فهرست
اولین شب آرامش

اولین شب آرامش

آی اسپورت
2019-05-03 01:47:00
بازگشت بزرگ استقلال به لیگ قهرمانان آسیا و باقی ماندن امید ها برای صعود از گروه مرگ؛ درست زمانی که حتی خود هواداران استقلال هم امیدی به پیروزی برابر غول عربستانی نداشتند و به یک تساوی و حتی باخت آبرومندانه راضی بودند، شاگردان شفر غیرت ایرانی خود را نشان دادند و موفق شدند الهلال را سوبله کنند.
۳۴ ۶
حسرت تراکتورسازی این بار تمام می‌شود؟

حسرت تراکتورسازی این بار تمام می‌شود؟

آی اسپورت
2019-04-07 16:44:00
فرشید اسماعیلی قهرمانی #استقلال را فدای خودخواهی خودش کرد. او که پیش از این با یک گل و یک پاس گل در دربی ۸۴ حسابی در دل هوادارا جا گرفته بود می‌خواست با یه چیپ خودش را در دربی جاودانه کند و بی توجه به اینکه میلیون ها هوادار منتظر برگشت تیم‌شان به بازی بودند، با یک چیپ بد و خودخواهانه یاس و نا امیدی را به اردوگاه آبی ها آورد.
آی اسپورت - #54786426
۶۶ ۴
پایان سال ۹۷ با طعم صدرنشینی

پایان سال ۹۷ با طعم صدرنشینی

آی اسپورت
2019-03-17 14:25:00
 ذوب، تیم متحول شده علی منصور

 ذوب، تیم متحول شده علی منصور

آی اسپورت
2019-03-14 12:48:00
استقلال اسیر احساسات و اشتباهات

استقلال اسیر احساسات و اشتباهات

آی اسپورت
2019-03-13 01:55:00
کمیته اخلاق حکم منشا رو بعد از ارائه مدارک محکمه پسند توسط باشگاه استقلال لغو کرد. درواقع منشا تبرئه شد، نه کمتر نه بیشتر. اینقدر نگید منشا بخشیده شد، منشا کاری نکرده بود که محروم شده باشه
۱۱۷ ۴۴
اشتباهات مرگباری که استقلال را بازاند

اشتباهات مرگباری که استقلال را بازاند

آی اسپورت
2019-03-06 16:49:00
با افتخار شهرستانی‌ام

با افتخار شهرستانی‌ام

آی اسپورت
2019-03-06 13:52:00
دیروز آیاندا پاتوسی در نخستین بازی اش برای استقلال حسابی درخشید و روی هر دوگل استقلال تاثیر مستقیم داشت و نبض بازی را در دست داشت.بازیکنی که به نظر میرسد تلفیقی از تیام و جبارف باشد و در بازی های پیش روی استقلال در لیگ برتر و لیگ قهرمانان عصای دست پیرمرد آلمانی باشد.
ولی نکته ای که هواداران استقلال باید به آن توجه داشته باشند این است که مواظب باشند تعریف و تمجید از یک بازیکن خاص بیش از اندازه نشود و آن بازیکن خودش را بزرگتر از آن باشگاه تصور نکند که این بازیکن فن بودن هوادارا در هر باشگاهی بلای جان آن باشگاه بوده است.
۷۳ ۱۷
آقای برانکو گفته‌اند که تا حالا علیه تیم ملی و کی روش حرف نزدند! اصلا با این کاری نداریم که حق با کی بوده و چه کسی عامل اصلی این دعوای بزرگ بوده ولی واقعا این صحبت هایی که برانکو امروز مطرح کرده چه معنی داره؟ معنی این صحبت ها چیزی به جز توهین به فهم و شعور مردم هست؟ الان از هر بچه ای که سوال کنید می دونه که کی روش و برانکو بار ها و بارها علیه هم مصاحبه کردند و و پاسخ های تندی هم از سوی مقابل دریافت کردند.
درسته که از نظر شما فوتبال ایران سیرکه ولی مردم را چی فرض کردید آقا...
۹۷ ۴۴
چرا استقلالی‌ها پیج وزیر ورزش را ریپورت کردند؟

چرا استقلالی‌ها پیج وزیر ورزش را ریپورت کردند؟

آی اسپورت
2019-02-02 01:28:00
به این تیم ایمان داریم

به این تیم ایمان داریم

آی اسپورت
2019-01-28 13:57:00
فوتبال ما فقط مصاحبه ی کارشناسی شده آقای کارگردان رو کم داشت. دیگه همین هم مونده مقابل کشور های مظلوم و ستم دیده ، پهلوانانه رفتار کنیم و سعی کنیم با زدن گل‌های کمتر روحیه جوانمردی فوتبالمون رو به رخ جهانیان بکشیم.
۱۰۲ ۱
شاه فرهاد به سرزمین خودت خوش اومدی! فرهاد مجیدی با گرفتن یکی از بالاترین مدارک مربیگری دنیا از لحاظ سواد فوتبالی خود را به سطح بالایی رسانده. اما حالا نوبت کسب تجربه در کنار یک مربی کارکشته است و چه کسی بهتر از وینفرد شفر آلمانی. فرهاد مجیدی می‌تواند کنار مربی محبوب آبی‌ها سال‌ها تجربه کسب کند و پخته شود و سپس با تلفیق سواد و تجربه سال ها نیمکت استقلال را تضمین کند و برای آبی‌ها خاطره سازی کند.
آی اسپورت - #6c52365b
۷۲ ۲۲
آبی رنگ مورد علاقه شان نیست!!!!
آی اسپورت - #e4e91370
۱۶۴ ۱۶
اینکه نویسنده ی رسمی یک سایت بزرگ هواداران میلیونی استقلال رو متوهم بنامه توهین به هواداران استقلال نیست چون اساسا حرف های ایشون باید اعتباری داشته باشه که توهین به هوادارا حساب بشه.
این حرف های بچگانه فقط شخصیت ایشون رو نشون میده
۱۳۴ ۴۰
مضحک ترین رای سال!
کمیته انضباطی رای رو صادر نمیکرد کلا خیلی سنگین تر بود واسش. وریا غفوری به خاطر نزدیک شدن به داور خیلی راحت یه جلسه محروم شد ولی شجاع خلیل زاده هر دوهفته در میون داره توبیخ کتبی می‌گیره! اگه به جای شجاع احیانا یکی از بازیکنان استقلال یا تراکتور یا تیمای اصفهانی بود بازم همین رای رو صادر می‌کردید؟ بازم نمی‌فهمید چرا استقلالی ها و تبریزی ها و اصفهانی ها به بازی پرسپولیس به چشم بازی ملی نگاه نمی‌کردند؟
آی اسپورت - #d0a1f33e
۱۸۶ ۵۱
یک بازی دیگه با یک تیم نه چندان با کیفیت.بولیوی تیمی نبود که بخواد مدعی جدی قهرمانی آسیا رو محک بزنه ولی روند روبه رشد تیم ملی یکی از نکات مثبت بازی بود.
تیم ملی بعد از جام جهانی داره سعی میکنه بازی مالکانه رو تمرین کنه و این رو به وضوح میشه دید.
برگشت دوباره ی سردار هم دیگر نکته ی ویژه ی این بازی بود.
سرداری که یه زمانی محبوب ترین بازیکن تیم ملی بود الان باید برای پس گرفتن جایگاه سابقش در دل مردم حالا حالا ها تلاش کنه.
اما مهم ترین نکته ی این بازی ورود بانوان به ورزشگاه بود.هرچند برای ورود بانوان محدودیت هایی وجود داشت اما مهم این بود که تابو شکسته شد.هممون دیدیم که نه کسی کشته شد نه کسی اذیت شد نه زلزله ای اومد نه دختری منقلب شد.
به امید روزی که ورود بانوان برای همیشه آزاد شود.
آی اسپورت - #f7580d86
۱۱۸ ۴
دربی ۰-۰ تمام شد. دربی‌ای که خمیازه را مهمان خانه های فوتبال دوستان کرد. نتیجه ی بازی طوری رقم خورد که هم برانکو راضی بود هم شفر؛ #شفر به خاطر ترس از اخراج، #برانکو هم به خاطر بازی پیش رو با السد در نیمه نهایی آسیا.
بیچاره هواداری که با این وضع گرونی برای ورود به ورزشگاه بلیط خریدند. دلمون خوش بود که لااقل دوساعت بیخیال قیمت دلار و وضعیت جامعه میشیم اما انگار این دوساعت بیشتر فرصتی برای یادآوری آن‌ها بود تا فراموشی.
۱۲۴ ۸
دیگه خسته شدیم از این بازی های کسل و نتیجه نگرفتن ها، خسته شدیم از بس نیم فصل اول امتیاز ازدست دادیم و جام قهرمانی رو دور دیدیم، خسته شدیم از بهانه گیری های جورواجور شفر، از بس که گفت فرمانده ندارم ؛ تیام و جباروف رو از دست دادم.
آقای شفر این بازیکن هایی که الان تو استقلال توپ میزنند اگر جزء بهترین بازیکن های لیگ نباشن کمتر از اونها نیستن! نمیخوام بگم عملکرد استقلال تو نقل انتقالات خوب بوده؛ نه هرگز!اما استقلال همین الانم تیمی داره که میتونه به راحتی صدرنشین باشه .آقای شفر! این هواداران خسته‌اند، خسته! تنها چیزی که توی این مقطع میتونه حال هواداران رو خوب کنه برد تو دربیه .
استقلال برای رسیدن به این هدف از شانس بالایی هم برخورداره هم به خاطر جو ورزشگاه ۹۰ به ۱۰ هم به خاطر بازی آسیایی پرسپولیس با السد که برانکو به احتمال فراوان تمرکزش روی بازی با السد هستش و این میتونه شانس استقلالیها رو بالا ببره. هواداران باید روز پنج شنبه استقلال رو برای این پیروزی،حمایت حداکثری کنند و سکو هارو پر کنند
۱۲۴ ۲۱
برای تیمی که هنوز زنده است؛ همه با همیم

برای تیمی که هنوز زنده است؛ همه با همیم

آی اسپورت
2018-09-17 02:30:00
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر