی زیر چرخ کامیون هم نمی‌شکند. وقتی نمی‌توانیم فرهنگ را عوض کنیم برای حفظ جان مردم، حداقل صندلی‌ها را عوض کنیم.
۲۰ ۳
تک تک تماشاگران اغتشاش‌گر بازی شب گذشته #استقلال با #تراکتور در استادیوم آزادی باید شناسایی شوند. کمترین جزا برای آنها محرومیت از حضور در ورزشگاه‌های فوتبال است. لطفا برای حمایت از تیم محبوب‌تان، از این رفتارِ خشن تاسف‌بار و بازی با جان آدم‌ها، دفاع نکنید
آی اسپورت - #aa6e23b3
۴۱ ۸
خودسانسوری اشکان دژاگه از ترس کمیته اخلاق؛ برای جلوگیری از مشکلات پس از ثبت قرارداد، او در عکس یادگاری تتوی دستش را از لنز دوربین پنهان کرد!
کمیته اخلاق در این روزها چشمش را روی پرونده تبانی نساجی در لیگ‌یک بسته و تنها روی تتوی دست‌ها و اتفاقات باغچه‌های فرحزاد متمرکز شده.
آی اسپورت - #a5cfb522
۵۲ ۵
علی فتح الله زاده شب گذشته در «ورزش از نگاه دو» در اقدامی جالب در ابتدای برنامه لیوانی که لوگوی #قرمز رنگ شبکه دوم روی آن بود را از جلوی خود برداشت و به مجری گفت: «لیوان #آبی رنگ را مقابل من بگذارید.» به عنوان یک هوادار #استقلال این رفتار را از مدیر سابق تیم می‌پسندید؟ یا این کار را یک اقدام پوپولیستی می‌دانید؟
آی اسپورت - #93d91ecd
۳۶ ۱۷
چرا صدای اعتراض هواداران ⁧‫#استقلال‬⁩ به وزیر ورزش را در صداوسیما سانسور کردید؟ مگر نه اینکه صبح تا شب در برنامه‌های صبحگاهی تا شامگاهی همین صداوسیما، شدیدترین توهین‌ها را به وزرای کابینه ⁧‫#روحانی‬⁩ نثار می‌کنید؟ اعتراض چندهزار استقلالی خط قرمز شماست یا از صدای اعتراض مردم می‌ترسید؟
آی اسپورت - #c269c16b
۴۹ ۱۰
بدون اعتراض به محرومیت، پیش از دیگر تیم‌ها، ⁧‫#پرسپولیس‬⁩ را به اردو برد و حالا اولین ۳امتیاز فصل را دشت کرده. ⁧‫#برانکو‬⁩ از پراگماتیست‌ترین مربیان تاریخ لیگ‌برتر است؛ عملگرا!
‏به او توصیه کرده بودند پیش از آغاز فصل توقع هواداران بابت قهرمانی لیگ و صعود در آسیا را کم کند، اما قبول نکرد
آی اسپورت - #77a70743
۸۷ ۱۰
یادداشت ویژه؛ واقعا «بهترین» بودند؟

یادداشت ویژه؛ واقعا «بهترین» بودند؟

آی اسپورت
2018-07-25 12:54:00
صد سال خستگی

صد سال خستگی

آی اسپورت
2018-07-18 14:42:00
‏انصراف ⁧‫#استقلال‬⁩ از سوپرکاپ به قهرمانی ⁧‫#پرسپولیس‬⁩ ختم شد. تاریخ بازی سوپرکاپ از ۱۳فروردین‌ماه نهایی شده بود ولی واکنش استقلال، سفر به ترکیه برای اردوی تدارکاتی بود. این رفتار پیش از این در سال ۸۷ هم از سوی پرسپولیس هم اتفاق افتاده بود. آیا وقت برخورد جدی و جریمه سنگین مالی نیست؟
۹۲ ۱۸
دو برداشت از جام ۲۰۱۸؛ پایان جذابیت

دو برداشت از جام ۲۰۱۸؛ پایان جذابیت

آی اسپورت
2018-07-16 19:00:00
چرا کرواسی دوست‌داشتنی است؟

چرا کرواسی دوست‌داشتنی است؟

آی اسپورت
2018-07-14 19:20:00
وزارت ورزش که برای تجمع ۲۰۰نفر استقلالی یگان ویژه نیروی انتظامی را خبر کرده، پیش از این هر کاری کرده بود که #استقلال و #پرسپولیس به بخش خصوصی واگذار نشود.

سیاست دولت در فوتبال؛ این دو تیم را به کسی واگذار نمی‌کنند و البته با تهدید به بازداشت تجمعات اعتراضی را رفع و رجوع می‌کنند.
۵۲ ۲۰
جام بدون بزرگان

جام بدون بزرگان

آی اسپورت
2018-07-03 19:43:00
جان سخت باشید

جان سخت باشید

آی اسپورت
2018-06-20 18:50:00
زندگی در گروه مرگ

زندگی در گروه مرگ

آی اسپورت
2018-06-17 19:05:00
‏پس از زنان حالا نوبت مسعود؛ در طرح بیلبورد جایگزین میدان ولیعصر که نیمه‌های شب منتشر شد ⁧‫#مسعود_شجاعی‬⁩ سومین نفر ایستاده از چپ بود، اما حالا او روی بیلبورد نیست. کاپیتان تیم ملی هنوز به خاطر بازی با تیم اسراییلی در لیست سیاه موسسه ⁧‫#اوج‬⁩ است؛ وقتی ساده‌ترین اتفاقات را سیاسی می‌بینند
آی اسپورت - #88c1f7d9
۲۶ ۴
‏حشمت مهاجرانی برای اولین بار پس از انقلاب به تلویزیون آمد و علی پروین برای اولین بار در یک برنامه زنده حضور پیدا کرد. آغاز ⁧‫#بیست‌هجده‬⁩ با سدشکنی جدید ⁧‫#عادل_فردوسی‌پور‬⁩
آی اسپورت - #7672decc
۶۸ ۶
امید چیز خطرناکیه!

امید چیز خطرناکیه!

آی اسپورت
2018-06-11 18:48:00
از روسیه، با عشق؛ اومدیم روسیه

از روسیه، با عشق؛ اومدیم روسیه

آی اسپورت
2018-06-10 21:51:00
امید ما به شماست آقای کی‌روش!

امید ما به شماست آقای کی‌روش!

آی اسپورت
2018-06-09 20:13:00
ممنون از جناب آقای سومبات هاکوپیان که بدون هیچ چشمداشتی این لباس رسمی زیبا را برای #تیم‌ملی طراحی کرد. لباس رسمی تیم‌های ورزشی همیشه مایه شرمسازی ما در جام‌ جهانی و المپیک بوده اما این بار #هاکوپیان گل کاشته؛ آن هم بدون دریافت یک ریال
آی اسپورت - #1eda4a19
۷۱ ۱۴
تصویری از تماشاگران مسابقه تیم‌ملی #والیبال ایران با فرانسه در لیگ‌ملت‌ها. حضور این چند خانم با حجاب کنار خانواده بین تماشاگران، گویا هنوز هم در صداوسیما ممنوعه هستند. با این سخت‌گیریِ افسارگسیخته از حالا باید نگران سانسورهای گاه و بی‌گاه در پخش مستقیم #جام‌جهانی روسیه باشیم.
آی اسپورت - #a1b2311d
۳۸ ۱
‫وضعیت عجیبی داریم؛ دوست داشتن ⁧‫#تیم‌ملی‬⁩ در آستانه جام‌جهانی به خودفروشی و بیگانه‌پرستی تعبیر می‌شود. نمی‌توانیم حذف ⁧‫#سیدجلال‬⁩ و ⁧‫#وریا‬⁩ از سوی ⁧‫#کی‌روش‬⁩ را اشتباه بدانیم و باز هم تیم ملی را دوست داشته باشیم؟‬
۴۶ ۲۳
مهناز افشار؛ حمایت از خانم گزارشگر

مهناز افشار؛ حمایت از خانم گزارشگر

آی اسپورت
2018-05-22 04:10:00
از #کی‌روش انتقاد شده که لیست تیم ملی را شبٍ پیش از بازی #پرسپولیس با الجزیره منتشر کرده تا آرامش تیم برانکو را به هم بریزد. اما اگر به سایت فیفا بروید می‌فهمید امروز آخرین مهلت ارسال لیست اولیه تیم‌ها به فیفاست!
آی اسپورت - #9d18b054
۴۷ ۱۰
ملکه‌های فوتسال در آستانه تاج گذاری

ملکه‌های فوتسال در آستانه تاج گذاری

آی اسپورت
2018-05-12 14:03:00
مشکلی که در ساعات گذشته برای ثبت کامنت‌ها در #آی‌اسپورت به وجود آمده بود، از سوی تیم فنی برطرف شد. در سیستم جدید شما تنها یک بار کد امنیتی را وارد می کنید و پس از آن دیگر نیازی به ورود کدهای امنیتی نیست.

منتظر کامنت شما هستیم که این نظرات دلگرمی تک تک اعضای تحریریه آی‌اسپورت است. فقط درخواست عاجزانه این بنده حقیر را هم بپذیرید که اگر نظرات محترمانه‌تر نوشته شود، هم ما لذت بیشتری می‌بر‌یم هم خوانندگان سایت!
۳۱ ۱۰
در ماه‌های گذشته همیشه از مواضع افشاگرانه #علی‌_کریمی حمایت کردیم؛ البته حمایت منصفانه نه پیروی کورکورانه! حمایت از لحن افشاگرانه کریمی به این منجر شد که یکی از نویسندگان آی‌اسپورت به روش خودِ کریمی، در یادداشتی پرسشگرانه بپرسد: «نسبت کریمی با #هدایتی چیست و این سکوت طولانی درباره هدایتی، به ارتباط دوستانه بین این دو ارتباط دارد؟»

کریمی نه تنها به این سوال پاسخ نداد که در پستی طوفانی در کانال تلگرامی‌اش، #آی‌اسپورت را به قلم‌فروشی متهم کرد: «خودتون رو دلواپس ورزش و فوتبال نشون ندين كه ديگه حناتون رنگى نداره، كسى كه قلمشو بفروشه، پاش بيفته كاراى ديگه هم ميكنيد كه فساد جرمش كمتره!»

این پست و این ادبیات ناامیدکننده را به حساب عصبانیت جادوگر می‌گذاریم. برای اثبات حسن نیت‌ و سیاستگزاری عادلانه‌ آی‌اسپورت، دو یادداشت دیگر که نویسندگانی در حمایت از کریمی برای ما فرستادند منتشر کردیم؛ هرچند که هنوز در این جنجال سوال نویسنده یادداشت پابرجاست: «آقای کریمی هر وقت عصبانیت‌تان برطرف شد، درباره آقای هدایتی و نسبت ایشان با خودتان برای ما بگویید!»

اگر می‌خواهید دیگران به پرسش‌های برحق شما در کانال تلگرامی‌تان پاسخ دهند، شما هم این حق را به دیگران بدهید که «بپرسند» و این وظیفه را روی دوش‌تان حس کنید که باید «پاسخ دهید».
۱۶۸ ۴۰
دستاوردهای قهرمانی پرسپولیس

دستاوردهای قهرمانی پرسپولیس

آی اسپورت
2018-04-09 16:11:00
در شبی که گذشت حمله نامعلومی به بعضی مراکز داده سایت‌ها و اپلیکیشن‌های پربازدید ایران انجام شد که برای ساعتی سایت #آی‌اسپورت را هم از دسترس کاربران خارج کرد؛ این حمله سایبری که از سوی وزیر ارتباطات هم تایید شد، با سرعت عمل تیم فنی شرکت تراشه سبز برطرف شد. از شما بابت این اختلال چند ساعته عذرخواهی می‌کنیم.
۴۹ ۶
‏⁧‫#فردوسی‌پور‬⁩ در ⁧‫#دورهمی‬⁩: همون‌طور که اینجا در برنامه شما خانم‌ها و آقایون بی‌هیچ مشکلی کنار هم نشستند، همانطور هم که در سینماها هم کنار هم هستند... فضای ورزشگاه‌ها مناسب نیست!

‏صداوسیمایی داریم که گفت‌وگوی دو ستاره بزرگش را اینطور ⁧‫#سانسور‬⁩ می‌کند.
۶۱ ۲
‏این پیراهن ⁧‫#تیم_ملی‬⁩ است؛ پیراهنی که «افتخار می‌کنیم» با تخفیف ۷۰درصدی از ⁧‫#آدیداس‬⁩ می‌خریم و چه تاسف‌بار که کیفیتی هم ندارد. پیراهن اهدایی ⁧‫#کی‌روش‬⁩ به رباح ماجر، مربی ⁧‫#الجزایر‬⁩ خجالت‌آور است؛ جنس پارچه هیچ، به لوگوی فدراسیون دقت کنید که عجولانه چسباندند و حتی دورش را تمیز نکرده‌اند!
آی اسپورت - #b37ce4a3
۵۵ ۱۱
‏پس از انتقادات بابت ارتباطات نامتعارف ⁧‫#تیم‌ملی‬⁩ با شرکت اوول، ⁧‫#کی‌روش‬⁩ در کنفرانس پیش از بازی با تونس ⁧‫#بامداد_میرزایی‬⁩ را کنار خود نشاند؛ رفتاری شبیه به روزهای پس از حذف ⁧‫#رحمتی‬⁩، که ۴گلر دیگر تیم را به کنفرانس برد. تاکتیک ساده مرد پرتغالی: اگر به تو حمله می‌کنند، تو شدیدتر حمله کن!
آی اسپورت - #155a523f
۱۰۱ ۲
‏⁧‫#مسعود_شجاعی‬⁩ به ⁧‫#تیم_ملی‬⁩ دعوت شد و الان دو روزی است در اردوی ⁧‫#کی‌روش‬⁩ برای بازی با تونس تمرین می‌کند. حجمِ لعنت و نفرینی را که پس از حذف او از تیم ملی به راه افتاد را با بی‌واکنشی این ۲،۳ روز مقایسه کنید. کسی از شادی بازگشت او نوشته؟ چرا فقط در نشرِ نفرت و خشم پایه‌‌ی کاریم؟
۶۵ ۴
از سفر اینفاتینو به تهران استفاده خوبی کردیم؟

از سفر اینفاتینو به تهران استفاده خوبی کردیم؟

آی اسپورت
2018-03-05 14:28:00
برخلاف یک کلاغ چهل کلاغی که راه افتاده، #الهلال در سکوت ابتدای بازی با #استقلال به قربانیان سانحه #هواپیمای_آسمان بی‌احترامی نکرده. آنها در میانه زمین نایستادند اما تصاویر نشان می‌دهد به احترام قربانیان سرجای‌شان ایستاده‌اند و سکوت کرده‌اند
آی اسپورت - #4012a025
۸۵ ۲
‏⁧‫#بهرام_شفیع‬⁩ مجری همیشگی ⁧‫#ورزش‌ومردم‬⁩، به عنوان رییس فدراسیون ⁧‫#هاکی‬⁩ یک میهمان ویژه داشت؛ سرمربی تیم‌ملی هاکی! گفت‌وگویی یک ساعته در شبکه یک، سرشار از تشکر سرمربی و آقای رییس از هم... تبادل دل و قلوه!
‏مدیران و ناظران ⁧‫#صداوسیما‬⁩ نمی‌‌توانند مانع فرصت‌طلبی آقای رییس-مجری شوند؟
آی اسپورت - #2ce79ac7
۱۰۵ ۶
درباره «عرق سرد»؛ مرد ظالم یا مرد عاشق؟

درباره «عرق سرد»؛ مرد ظالم یا مرد عاشق؟

آی اسپورت
2018-02-10 15:05:00
‏⁧‫#استقلال‬⁩ و ⁧‫#پرسپولیس‬⁩ ندارد؛ هر هفته دخترانی هستند که برای فرار از ممنوعیت‌ِ ورود به ⁧‫#ورزشگاه‬⁩، به شمایل مردانه و ⁧‫#ریش‬⁩ پناه می‌برند. مخالفان ورود ⁧‫#زنان‬⁩ به ورزشگاه از این اتفاقات خجالت‌زده نیستند؟ مقایسه دخترانِ ریش‌دار ایرانی و زنان عربستانی، فصل شرم‌آوری در تاریخ ماست
۹۵ ۱۳
پست‌های مدیریتی #رضا_صالحی_امیری در دولت #روحانی

سرپرست وزارت ورزش و جوانان
ریاست سازمان اسناد و کتابخانه ملی
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران
و حالا... رییس کمیته ملی المپیک

آیا ایشان در حوزه‌ها متخصص هستند؟
۱۰۷ ۲
خشم، کینه، نژادپرستی و البته بی‌فرهنگی بین تماشاگران فوتبال نهادینه شده؛ چه در مسابقات #استقلال و #پرسپولیس که روی سکوها، فستیوال کاف+۱۸ راه می‌افتد، چه در بازی‌های #تراکتور که به همه مفاهیم ایرانی‌ فحش می دهند و چه درمسابقات #تیم‌ملی که نژادپرستانه به رقیبِ عرب، بقره می‌گویند.

صحبت از #آشتی_ملی شوخی است وقتی هنوز نمی‌توانیم در مدیوم کوچک تری، دور هم جمع بشویم و بدون دعوا فوتبال ببینیم. این بار نه از سر لطف که برای حل بحران فرهنگی ورزشگاه‌ها باید در را رو به #تماشاگران_زن باز کرد. سکوهای فوتبال بدون زنان، متاسفانه به جای امنی برای اراذل تبدیل شده.
۶۳ ۱۵
در ورزشگاه المپیک کیش #زنان می‌توانند از اتاق شیشه‌ای جایگاه ویژه استادیوم، تمرین #استقلال را تماشا کنند. این اقدام را در راستای رفع ممنوعیت می‌دانید یا یک محدودیت جدید؟
آی اسپورت - #f32b543d
۳۰ ۱۳
‏تحقیرِ سخیفِ رقیب، تبعات خجالت‌آوری دارد؛ یک روز ⁧‫#استقلال‬⁩ شش تا می‌خورد، یک شب ⁧‫#پرسپولیس‬⁩. اینقدر سبک‌سر نباشیم، تعصب به معنای نادانی نیست
آی اسپورت - #817c4c55
۱۳۶ ۲۱
‏⁧‫#پرسپولیس‬⁩ با برانکو با آن چهارتای دربی شخصیت پیدا کرد؛ کاش این تیمِ خوب با این سرمربیِ استاندارد، به خاطر ترکیب بد و این چهارتا متلاشی نشود
۵۳ ۱۳
‏طنز تلخ؛ ⁧‫#دختران‬⁩ برای ورود به ورزشگاه آزادی، یا باید پاسپورت خارجی می‌داشتند یا پرچم سوریه را دست‌شان می‌گرفتند
‏⁧‫#زنان_ورزشگاه‬⁩
‏⁧‫#ایران_سوریه‬⁩
۶۶ ۶
تحلیل غلامعلی پیرایرانی کارشناس شبکه ورزش برای مسابقات کشتی جهانی: ما باید «اگر»ها رو به «باید»ها تبدیل کنیم
۵۳ ۴
«استقلالِ منصوریان» در وضعیت «پرسپولیسِ درخشان» است. آبی‌ها با انتخاب یک سرمربی ساختارگرا باید از جاده انحرافی خارج شوند و به مسیر پیشرفت برگردند. مسیری که پرسپولیس در دو فصل گذشته رفته، بهترین نقشه راه برای خروج استقلالی‌ها از بحران است
۱۲۰ ۶
بیش از 60درصد از درآمد بلیت‌فروشی پرسپولیس در فصل گذشته، به نهادها و ارگان‌های دیگر رسیده. 35درصد شرکت برهان مبین، 10درصد فدراسیون فوتبال، 5 درصد سازمان لیگ و 5 درصد هیات فوتبال تهران و البته نیروی انتظامی و شرکت واحد اتوبوسرانی. این ارگان‌های عریض طویل پای سفره‌ای ارتزاق می‌کنند که حق باشگاه پرسپولیس است.
۸۰ ۱۰
اگر فدراسیون یا وزارت ورزش به دنبال محرومیت شجاعی و حاج‌صفی باشند، فیفا ایران را به خاطر محرومیت به دلایل غیرفوتبالی، تعلیق خواهد کرد. تصمیم‌گیری درباره این اتفاق پیچیده‌تر و حساس‌تر از چیزی است که بعضی از مدیران ورزش ایران تصور می‌کنند

۶۴ ۲۱
ایران جای عجیبی است؛ تتلو با کوله‌باری از تتو به جشن اصولگرایان می‌رودتا حمید رضا رسایی از او تقدیر کند اما محسن مسلمان مجبور است در گرمای تابستان لیگ‌برتر دستش را بانداژ کند تا تتوهایش دیده نشود.
۷۷ ۲۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر