فهرست
یک بازی دیگه با یک تیم نه چندان با کیفیت.بولیوی تیمی نبود که بخواد مدعی جدی قهرمانی آسیا رو محک بزنه ولی روند روبه رشد تیم ملی یکی از نکات مثبت بازی بود.
تیم ملی بعد از جام جهانی داره سعی میکنه بازی مالکانه رو تمرین کنه و این رو به وضوح میشه دید.
برگشت دوباره ی سردار هم دیگر نکته ی ویژه ی این بازی بود.
سرداری که یه زمانی محبوب ترین بازیکن تیم ملی بود الان باید برای پس گرفتن جایگاه سابقش در دل مردم حالا حالا ها تلاش کنه.
اما مهم ترین نکته ی این بازی ورود بانوان به ورزشگاه بود.هرچند برای ورود بانوان محدودیت هایی وجود داشت اما مهم این بود که تابو شکسته شد.هممون دیدیم که نه کسی کشته شد نه کسی اذیت شد نه زلزله ای اومد نه دختری منقلب شد.
به امید روزی که ورود بانوان برای همیشه آزاد شود.
آی اسپورت - #f7580d86
۱۱۲ ۴
دربی ۰-۰ تمام شد. دربی‌ای که خمیازه را مهمان خانه های فوتبال دوستان کرد. نتیجه ی بازی طوری رقم خورد که هم برانکو راضی بود هم شفر؛ #شفر به خاطر ترس از اخراج، #برانکو هم به خاطر بازی پیش رو با السد در نیمه نهایی آسیا.
بیچاره هواداری که با این وضع گرونی برای ورود به ورزشگاه بلیط خریدند. دلمون خوش بود که لااقل دوساعت بیخیال قیمت دلار و وضعیت جامعه میشیم اما انگار این دوساعت بیشتر فرصتی برای یادآوری آن‌ها بود تا فراموشی.
۱۱۹ ۸
دیگه خسته شدیم از این بازی های کسل و نتیجه نگرفتن ها، خسته شدیم از بس نیم فصل اول امتیاز ازدست دادیم و جام قهرمانی رو دور دیدیم، خسته شدیم از بهانه گیری های جورواجور شفر، از بس که گفت فرمانده ندارم ؛ تیام و جباروف رو از دست دادم.
آقای شفر این بازیکن هایی که الان تو استقلال توپ میزنند اگر جزء بهترین بازیکن های لیگ نباشن کمتر از اونها نیستن! نمیخوام بگم عملکرد استقلال تو نقل انتقالات خوب بوده؛ نه هرگز!اما استقلال همین الانم تیمی داره که میتونه به راحتی صدرنشین باشه .آقای شفر! این هواداران خسته‌اند، خسته! تنها چیزی که توی این مقطع میتونه حال هواداران رو خوب کنه برد تو دربیه .
استقلال برای رسیدن به این هدف از شانس بالایی هم برخورداره هم به خاطر جو ورزشگاه ۹۰ به ۱۰ هم به خاطر بازی آسیایی پرسپولیس با السد که برانکو به احتمال فراوان تمرکزش روی بازی با السد هستش و این میتونه شانس استقلالیها رو بالا ببره. هواداران باید روز پنج شنبه استقلال رو برای این پیروزی،حمایت حداکثری کنند و سکو هارو پر کنند
۱۱۸ ۲۱
برای تیمی که هنوز زنده است؛ همه با همیم

برای تیمی که هنوز زنده است؛ همه با همیم

آی اسپورت
2018-09-17 02:30:00
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر