فهرست
چرخه مدیریت معیوب در فوتبال

چرخه مدیریت معیوب در فوتبال

آی اسپورت
2020-03-23 12:40:00
چرا برانکو پیش‌بینی کرد لیگ ایران آماتور می‌شود؟

چرا برانکو پیش‌بینی کرد لیگ ایران آماتور می‌شود؟

آی اسپورت
2020-03-18 16:42:00
سیاه و سفید حضور کالدرون در پرسپولیس

سیاه و سفید حضور کالدرون در پرسپولیس

آی اسپورت
2019-07-02 12:34:00
#سوپرجام فقط یک جام نیست. چون گرفتن جام با یک بازی ارزش چندانی ندارد. سوپرجام درست شده تا جشن شروع فصل باشد و یک جام برایش در نظر گرفته‌اند تا اهمیتش بیشتر شود. قانون نداشتید،قبول. حداقل حریف #پرسپولیس را با مسابقه بین #سپاهان و #داماش تعیین کنید.با جام دادن بدون بازی، همش نزنید.
۳۸ ۲
باید قبول کرد که #عرب بدتر از #گرشاسبی و #افتخاری و گرشاسبی بدتر از #فتحی و #افشارزاده بوده اند. #طاهری هم بهتر از دو مدیر بعدی #پرسپولیس. اما برگ برنده #برانکو باعث می شود تا نتوان به راحتی با فتحی و افشارزاده مقایسه کرد.
هواداران #استقلال چون طعم برانکو را نچشیدند، گمان کردند #وزیر با استقلال عناد دارد. هواداران پرسپولیس هم چون طعم جام های برانکو زیر زبانشان مانده بود، متوجه نشدند که چه مدیران بی کفایتی بلای جان تیمشان شده است.
۷۶ ۹
ویلموتس مربی جوانی است. اما نه مولف است و نه برنده و حتی انتظارات را با تیم پرمهره بلژیک هم برآورده نکرده است. اما امیدوارم ویلموتس مثل هروه رنار که در آفریقا رنار شد، از آسیا و ایران طلوع کند.
آی اسپورت - #72b84332
۳۳ ۶
چند برداشت از انتخاب بهترین‌های ایران

چند برداشت از انتخاب بهترین‌های ایران

آی اسپورت
2019-03-13 16:42:00
بایرن مونیخ -لیورپول: حالا هی بگید قرعه بایرن خوب میاد
پاری سن ژرمن-منچستریونایتد: خداحافظ مورینیو؟
دورتموند-تاتنهام: غیرتاپ ولی جذاب
رئال-آژاکس: این آژاکس میتونه
رم-پورتو: لابی تویی پورتو. پرز اداتو درمیاره
لیون-بارسلونا: بارسا بالا میاد اما سخت
شالکه-سیتی: شاید تنها تیم انگلیسی دور بعد
یوونتوس-اتلتیکو: بزن بزن ناب. طبیعیه که یووه
۲۹ ۱
فتحی :اگر نیمی از این اشتباه ها گرفته نمی شد الان #استقلال با اختلاف ده امتیازی در صدر جدول قرار داشت. یعنی با ۴۰ امتیاز از ۴۵ امتیاز ممکن و در واقع بهترین تیم تاریخ لیگ برتر. با این وضعیت استقلال بهترین تیم تاریخ لیگ برتر رو داشته. پس چرا اینقدر به وزارت ورزش که این تیم رو ساخته می تازند. البته همه اینها با رفع نصف اشتباهات داوریه. اگر همه اشتباهات درست بود، الان همه ۴۵امتیاز رو استقلال گرفته بود.
۵۵۹ ۲۶
هیچ معجزه ای رخ نداد. درست مثل ۲۴ اردیبهشت ۹۵. #پرسپولیس #برانکو عادت به کسب #جام های با اما و اگر ندارد. جام های این تیم همه بعد از چند بار زمین خوردن و با اقتدار به ویترین اضافه می شوند. پس منتظر قهرمانی مقتدرانه می مانیم
۱۹۶ ۱۰
#استقلال با دو بازی کمتر دو امتیاز با #پرسپولیس ، تیم چهارم جدول، اختلاف داره و ۱۱ امتیاز از #پدیده صدرنشین کمتر. یعنی استقلال بحران زده میتونه جای یکی از چهار تیم بالای جدول رو بگیره و شانس صود داشته باشه؟ سه تیم بالای جدول پرسپولیس و #تراکتور و #سپاهان هستند که بعیده ادامه فصل کمتر از استقلال امتیاز بگیرند. پدیده هم شاید قهرمان نشه، اما بعیده تیم #گل_محمدی بقدری افت کنه که بشه ۱۱امتیاز اختلاف رو جبران کرد. با حذف از جام حذفی، میشه از همین الان ادعا کرد که استقلال #سهمیه آسیایی رو از دست داده؟
۱۱۰ ۵
بازی پرسپولیس مقابل راه آهن، #پرسپولیس باید با اختلاف گل، تیم حاضر در منطقه سقوط را می برد. همه عوامل و هواداران تیم صحبت از قهرمانی با #معجزه می کردند. آن هم با ربط دادن اعداد به هم. اما کسی حواسش نبود که #معجزه در اطمینان شکل نمی گیرد. #معجزه زمانی نمی آید که شما منتظرش هستید تا او فقط برایتان کاری بکند.
#معجزه جای نیست جز انتهای شب سیاه؛ انتهای ناامیدی؛ دقیقا جایی که حتی فکر می کنی معجزه هم کاری از دستش برنمی آید. درست مثل نظر مردم در سایت ما.

http://isport.ir/fa/content/da0c5d2bb67d
آی اسپورت - #e78db37f
۹۳ ۱۳
تشویق #سیدجلال وقتی که تیم ملی گل خورد، نشون میده که #کیروش دقیقا داره از کنار پرتگاه به سمت قله میره. یعنی قهرمان نشدن مساوی با #سقوط
۶۹ ۱۰
#ترابی تبرئه شد.
به همین راحتی؟ خیلی شیک و مجلسی با سلام و صلوات جمعش کردند. آقا جان #تراکتور به صورت غیرقانونی با ترابی صحبت کرده و پیش قراردادی هم نوشتند و ترابی نرفته. حداقل باید یه طرف محکوم بشه. خب وقتی اینجوری حکم میدید باشگاه ها هم فکر می کنن #فیفا هم اینطوریه
۱۵۹ ۵
#پرسپولیس از ابتدای تاسیسش نزدیک ترین حالت ممکن به مهم ترین جام را دارد. اما #پیمان_یوسفی گل از پیش محتمل روی ضربه پنالتی را طوری گزارش می کند که انگار در حال گزارش دیدار دوستانه بین الجزایر و مالی است. همینقدر بی تفاوت
۱۷۹ ۸
علوان زاده، درویشوند، آدام همتی، حسین پور، شایان مصلح، رادوشوویچ، طاهرخانی. این اسامی را به یاد داشته باشید. شاید به جز دو سه نفر، هیچ کدام آینده روشنی در فوتبال نداشته باشند. اما همه نیمکت #پرسپولیس همین بود و #برانکو با این پشتوانه در یک نیمه سر #الدوحیل با اون آمار ماورایی را برد.
۱۲۴ ۲
نگاه #ملی به بازی های #پرسپولیس و #استقلال رو دوست ندارم. اون استقلالی هایی که امروز از باخت پرسپولیس خوشحال میشن و اون پرسپولیسی هایی که با باخت استقلال جشن می گیرن رو درک می کنم. لطفا همه درک کنیم. چون هواداری فوتبال باشگاهی همه جا همینطوریه
۱۰۸ ۱۶
قانونا هر چه در قرارداد هست، باید به طلبکار پرداخت شود. اما وجدان چی می گه؟ اگر مدیری اشتباه کرده و بیشتر از حقتون باهاتون قرارداد بسته، دلیل نمیشه بیت المال رو حق خودتون بدونید. این دو تا باشگاه خصوصی نیستند. جیب مردم رو نزنید، نمی‌خواد تو زلزله‌ها بهشون پس بدید.
#استقلال
#پرسپولیس
۱۷۳ ۹
#صالحی_امیری می‌گه حد ورزش ما پنجمه. نه بیشتر!

بزرگوار ما ۲۰۱۰ در #گوانجو چهارم شدیم
دوره گذشته در ۲۰۱۴ اینچئون پنجم
حالا با شما... ششم
۴۱ ۴
بازار نقل و انتقلات اروپایی؛ سهم الماس‌های ایران

بازار نقل و انتقلات اروپایی؛ سهم الماس‌های ایران

آی اسپورت
2018-06-21 23:05:00
#شانس جزئی از فوتباله
یوقتهایی مثل بازی #مراکش به ما رو می کنه
یوقتهایی مثل بازی با #اسپانیا، اونها رو #بغل می کنه
۴۸ ۶
جنبه‌های دیگر بازی ایران و مراکش

جنبه‌های دیگر بازی ایران و مراکش

آی اسپورت
2018-06-16 16:56:00

تغییر برای #عربستان همیشه مثل یه نمایشه. چه زمانی که صحبت از #اصلاحات میشه. چه توی زمین فوتبال که جلوی #روسیه هم گلباران میشن. بازی با #آلمان و #ایتالیا هم فقط یه تصویر کاریکاتوری بود از پیشرفت #فوتبال این کشور.
۴۶ ۹
مهم‌ترین دلیل حضور #پندار_توفیقی در #استقلال، تخصص در بستن #قرارداد است. می‌گوید با #تیام یک فصل و نیم قرارداد بستیم، با این شرط که آخر فصل بتواند جدا شود. معنی این حرف این است که قراردادی بستیم که اگر تیام خوب بود، بتواند آخر فصل جدا شود، یا هر شرطی خواست برای ما بگذارد و اگر بد بود، مجبور شویم یک فصل دیگر تحملش کنیم. استاد، همان نیم فصل قرارداد می‌بستید بهتر نبود؟
۶۵ ۶
نبود #سیدجلال و #ووریا یعنی فشار بیشتر روی خط دفاع از ترس اشتباهات و مقایسه با این دو نفر. بازگرداندن سیدجلال و ووریا یعنی بی روحیه کردن دو نفر از بهترین‌ها بابت عدم #اعتماد اولیه.
واقعا چه نفعی مهم‌تر از این ضررها بود که این #لیست بیرون آمد آقای رئیس؟
۷۳ ۸
نفت به اراک نرفت؛ اما باز هم سقوط کرد

نفت به اراک نرفت؛ اما باز هم سقوط کرد

آی اسپورت
2018-04-23 14:14:00
واقعا چقدر #مدیران ما ناتوانند. یعنی نمی‌دونستند که #صادق_محرمی داره قراردادش امسال تموم میشه؟ درسته که هنوز هم نمیشه امثال #کامیابی_نیا و #کاوه_رضایی و #محسن_مسلمان رو وادار کرد طوری قرارداد ببندند که آخر فصل بازیکن آزاد نشوند. اما نمیشه پذیرفت که از تمدید قرارداد صادق محرمی هم عاجزند. یعنی اگر به صادق محرمی اول فصل یا حتی نیم‌فصل پیشنهاد #تمدید می‌دادند، قبول نمی کرد؟ یا حداقل می‌تونستند وقتی که نماینده‌های #دیناموزاگرب میان از ابزار بازی ندادن بهش به عنوان تهدید استفاده کنند تا اگر قرار به رفتن از تیم هست، تحت #قرارداد باشگاه جدا بشه.
۶۶ ۸

#بوفون #زیدان طور اخراج شد

#یوونتوس #آرسنال طور حذف شد

#رئال #کره جنوبی طور رفت نیمه نهایی
۴۹ ۸
بازخوانی راه این پرسپولیس؛ برای آینده

بازخوانی راه این پرسپولیس؛ برای آینده

آی اسپورت
2018-04-08 22:59:00
اگر همین الان هم مقابل #پرسپولیس #برانکو بنویسیم نقطه، سرخط.

باز هم این تیم یکی از زرین ترین برگ های #تاریخ #فوتبال ما خواهد بود.
۱۳۷ ۱

چرا #گرشاسبی گیر داده به #سپاهان؟ مگه قرارداد #مسلمان تا آخر فصل تموم نمیشه؟ مگه #پرسپولیس پارسال همین موقع ها با #منشا تموم نکرد؟ مگه مذاکره با بازیکنی که شش ماه آخر قراردادش هست، جرمه؟
۱۹۰ ۱۳
اون از #یورو ۲۰۱۲ که #آلمان رو حذف کردند و چهار تا از #اسپانیا خوردند.
اون از جام باشگاه‌های پارسال که #بارسلونا و #موناکو رو حذف کردند و چهار تا از #رئال خوردند.

امسال هم #تاتنهام ...


#ایتالیایی ها فقط بلدن اونایی که می‌تونن رو حذف کنن و خودشون نتونن.
۵۳ ۲
چرا #سیامک_نعمتی که بازی با #السد دقیقه ۹۰ میاد تو و #گل میزنه، بازی با #استقلال خوزستان گل میزنه، جلوی دفاع اتوبوسی #گسترش میاد و گل میزنه، حتی تو #تعویض ها هم نبود؟
۱۷۴ ۱۳
مهم ترین تضاد بازی #پرسپولیس و #السد، #پورعلی_گنجی و #شجاع_خلیل زاده بود. اینکه چرا مرتضی تو لیست #کی‌روش هست و شجاع نیست. اغراق نیست بگیم اگر امشب جای این دو عوض شده بود، شاید جای #نتیجه هم عوض می شد.
۸۲ ۵
#طارمی عادت داره به همه بگه #هیس. یه بار با دستاش به تماشاچیا. یه بار هم با گل هاش به همه ما.
بازی امروز طارمی جلوی #تراکتور، یعنی
هیس؛ من هنوزم مهدی طارمی بهترین بازیکن ایرانم.
۱۲۴ ۹
باز خوبه که مثل بقیه اپل نداشتند. وگرنه موضع و عملکرد #وزارت_خارجه مثل بحث میزبانی اجباری از تیم های #عربستانی در #عمان، در مقابل #سامسونگ کره هم سکوت بود.
۴۳ ۲
#علیپور در بازی با پیکان سه بار به طارمی طعنه زد. دوبار با گلهاش. یک‌بار هم با نوشته I love perspolis زیر پیراهن!
۱۸۹
چند تا جمله قشنگ کاریکاتوری از دغدغه های مردم، دلیل نمیشه که فراموش کنیم بعضی ها باید بابت خیلی چیزها #پاسخگو باشند، نه مدعی. اینکه مونث بودن اسم ایران رو دلیلی برای ورود زنان به ورزشگاه مطرح کنند، نشاندهنده عمق درک دغدغه گوینده از سطح مطالباته.
#ژنرال
۴۹ ۵
وسط همه این دعواهای #طارمی و #مجیدی و #عمادرضا و #پروپییچ و #عالیشاه و #نورالهی پای فدراسیون هم گیره. تا وقتی آبشخور متهم و قاضی یکی هست، حتی امیدی هم به بررسی این پرونده ها نیست تا مشخص بشه کدومش ادعاست و کدومش تخلفه.
۶۱ ۳
اینکه تراکتور رو دادند به سپاه دلیل دیگه ای غیر از این داشت که نگذارن #تراکتور بشه نماد جدایی طلبی و تند شدن فضای پان ترکیست؟ خب الان که دارن بدتر می کنن.
۱- بازیکن #ارمنی رو رد می کنن صرفا به خاطر ارمنی بودن
۲- این چند روز هم هدف فقط شده آوردن مربی #ترک. دنیزلی یا ساعلام مهم نیست. فقط باید ترک باشه.
۳- یک قدم هم برای بهتر شدن شعارهای ورزشگاه برنداشتن و با خریدن ناز تماشاچیا، اونا رو مصمم تر کردن تو شعارهای تند.
۲۳۸ ۳۲
چند تا نکته از پرسپولیس-گسترش:
یک؛ دلیل سانترهای زیاد، دفاعی بودن تیم های حریف پرسپولیسه. اما راهکار نوین (بارسلونایی) باز کردن لایه های دفاعی با خلاقیت و کارهای ترکیبیه، نه سانتر.
دو؛ حضور و غیاب، بیشترین سهم از نمره #برانکو برای تو ترکیب بودن را داره.
سه؛ انگار #شایان_صلح تو هر پستی بهتر از دفاع چپه
چهار؛ #احمد_نورالهی حالا حالاها کار داره.
پنج؛تا حالا کسی دیده سانتر صادق محرمی به بازیکنان #پرسپولیس برسه؟ با این وضعیت شاید آیندش بهتر از علیرضا محمد نشه
۱۱۶ ۴
#برانکو دو ساله با #پرسپولیس تمدید کرد. بهترین خبر این روزهای پرسپولیس. اما #چالش بزرگی منتظر برانکوست. اگر بازیکن‌ها برای سال بعد تمدید نکنند، مجبور خواهد بود با تیمی ناقص فصل را شروع کند. اگر هم تمدید کنند، برانکو پایان فصل بعد با بازیکنانی روبروست که هم با تمدید قرارداد اعلام وفاداری کردند، هم شریک همه نتایج خوب این چند سال بوده‌اند و هم تقریبا همه در مرز سی سالگی هستند. با توجه به روحیه برانکو، بعید است که آنها را کنار بگذارد. آن‌وقت برانکوی۹۸ می‌شود مثل دل‌بوسکه۲۰۱۴
۱۰۹ ۱۱
بازی به بازی با چمپیونزلیگ؛ مصاف بزرگان

بازی به بازی با چمپیونزلیگ؛ مصاف بزرگان

آی اسپورت
2017-12-16 14:26:00
بازی به بازی با قرعه کشی چمپیونزلیگ؛ راند مرگ

بازی به بازی با قرعه کشی چمپیونزلیگ؛ راند مرگ

آی اسپورت
2017-12-13 00:08:00
 علیپور، نزدیک تر از همیشه به رادار تیم ملی

 علیپور، نزدیک تر از همیشه به رادار تیم ملی

آی اسپورت
2017-12-12 02:30:00
شفر؛ مهر تاییدی دیگر بر سرمربیان خارجی

شفر؛ مهر تاییدی دیگر بر سرمربیان خارجی

آی اسپورت
2017-12-10 16:04:00
ورزشکاران باید ببازند؛ شما چه؟

ورزشکاران باید ببازند؛ شما چه؟

آی اسپورت
2017-11-28 16:41:00
علیرضا منصوریان به خودش چند می‌دهد؟

علیرضا منصوریان به خودش چند می‌دهد؟

آی اسپورت
2017-09-21 17:22:00
طارمی، هنوز نامطمئن در پنالتی

طارمی، هنوز نامطمئن در پنالتی

آی اسپورت
2017-09-14 16:10:00
ماجرای حذف تلخ/ افت بایرن یا اشتباه داور؟

ماجرای حذف تلخ/ افت بایرن یا اشتباه داور؟

آی اسپورت
2017-04-19 14:11:00
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر